Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

625 územných plánov

947 článkov

4806 fotografií

online návštevníkov

27. 05. 2024, meniny má: Iveta

Aktuality

Urban Upgrades 2022

uu22-atrium-web-archinfo.png

Dovoľujeme si Vás pozvať na podujatie, ktoré sa uskutoční v Košiciach a obciach východného Slovenska od 04. do 05. novembra 2022.

27. 10. 2022 | viac

Mestské zásahy Tatry

tatry-fb-cover-2×.png

Tatry potrebujú Vaše nápady. Ďalší z cyklov projektu Mestské zásahy sa blíži do finále.

04. 02. 2019 | viac

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

41%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Aktuálne diskusie

discussions

Najnovšie komentáre

discussions

Podmienky používania

Použitie obsahu portálu

Akékoľvek použitie častí/celku portálu alebo jeho obsahu bez predchádzajúceho súhlasu občianskeho združenia UzemnePlany.sk, najmä rozmnožovanie, šírenie alebo publikovanie textových a grafických častí, akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku je možné len v prípade uvedenia zdroja textu, plnej elektronickej adresy (link), kde je predmetný obsah umiestnený, ako aj názvu občianskeho združenia UzemnePlany.sk.

Práva tretích subjektov

V prípade článkov alebo obsahu, pri ktorých je ako nositeľ autorských práv uvedený iný subjekt, vyžaduje sa súhlas tohto subjektu. V prípade záujmu o sprostredkovanie kontaktu na nositeľa predmetných autorských práv nás prosím kontaktujte na adrese office@uzemneplany.sk.

Komerčné využitie

Použitie častí/celku portálu treťou osobou, zverejnených na tomto portáli, bez ohľadu na udelenie súhlasu oprávnenej osoby, nemôže byť za účelom dosahovania zisku alebo iného materiálneho prospechu, alebo predstavované ako vlastné.

Poskytovanie záruky

Materiály a informácie uverejnené na www.uzemneplany.sk majú len informatívny charakter a poskytujú sa bez záruk vhodnosti ich použiteľnosti, prípadne neporušenia autorských práv. Občianske združenie UzemnePlany.sk nezodpovedá za správnosť a úplnosť zverejnených informácií a materiálov a nenesie prípadné následky z dôvodu ich použitia.

Portál UzemnePlany.sk v žiadnom prípade a žiadnou formou nenesie zodpovednosť ani iné povinnosti za názory vyjadrené prispievateľmi a autormi obsahu zverejneného na portáli www.uzemneplany.sk, ani za právne nároky vznesené v tejto súvislosti. Obsah komentárov, vyjadrení a názorov prispievateľov, ktorí nevystupujú pod označením občianskeho združenia UzemnePlany.sk uverejnených na portáli www.uzemneplany.sk, nemusí vyjadrovať názory a postoje, respektíve stotožnenie sa s názormi občianskeho združenia UzemnePlany.sk.

V prípade podozrenia z porušenia autorských práv alebo iných práv fyzických alebo právnických osôb prosím kontaktujte office@uzemneplany.sk

Zásahy do obsahu

Akékoľvek zásahy do obsahu, štruktúry a grafického vyhotovenia portálu www.uzemneplany.sk je zakázané a považuje sa za porušenie autorských práv oprávnených osôb.

Ochrana osobných údajov

Používateľ portálu www.uzemneplany.sk berie na vedomie, že odosielanie akýchkoľvek údajov na tento portál je dobrovoľné a ich odosielateľovi z toho neplynú žiadne práva a povinnosti pre občianske združenie UzemnePlany.sk.

Právo kontroly obsahu

Občianske združenie UzemnePlany.sk si vyhradzuje právo prípadné podľa jeho názoru vulgárne, urážajúce a hanlivé príspevky odstrániť a takémuto prispievateľovi prístup na portál www.uzemneplany.sk zakázať.

V prípade nesúhlasu s týmito podmienkami je používateľ povinný túto lokalitu opustiť.

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne