Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

604 územných plánov

944 článkov

4803 fotografií

online návštevníkov

22. 09. 2018, meniny má: Móric

Aktuality

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

VÝSKUM V OBLASTI AUTONÓMNEHO ÚZEMNÉHO PLÁNOVANIA

eu-logo-2.png

Zvýšenie súkromných investícií prostredníctvom spolupráce výskumných inštitúcií a podnikateľskej sféry.

29. 01. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

19. 09. 2018 / 21:37 | 35

Aktuálne diskusie

RSS

Najnovšie komentáre

• TESTOVANIE O VYKONÁVANÍ ÚVERU.

Volám sa Danny Nimrod zo SLOVENSKA, som veľmi spokojný s vynikajúcou službou True Credit Cash …

22. 09. 2018 / 00:19 | Danny Nimrod

• svědectví o tom, jak jsem dostal svůj úvěr

Ahoj všichni, jsem pan Senache Z USA, rychle bych chtěl použít toto médium k tomu, abych strčil …

20. 09. 2018 / 20:02 | Senache

• financing

Hello For all needs for loan or financing of project please contact lady MANECCHI which me ace to help …

19. 09. 2018 / 21:41 | gionna

• financing

Hello For all needs for loan or financing of project please contact lady MANECCHI which me ace to help …

19. 09. 2018 / 21:41 | gionna

• financing

19. 09. 2018 / 21:40 | gionna

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

41%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Zákony a vyhlášky » parcela pri cintorine

Diskusia: parcela pri cintorine

dobry den mam v obci parcelu susediacu cez cestu z cintorinom,chem tu stavat rd,ale neviem ako postupovat,je to posledny rožny pozemok na už vybudovanej ulici z RD dakujem za pomoc

26. 02. 2014 / 18:42 | Diskusiu založil(a): zita66

Pridať komentár [68] | Sledovať diskusiu [0] | RSS

Stránka: 1 2 3 4

lucysmithloanfirm@gmail.com

13. 04. 2018 17:02:05 | Lucy Smith

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Hľadáte súkromného veriteľa? Potrebujete úver naliehavo? Máte zlý kredit? Môžem vám pomôcť zabezpečiť pôžičku s úrokovou mierou až 2%. 100% financovanie s minimálnou dokumentáciou.Naša spoločnosť je ochotná poskytnúť všetky druhy úverov podľa vášho výberu, pokiaľ budete môcť splatiť. Nepotrebujeme žiadnu formu zábezpeky. Úroková sadzba úveru je flexibilná, pretože poskytujeme úverové fondy s úrokovou sadzbou 2%. Sme spoľahlivá spoločnosť poskytujúca pôžičky a uisťujeme Vás, že ak budete postupovať podľa nášho postupného kroku, získate úver schválený a prevedený na vás. mail: {lucysmithloanfirm@gmail.com}, ak máte záujem o získanie úveru, aby som Vám mohol poskytnúť viac informácií o našich podmienkach úveru Ak chcete získať prístup k svojej oprávnenosti, uveďte nasledujúce podrobnosti: Celé meno: adresa: Mesačný príjem : Výška pôžičky: Trvanie úveru: Účel úveru: Telefónne číslo: Vek : povolania: Skenovať kópiu vašej identifikačnej karty a vašej fotografie: Dátum narodenia : LUCY SMITH ÚVER FIRM (Lucysmithloanfirm@gmail.com)

ako získať ľahkú pôžičku

29. 05. 2018 03:58:23 | Weadom Gloabl

Pozor !!! Ja som pán Frankling. Manažérsky riaditeľ WEADOM GLOBAL FINANCE. V súčasnosti poskytujeme pôžičku ľuďom, ktorí potrebujú hotovosť za podnikanie alebo zúčtovávajú svoje účty. ponúkame všetky druhy úverov fyzickým osobám a spolupracujeme s 2% diskontnou sadzbou. pre viac informácií a ako nás môžete zaslať e-mailom prostredníctvom: Weadomglobalfinance@gmail.com pre viac informácií. S pozdravom. Pán Frankling Weadom Managing Director. Kontaktný e-mail: weadomglobalfinance@gmail.com

loan offer

31. 05. 2018 02:56:03 | mr victor

Ahoj, volám sa pán victor. Som súkromný veriteľ, ktorý rozdáva úver pre súkromné a právnické osoby. Máš boli odmietnuté toľkými bankami? Potrebujete financie založiť svoju firmu? robiť potrebujete financie na rozšírenie vášho firma? Alebo potrebujete a osobné pôžičky? Moja pôžička sa pohybuje od osobných do podnikateľský úver. môj úroková sadzba je veľmi cenovo dostupná až za 2% a naša pôžička proces je veľmi rýchly ako dobre. Som veľmi ochotný urobiť všetky svoje finančné problémy s vecami minulosť. Ak ste naozaj pripravení dostať svoje finančné problémy vyriešiť, potom hľadať ďalej a požiadať o pôžičku dnes. Ak máte záujem Odpovedať Email: financialchoice3@gmail.com pre viac informácií POĎAKOVAŤ MR VICTOR DONARD

Uzemny plan

11. 06. 2018 17:00:57 | Martin

Dobry den chcem sa spitat moj pozemok neni v uzemnom plane takze sa na nom neda stavat ale ze keby som kupil susediaci pozemok do ktoreho uzemny plan ciastocne zasahuje ci uz v teda by sa dalo stavat na takom pozemku do ktoreho len trochu zasahuje uzemny plan dakujem za radi

PRIHLÁSIŤ SA NA NALIEHAVÚ PÔŽIČKU

20. 06. 2018 08:44:09 | EUROPA FINANCIAL GROWTH

Vážený pán / Vážená pani Som rád, že vás informujem, ako okamžite požičať úvery, rád by som predstavil našu spoločnosť a naše produkty, dúfam, že v budúcnosti budeme môcť nadviazať obchodné vzťahy. Už viac ako 16 rokov sa špecializujeme na pôžičku, máme moderné vybavenie ako doma, tak aj v zahraničí. Je zrejmé, že dlžníci spoločnosti EUROPA COMPANY FINANCIAL GROWTH ponúkajú menej ako 2% z pôžičky, kontaktujte nás prosím na e-mail: europafinancialgrowth@gmail.com, tel: 16328584522 Ak máte záujem, dajte mi vedieť Dám vám podrobnejšie informácie. Som rád, že vám slúžim. S pozdravom, Macus

potrebujete pôžičku?

20. 06. 2018 17:52:01 | Carolina

ahoj moji ľudia zo Slovenska, som Carolina, keď som prišla povedať každému, kto je v mojej krajine, trpí akákoľvek finančná kríza, chcem, aby boli istí a informovaní, že existuje úverová spoločnosť, ktorá pomohla mnohým ľuďom z iných krajín s akýmikoľvek finančnými pomoc včera som pôžičku od pani Stelly a ja som zo slovenčiny, dostanem si môj úver vo výške 120.000, aby som vyriešil všetok môj problém a dnes je všetko v poriadku a tiež keď potrebujete finančnú pomoc prosím kontaktujte firmu na e-mailu nižšie (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) pre vás rýchlo Spoľahlivý a testovaný úverový veriteľ ako je ona, naozaj mi naozaj pomáha kariére a dnes chcem, aby ste sa vzali na Stellu Renéovú, pretože ona je skutočná a legitímna a má veľa ľudí z mojej krajiny patrí sám, ďakujem vám ešte raz pani Stelle Rene. Carolina

Loan Agent

09. 08. 2018 05:36:10 | loan lender

we offer company loan, business loan and individual loan i am an agent i will help you locate a very good creditor who will provide you with any amount you would need financially to signify interest, contact us via email: infooilwell@zoho.com or whatsapp: +43 (664) 579-4412

úvěrový agent

09. 08. 2018 05:37:30 | věřitelé AGENT

ponúkame podnikový úver, podnikateľský úver a individuálny úver som agent som vám pomôže nájsť veľmi dobrého veriteľa, ktorý vám poskytne akúkoľvek sumu, ktorú by ste finančne potrebovali na vyjadrenie záujmu, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: infooilwell@zoho.com alebo whatsapp : +43 (664) 579-4412 .....

Stránka: 1 2 3 4

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne