Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

946 článkov

4805 fotografií

online návštevníkov

27. 05. 2019, meniny má: Iveta

Aktuality

Mestské zásahy Tatry

tatry-fb-cover-2×.png

Tatry potrebujú Vaše nápady. Ďalší z cyklov projektu Mestské zásahy sa blíži do finále.

04. 02. 2019 | viac

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

30. 11. -0001 / 00:00 | 0

Najnovšie komentáre

• Nabídka úvěrů

Nabídka úvěrů

Nízká nabídka úroků. Všeobecné podmínky: – výše úvěru: od 2000 EUR do …

25. 05. 2019 / 15:10 | rosa cabrera

• Půjčka 3000000 kc a 10000000 kc

Nabízím vám rychlé a spolehlivé financní pujcky. Tuto pujcku mužete využít na cokoliv budete …

24. 05. 2019 / 15:20 | Alexej

• investice

Jmenuji se Jindřich Drepela. Bydlím v České republice, chci použít toto médium, abych upozornil …

24. 05. 2019 / 12:28 | Jindrich

• RE: NO UPFRONT FEE PÔŽIČKY PRE VŠETKÝCH, PRIJAŤ TERAZ.

Potrebujem 50 000€

24. 05. 2019 / 11:47 | Karol Horváth

• POTREBUJETE URGENT LOAN ?

POTREBUJETE URGENT LOAN ??? URGENT LOAN JE K DISPOZÍCII TERAZ KONTAKT PRE VIAC INFORMÁCIÍ, PRENÁŠANIE …

23. 05. 2019 / 18:01 | Bucukovskicapitalfinancial

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

33%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Články » Ekopolis už nie je futuristická extravagancia

Diskusia k článku

Ekopolis už nie je futuristická extravagancia

id11451–1.jpg

Ak včas neprídeme k rozumu, hrozí nám krutý a potupný zánik vo vlastných splodinách a odpade. Táto veštba, hoci stále nenaplnená, visí nad ľudstvom ako Damoklov meč už bezmála jedno storočie.

01. 06. 2010 | Zdroj: Stavebné fórum | Autor: Stavebné fórum | Komentárov: 32 | Zobrazené: 54866× | viac

Pridať komentár [32] | Sledovať diskusiu [2] | RSS

Stránka: 1 2

Úvěr od soukromých investorů

17. 05. 2019 19:01:54 | Mehmet Hakan

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Dobrý den, pane / madam. Jsme soukromá investorská společnost a nabízíme 2% úrokové úvěry a nabízíme různé úvěry jako osobní půjčky, podnikatelské úvěry, konsolidační úvěry, zajištěné a nezajištěné úvěry, vánoční půjčky, Děkujeme, že jste si přečetli tuto reklamu a požádali o půjčku. Pro více informací a dotazů nás prosím kontaktujte na adrese mehmethakan117@gmail.com

Potrebujete úver, kontaktujte nás teraz

17. 05. 2019 21:23:04 | Lenka Bolkova

poskytujeme pôžičku všetkým deťom veľmi rýchlym a jednoduchým spôsobom, pôžičku na bývanie, študentský úver, podnikateľský úver, pôžičku investorov atď. Ponúkame pôžičku všetkým jednotlivcom, firmám a spoločnostiam, ktoré potrebujú finančnú pomoc v nízkom záujme 3%. nás na: e-mail: leni.bolkova01@gmail.com

Jak jsem dostal svůj úvěr od důvěryhodného věřitele

19. 05. 2019 01:59:35 | Scott

949/5000 Svjedočanstvo - ponuda kredita "" Ne smijete propustiti ovu priliku [zovem se gospodin Robin Scott. Živim u SAD-u i danas sam sretan čovjek? i ja sam sebi rekao da zajmodavac koji spašava moju obitelj iz naše loše situacije, ja ću se osvrnuti na nekoga tko ga traži, dao je sreću meni i mojoj obitelji. Trebao mi je zajam od 50.000 dolara. Čovjek s troje djece. Tražim kredit za tri mjeseca kako bih otplatio svoje dugove. Prevario sam se i uzeo svoj novac dok nisam konačno sreo Boga. Nikad nisam mislio da još uvijek postoje pravi zajmodavci za novac na internetu, ali na moje veliko iznenađenje dobio sam kredit bez gubitka vremena. Upoznao sam tog iskrenog i BOG-a strahovitog zajmodavca koji mi je pomogao sa zajmom od 50.000 dolara. On je Bog koji se boji čovjeka, ako vam je potreban zajam kako biste riješili svoje probleme i možete vratiti zajam, kontaktirajte ga i recite mu da vas je gospodin Robin Scott uputio k njemu. Kontaktirajte Mr.donalda Waltera, putem e-maila: {calvinlarrylenders@gmail.com}

Jak jsem dostal svůj úvěr od důvěryhodného věřitele

19. 05. 2019 02:00:09 | Scott

949/5000 Svjedočanstvo - ponuda kredita "" Ne smijete propustiti ovu priliku [zovem se gospodin Robin Scott. Živim u SAD-u i danas sam sretan čovjek? i ja sam sebi rekao da zajmodavac koji spašava moju obitelj iz naše loše situacije, ja ću se osvrnuti na nekoga tko ga traži, dao je sreću meni i mojoj obitelji. Trebao mi je zajam od 50.000 dolara. Čovjek s troje djece. Tražim kredit za tri mjeseca kako bih otplatio svoje dugove. Prevario sam se i uzeo svoj novac dok nisam konačno sreo Boga. Nikad nisam mislio da još uvijek postoje pravi zajmodavci za novac na internetu, ali na moje veliko iznenađenje dobio sam kredit bez gubitka vremena. Upoznao sam tog iskrenog i BOG-a strahovitog zajmodavca koji mi je pomogao sa zajmom od 50.000 dolara. On je Bog koji se boji čovjeka, ako vam je potreban zajam kako biste riješili svoje probleme i možete vratiti zajam, kontaktirajte ga i recite mu da vas je gospodin Robin Scott uputio k njemu. Kontaktirajte Mr.donalda Waltera, putem e-maila: {calvinlarrylenders@gmail.com}

Nabízím půjčky

19. 05. 2019 06:57:16 | okfin

Nabídka úvěru bez protokolu Jsem jednotlivec a pomáhám všem lidem, kteří potřebují financování svých projektů, půjčkami v rozmezí od 5 000 do 20 000 000 € s dostupnou sazbou 2%. Kontaktní e-mail: frolex.okfinance110@gmail.com

Půjčky s rychlým schválením

19. 05. 2019 06:58:26 | Lenka Bolkova

Potřebujete půjčky na projekt, investice, osobní půjčky, úvěry na podnikání, úvěry na bydlení, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci a vánoční půjčky? Potřebujete půjčku k zahájení malého, středního nebo velkého podnikání? Potřebujete úvěr na vybudování domu nebo úvěru na auto? Potřebujete půjčku na nákup vybavení pro práci? Získejte odpověď na všechny vaše problémy a získejte svůj úvěr dnes s úrokovou sazbou 3% a naše transakce jsou rychlé, bezpečné a pohodlné a 100% záruka. e-mail prostřednictvím: leni.bolkova01@gmail.com

Nabízím půjčky

19. 05. 2019 07:01:36 | okfin

Nabídka úvěru bez protokolu Jsem jednotlivec a pomáhám všem lidem, kteří potřebují financování svých projektů, půjčkami v rozmezí od 5 000 do 20 000 000 € s dostupnou sazbou 2%. Kontaktní e-mail: frolex.okfinance110@gmail.com

pôžičku

22. 05. 2019 16:58:33 | Karin Sabine

Dobrý deň, pán / pani, Potrebujete urgentný úver na založenie podniku, alebo potrebujete refinančný úver, potrebujete úver na splatenie dlhu? Potrebujete pôžičku na kúpu auta alebo domu? Ak áno nie viac, ponúkame všetky druhy úverov za prijateľnú úrokovú sadzbu bez kontroly kreditu !!! Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu. E-mail: sabinhelps@gmail.com Ďakujem. Slečna Karin Sabine

pujcku od 50.000 Kc až do 8.000.000 Kc

22. 05. 2019 17:05:59 | Demel Král

Zajistíme pro Vás spotrebitelský úver od 50 000 do 8 000 000 Kc. Prozkoumání vaší žádosti behem nekolika hodin online, okamžité zaplacení penez na váš úcet. možnost predcasného splacení. Splatnost 6 - 360 mesícu. Pro zamestnance, duchodce, podnikatele, klienty po insolvenci. Každý muže od nás získat pujcku. Demel Král.{demelkralpujcky.cz@gmail.com} Reprezentativní príklad: 50 000 Kc / splatnost 60 mesícu / splátka 876,39 Kc / celková mzda 52 523,27 Kc. V tomto prípade postací kopie OP a dve poslední výplatní pásky. Pro více informací kontaktujte: demelkralpujcky.cz@gmail.com.

Vážné rychlé financování online: demelkralpujcky.cz@gmail.com

22. 05. 2019 17:06:25 | Demel Král

Vážné rychlé financování online: demelkralpujcky.cz@gmail.com Potrebujete financování pro svuj domov, pro vaše podnikání, pro nákup automobilu, pro nákup motocyklu, pro vytvorení vlastního podniku, pro vaše osobní potreby, více pochybností. Osobní kredity udeluji od 5 000 € do 50 000 000 € s nominální úrokovou sazbou 2% bez ohledu na výši. Uvedte prosím v žádosti o úver presnou cástku, kterou byste chteli, a její splatnost. Pro více informací nás kontaktujte pouze na této e-mailové adrese: demelkralpujcky.cz@gmail.com Demel Král.

investice

24. 05. 2019 12:28:46 | Jindrich

Jmenuji se Jindřich Drepela. Bydlím v České republice, chci použít toto médium, abych upozornil všechny žadatele o úvěr, aby byli velmi opatrní, protože podvod je všude. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mému zoufalství jsem byl podveden několika online věřiteli. Téměř jsem ztratil naději, že mě můj přítel odkázal na velmi spolehlivého věřitele Jindřicha Drepela, který mi půjčil nezajištěný úvěr ve výši 500 000 Kč po dobu 24 hodin bez stresu. Pokud potřebujete nějaký kredit, kontaktujte ho nyní prostřednictvím e-mailu: fm3564557@gmail.com, používám toto médium pro varování všech žadatelů o úvěr do pekla, které jsem prošel v rukou těch podvodných věřitelů: fm3564557@gmail.com. Děkuji

Půjčka 3000000 kc a 10000000 kc

24. 05. 2019 15:20:55 | Alexej

Nabízím vám rychlé a spolehlivé financní pujcky. Tuto pujcku mužete využít na cokoliv budete potrebovat, také na konsolidaci vašich závazku. Mužete žádat o pujcku od 50.000 Kc až do 8.000.000 Kc. Velká pruchodnost schválených žádostí. Zarucuji vám rychlé a profesionální jednání. Podrobnejší informace o této pujcce získáte na emailu: alexejdalek121@gmail.com

Stránka: 1 2

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne