Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

944 článkov

4803 fotografií

online návštevníkov

15. 11. 2018, meniny má: Leopold

Aktuality

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

VÝSKUM V OBLASTI AUTONÓMNEHO ÚZEMNÉHO PLÁNOVANIA

eu-logo-2.png

Zvýšenie súkromných investícií prostredníctvom spolupráce výskumných inštitúcií a podnikateľskej sféry.

29. 01. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

12. 11. 2018 / 09:36 | 41

Najnovšie komentáre

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

41%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Články » Ekopolis už nie je futuristická extravagancia

Diskusia k článku

Ekopolis už nie je futuristická extravagancia

id11451–1.jpg

Ak včas neprídeme k rozumu, hrozí nám krutý a potupný zánik vo vlastných splodinách a odpade. Táto veštba, hoci stále nenaplnená, visí nad ľudstvom ako Damoklov meč už bezmála jedno storočie.

01. 06. 2010 | Zdroj: Stavebné fórum | Autor: Stavebné fórum | Komentárov: 229 | Zobrazené: 32147× | viac

Pridať komentár [229] | Sledovať diskusiu [1] | RSS

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Rychlé financování otevření společnosti nebo

06. 10. 2018 19:33:58 | ERICO

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Kredit pre všetkých jednotlivcov v núdzi Chcete si požičať peniaze, ste vítaní. Informoval som vás, že som jednotlivec, ktorý ponúka úvery od 3 000 € do 5 000 000 € medzi jednotlivcami. Takže pri každej žiadosti o úver, ktorá je: automatický úver, pôžička na kúpu domu, pôžička na splatenie úveru, pôžička na financovanie vášho projektu. Zapožičňujem len osobám dobrej povahy, ktoré mi pravdepodobne uhradia. E-mail: ericgaillat825@gmail.com

ponuka úver rýchly, spolahlivý a cestný SERIO

06. 10. 2018 19:35:04 | GAILLAT

FINANCOVANIE MEDZI INDIVIDUÁLNYMI SPOĽAHLIVÝMI Ste výskum úver na podporu svojho podnikania, alebo pre vaše projekty, či už pri kúpe, ale bohužiaľ banka vás požiada o podmienkach, ktoré ste schopná, sme individuálne a budeme poskytovať pôžičky up od 5 000 EUR do 700 000 EUR každému, kto splní svoje mesačné platby, úroková sadzba je 3% ročne alebo z iných dôvodov potrebujete peniaze; neváhajte nás kontaktovať. E-mail: ericgaillat825@gmail.com

PREČÍTAJTE SI TÚTO STRÁNKU INFO URGENTNÁ STRE

06. 10. 2018 19:38:02 | ERICO

Ponúkať financovanie všetkým ľuďom v dobrom čase Máme kapitál vo výške 840.850.000 €, ktorý sme sprístupnili všetkým vážnym osobám, ktoré chcú požičať. tento úver bude poskytnutý v krátkodobom a dlhodobom horizonte v rozmedzí od 5 000 EUR do 1 500 000 EUR každej vážnej osobe a tiež na ochotnej štruktúre úveru. sadzba 3% úrokov ročne v závislosti od sumy požičanej, pretože je štruktúra, nechceme porušovať zákon o lichve. Môžete splácať maximálne 6 až 50 rokov v závislosti od požičanej sumy. Je zakázané nepoctivý potom je to pre vás vidieť vaše vhodnosť pre mensualités.Pour využiť tejto pôžičky stačí rozpoznanie rukopisného certifikovaného dlhu a tiež niektorých častiach požadované. E-mail: ericgaillat825@gmail.com

Spoľahlivý úver s akreditovanou finančnou inš

06. 10. 2018 19:39:03 | GAILLAT

PONÚKAŤ PONÚK MEDZI INDIVIDUÁLNYMI VÁŽNÝMI A SPOĽAHLIVÝMI Dobrý deň, chcete získať úver na realizáciu Vašich projektov; vykonávať svoju činnosť; Výstavba vašich domov; Prenájom domu alebo bytu; Nákupný dom. Máme značný kapitál, ktorý môže poskytnúť: 5000 € až 7.500.000 € všetkým ľuďom v núdzi Finančné alebo jednotlivci, ktorí chcú mať úver v krátkom čase. Pokiaľ ide o sadzby Úroková sadzba sa pohybuje medzi 2% a 3% podľa požadovanej sumy. E-mailová adresa: ericgaillat825@gmail.com

06. 10. 2018 19:43:53 | ERICO

Som pozitívne ponúknuť medzi jednotlivcami Majte dobrý deň. Som francuz a chcel by som Vám ponúknuť svoje služby. Mám špeciálnu ponuku pozitívne medzinárodne. Použitie kapitálu je zabezpečené medzi jednotlivcami v krátkodobom a dlhodobom horizonte od 10 000 do 2 000 000 pre všetkých ľudí, ktorých skutočne potrebujú. Úroková sadzba je 2% ročne. Poskytujem tiež financie, úvery, nehnuteľnosti, investície, úvery na auto, osobné dôvery. Som k dispozícii na stretnutie s klientmi až do 3 dní od doručenia formulára žiadosti. kontakt: ericgaillat825@gmail.com

06. 10. 2018 19:45:07 | GAILLAT

Dobrý deň, pani a pane, Všetkých vás informujem, vy, ktorí potrebujú urgentnú pôžičku na peniaze, aby ste zrealizovali svoje projekty alebo splatili dlhy ... Nenechávajte viac. Som vám k dispozícii, ja som čestný človek, ktorého som meno James Andrews. Som konkrétny muž, som veľký podnikateľ a na mojom bankovom účte dostatok peňazí a vďaka tomu som sa rozhodol ponúknuť peňažné pôžičky Aix chudobným ľuďom v núdzi naliehavé peniaze na vyriešenie ich finančných problémov. Moja ponuka je od 2 000 € do 50 000 € moja úroková sadzba je 3%. Splácanie úveru začína 1 až 5 rokov. Ak chcete získať svoj kredit, sú tu nasledujúce podmienky: - Poskytuje vaše osobné informácie - Poskytuje niektoré osobné dokumenty - Pred prevodom pod kontakt: ericgaillat825@gmail.com

Rychlé financování otevření společnosti nebo

06. 10. 2018 19:46:14 | ERICO

Dobrý deň pán a pani Táto správa je pre jednotlivcov, chudobných alebo všetkých ktorí potrebujú osobitnú pôžičku na obnovu svojich life. hľadáte pôžičku, ktorá buď oživí vaše činnosti na realizáciu projektu alebo pre vás kúpiť byt, ale máte zakázané bankovníctvo alebo vaše Súbor bol zamietnutý v banke. Som súkromná osoba, ktorú poskytnu úvery v rozsahu od 5 000 EUR do 50 000 000 EUR všetkým osobám, ktoré sú spôsobilé dodržiavať podmienky. Nie som banka a nevyžadujem veľa dokumentov, ktoré vám majú dôverovať, ale musíte byť spravodlivý, čestný, múdry a spoľahlivý človek. Dávam pôžičky žijúcich ľudí v celej Európe a vo svete ( Francúzsko, Belgicko, Kanada, Švajčiarsko, Rumunsko, Taliansko, Španielsko, Portugalsko ...). Moja úroková sadzba je 3% ročne.Ak budete potrebovať peniaze z iných dôvodov, neváhajte ma kontaktovať viac informácií. Som k dispozícii na uspokojenie svojich klientov maximálne 3 dni po prijatí formulára žiadosti. Ak máte záujem, kontaktujte ma, prosím, o viac informácií viac informácií. E-mail: ericgaillat825@gmail.com

Požádejte o půjčku bez předběžného poplatku

07. 10. 2018 18:39:08 | Mehmet Hakan

Kreditní služba je k dispozici zdarma a bez zajištění. Jsem osoba, která nabízí mezinárodní půjčky. S kapitálem používaným k poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček v rozmezí od 5 000 do 95 000 000 EUR pro všechny vážné lidi, kteří splňují skutečné potřeby, je úroková míra v průběhu času nad 2%. Nabízím finanční půjčky v následujících oblastech: Hypotéka, Investiční úvěr, Autopůjčovna, Osobní půjčky, Vypořádání dluhů, Firemní nadace, Zdravotnické potřeby Více ... Mám profesionální spokojenost všech uchazečů do maximálně 72 hodin nebo dokonce 3 dny po obdržení Aplikace. Vážné lidi, pošlete e-mailem. E-mail: mehmethakan117@gmail.com

pujcku

08. 10. 2018 18:47:55 | Jacob Williams

Ahoj. Jmenuji se Jacob Williams z Prahy. Muj e-mail je jacobwilliam490@gmail.com. Stále máte financní potíže? Jsem zde, abych svedcil o pujcce 250.000 Kc, kterou jsem dostal od pana Daniela Lukase. On je opravdu dustojný veritel a vule pomáhat nekomu s úverem. Mužete kontaktovat pana Lukase na adrese daniellucas634@hotmail.com za vaši pujcku a on vám pomuže.

swift lenders

10. 10. 2018 17:59:36 | 400,000.00 to offer

€ 200,000,000.00 je teraz k dispozícii, ak potrebujete pôžičku, kontaktujte ma na adrese bamarionlut@gmail.com o vašej prihláške, váš úver bude k dispozícii na vašom bankovom účte do troch pracovných dní, je to rýchle a spoľahlivé, platí teraz a vezmite túto zlatú šancu.

nabídka půjčky

11. 10. 2018 22:20:48 | mike peterson

Potřebujete půjčku? nabízíme všechny druhy půjček, jako jsou osobní půjčky, dluhové konsolidační úvěry, rizikový kapitál, podnikatelský úvěr, vzdělávací půjčka, domácí úvěr a úvěr z jakéhokoli důvodu a naléhavých potřeb !. s úrokovou sazbou 2% Byla jste odmítnuta vaší bankou? Máte špatný kredit? Máte neplacené účty? Jste v dluzích? Potřebujete založit firmu? Nebojte se, protože jsme zde, abychom vám nabídli možnost získat půjčku. Náš úvěr se pohybuje od jakékoli částky vašeho výběru. Pokud vás zajímají, kontaktujte nás na tomto e-mailu mikepetersonloans@gmail.com

ponuka pôžičky

12. 10. 2018 12:55:00 | miss rose

Ahoj, Hľadáte podnikateľskú pôžičku, osobnú pôžičku, hypotéku, úver na auto, pôžičky, pôžičky na konsolidáciu dlhov, nezabezpečené úvery, rizikový kapitál atď. Alebo máte pôžičku od banky alebo finančná konfigurácia bola zamietnutá alebo viac dôvody, nie svoje úverové riešenia! Som slečna Roseová, súkromná veriteľka, ktorá poskytuje podnikom a jednotlivcom úvery za nízku a cenovú úrokovú sadzbu vo výške 2%. Máte záujem? Kontaktujte nás s cieľom zaobchádzať s úverom po prevode do 48 hodín. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com aplikácie Názov: Dátum narodenia: Rod: Rodinný stav: adresa: umiestnenia Postavenie: Poštové smerovacie číslo: Krajina: telefón: E-mail: Uveďte účel úveru: Výška pôžičky: Trvanie úveru: Mesačný čistý príjem. Späť k mne čo najskôr s vyššie uvedenými informáciami získate viac informácií. Slečna Roseová

nabídka půjčky

16. 10. 2018 04:41:15 | miss rose

Ahoj, Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com

loan

17. 10. 2018 19:52:05 | Thomas

Pozor! Ide o on-line inzerát od registrovaného vládou schváleného a licencovaného veriteľa, ktorý poskytuje rôzne druhy úverov, napr. Hypotekárny úver, podnikateľský úver, úvery na auto len pre vážne a zainteresované strany za veľmi nízku cenovú úrokovú sadzbu vo výške 3%. Požiadať o pôžičku teraz. Ak máte záujem kontaktujte prostredníctvom e-mailu: Thomasfrankfirms@gmail.com Vďaka, Tomáš

Máte tolik splátek, že nevíte co dřív platit

22. 10. 2018 12:33:55 | Harry Bale

Nabízím vám výhodný finanční úvěr pro celou Českou republiku s rychlým vyřízením už do 24 hodin včetně vyplacení financí. Můžete žádat o úvěr od 50.000 Kč až do 5.000.000 Kč. Splatnost tohoto úvěru se dá nastavit až na 240 měsíců. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Tento úvěr můžete využít na cokoliv budete potřebovat. Víc informací získáte na emailu: harrybale699@gmail.com

ponuka úveru pre každého vážneho

28. 10. 2018 13:14:17 | teodora andreea

ahoj ste pri hľadaní pret do buď zvýšiť svoje aktivity, alebo pre realizáciu projektu, alebo kúpiť byt, ale bohužiaľ banky požiada o podmienkach, kde ste incapbles starosti Som jedinec I. udelil Úvery v rozpätí od 5 000 EUR do 2 500 000 EUR všetkým osobám, ktoré môžu rešpektovať svoju úrokovú sadzbu inde, sú 2% ročne. potrebujete peniaze z iných dôvodov; neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií. môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

Závažná úverová ponuka medzi súkromnými

28. 10. 2018 13:15:23 | teodora andreea

Individuálne francúzske, švajčiarske, belgické, kanadské, potrebovali ste peniaze na pôžičky medzi jednotlivcami, aby ste čelili finančným ťažkostiam, ktoré máte nakoniec dostať sa zo straty, že banky sú provokujúce odmietnutím vašej žiadosti o kreditné súbory. Ja som jednotlivec schopný urobiť si pôžičku sumu, ktorú potrebujete a za veľmi cenovo dostupné podmienky, ktoré uľahčí váš život. Tu sú oblasti, v ktorých vám môžem pomôcť: * Finančné * Hypotekárny úver Investičný úver * Dlh konsolidácie * Úverový rámec môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

Závažná a rýchla ponuka súkromného úveru

28. 10. 2018 13:16:02 | teodora andreea

Dobrý deň, Ste unavení z toho, že ste odmietli banky, ktoré ste dosť nemali nenechajte si vyriešiť problém. ponuka pôžičky medzi jednotlivcami od 5000 do 500 000 €. V skutočnosti som teodoraandreea sme a štruktúra jednotlivcov pri tvorbe účtu a pomôžte ľuďom ponúkame vám pôžičky v rozmedzí od 5000 € do 300 000 EUR za úroková sadzba 2%. Takže ak by ste mali projekt alebo chcete kúpiť automobil alebo môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

Závažná a rýchla ponuka súkromného úveru

28. 10. 2018 13:16:51 | teodora andreea

ahoj ste pri hľadaní pret do buď zvýšiť svoje aktivity, alebo pre realizáciu projektu, alebo kúpiť byt, ale bohužiaľ banky požiada o podmienkach, kde ste incapbles starosti Som jedinec I. udelil Úvery v rozpätí od 5 000 EUR do 2 500 000 EUR všetkým osobám, ktoré môžu rešpektovať svoju úrokovú sadzbu inde, sú 2% ročne. potrebujete peniaze z iných dôvodov; neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií. môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

ponuka úveru medzi jednotlivcom za 48 hodín

28. 10. 2018 13:17:54 | teodora andreea

Máte záujem o pôžičku od 5 000 až 2 000 000 EUR? pôžička na financovanie vaše potreby? z vašich projektov? upraviť svoje dlhy voči bankám? to je tam, že jeden váhá moment ma kontaktovať, pretože mám kapitál dostatočne dôležitá na to, aby sa mohla ľudia, ktorí potrebujú pôžičky a majú schopnosť splácať mesačné platby a rešpektovať úverové zákony medzi jednotlivými môj e-mail: teodoraandreea4@gmail.com

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne