Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

593 územných plánov

939 článkov

4790 fotografií

online návštevníkov

20. 11. 2017, meniny má: Félix

Aktuality

Vernisáž Mestské zásahy Kežmarok

mz-kezmarok-poster-vernisaz-web.png

Tešíme sa na prezentáciu a krst publikácie MZKK 24.11.2017 o 17:00 v Mestskej knižnici Kežmarok.

15. 11. 2017

Vernisáž Mestské zásahy Brezno

mz-brezno-poster-vernisaz-web.png

Tešíme sa na prezentáciu a krst publikácie MZBR 27.11.2017 o 16:00 v Synagóge Brezno.

15. 11. 2017

Cena Dušana Jurkoviča 2017 pozná víťaza

ceny-sas-2017-pozv-mail-stranka-spoj.png

Spolok architektov Slovenska a Fond výtvarných umení
si Vás dovoľujú pozvať na slávnostné odovzdávanie cien za architektonickú tvorbu za rok 2017:

CENA EMILA BELLUŠA
CENA DUŠANA JURKOVIČA
CENA MARTINA KUSÉHO
INSPIRELLI AWARDS SLOVAKIA

v stredu 8. novembra 2017 o 18:00 h
v Melej sále Slovenskej filharmónie v Bratislave

07. 11. 2017

Mestské zásahy Trnava - vernisáž

mz-tt-gjk.png

Pozvánka na vernisáž v poradí už šiesteho projektu Mestských zásahov z našej produkcie.

03. 06. 2016 | viac

Výstava Alfonz Torma

elekt-poz.jpg

Výstava na priereze tvorby Alfonza Tormu poukazuje na transformácie, ktorými prešla profesia záhradnej architektúry v období rokov 1976 až 2016.

03. 05. 2016 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

13. 10. 2017 / 11:03 | 22

Aktuálne diskusie

RSS

Najnovšie komentáre

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

24%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Rôzne » Prihláška do Združenia pre urbanizmus a územné plánovanie Slovenska

Diskusia k článku

Prihláška do Združenia pre urbanizmus a územné plánovanie Slovenska

Združenie pre urbanizmus a územné plánovanie Slovenska (ZUUPS) je organizačnou zložkou Spolku architektov Slovenska (SAS).

30. 12. 2010 | Zdroj: Urbanita | Autor: ZUUPS | Komentárov: 5 | Zobrazené: 6537× | viac

Pridať komentár [5] | Sledovať diskusiu [1] | RSS

Najlepšia ponuka online pôžičiek vo výške 2%

17. 08. 2017 16:51:11 | Jerry Carl

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Ahoj, ja som pán Jerry Carl veriteľ súkromných úverov, a ja som tu, aby som splnil vaše sny a získal úver. Potrebujete úver naliehavo? Potrebujete úver na splatenie dlhov? Potrebujete pôžičku na rozšírenie svojho podnikania alebo založenie vlastnej firmy? Sme tu pre vás s nízkou úrokovou sadzbou 2% a môžete získať úverový úver vo výške ? 3,000 až ? 100,000,000.00 maximálna výška úveru a až 40 Rokov trvania úveru. Kontaktujte nás prosím na našej emailovej adrese jerrycarlloans@gmail.com

Good Day Dear Loan Seeker,

20. 09. 2017 10:34:04 | Mrs.Emilia Fedorcakova

Good Day Dear Loan Seeker, *Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance *Commercial Loans *Investments Loans *Debts Consolidation *Business Planning *Commercial Development Finance *Properties Mortgages *Bad credit loans *commercial loans *Start-up- working capital loans *Construction loans *Car loans, *Hotel loans*Student loans We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com) Loan application form: Full Name:.................... Country:..................... State:.............. City:.............. Sex:......................... Phone Number:........... Loan Amount :........... Monthly income:.......... Occupation:................... .... Loan Period:....................... ................ Purpose of Loan:......................... ........... E-mail address:...................... ................ Have You Applied Before?.................... CONTACT EMAIL: bdsfn.com@gmail.com CONTACT EMAIL: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs.Emilia Fedorcakova **Are you financially squeezed? **Do you seek funds to pay off credits and debts? **Do you seek finance to set up your own business? **Are you in need of private or business loans for various purposes? **Do you seek loans to carry out large projects? Loan application form: Full Name:.................... Country:..................... State:.............. City:.............. Sex:......................... Phone Number:........... Loan Amount :........... Monthly income:.......... Occupation:................... .... Loan Period:....................... ................ Purpose of Loan:......................... ........... E-mail address:...................... ................ Have You Applied Before?.................... CONTACT EMAIL: bdsfn.com@gmail.com CONTACT EMAIL: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs.Emilia Fedorcakova We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs.Emilia Fedorcakova

kredit

20. 09. 2017 15:01:36 | Julie Rasford

Moje meno je Julie Rasford Am zo Švajčiarska Chcel by som poďakovať pánovi Arnoldovi za poskytnutie úveru vo výške 285 000 eur. Našiel som svedectvo toho, ako priateľ dostal pôžičku z úverov Carl Mosley a požiadal som o pôžičku a získal som úver vo výške 285 000 eur. Ak potrebujete naliehavú pôžičku, vyhnite sa dnešným internetovým podvodníkom, aby si vyžiadali legitné pôžičky. Kontaktujte ich e-mailom; carlmosleyloanfirm@yahoo.com S Pozdravom, Julie Rasfordová

Good Day Dear Loan Seeker,

21. 10. 2017 12:32:33 | Mrs.Emilia Fedorcakova

UPDATE ON LOAN REQUIREMENT What is your situation? *Need 100% financing contact Email : (bdsfn.com@gmail.com ) (anatiliatextileltd@gmail.com) *Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance *Commercial Loans *Investments Loans *Debts Consolidation *Business Planning *Commercial Development Finance *Properties Mortgages *Bad credit loans *commercial loans *Start-up- working capital loans *Construction loans *Car loans, *Hotel loans*Student loans at the cheapest interest rate of %. For more details :Email : ( bdsfn.com@gmail.com ) Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Emaill: bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Emilia Fedorcakova

URGENT LOAN ARE YOU IN NEED CONTACT US NOW

16. 11. 2017 06:31:16 | +918130061433

Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital services from local banks and other financial institutes? Here is your chance to obtain a financial services from our company. We offer the following finance to individuals- *Commercial finance *Personal finance *Business finance *Construction finance *Business finance And many More: and many more at 2% interest rate; Contact Us Via Email:bullsindia187@gmail.com
Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne