Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

615 územných plánov

946 článkov

4805 fotografií

online návštevníkov

02. 12. 2021, meniny má: Bibiána

Aktuality

Mestské zásahy Tatry

tatry-fb-cover-2×.png

Tatry potrebujú Vaše nápady. Ďalší z cyklov projektu Mestské zásahy sa blíži do finále.

04. 02. 2019 | viac

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

41%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Aktuálne diskusie

discussions

Najnovšie komentáre

discussions

Closer to you.

Autor(i): Mgr. Art, Erika Miklóšová

Názov projektu: Closer to you.

Miesto/lokalita: Košice, centrum, okolie -Východoslovenské múzeum, Múzeum Vojtecha Lofflera, Východoslovenská galéria,Kasárne Kulturpark

Odhadovaná cena: 400 €

Closer to you.

Tento projekt som realizovala v roku 2010 v priestoroch „BANSKÁ ST A NICA Contemporary“. Úlohou projektu bolo oboznámiť širokú verejnosť s dielami zo stálej expozície Galérie Jozefa Kollára v Banskej Štiavnici. V rámci projektu Mestské zásahy Košice 2011 chcem „zasiahnuť“ do života obyvateľov Košíc, pokúsiť sa ich zaujať v zmysle „umenie a učenie ako hra“, a to vtipným a finančne nenáročným spôsobom. Mojím zámerom je „vyniesť“ umenie z galérie von do ulíc, prekvapiť okoloidúcich, chvíľu ich „zabaviť“, nechať rozmýšľať nad zmyslom tohto umeleckého „eventu“. Obraz, ktorý by som takto realizovala, by mal pochádzať zo stálej expozície košického múzea alebo galérie. Získané fotografie budú následne prezentované na výstave Mestské zásahy Košice 2011.

The original aim of the project was to introduce the public to the works from the permanent exhibition of the Jozef Kollár gallery in Banská Štiavnica. My goal is to „intervene“ in the lives of citizens of Košice and try to draw their attention to a sense of „art and learning as fun“. My purpose is to take the art out of galleries to streets, surprise passers-by and make them think about the meaning of this art event. The painting which I intend to use should be a part of any permanent exposition of a museum or a gallery in Košice. The resulting photographs will be subsequently presented at an exhibiton of Urban Interventions Košice 2011.

Za tento projekt hlasovalo 631 ľudí.

Fotogaléria

Poloha na mape

Predošlý projektZoznam projektovĎalší projekt

discussion

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne