Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

946 článkov

4805 fotografií

online návštevníkov

19. 07. 2019, meniny má: Dušana

Aktuality

Mestské zásahy Tatry

tatry-fb-cover-2×.png

Tatry potrebujú Vaše nápady. Ďalší z cyklov projektu Mestské zásahy sa blíži do finále.

04. 02. 2019 | viac

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

30. 11. -0001 / 00:00 | 0

Najnovšie komentáre

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

33%

Nedá sa zovšeobecňovať

24%

Fórum » Investície a regionálny rozvoj » Tatry - národné, či súkromné bohatstvo? » V tatrách som odfotil ufo

Diskusia: V tatrách som odfotil ufo

Pridať komentár [30] | Sledovať diskusiu [1] | RSS

Stránka: 1 2

Nabídka úvěru

11. 05. 2019 13:15:58 | Nabídka úvěru

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Nabídka úvěru Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou platit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mi kontaktovali další informace PS: korema96@gmail.com

Vážná a upřímná nabídka soukromých úvěrů

11. 05. 2019 13:54:00 | rosa cabrera

Vážná a upřímná nabídka soukromých úvěrů Dobrý den, jsem madam Marie-Thérèse AVILES Předložím nabídku půjček mezi jednotlivci, abych vám umožnil dosáhnout vašich snů bez starostí. odpověď, pokud jste v nouzi, takže vám mohu říci o mé nabídce Moje úroková sazba je 2,20% a to přes celou půjčku Moje finanční kapacita je 800.000 eur Moje e-mailová adresa mail: rc7701194@gmail.com

Nabídka úvěrů

20. 05. 2019 11:32:39 | rosa cabrera

Nabídka úvěrů Nízká nabídka úroků. Všeobecné podmínky: - výše úvěru: od 2000 EUR do 2 000 000 EUR - doba splácení je mezi 1 měsícem a 15 lety - pevnou sazbou 2% za rok, kterou nás chcete kontaktovat prostřednictvím naší e-mailové adresy za účelem získání e-mailem dostatek informací rc7701194@gmail.com

Nabídka úvěrů

25. 05. 2019 15:10:57 | rosa cabrera

Nabídka úvěrů Nízká nabídka úroků. Všeobecné podmínky: - výše úvěru: od 2000 EUR do 2 000 000 EUR - doba splácení od 1 měsíce do 15 let - fixní sazba 2% ročně, kterou chtěli kontaktovat e-mailem a získat dostatečné informace e-mailem rc7701194@gmail.com

rychlá a urgentní nabídka úvěrů

10. 06. 2019 12:15:10 | rachia

Získání legitimní půjčky bylo pro zákazníka vždy velkým problémem.   Otázka úvěrového zabezpečení je něco, o čem se zákazníci stále více zajímají, a zároveň hledají půjčku od oprávněného věřitele. Úroková sazba na můj úvěr je 2% a minimální částka, kterou dávám ve formě úvěru, je 5 000 € a maximální částka je 10 000 000 €. Máte-li zájem získat finanční pomoc bez obav, bez obav a bezpečně; kontaktujte mě mailem: dkp985@post.cz Získání legitimní půjčky bylo pro zákazníka vždy velkým problémem.   Otázka úvěrového zabezpečení je něco, o čem se zákazníci stále více zajímají, a zároveň hledají půjčku od oprávněného věřitele. Úroková sazba na můj úvěr je 2% a minimální částka, kterou dávám ve formě úvěru, je 5 000 € a maximální částka je 10 000 000 €. Máte-li zájem získat finanční pomoc bez obav, bez obav a bezpečně; kontaktujte mě mailem: dkp985@post.cz Získání legitimní půjčky bylo pro zákazníka vždy velkým problémem.   Otázka úvěrového zabezpečení je něco, o čem se zákazníci stále více zajímají, a zároveň hledají půjčku od oprávněného věřitele. Úroková sazba na můj úvěr je 2% a minimální částka, kterou dávám ve formě úvěru, je 5 000 € a maximální částka je 10 000 000 €. Máte-li zájem získat finanční pomoc bez obav, bez obav a bezpečně; kontaktujte mě mailem: dkp985@post.cz Získání legitimní půjčky bylo pro zákazníka vždy velkým problémem.   Otázka úvěrového zabezpečení je něco, o čem se zákazníci stále více zajímají, a zároveň hledají půjčku od oprávněného věřitele. Úroková sazba na můj úvěr je 2% a minimální částka, kterou dávám ve formě úvěru, je 5 000 € a maximální částka je 10 000 000 €. Máte-li zájem získat finanční pomoc bez obav, bez obav a bezpečně; kontaktujte mě mailem: dkp985@post.cz Získání legitimní půjčky bylo pro zákazníka vždy velkým problémem.   Otázka úvěrového zabezpečení je něco, o čem se zákazníci stále více zajímají, a zároveň hledají půjčku od oprávněného věřitele. Úroková sazba na můj úvěr je 2% a minimální částka, kterou dávám ve formě úvěru, je 5 000 € a maximální částka je 10 000 000 €. Máte-li zájem získat finanční pomoc bez obav, bez obav a bezpečně; kontaktujte mě mailem: dkp985@post.cz

Nabídka úvěrů

10. 06. 2019 13:10:56 | Nabídka úvěrů

Nabídka úvěrů Dobrý den, pan / paní úvěr nabízí cenově dostupnou úrokovou sazbu. Byl jste odmítnut mnoha bankami Potřebujete financovat konsolidaci dluhu? Potřebujete financování, které vám pomůže vrátit se k vašemu podnikání? Takže půjčuji zájemcům za přijatelnou úrokovou sazbu. Máte-li zájem o kontaktování se mnou Email:polojkab@seznam.cz

Skutočná a vážna finančná pomoc

10. 06. 2019 16:24:05 | Sidona Sava

Naša finančná pomoc je prispôsobená ľuďom, ktorí potrebujú pôžičku a mikropodnikom, prispievame k zlepšeniu sociálno-ekonomických podmienok ľudí a mikropodnikov a naším cieľom je aj ľahký prístup a finančné služby pre ľudí, ktorí potrebujú pôžičku a mikropodniky. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na nasledujúcej e-mailovej adrese: maolisania@gmail.com

nabídka úvěru mezi jednotlivci

14. 06. 2019 13:41:18 | rachia

Bez ohledu na vaši současnou situaci a částku, kterou chcete půjčit na své finanční problémy nebo na realizaci svých projektů, jsme vám k dispozici do 24 hodin bez jakýchkoliv problémů. Obraťte se na nás, abyste obdrželi Váš úvěr co nejdříve. Email: dkp985@post.cz

Půjčka 3000000 kc a 10000000 kc

15. 06. 2019 19:21:06 | Lubica

Vážná a upřímná nabídka soukromých úvěrů Dobrý den, jsem madam Marie-Thérèse AVILES Předložím nabídku půjček mezi jednotlivci, abych vám umožnil dosáhnout vašich snů bez starostí. odpověď, pokud jste v nouzi, takže vám mohu říci o mé nabídce Moje úroková sazba je 2,20% a to přes celou půjčku Moje finanční kapacita je 800.000 eur Moje e-mailová adresa mail: lubicapotocka4@gmail.com

Nabídka úvěru

24. 06. 2019 21:58:08 | Nabídka úvěru

Nabídka úvěru Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou platit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mi kontaktovali další informace PS: korema96@gmail.com

Kontaktujte nás ešte dnes, ak potrebujete pôžičku.

26. 06. 2019 09:21:53 | David Oscar

Ahoj Hľadáte úver alebo investíciu? Môžete požiadať až do výšky 900 000 € Žiadosť o úver je teraz ľahšie vďaka internetu. Najlepšie banky a finančné spoločnosti pracujú online a zabezpečujú lepšie ceny a rýchlejšie a bezpečnejšie dodávky. Ak máte záujem, kontaktujte ma, aby som sa vrátil na moju osobnú adresu: E-mail: oceanfinancefunds01@gmail.com WhatsApp +380506129711 Ďakujem.

nabídka úvěru mezi jednotlivci

28. 06. 2019 09:17:49 | rachia

Potřebujete financování pro svůj domov, pro vaše podnikání, pro nákup automobilů, pro nákup motocyklů, pro vytvoření vlastního podniku, pro vaše osobní potřeby, více pochybností. Osobní kredity uděluji od 5 000 € do 50 000 000 € s nominální úrokovou sazbou 2% bez ohledu na výši. Uveďte prosím v žádosti o úvěr přesnou částku, kterou byste chtěli, a její splatnost. Pro více informací nás kontaktujte pouze na této e-mailové adrese: dkp985@post.cz Číslo Whatsapp: +33756897336

Nabídka úvěrů

28. 06. 2019 12:16:10 | Nabídka úvěrů

Nabídka úvěrů Dobrý den, pan / paní úvěr nabízí cenově dostupnou úrokovou sazbu. Byl jste odmítnut mnoha bankami Potřebujete financovat konsolidaci dluhu? Potřebujete financování, které vám pomůže vrátit se k vašemu podnikání? Takže půjčuji zájemcům za přijatelnou úrokovou sazbu. Máte-li zájem o kontaktování se mnou Email:mariakova0@post.cz

nabídka úvěru

28. 06. 2019 14:42:21 | santos

nabídka úvěru Dobrý den, budete potřebovat financování pro svůj domov, vaše podnikání, nákup auta, nákup motocyklu, vytvoření vlastního podniku, pro vaše osobní potřeby, více než pochybnosti. Osobní kredity poskytujeme od 2 000 EUR do 1 000 000 EUR s úrokovou sazbou 2%. Sdělte nám prosím své podmínky úvěru a přesnou částku. Kontaktujte prosím mou e-mailovou adresu, kterou chcete použít. E-mailová adresa santosaugustin8@gmail.com

nabídka úvěru

28. 06. 2019 14:43:22 | santos

nabídka úvěru Dobrý den, budete potřebovat financování pro svůj domov, vaše podnikání, nákup auta, nákup motocyklu, vytvoření vlastního podniku, pro vaše osobní potřeby, více než pochybnosti. Osobní kredity poskytujeme od 2 000 EUR do 1 000 000 EUR s úrokovou sazbou 2%. Sdělte nám prosím své podmínky úvěru a přesnou částku. Kontaktujte prosím mou e-mailovou adresu, kterou chcete použít. E-mailová adresa santosaugustin8@gmail.com

nabídka úvěru

29. 06. 2019 14:59:20 | santos

nabídka úvěru Dobrý den, financování pro váš domov, pro vaše podnikání, pro nákup automobilů, pro nákup motocyklů, pro vytvoření vlastního podniku, pro vaše osobní potřeby, více než pochyb. Osobní kredity poskytujeme do 2.000 € do 1.000.000 € s úrokovou sazbou 2%. Sdělte nám, prosím, vážné požadavky na půjčku a částku. Obraťte se prosím na e-mailové adresy, které chcete použít. E-mailová adresa santosaugustin8 @ gmaiml. com

Nabídka úvěrů mezi jednotlivci až po závažné

29. 06. 2019 16:04:06 | kolovana

Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi zaplatí úrokovou sazbu ve výši 2% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mě kontaktovali pro více informací PS: kolovana15@post.cz

Nabídka úvěrů mezi jednotlivci až po závažné

02. 07. 2019 11:23:39 | kolovana

Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi zaplatí úrokovou sazbu ve výši 2% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mě kontaktovali pro více informací PS: kolovana15@post.cz

nabídka úvěru

02. 07. 2019 18:03:33 | santos

nabídka úvěru Snížit, koupit finanční prostředky na financování projektů, nabídnout programy, vytvořit vozidla, stáhnout motocykly, koupit videa, koupit, koupit, koupit, koupit, koupit, koupit, koupit, koupit, koupit, koupit, koupit a koupit hry , V prvních 2 000 € činí 1 000 000 € ze 2%. Zobrazit další podrobnosti »Zobrazit další obchody, Další fotografie a videa. Další informace o e-mailu, adrese, kalendáři a podmínkách. E-mailová adresa santosaugustin8 @ gmaiml. com

pôžičky

02. 07. 2019 21:52:04 | Charlotte Müller

Dobrý deň, Vitajte v mesiaci júl, prečo si tento mesiac pre vás a vašu rodinu nevyužijete tento mesiac, dovoľte mi predstaviť sa, Volám sa Charlotte Müller, som Nemec a som generálnym riaditeľom Mesiaca Spoločnosť poskytujúca pôžičky. Sme úverová spoločnosť a môžeme Vám ponúknuť rýchly, dlhodobý alebo krátkodobý úver s relatívne nízkou úrokovou sadzbou až 3%? a ponúkame aj bezpečné a bezpečné pôžičky, kontaktujte nás na (moonlightloanfirm@gmail.com) * Hľadáte finančné prostriedky na splácanie úverov a dlhov? * Hľadáte financie na založenie vlastného podniku? * Potrebujete súkromné ​​alebo podnikateľské úvery na rôzne účely? * Hľadáte pôžičky na realizáciu veľkých projektov? * Potrebujete úver za menej ako 24 hodín? Ak je vaša odpoveď áno, môžem vám pomôcť. * Môžem Vám ponúknuť až 10 000 000 EUR. * Môžete si vybrať medzi 1 až 30 rokov na splatenie. * Môžete si vybrať medzi mesačným a ročným plánom splátok. * Flexibilné úverové podmienky. Ak máte záujem, obráťte sa na mňa prostredníctvom tejto e-mailovej adresy: (moonlightloanfirm@gmail.com) Máte 100% záruku, že dostanete úver na konci tejto úverovej transakcie. Boli vášniví, keď sa počítalo s finančným zaradením. Naše pôžičky a investičné produkty sú navrhnuté tak, aby vám ponúkli pohodlie a hodnotu. S pozdravom Pani Charlotte Müllerová

Stránka: 1 2

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne