Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

593 územných plánov

938 článkov

4786 fotografií

online návštevníkov

25. 09. 2017, meniny má: Vladislav

Aktuality

Mestské zásahy Trnava - vernisáž

mz-tt-gjk.png

Pozvánka na vernisáž v poradí už šiesteho projektu Mestských zásahov z našej produkcie.

03. 06. 2016 | viac

Výstava Alfonz Torma

elekt-poz.jpg

Výstava na priereze tvorby Alfonza Tormu poukazuje na transformácie, ktorými prešla profesia záhradnej architektúry v období rokov 1976 až 2016.

03. 05. 2016 | viac

NOMINÁCIE NA CENU VISIO 2020 ZA ROK 2015/2016

visio2020-logo-6×6cm.jpg

Nominácie na cenu časopisu EUROSTAV Cena VISIO 2020 za rok 2015/2016 za najvýraznejší čin v oblasti udržateľnej architektúry a výstavby sú už známe.

21. 03. 2016 | viac

UDRŽATEĽNOSŤ V ARCHITEKTÚRE A VO VÝSTAVBE 2016

21. apríla 2016 sa uskutoční už šiesty ročník medzinárodnej odbornej konferencie Udržateľnosť v architektúre a vo výstavbe, ktorú pripravuje vydavateľstvo Eurostav spolu so Slovenskou radou pre zelené budovy (SKGBC). Tentoraz bude hlavnou témou konferencie Smart princípy: teória verzus realita.

21. 03. 2016 | viac

Európsky Habitat - regionálna konferencia OSN v Prahe

titulne-foto-praha-ladislav-renner-czechtourism.jpg

V dňoch 16. až 18. marca 2016 sa v Prahe v Kongresovom centre bude konať konferencia OSN zameraná na bývanie a urbanizmus. Hostiteľskej úlohy sa ujalo Ministerstvo pre miestny rozvoj Českej republiky. Konferencie sa zúčastnia významné zahraničné osobnosti a rečníci, účastníci z 56 krajín sveta sa budú stretávať na workshopoch, odborných diskusiách a sprievodných akciách.

08. 02. 2016 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

23. 05. 2014 / 16:05 | 21

Najnovšie komentáre

• Parádní půjčka spolehlivě

Dobrý den, jsem Maria Hooks, žijící v Texasu, USA. V tuto chvíli jsem vdova se čtyřmi dětmi …

21. 09. 2017 / 04:04 | santa

• Good Day Dear Loan Seeker,

Good Day Dear Loan Seeker,

*Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance …

21. 09. 2017 / 00:41 | Mrs.Emilia Fedorcakova

*Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance …

21. 09. 2017 / 00:41 | Mrs.Emilia Fedorcakova

• kredit

Moje meno je Julie Rasford Am zo Švajčiarska Chcel by som poďakovať pánovi Arnoldovi za poskytnutie …

20. 09. 2017 / 15:01 | Julie Rasford

20. 09. 2017 / 10:34 | Mrs.Emilia Fedorcakova

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

24%

Fórum » Otázky občanov » Nenašli ste čo ste hľadali? » Nenašli ste čo ste hľadali?

Diskusia: Nenašli ste čo ste hľadali?

Pridať komentár [84] | Sledovať diskusiu [1] | RSS

Stránka: 1 2 3 4 5

admin

Ak ste na našom portáli nenašli svoju obec, či mesto,

21. 08. 2008 20:53:31 | admin

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

napíšte nám o tom. Pokúsime sa ho v čo najkratšom čase na portál [url=http://www.UzemnePlany.sk]www.UzemnePlany.sk zaradiť.
Čím skôr nám o tom poviete, tým skôr ho u nás nájdete.

RE: Ak ste na našom portáli nenašli svoju obec, či mesto,

28. 06. 2012 16:00:47 | Olena | Reakcia na

Dobrý den, doufam, že mužete mi pomoct, hledám cintorín a hrob, kde byl pohreben můj dědeček -- Kovbasko Vladimir Markovič (narozen v Oděse, Ukrajina (tehdy Ukrajinská sovětská republika) v roce 1918, zemřel na Slovensku 8.01. 1945 r. ). Vím, že byl pohřeben ve městě Bátovce na nějakém předkostelným cintorině, jako sovětský vojak, padlý pri oslobodení Slovenska od fašizmu. Poděkuju za kteroukoliv informaci, možna, že pošlete mně nějaký odkaz u koho bych mohla toto si zjistit, chci jet tam a podivat se na dědečkův hrob, ale bohužel nemůžu najit informací, kde je ten cintorín, vím jenom město--Bátovce. S pozdravém a přáním hezkého dne Olena Kuznetsova.
admin

RE: RE: Ak ste na našom portáli nenašli svoju obec, či mesto,

29. 06. 2012 16:45:29 | admin | Reakcia na

Dobry den,
skuste sa obratit priamo na obec Bátovce – ocubatovce@stonline.sk , 036 / 639 41 01–2.

Upravené: 29. 06. 2012 16:45:50

student

Dobrý deň, nenašiel som u Vás a vlastne ani na stránke

23. 08. 2008 22:05:50 | student

mesta územný plán Martina – existuje vôbec?

admin

Územný plán mesta Martin sme sa pokúsili získať, avšak

25. 08. 2008 10:55:22 | admin

bezvýsledne. Mesto má starý územný plán – na papieri – otázka možnej digitalizácie je podľa mesta vylúčená, teda zároveň jeho zverejnenie na portáli. Ako „pozitívum“ sa nám dostalo odpovede, že v dohľadnej dobe budú spracovávať nový územný plán. Dohľadná doba je vraj „len“ 10 rokov.

uplanovy

Dobry den, je naozaj smutne, ze niektore mesta odmietaju

25. 08. 2008 14:08:23 | uplanovy

ukazat svoj uzemny plan a to len z dovodu, aby nahodou obcania nevedeli predvidat co sa v ich vlastnom meste bude diat. Ibaze na to maju nejaky dovod. (vid dnesnu kauzu s vinohradmi v BA). Bolo by zaujimave opytat sa priamo samospravy v meste Martin, ktore sa mimochodom snazi byt aj mestom kultury (?!na kulturu ma a na UP nie?), ci ma nejaky konkretny dovod, preco tak s UP otala. A mesto Martin nie je urcite jedinym mestom. Ak by tento portal vznikol skor, obycajny clovek sa uz davno mohol pozriet na to, co sa chysta v jeho vlastnom meste nebol by prekvapeny skladkami nacierno, elektrarnami urcitych zaujmovych skupin atd. Lenze obcas sa obstaravatelia a samosprava spravaju akoby len oni boli ti zasveteni a vyvoleni s UP operovat. Vsetci zabudaju, ze su tu pre obcana. Ale to sa vlastne tyka viacerych sfer v tejto krajine.

pames

Zdravím Vás .. kde je naše tretie najväčšie mesto?

02. 10. 2008 15:46:20 | pames

(nenašiel som Prešov vo vašom fóre, ani medzi mestami na vašej stránke – jeho územný plán je však celkom pekne zdigitalizovany) .. a čudujem sa, ze sa o to nik ešte nezaujímal …

admin

Zdravim Vas. Dakujeme za dotaz. Samozrejme Presov uz

02. 10. 2008 18:11:18 | admin

coskora na portali [url=http://www.UzemnePlany.sk]www.UzemnePlany.sk bude. Momentalne rokujeme s vedenim mesta. Onedlho by mal pribudnut aj uzemny plan VUC Presovskeho kraja.
Zaroven s pridanim uzemneho planu mesta, bude vytvorene tematicke forum Presova.

admin

Uzemny plan mesta Presov je uz k dispozicii na nasom

08. 10. 2008 11:33:26 | admin

portali. Adresa Prešov

FIBINA11

Dobrý deň prajem, nenašla som tu územný plán Malý

10. 11. 2008 11:07:07 | FIBINA11

Slavkov.
A veľmi ho potrebujem.:/
Dakujem

admin

Pokusime sa.

10. 11. 2008 16:34:36 | admin

banan

Nenasiel som UP Bánoviec nad Bebravou ? Planujete ho

19. 11. 2008 17:27:13 | banan

zaradit a ked, tak kedy? Dakujem za odpoved.

admin

Ma ho obec uz schvaleny, resp. ma vobec nejaky? Ak ano,

20. 11. 2008 09:39:58 | admin

casom sa k nam urcite dostane.

banan

> administrator napísal: > Ma ho obec uz schvaleny,

20. 11. 2008 10:23:53 | banan

administrator napísal:
Ma ho obec uz schvaleny, resp. ma vobec nejaky? Ak ano, casom sa k nam urcite dostane.

Ale ano, myslim ze ho schvalili v juli tohto roku (zapracovane zmeny), ale ako poznam laxny pristup administratorov web stranky obce, resp. miestnej samospravy, tak verejnost sa k nemu dostane (ak vobec…) v casovom horizonte rokov… Skuste na tom „popracovat“…:cool: Vdaka.

admin

OK, pokusime sa. Vy, zas dajte typ obci, aby zacala

20. 11. 2008 19:59:31 | admin

tieto dokumenty zverejnovat a prip. sa moze obratit priamo na nas a my im to a portal [url=http://www.UzemnePlany.sk]www.UzemnePlany.sk umiestnime.

banan

> administrator napísal: > OK, pokusime sa. Vy, zas

21. 11. 2008 09:43:22 | banan

administrator napísal:
OK, pokusime sa. Vy, zas dajte typ obci, aby zacala tieto dokumenty zverejnovat a prip. sa moze obratit priamo na nas a my im to a portal [url=http://www.UzemnePlany.sk]www.UzemnePlany.sk umiestnime.

Dakujem. Uz sa stalo. Ste " na tahu"…:)

admin

Máte to tam:)

25. 11. 2008 16:30:40 | admin

Bánovce nad Bebravou
Ste na tahu : informujte obcanov.:)

banan

[quote=administrator]Máte to tam:)

26. 11. 2008 09:20:58 | banan

Bánovce nad Bebravou
Ste na tahu : informujte obcanov.:)[/quote]
Vdaka, ste „proklate rychli“. Bodaj by u nas vsetko tak fungovalo…;).
Poinformujem…

TM

neviem sa dopatrat UP donovaly chcel by som vas

06. 12. 2008 11:42:01 | TM

poprosit ci by sa vam ho dalo zverejnit
dakujem

admin

Pokusime sa, ale mam pocit, ze je to niekde hlboko

06. 12. 2008 23:06:29 | admin

ukryte :)

Stránka: 1 2 3 4 5

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne