Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

946 článkov

4805 fotografií

online návštevníkov

18. 03. 2019, meniny má: Eduard

Aktuality

Mestské zásahy Tatry

tatry-fb-cover-2×.png

Tatry potrebujú Vaše nápady. Ďalší z cyklov projektu Mestské zásahy sa blíži do finále.

04. 02. 2019 | viac

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Najnovšie komentáre

Komentár na ktorý reagujete

dar

12. 01. 2019 14:47:50 | Bernard Grimot

ahoj Prosím, odpustite moju prítomnosť v pošte, ale obávam sa, nemajú inú než voľby, som Bernard Roger Grimot, poradca a umelec žijúci v londýnskej nemocnici, som francúzsku štátnu príslušnosť. Musel som vás kontaktovať týmto spôsobom, pretože sa chcem podeliť a oslobodiť sa od bremena, ktoré váži na mojom srdci. V skutočnosti, tam je asi 7 rokov počas kontrole stavu to bolo oznámené, že som trpel akútnej leukémie v chronickom úrovni uvažovaného, ​​prešiel 23.prosince mi môj lekár informoval, že vzhľadom na stupeň progresie ochorenia, že moje šance na prežitie sú veľmi slabé a je možné len zázrak. Podľa doktora sa zrazenina, ktorá je inštalovaná v mieche spôsobil vážnu infekciu mozgu vlákna, že každá operácia by neúspech v predstihu, s vedomím tohto vyhlásenia, a tak som sa rozhodol, zastaviť lekárske ošetrenie so zreteľom na všetko, čo som už investoval ako náklady na túto liečbu. Mám veľa. Ak si túto správu prečítate, je to vďaka pomoci môjho opatrovateľa. V tomto nemocničnom lôžku som žil takmer 2 roky v posteli. Moje predchádzajúce narodeniny sa stali v nemocničnej záhrade obklopené inými pacientmi. Žiadni blízki príbuzní. Okrem toho som dostal viac mesiacov. Každopádne si uvedomujem, že z nemocnice opustím rakvu. Všetko, čo si zo srdca želám, je, aby som mohol pred smrťou vykonať humanitárnu prácu. Stal som sa každý deň modlil oblohu, aby ma kontaktoval s kýmkoľvek, s ktorým som pripravený byť dedičom môjho majetku v banke. Som presvedčený, že tieto peniaze by mohli po mojej smrti lepšie slúžiť domácim obyvateľom a ostatným, ktorí to najviac potrebujú, a nie zostať v banke. Tieto peniaze som uložil v banke za projekt vybudovania továrne pre detské odevy od 0 do 12 rokov. Odhaduje sa na 708 500 eur. Napísal som riaditeľovi banky, aby vedel, môj zámer, aby ma pripravil o všetky peniaze, ktoré som mal vo svojej banke v prospech osoby, odporúčam ich aktuálny. Chcem uveriť, že ste tou ideálnou osobou. Prosím vás, aby ste tieto peniaze prijali ako prácu veľkorysosti. Zvlášť by som rád, keby ste mi odpovedali a dali mi nádej, že existujete. Bernard Roger Grimot.
Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne