Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

944 článkov

4803 fotografií

online návštevníkov

15. 12. 2018, meniny má: Ivica

Aktuality

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

VÝSKUM V OBLASTI AUTONÓMNEHO ÚZEMNÉHO PLÁNOVANIA

eu-logo-2.png

Zvýšenie súkromných investícií prostredníctvom spolupráce výskumných inštitúcií a podnikateľskej sféry.

29. 01. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

28. 11. 2018 / 20:47 | 43

Najnovšie komentáre

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Zákony a vyhlášky » parcela pri cintorine

Diskusia: parcela pri cintorine

dobry den mam v obci parcelu susediacu cez cestu z cintorinom,chem tu stavat rd,ale neviem ako postupovat,je to posledny rožny pozemok na už vybudovanej ulici z RD dakujem za pomoc

26. 02. 2014 / 18:42 | Diskusiu založil(a): zita66

Pridať komentár [79] | Sledovať diskusiu [0] | RSS

Stránka: 1 2 3 4

lucysmithloanfirm@gmail.com

13. 04. 2018 17:02:05 | Lucy Smith

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Hľadáte súkromného veriteľa? Potrebujete úver naliehavo? Máte zlý kredit? Môžem vám pomôcť zabezpečiť pôžičku s úrokovou mierou až 2%. 100% financovanie s minimálnou dokumentáciou.Naša spoločnosť je ochotná poskytnúť všetky druhy úverov podľa vášho výberu, pokiaľ budete môcť splatiť. Nepotrebujeme žiadnu formu zábezpeky. Úroková sadzba úveru je flexibilná, pretože poskytujeme úverové fondy s úrokovou sadzbou 2%. Sme spoľahlivá spoločnosť poskytujúca pôžičky a uisťujeme Vás, že ak budete postupovať podľa nášho postupného kroku, získate úver schválený a prevedený na vás. mail: {lucysmithloanfirm@gmail.com}, ak máte záujem o získanie úveru, aby som Vám mohol poskytnúť viac informácií o našich podmienkach úveru Ak chcete získať prístup k svojej oprávnenosti, uveďte nasledujúce podrobnosti: Celé meno: adresa: Mesačný príjem : Výška pôžičky: Trvanie úveru: Účel úveru: Telefónne číslo: Vek : povolania: Skenovať kópiu vašej identifikačnej karty a vašej fotografie: Dátum narodenia : LUCY SMITH ÚVER FIRM (Lucysmithloanfirm@gmail.com)

ako získať ľahkú pôžičku

29. 05. 2018 03:58:23 | Weadom Gloabl

Pozor !!! Ja som pán Frankling. Manažérsky riaditeľ WEADOM GLOBAL FINANCE. V súčasnosti poskytujeme pôžičku ľuďom, ktorí potrebujú hotovosť za podnikanie alebo zúčtovávajú svoje účty. ponúkame všetky druhy úverov fyzickým osobám a spolupracujeme s 2% diskontnou sadzbou. pre viac informácií a ako nás môžete zaslať e-mailom prostredníctvom: Weadomglobalfinance@gmail.com pre viac informácií. S pozdravom. Pán Frankling Weadom Managing Director. Kontaktný e-mail: weadomglobalfinance@gmail.com

loan offer

31. 05. 2018 02:56:03 | mr victor

Ahoj, volám sa pán victor. Som súkromný veriteľ, ktorý rozdáva úver pre súkromné a právnické osoby. Máš boli odmietnuté toľkými bankami? Potrebujete financie založiť svoju firmu? robiť potrebujete financie na rozšírenie vášho firma? Alebo potrebujete a osobné pôžičky? Moja pôžička sa pohybuje od osobných do podnikateľský úver. môj úroková sadzba je veľmi cenovo dostupná až za 2% a naša pôžička proces je veľmi rýchly ako dobre. Som veľmi ochotný urobiť všetky svoje finančné problémy s vecami minulosť. Ak ste naozaj pripravení dostať svoje finančné problémy vyriešiť, potom hľadať ďalej a požiadať o pôžičku dnes. Ak máte záujem Odpovedať Email: financialchoice3@gmail.com pre viac informácií POĎAKOVAŤ MR VICTOR DONARD

Uzemny plan

11. 06. 2018 17:00:57 | Martin

Dobry den chcem sa spitat moj pozemok neni v uzemnom plane takze sa na nom neda stavat ale ze keby som kupil susediaci pozemok do ktoreho uzemny plan ciastocne zasahuje ci uz v teda by sa dalo stavat na takom pozemku do ktoreho len trochu zasahuje uzemny plan dakujem za radi

PRIHLÁSIŤ SA NA NALIEHAVÚ PÔŽIČKU

20. 06. 2018 08:44:09 | EUROPA FINANCIAL GROWTH

Vážený pán / Vážená pani Som rád, že vás informujem, ako okamžite požičať úvery, rád by som predstavil našu spoločnosť a naše produkty, dúfam, že v budúcnosti budeme môcť nadviazať obchodné vzťahy. Už viac ako 16 rokov sa špecializujeme na pôžičku, máme moderné vybavenie ako doma, tak aj v zahraničí. Je zrejmé, že dlžníci spoločnosti EUROPA COMPANY FINANCIAL GROWTH ponúkajú menej ako 2% z pôžičky, kontaktujte nás prosím na e-mail: europafinancialgrowth@gmail.com, tel: 16328584522 Ak máte záujem, dajte mi vedieť Dám vám podrobnejšie informácie. Som rád, že vám slúžim. S pozdravom, Macus

potrebujete pôžičku?

20. 06. 2018 17:52:01 | Carolina

ahoj moji ľudia zo Slovenska, som Carolina, keď som prišla povedať každému, kto je v mojej krajine, trpí akákoľvek finančná kríza, chcem, aby boli istí a informovaní, že existuje úverová spoločnosť, ktorá pomohla mnohým ľuďom z iných krajín s akýmikoľvek finančnými pomoc včera som pôžičku od pani Stelly a ja som zo slovenčiny, dostanem si môj úver vo výške 120.000, aby som vyriešil všetok môj problém a dnes je všetko v poriadku a tiež keď potrebujete finančnú pomoc prosím kontaktujte firmu na e-mailu nižšie (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) pre vás rýchlo Spoľahlivý a testovaný úverový veriteľ ako je ona, naozaj mi naozaj pomáha kariére a dnes chcem, aby ste sa vzali na Stellu Renéovú, pretože ona je skutočná a legitímna a má veľa ľudí z mojej krajiny patrí sám, ďakujem vám ešte raz pani Stelle Rene. Carolina

Loan Agent

09. 08. 2018 05:36:10 | loan lender

we offer company loan, business loan and individual loan i am an agent i will help you locate a very good creditor who will provide you with any amount you would need financially to signify interest, contact us via email: infooilwell@zoho.com or whatsapp: +43 (664) 579-4412

úvěrový agent

09. 08. 2018 05:37:30 | věřitelé AGENT

ponúkame podnikový úver, podnikateľský úver a individuálny úver som agent som vám pomôže nájsť veľmi dobrého veriteľa, ktorý vám poskytne akúkoľvek sumu, ktorú by ste finančne potrebovali na vyjadrenie záujmu, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: infooilwell@zoho.com alebo whatsapp : +43 (664) 579-4412 .....

Ponuka pôžičky

09. 10. 2018 02:44:41 | Mustafa Bello

POTREBUJTE ÚVER? AK ÁNO E-mail: Mustafabello83@gmail.com PRE VAŠEHO ÚVERU DNES, SME NA VAŠE SLUŽBY.

Ponuka pôžičky

22. 10. 2018 08:05:32 | Larry Buknor

World Best Loans ponúka komerčné a osobné pôžičky s 2% úrokovou sadzbou, nájomné a stredné trhové finančné riešenia, ktoré môžu pomôcť jednotlivým alebo firmám vybudovať silnejšiu a lepšiu budúcnosť. Boli ste zamietnutí finančnými inštitúciami alebo v revízii dlhu? Táto firma poskytne požadované finančné riešenie. Schválenie a prevod úverov trvá dva pracovné dni len pre ďalšie informácie o kontaktovaní nižšie. Číslo akcie: +18454007792 Webové stránky: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans E-mail: worldbestloans@gmail.com

Požiadajte o cenovo dostupný úver dnes.

26. 10. 2018 08:10:38 | William Rogers

Ahoj všetci, ja som pán William Rogers zo Spojeného štátu Som certifikovaný a registrovaný veriteľ zo slnečnej spoločnosti, ponúkame všetky typy úverov s veľmi nízkou úrokovou sadzbou 2%, pri získavaní pôžičky od našej spoločnosti nie je tamforma registrácia, prevod, poistný poplatok zahŕňa, sme zodpovedný za všetko, ponúkame podnikateľské pôžičky, osobné pôžičky, zabezpečené a nezabezpečené úvery, hypotekárne úvery a tak ďalej.Používajte dnes prostredníctvom e-mailu suntrustfinancialhome@gmail.com

Požiadajte o cenovo dostupný úver dnes.

26. 10. 2018 08:12:51 | William Rogers

Ahoj všetci, ja som pán William Rogers zo Spojeného štátu Som certifikovaný a registrovaný veriteľ zo slnečnej spoločnosti, ponúkame všetky typy úverov s veľmi nízkou úrokovou sadzbou 2%, pri získavaní pôžičky od našej spoločnosti nie je tamforma registrácia, prevod, poistný poplatok zahŕňa, sme zodpovedný za všetko, ponúkame podnikateľské pôžičky, osobné pôžičky, zabezpečené a nezabezpečené úvery, hypotekárne úvery a tak ďalej.Používajte dnes prostredníctvom e-mailu suntrustfinancialhome@gmail.com

Ponuka pôžičky

26. 10. 2018 09:43:48 | Mustafa Bello

Potrebujete osobnú pôžičku? Potrebujete podnikateľský úver? Potrebujete úver? Zaplatiť svoje účty? Chcete byť finančne stabilná? e-mail (Mustafabello83@gmail.com)

iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com

28. 10. 2018 13:29:30 | CREDIT UNION DAYA LE

Jste obchodník nebo žena? Jste v nějakém finančním nepořádku nebo Potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku k zahájení pěkné Small Scale a střední podnikání? Máte nízké kreditní skóre a je těžké získat kapitálový úvěr od místních bank a jiných finančních institucí ?. Zájemci by měli kontaktovat nás e-mailem: BBM INVITE: {D8980E0B} Pouze WhatsApp: {+ 33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)    Naše půjčky jsou dobře pojištěné pro maximální bezpečnost je naší prioritou, Naším hlavním cílem je pomoci vám získat služby, které si zasloužíte, náš program je nejrychlejší způsob, jak dostat, co potřebujete v okamžiku. Snižte své platby, abyste snížili nároky na měsíční výdaje. Získejte flexibilitu, s níž můžete využít pro jakýkoli účel od prázdnin, ke vzdělání až po jedinečné nákupy. Zájemci by měli kontaktovat nás emailem: BBM INVITE: {D8980E0B} Pouze WhatsApp :: {+ 33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)    Nabízíme širokou škálu finančních služeb, které zahrnují: obchodní plánování, obchodní a rozvojové finance, nemovitosti a hypotéky, úvěry na konsolidaci dluhu, obchodní úvěry, soukromé půjčky, úvěry na bydlení s nízkou úrokovou sazbou na 1,00% právnické osoby. Získejte to nejlepší pro Vaši rodinu a vlastní dům snů stejně jako náš systém General Loan. Zájemci by měli kontaktovat nás prostřednictvím BBM INVITE: {D8980E0B} Pouze WhatsApp :: {+ 33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

RE: iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com

30. 11. 2018 20:06:43 | MABEL MORRIS | Reakcia na

I Lost my Money to scammers but not anymore Well, who would have believed this. When I saw a comment by one Allison babara, I thought it was one of the Scammers ways to convince someone. Looking at his comment, I saw an element of doubt since he was telling stories. Well I did it 50/50 which means I can’t lose my money to any scammer again. I contacted the email on the testimony of Allison? Babara (securehackers01@gmail.com) and I was replied immediately. I was shocked but I didn’t lose my stand. I asked them to give me proof to be sure they are not scammers like others that I have met before and they sent me a proof. Then I requested to get my card which they sent to me in Germany in just 3 days. Am happy now because I have? recovered my cash I lost to scammers. My first withdrawal? was $10,000 and I couldn’t believe my eyes until I confirmed? their word which says that I can withdraw up $63,000 in a month. secureblankatmSolution? are real because I got my? card in just 3 days when I requested for one. Contact their mail (securehackers01@gmail.com ) for yours. They didn’t scam me. Morris mabel is my name and if you are scared, please reach me through my mail dasinator02@gmail.com

iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com

28. 10. 2018 13:29:59 | CREDIT UNION DAYA LESTARI

Jste obchodník nebo žena? Jste v nějakém finančním nepořádku nebo Potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku k zahájení pěkné Small Scale a střední podnikání? Máte nízké kreditní skóre a je těžké získat kapitálový úvěr od místních bank a jiných finančních institucí ?. Zájemci by měli kontaktovat nás e-mailem: BBM INVITE: {D8980E0B} Pouze WhatsApp: {+ 33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)    Naše půjčky jsou dobře pojištěné pro maximální bezpečnost je naší prioritou, Naším hlavním cílem je pomoci vám získat služby, které si zasloužíte, náš program je nejrychlejší způsob, jak dostat, co potřebujete v okamžiku. Snižte své platby, abyste snížili nároky na měsíční výdaje. Získejte flexibilitu, s níž můžete využít pro jakýkoli účel od prázdnin, ke vzdělání až po jedinečné nákupy. Zájemci by měli kontaktovat nás emailem: BBM INVITE: {D8980E0B} Pouze WhatsApp :: {+ 33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)    Nabízíme širokou škálu finančních služeb, které zahrnují: obchodní plánování, obchodní a rozvojové finance, nemovitosti a hypotéky, úvěry na konsolidaci dluhu, obchodní úvěry, soukromé půjčky, úvěry na bydlení s nízkou úrokovou sazbou na 1,00% právnické osoby. Získejte to nejlepší pro Vaši rodinu a vlastní dům snů stejně jako náš systém General Loan. Zájemci by měli kontaktovat nás prostřednictvím BBM INVITE: {D8980E0B} Pouze WhatsApp :: {+ 33753893351} Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)}

Certified Bank Guarantee BG StandBy Letter of Credit SBLC

12. 11. 2018 13:06:53 | Raymond Dosion

We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects. We do not have any broker chain in our offer or get involved in chauffer driven offers. We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description. DESCRIPTION OF INSTRUMENTS: 1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC) (Appendix A) 2. Total Face Value: Eur 1 MIN and Eur 5B MAX (Five Billion USD). 3. Issuing Bank: HSBC, London or Deutsche Bank Frankfurt or any Top 25 WEB 4. Age: One Year, One Day 5. Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees to brokers. 6. Delivery: SWIFT TO SWIFT. 7. Payment: MT-103. 8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days. All relevant business information will be provided upon request. Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information. Contact : Mr. Raymond Doison Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com skype:crusaderbroker.bgassurance@gmail.com Whatsapp : +44 7459 947744

Dobrá pôžička

14. 11. 2018 09:45:28 | paul

moje meno je Paula, každý, kto číta tento príspevok, by mal považovať za nevyhnutný a 100% čestnosť. dostal som od spoločnosti Annie Finance spoločnosť môj kredit vo výške 30000 EUR. Smutná pravda je, že existuje veľa falošných spoločností a je skutočne ťažké nájsť dobrú spoločnosť. úprimne, dobrá spoločnosť je málo na tejto stránke. Som obchodný človek, ktorý stratil strach, moja práca bola preč a stala som sa zlomila a neschopná platiť moje účty smutne Moja žena mi zanechala vec sa stala zlým pre mňa bol deprimovaný I takmer spáchal samovraždu počas tejto doby moji priatelia a rodina zase proti mne. som sa stal zúfalý a bol som vážne potrebujú finančnú pomoc potom som začať kontrolovať dobrú spoločnosť na každom finančnom mieste. Narazil som na veľa spoločností, ktoré mi nemohli pomôcť, ako som sľúbil, kým nečudu inšpirovať príspevok od dámy s názvom Marian, ktorí zdieľajú jej myšlienky, ako dostala úver od (Annie Terry), pretože som mal naozaj ten istý problém marian mal. S touto spoločnosťou som napísal prostredníctvom info.annie_finance@yahoo.com a požiadal som o 30000 EUR. po podpísaní zmluvy som ponúkol úver do 4 dní. Táto spoločnosť je naozaj dobrá a ochotná pomáhať ľuďom. Môžem sa staviť na môj život, že ak potrebujete úver a kontaktujete info.annie_finance@yahoo.com, získate kredit aj za 4 dni bez akéhokoľvek stresu.

Pohodlné, rychlé schvalování a bezplatné půjčky

03. 12. 2018 13:55:40 | Mehmet Hakan

Nabízím vám pohodlné finanční půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč zdarma a bez zajištění nemovitosti.Express vypořádání celého úvěru, včetně platby finančních prostředků, do 24 hodin od podpisu smlouvy o úvěru. Finance, které můžete použít pro vše, co potřebujete. Rychlý a efektivní schvalovací proces s vysokou propustností schválených aplikací. Další informace získáte na adrese: mehmethakan117@gmail.com

Stránka: 1 2 3 4

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne