Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

944 článkov

4803 fotografií

online návštevníkov

18. 12. 2018, meniny má: Sláva, Slávka

Aktuality

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

VÝSKUM V OBLASTI AUTONÓMNEHO ÚZEMNÉHO PLÁNOVANIA

eu-logo-2.png

Zvýšenie súkromných investícií prostredníctvom spolupráce výskumných inštitúcií a podnikateľskej sféry.

29. 01. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

28. 11. 2018 / 20:47 | 43

Aktuálne diskusie

RSS

Najnovšie komentáre

• WE OFFER ALL KIND OF LOANS

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested …

18. 12. 2018 / 16:17 | WE OFFER ALL KIND OF LOANS

Are You A Business Man Or Woman? Are You In Any Financial Mess Or Do You Need Funds To Start Up Your …

18. 12. 2018 / 16:17 | WE OFFER ALL KIND OF LOANS

• Rychlá nabídka půjček: leni.bolkova01@gmail.com

Ponúkam pôžičky pre zamestnancov, dôchodcov, podnikateľov, právnické osoby. Úvery sú poskytované …

18. 12. 2018 / 07:33 | Lenka Bolkova

• HELLO VŠETKO PREČÍTAJTE TENTO TESTOVANIE O tom,

HELLO VŠETKO PREČÍTAJTE TENTO TESTOVANIE O tom, ako som získal úver z LEGIT a dôveryhodnej úverovej …

18. 12. 2018 / 07:22 | David Collins

When It Comes To Personal Loans * Business Loans etc., Contact Us Today Via E-mail:

18. 12. 2018 / 04:52 | WE OFFER ALL KIND OF LOANS

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Články » Ekopolis už nie je futuristická extravagancia

Diskusia k článku

Ekopolis už nie je futuristická extravagancia

id11451–1.jpg

Ak včas neprídeme k rozumu, hrozí nám krutý a potupný zánik vo vlastných splodinách a odpade. Táto veštba, hoci stále nenaplnená, visí nad ľudstvom ako Damoklov meč už bezmála jedno storočie.

01. 06. 2010 | Zdroj: Stavebné fórum | Autor: Stavebné fórum | Komentárov: 246 | Zobrazené: 37446× | viac

Pridať komentár [246] | Sledovať diskusiu [2] | RSS

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Úvěr od soukromých investorů

11. 07. 2018 13:07:42 | Mehmet Hakan

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Vážený pane / paní, Před jakýmikoli dalšími slovy jste nejprve vítáni společnosti FACTO TRUST GLOBAL FINANCE. Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete úvěr na rozšíření svého podnikání? Potřebujete půjčku k zahájení podnikání ve velkém měřítku? Potřebujete půjčku, která může změnit váš život a váš současný finanční stav? Potřebujete nouzový nebo nouzový úvěr, abyste mohli věci správně? Pak jste ve správném domě pro všechny své kvalitní úvěry navržené tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Světová půjčka, která se zavázala poskytovat pouze půjčku. Poskytujeme půjčky na rozšíření podnikatelské činnosti pro potenciální zaměstnance pro muže a ženy s nízkou a cenově dostupnou 2% úrokovou sazbou a dlouhodobou splátkou dle Vašeho výběru. Požadované žadatele jsou povinni poskytnout níže uvedené informace a kontaktujte nás na adrese: mehmethakan117@gmail.com

Nabídka půjčka rychlá 48 hodin

11. 07. 2018 13:15:18 | Mehmet Hakan

Vážený pane / paní, Před jakýmikoli dalšími slovy jste nejprve vítáni společnosti FACTO TRUST GLOBAL FINANCE. Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete úvěr na rozšíření svého podnikání? Potřebujete půjčku k zahájení podnikání ve velkém měřítku? Potřebujete půjčku, která může změnit váš život a váš současný finanční stav? Potřebujete nouzový nebo nouzový úvěr, abyste mohli věci správně? Pak jste ve správném domě pro všechny své kvalitní úvěry navržené tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Světová půjčka, která se zavázala poskytovat pouze půjčku. Poskytujeme půjčky na rozšíření podnikatelské činnosti pro potenciální zaměstnance pro muže a ženy s nízkou a cenově dostupnou 2% úrokovou sazbou a dlouhodobou splátkou dle Vašeho výběru. Požadované žadatele jsou povinni poskytnout níže uvedené informace a kontaktujte nás na adrese: mehmethakan117@gmail.com

Finančná podpora

16. 07. 2018 16:05:41 | Enna

Ak potrebujete získať pôžičku medzi jednotlivcom na zaplatenie dlhov, plaťte účty za elektrinu, zaplatíte byt, zaplatíte auto, začnete nový obchod .... atď. Som kresťanská žena, ktorej poslaním je pomáhať ľuďom vážne a úprimne a ktorí potrebujú finančnú pomoc. Moja splátka je stanovená na 3% a prvé splatenie úveru sa uskutoční tri mesiace po získaní úveru. Takže mi môžete nechať správu na tejto e-mailovej adrese: ennafabrizia10@gmail.com

Finančná podpora

16. 07. 2018 16:07:26 | Enna

Ak potrebujete získať pôžičku medzi jednotlivcom na zaplatenie dlhov, plaťte účty za elektrinu, zaplatíte byt, zaplatíte auto, začnete nový obchod .... atď. Som kresťanská žena, ktorej poslaním je pomáhať ľuďom vážne a úprimne a ktorí potrebujú finančnú pomoc. Moja splátka je stanovená na 3% a prvé splatenie úveru sa uskutoční tri mesiace po získaní úveru. Takže mi môžete nechať správu na tejto e-mailovej adrese: ennafabrizia10@gmail.com

Finančná podpora

16. 07. 2018 16:09:53 | Enna

Financovanie na všetky účely. Kontaktuj nás

19. 07. 2018 11:08:04 | http://leoequityservices.com

Hľadáte podnikateľské financie, osobné financie, pôžičky na nehnuteľnosti, pôžičky na autá, peňažné peniaze pre študentov, zjednotenie dlhu peniaze atď. Ste na správnom mieste a kontaktujte nás teraz pre viac informácií. Žiadosť o pôžičku je bezplatná a legitímna e-mailová adresa: info@leoequityservices.com Mobile / Whatsapp: +15187197514 Webová stránka: http://leoequityservices.com

ponuka pôžičky medzi vážnym jednotlivcom

25. 07. 2018 17:57:32 | teodora andreea

Som osobitne francúzsky a finančný manažér správy nehnuteľností, ekonomický činiteľ. Pôžičky medzi jednotlivcami poskytujem za nízke úrokové sadzby. Ste ban banky, potrebujete peniaze na splatenie starého dlhu, Uviazli ste zakázané bankovníctvo a nemáte v prospech bánk, alebo lepšie máte projekt a potrebujete financovanie, zlý kredit alebo potrebujete peniaze na zaplatenie účtov, finančných prostriedkov na investovanie do spoločností. Takže ak potrebujete pôžičku, neváhajte ma kontaktovať, aby ste sa dozvedeli viac o mojich podmienkach. Nechám vás môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com P.S: Pôžim len nástupcovi, aby mi to splatili. Poznámka: Nie vážne a žolíky sa zdržia

Úver ponúka čestným jednotlivcom

25. 07. 2018 18:01:40 | teodora andreea

ahoj Som pani teodora andreea podnikateľka ropného pôvodu, ktorá ponúka úvery v rozsahu [5000 € -1.000.000 €] jednotlivcom a spoločnosti vo finančných ťažkostiach s úrokovou sadzbou 2%. Bez garančného záložného práva ani hypotéky. Na rozdiel od niektorých firiem sa špecializujem iba na podnikateľské pôžičky, osobné pôžičky, refinancovanie činnosť, úver na nehnuteľnosti, čo znamená, že dám svojim klientom rešpekt, zdvorilosť a služby, ktoré si zaslúžia. Ako pôžička schválené a schválené, s takmer desaťročnými skúsenosťami. Po rozhovore s jedným z mojich finančných poradcov sme sa rozhodli poskytnúť pôžičky na pomoc jednotlivcom, ktorí môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

ponuka úveru medzi jednotlivcom za 48 hodín

25. 07. 2018 18:03:14 | teodora andreea

Dobrý večer pán / pani Volám sa pani Teodora andreea Som finančné inšpektor, musím kapitál vo výške € 600,000.00 ktorý slúžil mi poskytnúť súkromné ​​pôžičky krátkodobo aj dlhodobo v rozmedzí od 10.000 € do € 600.000,00 pre každého vážneho , schopný dobre využiť tento úver, ktorý má vo svojom vlastníctve.2% z úrokov roka podľa sumy požičanej, pretože je osobitná Nechcem porušovať zákon o úžere. splácať maximálne 5 až 10 rokov alebo viac v závislosti od požičanej sumy. Pre viac informácií ma môžete kontaktovať e-mailom. srdečne môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

Ponuka úveru medzi vážnou osobou za 24 hodín

25. 07. 2018 18:04:02 | teodora andreea

Individuálne francúzske, švajčiarske, belgické, kanadské, potrebovali ste peniaze na pôžičky medzi jednotlivcami, aby ste čelili finančným ťažkostiam, ktoré máte nakoniec dostať sa zo straty, že banky sú provokujúce odmietnutím vašej žiadosti o kreditné súbory. Ja som jednotlivec schopný urobiť si pôžičku sumu, ktorú potrebujete a za veľmi cenovo dostupné podmienky, ktoré uľahčí váš život. Tu sú oblasti, v ktorých vám môžem pomôcť: * Finančné * Hypotekárny úver Investičný úver * Dlh konsolidácie * Úverový rámec môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

Vážne peňažné pôžičky medzi jednotlivcami

25. 07. 2018 18:07:27 | teodora andreea

Chcete, aby kredit prelomil zablokovanie spôsobuje, že Banky odmietli vaše súbory aplikácií kreditov, ktoré chcete využiť úver pre realizáciu vášho projektu; činností; Výstavba vašich domov Prenájom domu alebo byt; Kúpiť dom Etc. Úver - Epargne - Mutuelle má značný kapitál, ktorý môže poskytnúť: 5000 € ... 10000 € ... až 7.500.000 € všetkým ľuďom v núdzi Finančné alebo jednotlivci, ktorí chcú získať úver v čo najkratšom čase. Pri sadzbách Úroková sadzba je medzi 2% podľa môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

ponuka úveru pre každého vážneho

25. 07. 2018 18:09:02 | teodora andreea

ste osobitný Máte zlé spomienky na minulý rok a zvedavíte sa, ako začať bez finančných starostí, pretože všetky banky vás vždy pozastavia, kým chcete začať tento rok bez finančných ťažkostí, takže ma kontaktujte a menej 48 hodín za rozumnú cenu 3% ročne vám dovoľu začať tento rok, ktorý sľubuje, že bude krásny etudiant Potrebujete finančné prostriedky na pokračovanie v štúdiu - Chcete sa vydať do zahraničia - Chcete sa usadiť (uloženie domu, pohyb, prenájom) - Kúpite počítačové vybavenie (počítač, tlačiareň) alebo dokonca auto môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

Ponuka úveru medzi jednotlivcom

25. 07. 2018 18:10:33 | teodora andreea

ahoj Som konkrétny belgický občan, medzinárodný finančný v banke, využívam vašu e-mailovú adresu, aby som vás informoval, že vám udeľujem Úvery pre fyzické osoby s úrokovou sadzbou 2% v období podľa vášho výberu. Od 5 000 EUR do 9 000 000 EUR sa náhrada začína 2 mesiace po Prevedenie na bankový účet a mesačná platba. Neváhajte a kontaktujte ma e-mailom, ak potrebujete viac informácií. môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com Ďakujem veľmi pekne.

Špeciálne príležitosti

26. 07. 2018 22:25:39 | mercier

Potrebovali ste peniaze na peniaze medzi jednotlivcami, aby ste čelili finančným ťažkostiam, aby ste sa konečne dostali z patovej situácie, ktorá spôsobila banky, tým, že odmietli vaše žiadosti o úvery? Som jednotlivec finančných expertov, ktorí dokážu poskytnúť pôžičku sumy, ktorú potrebujete, a za podmienok, ktoré uľahčia váš život. Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte ma: +33756900920

ponuka úveru vo výške 2%

27. 07. 2018 12:26:47 | MAX BENT

Hľadáte naliehavú pôžičku, aby ste zaplatili účty alebo začali nové firma? Ak áno, kontaktujte nás prostredníctvom tohto e-mailu: oceanfmortgages@gmail.com

ponuka úveru vo výške 2%

27. 07. 2018 12:30:01 | MAX BENT

Potrebujete naliehavú pôžičku na vymazanie dlhov alebo potrebujete majetkový úver zlepšiť svoje podnikanie? Boli ste odmietaní bankami a inými finančné agentúry? Potrebujete konsolidáciu úveru alebo hypotéku? Vyhľadávanie č viac, ako sme tu, aby sa vaše finančné problémy stali skutočnosťou minulosť. Jedná sa o ľahkú úverovú spoločnosť. Ponúkame pôžičky záujemcom o primeranú úrokovú sadzbu vo výške 2%. Rozsah sa pohybuje od 5 000,00 USD do maximálne 100 000 000 dolárov. Naše pôžičky sú dobre poistené, pretože maximálna bezpečnosť je našou prioritou. Kontaktujte nás e-mailom: oceanfmortgages@gmail.com S pozdravom Max Bent oceanfmortgages@gmail.com   2% pôvodný úver a záruka oceanfmortgages@gmail.com

Ponuka pôžičky

27. 07. 2018 18:36:53 | Apex Lending House

Ahoj a Vitajte v spoločnosti Apex Lending House, Ste obchodným mužom alebo ženou? Potrebujete peniaze na začatie vlastného podnikania? Potrebujete úver na vyrovnanie vášho dlhu alebo splatiť svoje účty alebo začať pekný obchod? Potrebujete peniaze na váš projekt? Ponúkame bezpečné a zabezpečené úvery v akejkoľvek výške a kdekoľvek na svete (jednotlivci, firmy, nehnuteľnosti a právnické osoby) v našej 3% vynikajúcej. Prosím, ak máte záujem, kontaktujte nás prostredníctvom tejto e-mailovej adresy: (apexlendinghouse@gmail.com) Ponúkame rôzne úvery * Osobné pôžičky (zabezpečené a nezabezpečené) * Podnikové úvery (zabezpečené a nezabezpečené) * Dept Consolidation Máte 100% záruku, že dostanete pôžičku na konci tejto úverovej transakcie.    Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte nás prostredníctvom tohto e-mailu a začnite s úverovou transakciou. E-mail: apexlendinghouse@gmail.com Ďakujem

Ponuka pôžičky

Ahoj a Vitajte v spoločnosti Apex Lending House, Ste obchodným mužom alebo ženou? Potrebujete peniaze na začatie vlastného podnikania? Potrebujete úver na vyrovnanie vášho dlhu alebo splatiť svoje účty alebo začať pekný obchod? Potrebujete peniaze na váš projekt? Ponúkame bezpečné a zabezpečené úvery v akejkoľvek výške a kdekoľvek na svete (jednotlivci, firmy, nehnuteľnosti a právnické osoby) v našej 3% vynikajúcej. Prosím, ak máte záujem, kontaktujte nás prostredníctvom tejto e-mailovej adresy: (apexlendinghouse@gmail.com) Ponúkame rôzne úvery * Osobné pôžičky (zabezpečené a nezabezpečené) * Podnikové úvery (zabezpečené a nezabezpečené) * Dept Consolidation Máte 100% záruku, že dostanete pôžičku na konci tejto úverovej transakcie.    Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte nás prostredníctvom tohto e-mailu a začnite s úverovou transakciou. E-mail: apexlendinghouse@gmail.com Ďakujem

Ponuka pôžičky

Ponuka pôžičky

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne