Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

604 územných plánov

944 článkov

4803 fotografií

online návštevníkov

20. 10. 2018, meniny má: Vendelín

Aktuality

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

VÝSKUM V OBLASTI AUTONÓMNEHO ÚZEMNÉHO PLÁNOVANIA

eu-logo-2.png

Zvýšenie súkromných investícií prostredníctvom spolupráce výskumných inštitúcií a podnikateľskej sféry.

29. 01. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

19. 10. 2018 / 15:43 | 38

Najnovšie komentáre

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

41%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Články » Ekopolis už nie je futuristická extravagancia

Diskusia k článku

Ekopolis už nie je futuristická extravagancia

id11451–1.jpg

Ak včas neprídeme k rozumu, hrozí nám krutý a potupný zánik vo vlastných splodinách a odpade. Táto veštba, hoci stále nenaplnená, visí nad ľudstvom ako Damoklov meč už bezmála jedno storočie.

01. 06. 2010 | Zdroj: Stavebné fórum | Autor: Stavebné fórum | Komentárov: 212 | Zobrazené: 27143× | viac

Pridať komentár [212] | Sledovať diskusiu [1] | RSS

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Nabídka okamžité půjčky {angelikadenis442@seznam.cz}

02. 04. 2018 10:31:53 | Angelika Denis

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Potrebujete financovanie Pre váš dom, Pre vašu firmu, Pri kúpe auta, Pri kúpe motocyklov, Pre vytvorenie vlastnej spoločnosti, Pre vaše osobné potreby, bezpochyby. Poskytujem osobné úvery od 1000 do 50 000 000 EUR s ročnou úrokovou sadzbou 2%. Akákoľvek suma. Uveďte vo svojej žiadosti o pôžičku presnú sumu, ktorú chcete požičať, a dátum splácania. Prosím, napíšte nám na vaše osobné pôžičky e-mailom:angelikadenis442@seznam.cz

Nabídka okamžité půjčky {angelikadenis442@seznam.cz}

02. 04. 2018 10:32:27 | Angelika Denis

Potrebujete financovanie Pre váš dom, Pre vašu firmu, Pri kúpe auta, Pri kúpe motocyklov, Pre vytvorenie vlastnej spoločnosti, Pre vaše osobné potreby, bezpochyby. Poskytujem osobné úvery od 1000 do 50 000 000 EUR s ročnou úrokovou sadzbou 2%. Akákoľvek suma. Uveďte vo svojej žiadosti o pôžičku presnú sumu, ktorú chcete požičať, a dátum splácania. Prosím, napíšte nám na vaše osobné pôžičky e-mailom:angelikadenis442@seznam.cz

Úvěr od soukromých investorů

15. 05. 2018 12:49:40 | Groger Petr | Reakcia na

Zajišťujeme půjčku pro všechny s opakujícím se příjmem - zaměstnanci, podnikatelé, seniory, ženy v MD. Výše úvěru: až 500 000 000 Kč. Během 10 minut provedeme tzv. Scoringového klienta, který vypočítává, kolik peněz si každý klient může půjčit za jak dlouho as vysokou splátkou. Důkazy jsou jednoduché, od podpisu smlouvy až po doklad o kompletní dokumentaci, dohodnutá částka bude do vašeho účtu do 24 hodin. Poskytuji individuální přístup ke každému klientovi a komplexní služby po celou dobu trvání úvěru. Ne klienti, kteří jsou v exekuci nebo insolvenci. Stačí poslat SMS nebo napsat e-mail. Jsem svázaný agent pro jednoho agenta. e-mail - grogerpetr88@post.cz

nabídka půjčky

13. 04. 2018 15:16:10 | Heinz Munkel

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebujete úver k vyporádání naléhavých dluhu a pobytu u jednoho veritele? Potrebujete zaplatit za zaplacení úctu? atd. Získejte svuj úver od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze prevedené na váš úcet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úveru, neváhejte nám zaslat žádost prostrednictvím e-mailu: heinzmunkel.loanfirm@gmail.com

Som finančná riešenie pani Joan Smith. Ponúkame všetku finančnú pomoc všetkým osobám,

14. 04. 2018 19:34:34 | Joan Smith

Som finančná riešenie pani Joan Smith. Ponúkame všetku finančnú pomoc všetkým osobám, ktoré potrebujú pôžičku, ako je podnikateľská pôžička, osobná pôžička, investičný úver, konsolidácia dlhu a nákup nehnuteľností atď. nízka úroková sadzba vo výške 2%. Tento program financovania umožňuje klientovi využívať splátky s nízkou úrokovou sadzbou. Poskytujeme pôžičku v minimálnej výške 2 000,00 EUR na maximálnu sumu 10 000 000,00 dolárov / eur / libier. Ak potrebujete akúkoľvek pôžičku, kontaktujte nás .. odpovedzte len na tento e-mail: (eservicehome@gmail.com)

úvěr ve výši 3%

24. 04. 2018 14:56:49 | Mr garry | Reakcia na

Dobrý den Pracujeme podle jasných, flexibilních, transparentních a snadno srozumitelných podmínek. Nabízíme velmi nízké úrokové sazby ve vztahu ke zpomalení hospodářské aktivity (recese) ve většině zemí světa. Můžete mít špatný úvěr, naše společnost nyní nabízí půjčku s nízkou úrokovou sazbou, takže co potřebujete k posílení vašeho podnikání? Nebo potřebujete peníze na nějaké osobní účely? Proč nás neváhejte kontaktovat teď, když nabízíme jednotlivce a zákonné půjčky ve výši 3% po dobu maximálně 25 let. Zájemce se může obrátit na nás prostřednictvím e-mailu: garrywiltonloan756@gmail.com VOLÁNÍ; +13188004503 Whatsapp: +15188558838 dík

Som finančná riešenie pani Joan Smith. Ponúkame všetku finančnú pomoc všetkým osobám,

14. 04. 2018 19:36:46 | smith

Som finančná riešenie pani Joan Smith. Ponúkame všetku finančnú pomoc všetkým osobám, ktoré potrebujú pôžičku, ako je podnikateľská pôžička, osobná pôžička, investičný úver, konsolidácia dlhu a nákup nehnuteľností atď. nízka úroková sadzba vo výške 2%. Tento program financovania umožňuje klientovi využívať splátky s nízkou úrokovou sadzbou. Poskytujeme pôžičku v minimálnej výške 2 000,00 EUR na maximálnu sumu 10 000 000,00 dolárov / eur / libier. Ak potrebujete akúkoľvek pôžičku, kontaktujte nás .. odpovedzte len na tento e-mail: (eservicehome@gmail.com)

Okamžité 100% financování

15. 04. 2018 23:06:56 | Angelika Denis

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebujete úver k vyporádání naléhavých dluhu a pobytu u jednoho veritele? Potrebujete zaplatit za zaplacení úctu? atd. Získejte svuj úver od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze prevedené na váš úcet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úveru, neváhejte nám zaslat žádost prostrednictvím e-mailu: angelikadenis442@seznam.cz

Ponuka úveru medzi súkromným a úprimným, po dobu 48 hodín

17. 04. 2018 11:44:58 | pelagie

ahoj Ponuka úveru medzi súkromným a úprimným, po dobu 48 hodín e-mail: mirandacaprino@gmail.com e-mailom: thomas.stumpls@yahoo.com Potrebujete komerčnú pôžičku? alebo osobné pôžičky? Úvery na automobily? Hypotéky? Som pani Miranda Caprino, účty v súkromnej banke už boli v dôchodku. Som dnes pripravený na niekoho, kto potrebuje 3% úrokovú sadzbu v porovnaní s 48 hodinami. Som veľmi úprimný a spoľahlivý. Kontaktujte ma a dajte mi vedieť, koľko chcete zaplatiť. Moja zmluva o úvere od € 2000 - 800 000 € atď. Som pripravený uspokojiť vás do 48 hodín. Bankové a iné finančné prostriedky od úverových agentúr vás môžu odmietnuť, ale ja, budem rád, ak vás zaujímajú. Neváhajte a kontaktujte moju e-mailovú adresu: mirandacaprino@gmail.com alebo touto poštou: thomas.stumpls@yahoo.com

Rýchly kredit pre váš projekt

19. 04. 2018 21:54:59 | gaetanocausi846

Brzo priznanje za svoj projekt Ja sam umirovljeni zastupnik Međunarodnog monetarnog fonda u odnosu na međunarodnu gospodarsku instituciju, međunarodne zajmodavce koji daju kredite u rasponu od 2 000 do 2 000 000 eura po godišnjoj kamatnoj stopi od 2%. Spreman sam za sve zainteresirane ozbiljne ljude. Obično obavljam svoje zajmove u sljedećim područjima: gaetanocausi846@gmail.com Whatsapp: + 33756839105

19. 04. 2018 22:01:15 | gaetanocausi846

Brzo priznanje za svoj projekt Ja sam umirovljeni zastupnik Međunarodnog monetarnog fonda u odnosu na međunarodnu gospodarsku instituciju, međunarodne zajmodavce koji daju kredite u rasponu od 2 000 do 2 000 000 eura po godišnjoj kamatnoj stopi od 2%. Spreman sam za sve zainteresirane ozbiljne ljude. Obično obavljam svoje zajmove u sljedećim područjima: gaetanocausi846@gmail.com Whatsapp: + 33756839105

19. 04. 2018 22:11:14 | gaetanocausi846

19. 04. 2018 22:11:31 | gaetanocausi846

19. 04. 2018 22:11:32 | gaetanocausi846

ponuka úveru pre každého vážneho

26. 04. 2018 12:26:24 | teodora

ahoj hľadáte pôžičku, ktorá buď oživí vaše aktivity, alebo realizáciu projektu, alebo vám kúpu bytu, ale bohužiaľ vás banka kladie na podmienky, pre ktoré sa nemôžete obávať, že som jednotlivec Úvery v rozpätí od 5 000 EUR do 2 500 000 EUR všetkým osobám, ktoré môžu rešpektovať svoju úrokovú sadzbu inde, sú 2% ročne. potrebujete peniaze z iných dôvodov; neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií. môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

ponuka pôžičky medzi vážnym jednotlivcom

26. 04. 2018 12:26:56 | teodora

Individuálne francúzske, švajčiarske, belgické, kanadské, potrebovali ste peniaze na pôžičky medzi jednotlivcami, aby ste čelili finančným ťažkostiam, ktoré máte nakoniec dostať sa zo straty, že banky sú provokujúce odmietnutím vašej žiadosti o kreditné súbory. Ja som jednotlivec schopný urobiť si pôžičku sumu, ktorú potrebujete a za veľmi cenovo dostupné podmienky, ktoré uľahčí váš život. Tu sú oblasti, v ktorých vám môžem pomôcť: * Finančné * Hypotekárny úver Investičný úver * Dlh konsolidácie * Úverový rámec môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

PRE VŠETKY POTREBY KURZU A FINANCOVANIE

26. 04. 2018 12:29:44 | teodora

Chcete, aby kredit prelomil zablokovanie spôsobuje, že Banky odmietajú vaše súbory aplikácií kreditov, ktoré chcete využiť úver pre realizáciu vášho projektu; činností; Výstavba vašich domov Prenájom domu alebo byt; Kúpiť dom Etc. Úver - Epargne - Mutuelle má značný kapitál, ktorý môže poskytnúť: 5000 € ... 10000 € ... až 7.500.000 € všetkým ľuďom v núdzi Finančné alebo jednotlivci, ktorí chcú získať úver v čo najkratšom čase. Pri sadzbách Úroková sadzba je medzi 2% podľa môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

ponuka úveru pre každého vážneho

26. 04. 2018 12:30:13 | teodora

ahoj Som pani teodora andreea podnikateľka ropného pôvodu, ktorá ponúka úvery v rozsahu [5000 € -1.000.000 €] jednotlivcom a spoločnosti vo finančných ťažkostiach s úrokovou sadzbou 2%. Bez garančného záložného práva ani hypotéky. Na rozdiel od niektorých firiem sa špecializujem iba na podnikateľské pôžičky, osobné pôžičky, refinancovanie činnosť, úver na nehnuteľnosti, čo znamená, že dám svojim klientom rešpekt, zdvorilosť a službu, ktorú si zaslúžia. Ako pôžička schválené a schválené, s takmer desaťročnými skúsenosťami. Po rozhovore s jedným z mojich finančných poradcov sme sa rozhodli poskytnúť pôžičky na pomoc jednotlivcom, ktorí môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

Vážne peňažné pôžičky medzi jednotlivcami

26. 04. 2018 12:30:36 | teodora

Europe Credit financovania je skupina \, s francúzsky investor s \ 's výrazným hlavným .so sme ochotní vám poskytnúť úver medzi 5000€ a 450.000€ But 2% d \, Záujem \' s an.Vous môže vrátiť na 25 rokov maximálne. Sme pripravení uspokojiť našich zákazníkov do 72 hodín od prijatia vašej žiadosti.   Máte slobodnú voľbu pri stanovovaní mesačných platieb v mojom inštitúcii a poskytovať miestne a medzinárodné pôžičky ľuďom po celom svete. Pre všetky zainteresované osoby (nezdravé osoby sa zdržia). Som pripravený uspokojiť svojich zákazníkov do 72 hodín od prijatia formulovanej žiadosti. Uveďte nasledujúce informácie: môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

nabídka půjčky

30. 04. 2018 22:36:19 | Arda Selim

Potřebujete půjčku k splacení účtů nebo založení nové firmy? Nyní můžete kontaktovat mne pro více informací. ardselim248@gmail.com

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne