Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

946 článkov

4805 fotografií

online návštevníkov

18. 03. 2019, meniny má: Eduard

Aktuality

Mestské zásahy Tatry

tatry-fb-cover-2×.png

Tatry potrebujú Vaše nápady. Ďalší z cyklov projektu Mestské zásahy sa blíži do finále.

04. 02. 2019 | viac

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

07. 03. 2019 / 15:41 | 47

Najnovšie komentáre

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Rôzne » Náplasti

Diskusia: Náplasti

Pridať komentár [205] | Sledovať diskusiu [1] | RSS

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Garantovaná ponuka úveru

07. 10. 2018 18:57:16 | Dobson

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Potrebujete naliehavú finančnú pomoc na osobné účely alebo na potrebu vašej firmy? Tu sú niektoré skvelé správy pre vás. Ponúkame úvery jednotlivcom alebo podnikateľským spoločnostiam s najnižšou ročnou percentuálnou sadzbou. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte: * Pevné pôžičky * Podnikové úvery * Úvery na konsolidáciu dlhu * Osobné pôžičky * Obchodné expanzné pôžičky * Študentské pôžičky * Úvery na rozvoj poľnohospodárstva ... A oveľa viac E-mail: dobsonquickloan@gmail.com Vďaka

RE: Garantovaná ponuka úveru

28. 11. 2018 16:36:19 | Sofia Ortiz | Reakcia na

UPGRADE LOANS YOU ARE THE BEST LOAN COMPANY Am Sofia Ortiz, I live in a Country/world were loan is very difficult to get especially to us that are not citizen by birth of a country and most especially immigrants and those with low credit score not until i met George Miller of Upgrade Loan.. When i first saw his advert online i thought he was just like the others who are here to pray on the weak like me but when i saw other testimony from different people about Upgrade loan i decided to try my luck and surprisingly what was said about Upgrade Loans was all true and now i got my required loan of 250,000.00 with a low interest rate of 2% and now am so happy and could bounced back to restore my business. So if you want a loan i advice that you give them a try on email Via Upgradeloans@hotmail.com

Ponuka pôžičky

23. 10. 2018 14:22:38 | Mustafa Bello

POTREBUJTE ÚVER? AK ÁNO E-mail: Mustafabello83@gmail.com PRE VAŠEHO ÚVERU DNES, SME NA VAŠE SLUŽBY.

Ponuka pôžičky

23. 10. 2018 14:25:54 | Ferdinand Leo

Potrebujete osobnú pôžičku? Potrebujete podnikateľský úver? Potrebujete úver? Zaplatiť svoje účty? Chcete byť finančne stabilná? e-mail (Mustafabello83@gmail.com)

Ponuka pôžičky

26. 10. 2018 09:43:38 | Mustafa Bello

Potrebujete osobnú pôžičku? Potrebujete podnikateľský úver? Potrebujete úver? Zaplatiť svoje účty? Chcete byť finančne stabilná? e-mail (Mustafabello83@gmail.com)

do you need 100% finance?

27. 10. 2018 23:55:33 | asda services

DOBRÝ DEŇ A VITAJTE NA ASDA FINANCE LTD Potrebujete 100% financie? Môžem opraviť svoje finančné potreby s problémom spodnej časti chrbta 2% závislosť kurzu. Bez ohľadu na to, aké sú vaše okolnosti, samostatne zárobkovo činné osoby, dôchodcovia, majú slabý úverový rating, mohli by sme vám pomôcť. flexibilné splatenie. kontaktujte nás na adrese: asdaservices24@gmail.com   whatsapp +17042750147 https://asdaservices24.wixsite.com/asdaservices-1

qndmoris38@gmail.com

28. 10. 2018 21:10:09 | Anderson Morris

Potrebujete úver na zaplatenie faktúry, kontaktujte nás, poskytneme pôžičku vo výške iba 2%, poskytujeme aj dlhú a krátku dobu úverovú formu viac info kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu andmoris38@gmail.com pre viac informácií

nabídka půjčky

03. 11. 2018 23:55:40 | jira

chci použít toto médium, abyste upozornili všechny žadatele o půjčku, aby byli velmi opatrní, protože všude je podvod. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mé zoufalství jsem byl scammed několika online věřitelů. Skoro jsem ztratil naději, dokud mě můj přítel neodkázal na velmi spolehlivého věřitele zvaného slečna Rose Loan Company, která mi půjčí nezajištěný úvěr ve výši 6,000 000 Kč za 24 hodin bez stresu. Pokud potřebujete jakýkoli druh úvěru, kontaktujte ji nyní e-mailem: missroseloanfirm@hotmail.com Používám toto médium, abych upozornil všechny žadatele o půjčku, kvůli peklo, které jsem prodělal v rukou těch podvodných věřitelů, děkuji vám.

lening aanbieding

27. 11. 2018 19:57:00 | Bohdan Anezka

Hallo allemaal, mijn naam is Bohdan Anezka. Mijn e-mailadres is anezkabohdan@gmail.com Nog steeds op zoek naar een lening voor persoonlijke of zakelijke doeleinden? U hoeft niet elders te zoeken omdat Daniel Lucas 100% leent als u voldoet aan de voorwaarden van de lening. Ik kreeg een lening van 500.000,00 in 7 jaar van Daniel Lucas met een e-mailadres daniellucas634@hotmail.com Hij is een echte trouwe schuldeiser. Ik kreeg een lening om de slechte bankschuld terug te betalen die bijna mijn bedrijf en mijn huis overnam, en ook om mijn bedrijf in het buitenland te ontwikkelen. Neem vandaag contact met hem op voor een lening als u echt op zoek bent naar een lening. Ik heb bewijs en geef het aan iedereen die het nodig heeft. Dank u, en God zegent u.

ponuka pôžičky

07. 12. 2018 23:56:52 | Dante

Ahojte všetci! Volám sa Zaini, som zo Slovenska, som ženatý, hľadal som úprimnú úverovú spoločnosť za posledné 3 mesiace a to, čo som dostal, bolo veľa podvodu, vďaka ktorému som im dôveroval a nakoniec vzali všetko moje peniaze a ponechal som menej peňazí, stratil som všetku nádej, bol som zmätený a frustrovaný, stratil som svoju prácu a pre mňa bolo veľmi ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcela robiť nič, nepožičovala by som viac spoločnosti , a tak som sa pýtal, ako mi požičať peniaze priateľovi, povedal som mu všetko, čo sa stalo, a povedal, že mi môže pomôcť, že vedel, že úverová spoločnosť, ktorá by mi mohla pomôcť, že od nich dostal pôžičku, povedal ako som požiadať o pôžičku, urobil som to, čo mi povedal, spýtal som sa ho, nikdy som to neporušil áno, ale skúsil som to a bol som prekvapený, že som dostal úver do 24 hodín, neverím tomu, čo vidím, dnes som šťastný a bohatý a ďakujem Bohu, že takéto úverové spoločnosti stále existujú aj v podvodoch na všetkých miestach a sľubujem, že budem zdieľať dobré správy s ľuďmi zo slovenčiny, prosím, každému, kto potrebuje pôžičku, aby sa obrátil na Dante Paola, majiteľ Dante Družstva Pomocou e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com, pre rýchly rozhovor sa môžete dostať na Dante cez Whatsapp: +393511067514 Nikdy nezlyhajú, ale zmeniť svoj život ako môj. Ďakujem Zaini

Závažná pôžičková ponuka pre všetkých

10. 12. 2018 14:48:37 | cécile

ahoj Som hospodársky subjekt francúzskej národnosti a akcionár v bankových financných inštitúciách. Po financnej kríze, ktorá ohrozuje súcasné hospodárstvo a mieru nezamestnanosti, ktorá sa neustále zvyšuje v našich krajinách, v dôsledku poklesu kúpnej sily domácností v partnerstve s mojimi bankami som sa rozhodol ponúknut pôžicky krátkodobo, strednodobo a dlhodobo cestným ludom, ktorí napriek svojim mesacným príjmom zápasia s uspokojovaním svojich základných potrieb a bojujú proti chudobe a vylúceniu bánk. Ponúkam pôžicku penazí medzi jednotlivcami v rozmedzí od 5000 do 950 000 eur pocas obdobia splácania od 1 do 30 rokov. Moja ponuka je vážna a uvedomíš si ju prostredníctvom konania, ktoré je právnym postupom pri poskytovaní úveru medzi jednotlivcom. Úroková sadzba úveru je 2% z celkovej výšky úveru. Požadované kredity sú prijaté do 72 hodín od odoslania súboru. Pre viac informácií, pošlite mi prosím email: cecile.bouldaires24@gmail.com

Rýchle úvery: potrebujete financovanie alebo pre hody

12. 12. 2018 09:51:09 | marmet.philippe002@centrum.sk

Potrebujete úver alebo úver, aby ste sa zbavili dlhov alebo začali podnikať? Pretože odmietnutý bankami alebo vo vážnej finančnej situácie. Ponúkame vám pôžičky (hypotéku, obchodné, osobné) a iné typy pripravené. K dispozícii sú aj dovolenkové kredity v prípade potreby. Spracovanie žiadosti za menej ako 24 hodín. Ďalšie informácie: E-mail: cabinetchampion002@gmail.com

Realizujte s úverom medzi jednotlivcami

17. 12. 2018 08:29:27 | clement montti

Realizujte s úverom medzi jednotlivcami Rýchlo a spoľahlivo, pretože máte každodenné starosti, máte potrebujete rýchlu a spoľahlivú finančnú ruku odkedy máte finančné starosti niekedy a až potom nemôžete nájsť nie niekoho, kto vám môže pomôcť, potom ma kontaktujte a menej ako 48 hodín pri primeranej sadzbe 3% vám ponúknu riešenie vašich starostí finančné E-mail: clementmontti@gmail.com Číslo sťažnosti: +37066102508

Úvery, hypotéky, pôžicky, financovanie

20. 12. 2018 07:51:18 | Jena Jenan

Sme ochotní pomôct všetkým tým, vo financnej núdzi. Dávame niekolko typov pôžiciek a to: * Hypotéky, * úvery rezidentom v Rakúsku a Nemecku * Pripravený na prevzatie, * Úver a pôžicka, * A iné E-mail: cabinetchampion002@gmail.com

Rýchle pôžičky, vážne (jj.finance.plus@outlook.fr)

11. 01. 2019 03:57:22 | JJ

Rýchle pôžičky, vážne Rýchle pôžičky, vážne Nemáte žiadne peniaze, ponúkame reálne možnosti s dobrými splátkami a dobrými podmienkami. Sľúbil si svoj kredit, zaplatil ste za sprostredkovanie a stále máte peniaze. Sme priamymi poskytovateľmi financovania. Kontaktujte nás e-mailom: (jj.finance.plus@outlook.fr)

požičať si! Truchon.alexandre@hotmail.com

13. 01. 2019 03:29:37 | Truchon.alexandre@hotmail.com

požičať si Dám vám súkromný úver rýchlo a vážne! Truchon.alexandre@hotmail.com

požičať si! Truchon.alexandre@hotmail.com

13. 01. 2019 03:31:30 | Truchon.alexandre@hotmail.com

13. 01. 2019 03:32:28 | Truchon.alexandre@hotmail.com

Nabídka půjček a investic

22. 01. 2019 11:05:21 | Monique DICK

nabízí soukromé, komerční a osobní půjčky s úrokovou sazbou 2% v období splácení 2 roky až 30 let do kterékoli části světa. Poskytujeme půjčky od 5000 € do 1.200.000 € pro všechny vážné lidi, kteří jsou v reálné potřebě Naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost v naší prioritě, pokud máte zájem neváhejte nás kontaktovat e-mailem : monique.groupe.financial@gmail.com

Nabídka půjček a investic

22. 01. 2019 11:11:58 | Monique DICK

nabízí soukromé, komerční a osobní půjčky s úrokovou sazbou 2% v období splácení 2 roky až 30 let do kterékoli části světa. Poskytujeme půjčky od 5000 € do 1.200.000 € pro všechny vážné lidi, kteří jsou v reálné potřebě Naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost v naší prioritě, pokud máte zájem neváhejte nás kontaktovat e-mailem : monique.groupe.financial@gmail.com

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne