Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

944 článkov

4803 fotografií

online návštevníkov

15. 11. 2018, meniny má: Leopold

Aktuality

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

VÝSKUM V OBLASTI AUTONÓMNEHO ÚZEMNÉHO PLÁNOVANIA

eu-logo-2.png

Zvýšenie súkromných investícií prostredníctvom spolupráce výskumných inštitúcií a podnikateľskej sféry.

29. 01. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

12. 11. 2018 / 09:36 | 41

Najnovšie komentáre

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

41%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Články » Bratislava – najmodernejšia metropola strednej Európy? - 4.diel

Diskusia k článku

Bratislava – najmodernejšia metropola strednej Európy? - 4.diel

historiabratislavy1diel06.jpg

Historický vývoj a spojenie niektorých významných činiteľov teda viedlo k začiatku stavebného boomu. Nedá sa povedať, že by Bratislava bola naň veľmi pripravená, hoci mnohí analytici ho očakávali. Najväčší problém bol predovšetkým v územnom pláne, ktorý bol prijatý ešte v roku 1976 (!), s poslednou aktualizáciou v roku 1993.

07. 03. 2011 | Zdroj: publikácia autora | Autor: Adrian Gubčo | Komentárov: 109 | Zobrazené: 28256× | viac

Pridať komentár [109] | Sledovať diskusiu [0] | RSS

Stránka: 1 2 3 4 5 6

LOAN OFFER GUARANTEED

05. 10. 2018 09:00:41 | GREG OWEN

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Získanie legitímnej pôžičky bolo vždy obrovským problémom Klientom, ktorí majú finančný problém a potrebujú riešenie. Otázka úveru a kolaterálu je niečo, čo sa klienti vždy obávajú pri hľadaní pôžičky od oprávneného veriteľa. Ale urobili sme tento rozdiel v oblasti poskytovania úverov. Môžeme zabezpečiť pôžičku z rozsahu 5 000 eur. na 500.000.000 eur až 3% úroky Láskavo reagujte na tento e-mail: Gregowenloanfirm1@gmail.com Naše služby zahŕňajú: 1) Konsolidácia dlhu 2) Druhá hypotéka 3) Podnikové úvery 4) osobné pôžičky 5) Medzinárodné úvery 6) Úver pre akékoľvek druhy 7) Rodinný úver E.T.C Žiadne sociálne zabezpečenie a žiadna kreditná kontrola, 100% záruka. Jediné, čo musíte urobiť, je presne povedať, čo chcete, a my určite splníme svoj sen. GREG OWEN LOAN FIRM1 hovorí ÁNO, keď vaše banky hovoria NIE. Nakoniec financujeme malé úverové firmy, sprostredkovateľov, malé finančné inštitúcie, pretože máme neobmedzený kapitál. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti o obstaraní pôžičky, kontaktujte nás, prosím, okamžite. Kontaktné údaje spoločnosti E-mailová adresa: Gregowenloanfirm1@gmail.com

Medzinárodné fondy Microsoftu

07. 10. 2018 23:20:32 | Lawson

Medzinárodné fondy Microsoftu založené spoločnosťou Microsoft Executives so spojením Svetovej banky poskytujú finančné prostriedky na pomoc ľuďom pri stratených finančných prostriedkoch, chorých, platia dane, platia nájomné a vyplácajú a dávajú ľuďom na facebook rovnako ako vy a ostatní v spoločnosti aby splnili svoje potreby, čo nie je úver Kontakt: finance_help@usa.com webové stránky: www.moequity.net Whatsapp: +2348086497282

ponuka pôžičky

12. 10. 2018 00:45:27 | miss rose

Ahoj, Hľadáte podnikateľskú pôžičku, osobnú pôžičku, hypotéku, úver na auto, pôžičky, pôžičky na konsolidáciu dlhov, nezabezpečené úvery, rizikový kapitál atď. Alebo máte pôžičku od banky alebo finančná konfigurácia bola zamietnutá alebo viac dôvody, nie svoje úverové riešenia! Som slečna Roseová, súkromná veriteľka, ktorá poskytuje podnikom a jednotlivcom úvery za nízku a cenovú úrokovú sadzbu vo výške 2%. Máte záujem? Kontaktujte nás s cieľom zaobchádzať s úverom po prevode do 48 hodín. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com aplikácie Názov: Dátum narodenia: Rod: Rodinný stav: adresa: umiestnenia Postavenie: Poštové smerovacie číslo: Krajina: telefón: E-mail: Uveďte účel úveru: Výška pôžičky: Trvanie úveru: Mesačný čistý príjem. Späť k mne čo najskôr s vyššie uvedenými informáciami získate viac informácií. Slečna Roseová

marianhoffman.finance@gmail.com

15. 10. 2018 15:59:50 | Juliana Zuzana alex

Volám sa Juliana Zuzana alex a som zo Nitra. Chcem využiť tento čas, aby som všetkým povedal na internete, ako som dostal pôžičku od novej legitímnej úverovej spoločnosti od roku 2018, názov spoločnosti je úverová spoločnosť Marian Hoffman a sú oprávnené, že som ešte nevidel spoločnosti na Internet a videl som ich včera na webových stránkach a rozhodol som sa podpísať, ale povedali mi všetko, čo som musel urobiť, a odkedy som dostal pôžičku dnes na svojom bankovom účte. Chcem využiť tento čas, aby ste všetkým povedali na internete, že ak potrebujete legitímnu pôžičku, je to skutočná spoločnosť, s ktorou sa zaregistrujete a okamžite sa s nimi prihláste, určite si bezpečne priveďte pôžičku a tešte sa na ňu. Ak máte záujem o pôžičku od spoločnosti Marian Hoffman, spoločnosti, na ktorú by ste chceli požiadať o skutočnú a zákonnú úverovú spoločnosť od roku 2018, e-mailová adresa je marianhoffman.finance@gmail.com

dostávam svoj pôžičku od pani Marian Hoffmanovej

15. 10. 2018 16:02:42 | viktoria Petra

Ahoj všetci, ja som viktoria Petra, osamelý rodič od slovak rokov, rád by som zdieľať toto skvelé svedectvo o tom, ako som dostala pôžičku od Mariana Hoffmana, keď nás boli vylúčení z nášho domu, keď som nemohol zaplatiť účty po tom, on-line obchody a poprel pôžičku od mojej banky a iných úverových družstiev, ktoré som navštívil. Moje deti sa starali o hostiteľov, sám som bol na ulici. Jedného dňa som sklamal svojho starého kolegu, ktorý mi predstavil úverovú spoločnosť Marian Hoffman. Spočiatku som jej povedala, že nie som pripravený vziať si riziko, že si požičia inú pôžičku on-line, ale ubezpečila ma, že som im zaň dostala pôžičku. Vzal som si ďalšiu myšlienku kvôli mojej domácej úlohe, prešiel som test a požiadal som o pôžičku, našťastie pre mňa, dostala som pôžičku vo výške 50.000 eur (marianhoffman.finance@gmail.com). Som rád, že mám riziko a žiadam o pôžičku. Moje deti ma vrátili, ale teraz mám svoj dom a svoju činnosť. Všetka vďačnosť patrí veriteľovi Marian Hoffmanovi, ktorý mi dal zmysel, keď som stratil nádej.

Wow, neverila som tomu, že táto pani mariánska hoffmanova boha žehná za mňa

15. 10. 2018 16:04:49 | Kamila Lili livia

Ahoj všetci, volám sa Kamila Lili livia, od slovak; Mám 45 rokov ... Som ženatý s tromi deťmi, chcem vás informovať o láskavosti Pána, bol som zasiahnutý vo finančnej situácii a musel som platiť účty, snažil som sa hľadať úvery od niekoľkých súkromných úverových spoločností a podnikov, ale nikdy s úspechom a väčšina Banka znížila moju pôžičku. Nakoniec chcem poďakovať Bohu Všemohúcemu za to, že ma priviedol na skutočného veriteľa a pomenoval som Legitu Mariana Hoffmana, výkonného riaditeľa financií marian hoffmanov, keď falošní veritelia vzali 10 000 eur, bola som beznádejná a ja som nevedel, komu keď prišiel a na nás prišiel veľký úsmev. V mojom najväčšom prekvapení môj úver vo výške 450 000 eur. Ak potrebujete kontaktovať akúkoľvek spoločnosť, ktorá sa spolieha na 2% záruku na úrok z úveru a lepší plán splátok a časový harmonogram, kontaktujte {marianhoffman.finance@gmail.com} A aj keby ste boli obeťou podvodov, už sa nebojte, pretože priniesla dobré správy a jediný veriteľ, ktorému môžete dôverovať, teraz ho môžete kontaktovať (marianhoffman.finance@gmail.com), kde nájdete viac informácií o tom, ako získať vašu pôžičku. Nevie, že to robím. Modlím sa, aby vás Boh požehnal hojne, takže sa na mňa a v mojej rodine usmieva.

Dostal jsem půjčku ve výši 1000000 EUR od pana Peter Krajčovič

19. 10. 2018 14:25:10 | Stanislav Kovac

Stále potřebujete finanční pomoc a nevíte, kde ji získáte, kontaktujte pana Peter Krajčovič na senatorrpwalter@hotmail.com, http://spkinvestment.com/ za úvěr, protože od něj obdržel podnikatelský úvěr ve výši 1.000.000 €. Je zaručeno.

loan

21. 10. 2018 19:06:17 | Thomas

Pozor! Ide o on-line inzerát od registrovaného vládou schváleného a licencovaného veriteľa, ktorý poskytuje rôzne druhy úverov, napr. Hypotekárny úver, podnikateľský úver, úvery na auto len pre vážne a zainteresované strany za veľmi nízku cenovú úrokovú sadzbu vo výške 3%. Požiadať o pôžičku teraz. Ak máte záujem kontaktujte prostredníctvom e-mailu: Thomasfrankfirms@gmail.com Vďaka, Tomáš

Ponuka pôžičky

23. 10. 2018 14:22:48 | Ferdinand Leo

POTREBUJTE ÚVER? AK ÁNO E-mail: Mustafabello83@gmail.com PRE VAŠEHO ÚVERU DNES, SME NA VAŠE SLUŽBY.

Ponuka pôžičky

23. 10. 2018 14:26:00 | Ferdinand Leo

Potrebujete osobnú pôžičku? Potrebujete podnikateľský úver? Potrebujete úver? Zaplatiť svoje účty? Chcete byť finančne stabilná? e-mail (Mustafabello83@gmail.com)

financeabcmicro@gmail.com

24. 10. 2018 18:05:17 | cécilia trotta

Poľnohospodárska banka ABC ponúka pôžičky medzi jednotlivcami. Požiadajte o pôžičku v ABC Agricultural Bank alebo navštívte nás vo Francúzsku pre vašu pokojnú myseľ. Ponúkame minivan od 200 € do 10 000 000 € všetkým, ktorí si želajú a môžu platiť, výmenný kurz je 2%. Kontaktujte nás na našej adrese: financeabcmicro@gmail.com

NÁRODNÁ PONUKA PÔŽIČKY

26. 10. 2018 03:06:50 | Mr Harrison

NÁRODNÁ PONUKA PÔŽIČKY Dobrý deň pane, Auto úvery Hypotekárne úvery Podnikové úvery Osobné pôžičky Pôžička na nehnuteľnosti. Pre viac informácií kontaktujte nás, + 12028584154 E-mail: worldbirdloan0944@gmail.com Webová stránka: www.loansbyworld.com/ Adresa kancelárie 108 Frederick Street Greenville, SC 29607 Úverový agent: HARRISON PETERSON Ďakujem.

worldbirdloan0944@gmail.com

26. 10. 2018 03:07:34 | Mr Harrison

NÁRODNÁ PONUKA PÔŽIČKY Dobrý deň pane, Auto úvery Hypotekárne úvery Podnikové úvery Osobné pôžičky Pôžička na nehnuteľnosti. Pre viac informácií kontaktujte nás, + 12028584154 E-mail: worldbirdloan0944@gmail.com Webová stránka: www.loansbyworld.com/ Adresa kancelárie 108 Frederick Street Greenville, SC 29607 Úverový agent: HARRISON PETERSON Ďakujem.

pôžičky

26. 10. 2018 08:51:48 | Elena

Vážení uchádzači o pôžičky Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv na celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: elenanino0007@gmail.com Názov: Požadované množstvo úveru: Trvanie úveru: Telefónne číslo: Ďakujem a Boh žehnaj DÔVERA Elena

pôžičky

26. 10. 2018 08:51:49 | Elena

Vážení uchádzači o pôžičky Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv na celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: elenanino0007@gmail.com Názov: Požadované množstvo úveru: Trvanie úveru: Telefónne číslo: Ďakujem a Boh žehnaj DÔVERA Elena

charlotte

28. 10. 2018 08:31:21 | CHARLOTTE JASON

POTREBUJETE PRÍSLUŠNÝ ÚVER DŇA? Poskytli sme viac ako 1 miliardu dolárov v podnikateľských úveroch viac ako 15 000 majiteľom firiem rovnako ako vy. Používame našu vlastnú rizikovú technológiu, ktorá vám poskytne ten správny obchodný úver, aby ste mohli rozširovať vaše podnikanie. Naše služby sú rýchle a spoľahlivé, pôžičky sú schválené do 24 hodín od úspešnej aplikácie. Ponúkame úvery od minimálneho rozsahu 5 000 do maximálne 500 miliónov dolárov. Nachádzate sa v trochu problémov s nezaplatenými účtami a neviete, na čo chcete ísť, alebo kam sa obrátiť? Čo o nájdenie renomovanej dlžník konsolidácie firmy, ktoré vám môžu pomôcť pri znižovaní mesačných splátky, takže budete mať dostupné možnosti splácania, rovnako ako priestor na dýchanie, keď príde na konci mesiaca a účty musia dostať zaplatené? Pani CHARLOTTE JASON LOAN HOUSE je odpoveďou. Znížte svoje platby, aby ste znížili nároky na mesačné výdavky. E-mailový telefón: charlotteloanhouse@gmail.com Číslo aplikácie WhatsApp: +1 (409) 313-8173 Medzi naše služby patrí: * Pôžičky na nákladné autá .............................. * Osobné úvery ......................... * Obchodné úvery .............. * Úvery na konsolidáciu dlhu ............ * Autopožičovne ................................ * Hotely Úvery ............................ * Vzdelávacie úvery ....................... * Hypotéka ................................. * Úvery na refinancovanie ...................... * Úvery domácnosti ............................. Dáme vám pôžičku s nízkou úrokovou sadzbou 2% a trvanie úveru od 2 do 20 rokov na splatenie úveru (bezpečné a nezabezpečené). Nechráňajte svoje finančné problémy sami, aby ste nemuseli byť dlžníkmi alebo finančnými stresmi, a preto musíte nás rýchlo kontaktovať na riešenie vašich finančných problémov. Bude to pre nás veľkou radosťou, keď ste finančne stabilní. E-mail: (charlotteloanhouse@gmail.com) POZNÁMKA: Nezabudnite, že spracovanie súboru bude trvať menej ako 24 hodín, je zaručené 100% bez ohľadu na vaše kreditné skóre. S úctou, Pani CHARLOTTE JASON Sme certifikovaní a vaše súkromie je 100% bezpečné u nás. Už sa nemusíte obávať svojich finančných problémov. Získajte okamžité schválenie úveru, čakáme na vás ..............

RE: CREDIT CARD

14. 11. 2018 14:41:02 | blankatmcreditcard@gmail.com | Reakcia na

Získajte programovanú kartu THE 2017 BLANK ATM a hotovostné peniaze priamo v každom bankomatem okolo vás. Neexistuje žiadne riziko chytenia, pretože karta bola naprogramovaná tak, že nie je sledovateľná, má takisto techniku, ktorá znemožňuje detekciu CCTV a môžete stiahnuť len celkovú sumu 20 000,00 USD USD za deň. Teraz nám pošlite e-mail na našu e-mailovú adresu na adrese: {blankatmcreditcard@gmail.com} a získajte svoju kartu dnes a žite tento luxusný život, ktorý si každý sny žiť.

RE: CREDIT CARD

14. 11. 2018 14:41:13 | blankatmcreditcard | Reakcia na

Získajte programovanú kartu THE 2017 BLANK ATM a hotovostné peniaze priamo v každom bankomatem okolo vás. Neexistuje žiadne riziko chytenia, pretože karta bola naprogramovaná tak, že nie je sledovateľná, má takisto techniku, ktorá znemožňuje detekciu CCTV a môžete stiahnuť len celkovú sumu 20 000,00 USD USD za deň. Teraz nám pošlite e-mail na našu e-mailovú adresu na adrese: {blankatmcreditcard@gmail.com} a získajte svoju kartu dnes a žite tento luxusný život, ktorý si každý sny žiť.

Ponuka pôžičky

01. 11. 2018 23:53:54 | Mustafa Bello

ponúkame všetky druhy úveru vo výške 3%, ak máte záujem získanie úveru nás kontaktujte dnes prostredníctvom e - mailu na Mustafabello83@gmail.com

výpoveď úveru

02. 11. 2018 14:49:50 | Jessica

Moji mená sú Jessica Kotlárová, pochádzam z Bratislavy slovenskej, pred niekoľkými mesiacmi som bol nasávaný do zlej finančnej situácie a potrebujem urgentnú pôžičku na zaplatenie účtov a návrat na nohy finančne kvôli mojej súčasnej finančnej situácii, ktorú moja banka odmietla aby mi dal pôžičku, takže som nechal s inou možnosťou ako hľadať nezabezpečenú pôžičku online, v procese môjho výskumu som bol obeťou podvodu a stratil som takmer 7000 EUR a bol som v ťažkostiach a takmer som dal dúfam, že dostanem pôžičku, kým nebudem nájdený on-line príspevok, príspevok bol zdieľaným svedectvom pani Dominiky zo Slovenska, ktorá svedčí o tom, ako získala pôžičku vo výške 500 000 eur od Miracle loan services. po prečítaní príspevku som sa rozhodol kontaktovať Dante Paola prostredníctvom e-mailového kontaktu zdieľaného v príspevku, moja nezabezpečená žiadosť o úver vo výške 500, 000 EUR bola schválená do 72 hodín od mojej žiadosti a moja pôžička bola zaplatená na mojom bankovom účte bez akéhokoľvek opomenutia. Chcem vyjadriť svoju hlbokú vďaku a tiež odporúčam uchádzačom o úvery, aby tam boli veľmi ostražití, pretože tam je veľa podvodníkov, ktorých jediným cieľom je podviesť nevinných uchádzačov o úvery, takže musíte byť opatrní a ostražití. pre tých, ktorí potrebujú pôžičku Odporúčam Dante Družstevnú pomoc, môžete kontaktovať spoločnosť e-mailom: Miracleloanservices@hotmail.com Ďakujem, že ste si prečítali svoje svedectvo, želám vám šťastie. Jessica Kotlárová

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne