Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

946 článkov

4805 fotografií

online návštevníkov

20. 06. 2019, meniny má: Valéria

Aktuality

Mestské zásahy Tatry

tatry-fb-cover-2×.png

Tatry potrebujú Vaše nápady. Ďalší z cyklov projektu Mestské zásahy sa blíži do finále.

04. 02. 2019 | viac

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

30. 11. -0001 / 00:00 | 0

Aktuálne diskusie

RSS

Najnovšie komentáre

• Poskytujeme úvěry v rozmezí od 5000 € do 5000.000 €

Velmi rychlá nabídka pro seriózní a upřímné lidi: Dobrý den, pane a panie, mé jméno je Lenka …

19. 06. 2019 / 18:07 | Lenka Bolkova

• nabídka úvěru mezi jednotlivci

Bez ohledu na vaši současnou situaci a částku, kterou chcete půjčit na své finanční problémy …

19. 06. 2019 / 14:41 | nabídka úvěru mezi jednotlivci

• Finanční podpora ve výši 3%

Jsem úvěr věřitel agent. nabízíme půjčky různých kategorií a neztrácíme čas. do 48 hodin …

19. 06. 2019 / 10:20 | Finanční podpora ve výši 3%

• Krátkodobé půjčky

Každý den, dlužníci najít spokojenost s finančním BARROS a sdílet své zkušenosti. To mě …

19. 06. 2019 / 04:44 | Půjčka Profi Credit

• Sdílená zkušenost s přijatým kreditem

Každý den, dlužníci najít spokojenost s finančním BARROS a sdílet své zkušenosti. To mě …

19. 06. 2019 / 04:44 | Půjčky bez registru

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

33%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Investície a regionálny rozvoj » Tatry - národné, či súkromné bohatstvo? » V tatrách som odfotil ufo

Diskusia: V tatrách som odfotil ufo

Pridať komentár [9] | Sledovať diskusiu [1] | RSS

Nabídka úvěru

11. 05. 2019 13:15:58 | Nabídka úvěru

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Nabídka úvěru Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou platit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mi kontaktovali další informace PS: korema96@gmail.com

Vážná a upřímná nabídka soukromých úvěrů

11. 05. 2019 13:54:00 | rosa cabrera

Vážná a upřímná nabídka soukromých úvěrů Dobrý den, jsem madam Marie-Thérèse AVILES Předložím nabídku půjček mezi jednotlivci, abych vám umožnil dosáhnout vašich snů bez starostí. odpověď, pokud jste v nouzi, takže vám mohu říci o mé nabídce Moje úroková sazba je 2,20% a to přes celou půjčku Moje finanční kapacita je 800.000 eur Moje e-mailová adresa mail: rc7701194@gmail.com

Nabídka úvěrů

20. 05. 2019 11:32:39 | rosa cabrera

Nabídka úvěrů Nízká nabídka úroků. Všeobecné podmínky: - výše úvěru: od 2000 EUR do 2 000 000 EUR - doba splácení je mezi 1 měsícem a 15 lety - pevnou sazbou 2% za rok, kterou nás chcete kontaktovat prostřednictvím naší e-mailové adresy za účelem získání e-mailem dostatek informací rc7701194@gmail.com

Nabídka úvěrů

25. 05. 2019 15:10:57 | rosa cabrera

Nabídka úvěrů Nízká nabídka úroků. Všeobecné podmínky: - výše úvěru: od 2000 EUR do 2 000 000 EUR - doba splácení od 1 měsíce do 15 let - fixní sazba 2% ročně, kterou chtěli kontaktovat e-mailem a získat dostatečné informace e-mailem rc7701194@gmail.com

rychlá a urgentní nabídka úvěrů

10. 06. 2019 12:15:10 | rachia

Získání legitimní půjčky bylo pro zákazníka vždy velkým problémem.   Otázka úvěrového zabezpečení je něco, o čem se zákazníci stále více zajímají, a zároveň hledají půjčku od oprávněného věřitele. Úroková sazba na můj úvěr je 2% a minimální částka, kterou dávám ve formě úvěru, je 5 000 € a maximální částka je 10 000 000 €. Máte-li zájem získat finanční pomoc bez obav, bez obav a bezpečně; kontaktujte mě mailem: dkp985@post.cz Získání legitimní půjčky bylo pro zákazníka vždy velkým problémem.   Otázka úvěrového zabezpečení je něco, o čem se zákazníci stále více zajímají, a zároveň hledají půjčku od oprávněného věřitele. Úroková sazba na můj úvěr je 2% a minimální částka, kterou dávám ve formě úvěru, je 5 000 € a maximální částka je 10 000 000 €. Máte-li zájem získat finanční pomoc bez obav, bez obav a bezpečně; kontaktujte mě mailem: dkp985@post.cz Získání legitimní půjčky bylo pro zákazníka vždy velkým problémem.   Otázka úvěrového zabezpečení je něco, o čem se zákazníci stále více zajímají, a zároveň hledají půjčku od oprávněného věřitele. Úroková sazba na můj úvěr je 2% a minimální částka, kterou dávám ve formě úvěru, je 5 000 € a maximální částka je 10 000 000 €. Máte-li zájem získat finanční pomoc bez obav, bez obav a bezpečně; kontaktujte mě mailem: dkp985@post.cz Získání legitimní půjčky bylo pro zákazníka vždy velkým problémem.   Otázka úvěrového zabezpečení je něco, o čem se zákazníci stále více zajímají, a zároveň hledají půjčku od oprávněného věřitele. Úroková sazba na můj úvěr je 2% a minimální částka, kterou dávám ve formě úvěru, je 5 000 € a maximální částka je 10 000 000 €. Máte-li zájem získat finanční pomoc bez obav, bez obav a bezpečně; kontaktujte mě mailem: dkp985@post.cz Získání legitimní půjčky bylo pro zákazníka vždy velkým problémem.   Otázka úvěrového zabezpečení je něco, o čem se zákazníci stále více zajímají, a zároveň hledají půjčku od oprávněného věřitele. Úroková sazba na můj úvěr je 2% a minimální částka, kterou dávám ve formě úvěru, je 5 000 € a maximální částka je 10 000 000 €. Máte-li zájem získat finanční pomoc bez obav, bez obav a bezpečně; kontaktujte mě mailem: dkp985@post.cz

Nabídka úvěrů

10. 06. 2019 13:10:56 | Nabídka úvěrů

Nabídka úvěrů Dobrý den, pan / paní úvěr nabízí cenově dostupnou úrokovou sazbu. Byl jste odmítnut mnoha bankami Potřebujete financovat konsolidaci dluhu? Potřebujete financování, které vám pomůže vrátit se k vašemu podnikání? Takže půjčuji zájemcům za přijatelnou úrokovou sazbu. Máte-li zájem o kontaktování se mnou Email:polojkab@seznam.cz

Skutočná a vážna finančná pomoc

10. 06. 2019 16:24:05 | Sidona Sava

Naša finančná pomoc je prispôsobená ľuďom, ktorí potrebujú pôžičku a mikropodnikom, prispievame k zlepšeniu sociálno-ekonomických podmienok ľudí a mikropodnikov a naším cieľom je aj ľahký prístup a finančné služby pre ľudí, ktorí potrebujú pôžičku a mikropodniky. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na nasledujúcej e-mailovej adrese: maolisania@gmail.com

nabídka úvěru mezi jednotlivci

14. 06. 2019 13:41:18 | rachia

Bez ohledu na vaši současnou situaci a částku, kterou chcete půjčit na své finanční problémy nebo na realizaci svých projektů, jsme vám k dispozici do 24 hodin bez jakýchkoliv problémů. Obraťte se na nás, abyste obdrželi Váš úvěr co nejdříve. Email: dkp985@post.cz

Půjčka 3000000 kc a 10000000 kc

15. 06. 2019 19:21:06 | Lubica

Vážná a upřímná nabídka soukromých úvěrů Dobrý den, jsem madam Marie-Thérèse AVILES Předložím nabídku půjček mezi jednotlivci, abych vám umožnil dosáhnout vašich snů bez starostí. odpověď, pokud jste v nouzi, takže vám mohu říci o mé nabídce Moje úroková sazba je 2,20% a to přes celou půjčku Moje finanční kapacita je 800.000 eur Moje e-mailová adresa mail: lubicapotocka4@gmail.com
Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne