Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

945 článkov

4805 fotografií

online návštevníkov

16. 02. 2019, meniny má: Ida, Liana

Aktuality

Mestské zásahy Tatry

tatry-fb-cover-2×.png

Tatry potrebujú Vaše nápady. Ďalší z cyklov projektu Mestské zásahy sa blíži do finále.

04. 02. 2019 | viac

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

28. 11. 2018 / 20:47 | 43

Aktuálne diskusie

RSS

Najnovšie komentáre

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Investície a regionálny rozvoj » Priemyselné parky » Nabídka okamžité půjčky {pujckyuver101@seznam.cz}

Diskusia: Nabídka okamžité půjčky {pujckyuver101@seznam.cz}

Ahoj, Hľadám podnikateľskú pôžičku, osobnú pôžičku, hypotéku, pôžičku na auto, úvery, pôžičky na konsolidáciu dlhu, nezabezpečené úvery, rizikový kapitál atď. Alebo máte z banky zamietnutý úver alebo dohodu o financovaní alebo z viacerých dôvodov , úverové riešenie! Som Pavel Štefánka, súkromný veriteľ, pôžičku podnikom a jednotlivcom nízku a cenovo dostupnú 3% úrokovú mieru. Máte záujem? Kontaktujte nás a vymeňte si úver po prevode do 48 hodín. Kontakt: mail pujckyuver101@seznam.cz APLIKÁCIA Názov: Dátum narodenia: Funkcia: Adresa: Miesto: PSČ: Štát: Telefón: E-mail: Uveďte účel úveru: Výška úveru: Trvanie úveru: Mesačný čistý príjem. Pre viac informácií kontaktujte ma čo najskôr s informáciami uvedenými vyššie> pujckyuver101@seznam.cz

08. 12. 2018 / 09:20 | Diskusiu založil(a): stefanka

Pridať komentár [40] | Sledovať diskusiu [1] | RSS

Stránka: 1 2

Peníze bez zástavy

24. 12. 2018 07:00:36 | peter

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Získejte nebankovní peníze od 10.000,- do 10.000.000,- do dvou pracovních dnů a bez zástavy nemovitosti. Bez kontroly registrů a bez poplatků předem. Žádáte online snadno bez závazku o bezplatné vypracování nabídky ke schválení. Jsem tu pro Vás sedm dní v týdnu a odpovím ihned každému žadateli na mém osobním emailu:

Peníze bez zástavy

24. 12. 2018 07:06:58 | peter

Získejte nebankovní peníze od 10.000,- do 10.000.000,- do dvou pracovních dnů a bez zástavy nemovitosti. Bez kontroly registrů a bez poplatků předem. Žádáte online snadno bez závazku o bezplatné vypracování nabídky ke schválení. Jsem tu pro Vás sedm dní v týdnu a odpovím ihned každému žadateli na mém osobním emailu: nanepula3@gmail.com

Nabídka půjček

26. 12. 2018 14:01:07 | Nabídka půjček

Nabídka půjček Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou zaplatit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mi kontaktovali další informace PS: korema96@gmail.com

Finanční nabídka

26. 12. 2018 14:01:29 | Finanční nabídka

Finanční nabídka Dobrý den, drahá kamarádka, jsem obchodnice, která pomáhá lidem, kteří potřebují půjčku, takže pokud máte zájem, kontaktujte mě emailem: polojkab@seznam.c

Nabídka okamžité půjčky.

26. 12. 2018 16:03:47 | Lenka Bolkova

Získejte nebankovní peníze od 10.000,- do 10.000.000,- do dvou pracovních dnů a bez zástavy nemovitosti. Bez kontroly registrů a bez poplatků předem. Žádáte online snadno bez závazku o bezplatné vypracování nabídky ke schválení. Jsem tu pro Vás sedm dní v týdnu a odpovím ihned každému žadateli na mém osobním emailu: leni.bolkova01@gmail.com

Nabídka finančního úvěru

13. 01. 2019 10:03:01 | KOREMA JOAHANEEL

Nabídka finančního úvěru Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou platit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mě kontaktovali pro více informací PS: korema96@gmail.com

Nabídka půjček

13. 01. 2019 10:03:20 | Ilona Vladka

Nabídka půjček Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete použít pro cokoli. Nízká úroková sazba je stabilní po celou dobu splácení. Vzhledem k širokému spektru poskytnutých finančních půjček může mít tato půjčka téměř všechny žadatele v České republice. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné smluvní podmínky. E-mail: polojkab@seznam.cz

Nabídka půjček

14. 01. 2019 11:39:17 | KOREMA JOAHANEEL

Nabídka půjček Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete použít pro cokoli. Nízká úroková sazba je stabilní po celou dobu splácení. Vzhledem k širokému spektru poskytnutých finančních půjček může mít tato půjčka téměř všechny žadatele v České republice. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné smluvní podmínky. E-mail: korema96@gmail.com

Nabídka finančního úvěru

14. 01. 2019 11:39:32 | Ilona Vladka

Nabídka finančního úvěru Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou platit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mě kontaktovali pro více informací PS: polojkab@seznam.cz

Realizujte svoje plány na rok 2019.

14. 01. 2019 13:16:27 | Martin Moravova (martin.moravova@gmail.com)

Na začiatku tohto nového roku 2019 vám ponúkame spoľahlivé a garantované úverové príležitosti, ktoré vám umožnia reštartovať vaše aktivity a zvládnuť vaše finančné problémy v priebehu roka 2018. Ponuka sa líši od od 100 000 do 1 000 000 Kč s ročnou úrokovou sadzbou 2,5% za veľmi priaznivých podmienok. Maximálna doba splatnosti je 240 mesiacov. Schvaľovací proces je rýchly a efektívny s uspokojivou zárukou vašich schválených požiadaviek. e-mail: martin.moravova@gmail.com Whatsapp: +420704546731 Ďakujem vám za dôveru. S pozdravom.

Finanční nabídka

15. 01. 2019 18:26:18 | KOREMA JOAHANEEL

Finanční nabídka Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete použít pro cokoli. Nízká úroková sazba je stabilní po celou dobu splácení. Vzhledem k širokému spektru poskytnutých finančních půjček může mít tato půjčka téměř všechny žadatele v České republice. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné smluvní podmínky. E-mail: korema96@gmail.com

Nabídka půjček

15. 01. 2019 18:26:41 | Ilona Vladka

Nabídka půjček Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou platit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mě kontaktovali pro více informací PS: polojkab@seznam.cz

Realizujte svoje plány na rok 2019.

15. 01. 2019 18:47:26 | Martin moravova (martin.moravova@gmail.com)

Na začiatku tohto nového roku 2019 vám ponúkame spoľahlivé a garantované úverové príležitosti, ktoré vám umožnia reštartovať vaše aktivity a zvládnuť vaše finančné problémy v priebehu roka 2018. Ponuka sa líši od od 100 000 do 1 000 000 Kč s ročnou úrokovou sadzbou 2,5% za veľmi priaznivých podmienok. Maximálna doba splatnosti je 240 mesiacov. Schvaľovací proces je rýchly a efektívny s uspokojivou zárukou vašich schválených požiadaviek. e-mail: martin.moravova@gmail.com Whatsapp: +420704546731 Ďakujem vám za dôveru. S pozdravom.

Připravte se na financování svých projektů

16. 01. 2019 10:10:08 | Sarbine

Nabídka víceúčelových osobních půjček (včetně požadavků na hotovost a konsolidaci úvěrů), investiční nabídky nebo kapitál projektu. e-mail: sarbinekavaldo25@gmail.com

Seriózní finanční služby

17. 01. 2019 16:28:10 | petter

Na začiatku tohto nového roku 2019 vám ponúkame spoľahlivé a garantované úverové príležitosti, ktoré vám umožnia reštartovať vaše aktivity a zvládnuť vaše finančné problémy v priebehu roka 2018. Ponuka sa líši od od 100 000 do 1 000 000 Kč s ročnou úrokovou sadzbou 2,5% za veľmi priaznivých podmienok. Maximálna doba splatnosti je 240 mesiacov. Schvaľovací proces je rýchly a efektívny s uspokojivou zárukou vašich schválených požiadaviek. e-mail:hp09074219324@gmail.com

Finanční nabídka

21. 01. 2019 11:20:49 | KOREMA JOAHANEEL

Finanční nabídka Prodávám nabídku půjček mezi jednotlivci, aby se vaše sny nevyřešily. Napíšu svůj text na tuto stránku, abych vám pomohl rychle a vážně financovat. Takže pokud potřebujete naléhavé peníze, odpovězte mi, abych se mohl podělit o svou nabídku. Moje úroková sazba je 3% a vztahuje se na celou půjčku. Moje finanční kapacita se pohybuje od 5 000 do 500 000 eur. Moje e-mailová adresa: korema96@gmail.com

Nabídka úvěru

21. 01. 2019 11:21:18 | Ilona Vladka

Nabídka úvěru Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou zaplatit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkuji, že jste mi kontaktovali další informace PS: polojkab@seznam.cz

Finanční nabídka

23. 01. 2019 10:58:43 | Finanční nabídka

Finanční nabídka Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou zaplatit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mi kontaktovali další informace PS: korema96@gmail.com

Nabídka financování

25. 01. 2019 09:08:03 | KOREMA JOAHANEEL

Nabídka financování Dobrý den, pane a paní. Chcete využít úvěr na realizaci svých projektů, chtít těžit z podnikových fondů, využívat úvěrů na studium, výměnu vozu, vybavit vás a navrhnout nový dům. Jednotlivci z Itálie, Irska, Švýcarska, Kanady, Belgie a Francie poskytli od roku 2000 půjčky ve výši 1 700 000 EUR všem, kteří jsou schopni splácet ve velmi atraktivních podmínkách. Pro více informací zůstanu k dispozici. korema96@gmail.com

Nabídka úvěru

25. 01. 2019 09:09:30 | Ilona Vladka

Nabídka úvěru Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou zaplatit úrokovou sazbu ve výši 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkuji, že jste mi kontaktovali další informace PS: polojkab@seznam.cz

Stránka: 1 2

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne