Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

946 článkov

4805 fotografií

online návštevníkov

24. 07. 2019, meniny má: Vladimír

Aktuality

Mestské zásahy Tatry

tatry-fb-cover-2×.png

Tatry potrebujú Vaše nápady. Ďalší z cyklov projektu Mestské zásahy sa blíži do finále.

04. 02. 2019 | viac

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

30. 11. -0001 / 00:00 | 0

Najnovšie komentáre

• Nabídka úvěru

Nabídka úvěru Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím …

23. 07. 2019 / 12:14 | Nabídka úvěru

• Rychlá a seriózní nabídka půjček

Dobrý den, pane / paní Jsem tu, abych mluvil o paní, paní Carmen Maria Padro Moran, která mi poskytla …

23. 07. 2019 / 01:30 | Carmen

• Loan

Ahoj, Amanda Hollis z Ekvádoru, slobodná matka. Práve som dostal legitímny úver od renomovanej …

23. 07. 2019 / 01:24 | Amanda Hollis

• nabídka úvěru mezi jednotlivci

Potřebovali jste úvěry mezi jednotlivci, abyste se dokázali vyrovnat s finančními obtížemi, …

22. 07. 2019 / 08:36 | polete

• Nabídka úvěrů mezi jednotlivci až po závažné

Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky …

22. 07. 2019 / 08:33 | kolovana

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

33%

Nedá sa zovšeobecňovať

24%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Články » Bratislava – najmodernejšia metropola strednej Európy? - 4.diel

Diskusia k článku

Bratislava – najmodernejšia metropola strednej Európy? - 4.diel

historiabratislavy1diel06.jpg

Historický vývoj a spojenie niektorých významných činiteľov teda viedlo k začiatku stavebného boomu. Nedá sa povedať, že by Bratislava bola naň veľmi pripravená, hoci mnohí analytici ho očakávali. Najväčší problém bol predovšetkým v územnom pláne, ktorý bol prijatý ešte v roku 1976 (!), s poslednou aktualizáciou v roku 1993.

07. 03. 2011 | Zdroj: publikácia autora | Autor: Adrian Gubčo | Komentárov: 19 | Zobrazené: 34057× | viac

Pridať komentár [19] | Sledovať diskusiu [0] | RSS

Garantovaná ponuka úveru.

12. 05. 2019 08:02:03 | Robert

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Dobrý deň, Potrebujete úver akéhokoľvek druhu? Sme najrýchlejšia požičiavajúca spoločnosť na svete. Tu je vaša šanca získať úver od našej spoločnosti s úrokovou sadzbou 3%. Naše pôžičky sú zabezpečené a garantované. Rýchle pôžičky v priebehu niekoľkých minút. Kontaktujte nás ešte dnes, ak je potrebné získať ponuku na úver práve teraz. Poradíme Vám preto, aby ste kontaktovali skutočného hrdinu, dôveru a účinnú úverovú spoločnosť na úver. Poznala som, že jednotlivci aj vláda majú veľkú účinnosť. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte prostredníctvom nášho e-mailu s cieľom získať úver: fastloanaccess@gmail.com S pozdravom, Pán Robert Smith.

Haluzová

18. 05. 2019 10:00:19 | Eva

Dobrý deň, ste vo finančnej nestabilite ??? a potrebujete úver na začatie podnikania, zaplatiť svoj dlh alebo pre vaše lieky? ak áno, spojte sa s pani Laurou Smithovou, generálnou riaditeľkou pani Laury Smithovej úverovej spoločnosti, jej firma je v tom istom čase bezpečná, zabezpečená a dôveryhodná, pretože to je firma, kde som práve preplatila pôžičku vo výške 70 000,00 EUR a bola úspešná av skutočnosti moje sny prechádzajú dnes, takže chcem používať tieto médiá informovať každého, kto potrebuje úver na spojenie s e-mailom nižšie (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) testované a dôveryhodné. Eva Haluzová

Do you need 100% Finance?

28. 05. 2019 19:49:12 | Alexander Castro

Prázdne karty ATM Viete, že môžete vybrať hotovosť z akéhokoľvek bankomatu !!! Máme špeciálne naprogramované karty ATM, ktoré sa dajú použiť na výber hotovosti v bankomate alebo na odťah, sklady a predajne. Predávame tieto karty všetkým našim zákazníkom a záujemcom na celom svete, karty majú denný limit výberu € / $ 5000 v bankomate a až do výšky € / $ 100 000 limitov výdavkov v ňom. Ponúkame aj tieto služby: 1) PREPRAVA ZÁPISU ZÁPISU / MONEY GRAM TRANSFER 2) BANKY LOGINS 3) PREVODY BANK 4) CRYPTOCURRENCY MINING 5) KÚPANIE DARČEKOVEJ KARTY 6) ZAKLADANIE ÚČTOV 7) WALMART TRANSFERS 8) BITCOINOVÉ INVESTÍCIE 9) ODSTRÁNENIE NÁZOV Z DLHOVÉHO ZÁZNAMU A TRESTNÉHO ZÁZNAMU 10) BANKOVÉ HACKING  Stávať sa bohatým a žiť životný štýl bohatých a slávnych je sen mnohých ľudí. A zatiaľ čo väčšina ľudí chodí do práce alebo hľadá iné etické metódy zarábania peňazí online.  Prázdny bankomat odoberá peniaze z akéhokoľvek bankomatu a nie je na ňom žiadny názov, pretože je prázdny, len ak na ňom bude váš kód PIN, nie je možné ho sledovať. vo svete.   Kontaktná osoba: prof. Alexander Castro   E-Mail: atmservices44@aol.com hacklords.investors@gmail.com    Whatsapp +17042750147

Prázdne karty ATM Viete, že môžete vybrať hotovosť z akéhokoľvek bankomatu !!! Máme špeciálne naprogramované karty ATM, ktoré sa dajú použiť na výber hotovosti v bankomate alebo na odťah, sklady a predajne. Predávame tieto karty všetkým našim zákazníkom a záujemcom na celom svete, karty majú denný limit výberu € / $ 5000 v bankomate a až do výšky € / $ 100 000 limitov výdavkov v ňom. Ponúkame aj tieto služby: 1) PREPRAVA ZÁPISU ZÁPISU / MONEY GRAM TRANSFER 2) BANKY LOGINS 3) PREVODY BANK 4) CRYPTOCURRENCY MINING 5) KÚPANIE DARČEKOVEJ KARTY 6) ZAKLADANIE ÚČTOV 7) WALMART TRANSFERS 8) BITCOINOVÉ INVESTÍCIE 9) ODSTRÁNENIE NÁZOV Z DLHOVÉHO ZÁZNAMU A TRESTNÉHO ZÁZNAMU 10) BANKOVÉ HACKING  Stávať sa bohatým a žiť životný štýl bohatých a slávnych je sen mnohých ľudí. A zatiaľ čo väčšina ľudí chodí do práce alebo hľadá iné etické metódy zarábania peňazí online.  Prázdny bankomat odoberá peniaze z akéhokoľvek bankomatu a nie je na ňom žiadny názov, pretože je prázdny, len ak na ňom bude váš kód PIN, nie je možné ho sledovať. vo svete.   Kontaktná osoba: prof. Alexander Castro   E-Mail: atmservices44@aol.com hacklords.investors@gmail.com    Whatsapp +17042750147

pôžičky

01. 06. 2019 04:26:10 | Elena

Vážení hľadači úverov Ste v akýchkoľvek finančných ťažkostiach? Chcete začať podnikať? Táto úverová spoločnosť bola založená na organizáciách pre ľudské práva na celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami života. Ak chcete požiadať o úver, vráťte sa k nám s podrobnosťami nižšie: elenanino0007@gmail.com Názov: Požadovaná výška úveru: Trvanie úveru: Telefónne číslo: Ďakujem ti a Boh žehnaj DÔVERA Elena

Chcete splnit své tajné sny o podnikání nebo doma?

14. 06. 2019 13:11:50 | joy

veriteľa vám umožní uspokojiť vaše finančné potřeby.Připraven ku konsolidácii. Vypožičané peniaze na konsolidáciu svojich dlhov. Odstráňte svoje dlhy, aby ste mali finančné pokoj, ktorý si prajete. Napíšte mi priamo e-mailom:

LOAN OFFER

18. 06. 2019 14:10:57 | JIM BUFFER

Ahojte všetci. Nikdy som si nemyslel, že by som mohol nájsť skutočného veriteľa na internete, kým sa nestretnem s Vivianom, ktorý si spočiatku myslel, že je ako iní, ktorí mi pomáhajú s mojím úverom, s ktorým môžete komunikovať cez dnešný deň email: trustfunds804@outlook.com alebo trustfunds224@gmail.com

loan offer at 2%

24. 06. 2019 23:38:18 | Max A Bent

Potrebujete urgentný úver na zúčtovanie svojich dlhov, alebo potrebujete kapitálový úver na zlepšenie svojho podnikania? Boli ste zamietnutý bankami a inými finančnými agentúrami? Potrebujete konsolidáciu úverov alebo hypotéku? Nehľadajte viac, pretože sme tu, aby sme všetky vaše finančné problémy boli minulosťou. To je ľahká úverová spoločnosť. Ponúkame úvery záujemcom o primeranú úrokovú sadzbu 2%. Rozsah sa pohybuje od $ 5,000.00 do maxima $ 100,000,000.00 dolárov. Naše pôžičky sú dobre poistené, pretože maximálna bezpečnosť je našou prioritou. Kontaktujte nás e-mailom: oceanfmortgages@gmail.com S pozdravom Max Bent

moonlightloanfirm@gmail.com

01. 07. 2019 23:59:58 | Charlotte Müller

Dobrý deň, Vitajte v mesiaci júl, prečo si tento mesiac pre vás a vašu rodinu nevyužijete tento mesiac, dovoľte mi predstaviť sa, Volám sa Charlotte Müller, som Nemec a som generálnym riaditeľom Mesiaca Spoločnosť poskytujúca pôžičky. Sme úverová spoločnosť a môžeme Vám ponúknuť rýchly, dlhodobý alebo krátkodobý úver s relatívne nízkou úrokovou sadzbou až 3%? a ponúkame aj bezpečné a bezpečné pôžičky, kontaktujte nás na (moonlightloanfirm@gmail.com) * Hľadáte finančné prostriedky na splácanie úverov a dlhov? * Hľadáte financie na založenie vlastného podniku? * Potrebujete súkromné ​​alebo podnikateľské úvery na rôzne účely? * Hľadáte pôžičky na realizáciu veľkých projektov? * Potrebujete úver za menej ako 24 hodín? Ak je vaša odpoveď áno, môžem vám pomôcť. * Môžem Vám ponúknuť až 10 000 000 EUR. * Môžete si vybrať medzi 1 až 30 rokov na splatenie. * Môžete si vybrať medzi mesačným a ročným plánom splátok. * Flexibilné úverové podmienky. Ak máte záujem, obráťte sa na mňa prostredníctvom tejto e-mailovej adresy: (moonlightloanfirm@gmail.com) Máte 100% záruku, že dostanete úver na konci tejto úverovej transakcie. Boli vášniví, keď sa počítalo s finančným zaradením. Naše pôžičky a investičné produkty sú navrhnuté tak, aby vám ponúkli pohodlie a hodnotu. S pozdravom Pani Charlotte Müllerová

Ponuka pôžičky

02. 07. 2019 12:41:28 | Karin Sabine

Dobrý deň, pán / pani, Potrebujete urgentný úver na založenie podniku, alebo potrebujete refinančný úver, potrebujete úver na splatenie dlhu? Potrebujete pôžičku na kúpu auta alebo domu? Ak áno nie viac, ponúkame všetky druhy úverov za prijateľnú úrokovú sadzbu bez kontroly kreditu !!! Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu. E-mail: sabinhelps@gmail.com Ďakujem. Slečna Karin Sabine

Kamensky

02. 07. 2019 14:46:43 | Juraj

moje meno je Juraj Kamensky Pochádzal som zo slovenčiny, pretože som bol mnohokrát podvádzaný, pretože som hľadal pôžičku, bol som podvod 3500 euro, ale ja sa snažím, aby som sa nikdy nevzdával predtým, než som bol v šiestich (5) časoch v nejakej spoločnosti Použil som vždy mi povedal, aby som zaplatil za poistenie, registráciu, prevod môjho úveru a mnoho ďalších, takže som sa rozhodol, že som nikdy požiadať o úver v mojom živote, tak som začal plakať, pretože peniaze, ktoré som stratil, bude mať niečo, čo mi Potrebujem, aby som prisahal, že nebudem žiadať o úver bez ohľadu na stav Ale včera moja žena bola veľmi chorá a nemám žiadne peniaze na zaplatenie nemocničného zákona, takže dobrý priateľ môjho priameho mi pani Laura Smith Loan Firm bol som sa bál, aby som sa opäť nedostal podvod, tak mi dala formulár žiadosti o pôžičku, ktorý som vyplnila predtým, než som sa veľmi bála, pretože moja žena je v nemocnici, takže do 30 minút mi bolo povedané, že pôžička je pripravená a dal som účet kde budú vklad úver, takže som bol poplatok zaplatiť daňové poplatky z úveru, ale bol som veľmi sa bojí, pretože nechcem zomrieť na hypertenziu, pretože som bol surfovanie z vysokej potešenie z krvi, takže moji bratia a sestry tí, ktorí povedali, že neexistuje žiadny legitímny úver veritelia sú blázni mám môj úver vo výške 100.000 eur bez meškania mám úver v 45mins, takže som sa vrátil do nemocnice a platím účty za nemocnici, takže teraz chcem poradiť tým, ktorí sú vo finančne ťažkej situácii, aby sa obrátili na pani Laura Smithovú, pretože vám nedovolí, aby ste ju potešili. Budem rád, ak sa budete chcieť obrátiť na pani Laura Smithovú na nasledujúcom e-maile: (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) a spočítajte sa z tohto problému, pretože tu je riešenie vašich problémov v poriadku. tak budem čakať na vás, aby ste počuli svoje vlastné svedectvo a verili v Boha a verili v seba a pamätajte, že žiadna podmienka nie je v poriadku. Juraj Kamensky

pôžička

03. 07. 2019 12:31:08 | Ancikaedvard

Aplikacné oddelenie ..... abdulaaleebarakah.loanfirm@gmail.com Predstavenstvo ... + 1-3163-202595 Napíšte nám @ abdulaaleebarakah.loanfirm@gmail.com                   DOBRÉ SPRÁVY! DOBRÉ SPRÁVY!! DOBRÉ SPRÁVY!!! Som Ancika Edvard z Bratislavského Slovenska, prišiel som na renomovanú úverovú spolocnost na novinky, ktoré pomohli mnohým ludom na celom svete, vrátane ludí z Ázie, Európy, Dubaja (ABDULAALEE BARAKAH LOAN FIRM), a ja som riskovala a žiadala úver vo výške 80 000 €, po vyplnení formulárov a úspešnom ukoncení všetkých procesov mi úverová spolocnost poskytla úver vo výške 80 000 € s velmi nízkou úrokovou sadzbou 1.5% a do 2 hodín na svojom bankovom úcte VÚB. Ak chcete získat skutocný úver, obrátte sa na renomovanej úverovej spolocnosti a získat rýchly spolahlivý úver bez akéhokolvek zabezpecenia. kontakt .... abdulaaleebarakah.loanfirm@gmail.com Tiež cez WhatsApp: +1-3163-202595 Viac info ... ancikaedvard@gmail.com

pôžička

03. 07. 2019 12:31:08 | Ancikaedvard

Aplikacné oddelenie ..... abdulaaleebarakah.loanfirm@gmail.com Predstavenstvo ... + 1-3163-202595 Napíšte nám @ abdulaaleebarakah.loanfirm@gmail.com                   DOBRÉ SPRÁVY! DOBRÉ SPRÁVY!! DOBRÉ SPRÁVY!!! Som Ancika Edvard z Bratislavského Slovenska, prišiel som na renomovanú úverovú spolocnost na novinky, ktoré pomohli mnohým ludom na celom svete, vrátane ludí z Ázie, Európy, Dubaja (ABDULAALEE BARAKAH LOAN FIRM), a ja som riskovala a žiadala úver vo výške 80 000 €, po vyplnení formulárov a úspešnom ukoncení všetkých procesov mi úverová spolocnost poskytla úver vo výške 80 000 € s velmi nízkou úrokovou sadzbou 1.5% a do 2 hodín na svojom bankovom úcte VÚB. Ak chcete získat skutocný úver, obrátte sa na renomovanej úverovej spolocnosti a získat rýchly spolahlivý úver bez akéhokolvek zabezpecenia. kontakt .... abdulaaleebarakah.loanfirm@gmail.com Tiež cez WhatsApp: +1-3163-202595 Viac info ... ancikaedvard@gmail.com

Loan Testimony

08. 07. 2019 07:05:18 | Shirley J Henderson

Honestly, if I was been told what I'm about to say I won't believe it either but I'll say it anyways. It's a miracle getting such an amount without collateral. Charlie Hughes&Co loan corporation is the best! Thank you Charlie Hughes&Co costumer care team If you wish you can contact them with Loanmehughesco.org@gmail.com

ponuka pôžičky

09. 07. 2019 10:55:43 | Susan Benson

Ahoj; V naliehavej potrebe úveru? Hľadáte okamžitý úver na všetky vaše finančné potreby? Sunshine Financial Group Inc, bude riešiť všetky vaše finančné obavy. Plánujete si kúpiť nový dom alebo auto, ponúkame všetky druhy pôžičiek. Teraz nemusíte ukončiť svoje plány na získanie týchto vecí. Vybavená výhodami od nízkych úrokových sadzieb až po jednoduché schválenie a pôžičiek dostupných od 2 000 EUR do 20 miliónov EUR. kontaktujte nás teraz cez (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) ČO PONÚKAME Sunshine Financial Group Inc je dcérskou spoločnosťou jednej z najsilnejších skupín v Európe a na celom svete s kapitálom 200 miliónov eur. Sunshine Financial Group Inc sleduje stratégiu, že je prítomný tam, kde sa nachádza rast, spája zákazníkov s príležitosťami, ktoré vytvára, pomáha podnikom rásť, ekonomikám prospievať a jednotlivcom realizovať ich ambície. Naše kredity sú určené pre jednotlivcov zo všetkých sektorov činnosti, či už ste štátny zamestnanec verejného alebo súkromného sektora, samostatne zárobkovo činné osoby, remeselníci, živnostníci, praktizujete v akomkoľvek odvetví činnosti, ste vítaní, naším cieľom je prispieť na zlepšenie vášho životného prostredia a realizáciu vašich projektov s cieľom podporiť každého čestného človeka v ťažkej situácii. Ak potrebujete urgentný úver do 24 hodín, pre viac informácií napíšte na nižšie uvedený e-mail Email Kontakt: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) E-mail: (sunshine_fginc@outlook.com) WhatsApp Kontakt: +447903159998

LOAN OFFER

12. 07. 2019 01:23:56 | ELIZABETH WALTER

VÍTAJTE V SKUPINE POSKYTOVANIA ÚVEROV Potrebujete pohodlný a priamy úver? bez skrytých platieb Ponúkame núdzový úver od 1 000 do 20 000 000 EURO / USD / POUNDS na veľmi nízkej úrovni úroková sadzba 3%, sme v širokej škále úverov a našej oblasti Vedomosti sú poskytovanie finančných služieb po celom svete. Poskytujeme pôžičku tým, ktorí potrebujú finančnú pomoc v rozsahu od 1 do 20 rokov sa špecializujeme ; financovanie ; nehnuteľnosť investora, ; stavebné úvery, ; pôžičky na založenie podniku, ; hypotekárne úvery ; spotrebiteľské úvery, ; Úvery FHA, ; osobné pôžičky, ; pôžičky na autá a Ak potrebujete úver alebo finančnú pomoc, kontaktujte nás na email: lendingtreegroupinc@gmail.com email: lending-tree@outlook.com WhatsApp: +1 (213) 4192419

Loan

23. 07. 2019 01:24:28 | Amanda Hollis

Ahoj, Amanda Hollis z Ekvádoru, slobodná matka. Práve som dostal legitímny úver od renomovanej spoločnosti, po niekoľkých podvodoch a leží od falošných veriteľov som konečne dostal pôžičku vo výške 70.000 eur. teraz som schopný platiť svoje účty a starať sa o svoju rodinu. Tam je toľko hľadá úver veriteľa, ktorý môžete kontaktovať LAPO MICROFINANCE --lapofunding960@gmail.com. V spoločnosti LAPO MICROFINANCE ponúkajú úvery fyzickým osobám, podnikom a družstvám s úrokovou sadzbou 2% ročne. Minimálna suma, ktorú si môžete požičať, je 5 000 USD na maximálne 10 miliónov USD. (ODPOVEĎ NA MAIL: lapofunding960@gmail.com) Stavím sa, že neskôr budete ďakovať. ================================================== ================================ Ahoj, Amanda Hollis z Ekvádoru, slobodná matka. Práve som dostal legitímny úver od renomovanej spoločnosti, po niekoľkých podvodoch a leží od falošných veriteľov som konečne dostal pôžičku vo výške 70.000 eur. teraz som schopný platiť svoje účty a starať sa o svoju rodinu. Tam je toľko hľadá úver veriteľa, ktorý môžete kontaktovať LAPO MICROFINANCE --lapofunding960@gmail.com. V spoločnosti LAPO MICROFINANCE ponúkajú úvery fyzickým osobám, podnikom a družstvám s úrokovou sadzbou 2% ročne. Minimálna suma, ktorú si môžete požičať, je 5 000 USD na maximálne 10 miliónov USD. (ODPOVEĎ NA MAIL: lapofunding960@gmail.com) Stavím sa, že neskôr budete ďakovať.
Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne