Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

946 článkov

4805 fotografií

online návštevníkov

21. 04. 2019, meniny má: Ervin

Aktuality

Mestské zásahy Tatry

tatry-fb-cover-2×.png

Tatry potrebujú Vaše nápady. Ďalší z cyklov projektu Mestské zásahy sa blíži do finále.

04. 02. 2019 | viac

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

19. 04. 2019 / 20:24 | 51

Najnovšie komentáre

• Garantovaná nebankovní pujcky v Ceské republice.

Dobrý den, Abychom vám pomohli s realizací vašich financních projektu nebo se setkali s obtížemi …

19. 04. 2019 / 20:24 | Martin Moravová

• Helfen Sie jeder ehrlichen Person

Hallo, ich bin eine ernstzunehmende Person, die den Menschen hilft, die Ihre Aktivitäten und Schulden …

19. 04. 2019 / 19:38 | Bernadette

• Credit

Poskytujeme všetky druhy úverov, ako sú investičné úvery, projektové financovanie a finančná …

19. 04. 2019 / 17:28 | timothy kober

• Credit

Poskytujeme všetky druhy úverov, ako sú investičné úvery, projektové financovanie a finančná …

19. 04. 2019 / 16:37 | timothy kober

• plutocreditfinancier@gmail.com

19. 04. 2019 / 16:36 | timothy kober

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

33%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Články » Bratislava – najmodernejšia metropola strednej Európy? - 4.diel

Diskusia k článku

Bratislava – najmodernejšia metropola strednej Európy? - 4.diel

historiabratislavy1diel06.jpg

Historický vývoj a spojenie niektorých významných činiteľov teda viedlo k začiatku stavebného boomu. Nedá sa povedať, že by Bratislava bola naň veľmi pripravená, hoci mnohí analytici ho očakávali. Najväčší problém bol predovšetkým v územnom pláne, ktorý bol prijatý ešte v roku 1976 (!), s poslednou aktualizáciou v roku 1993.

07. 03. 2011 | Zdroj: publikácia autora | Autor: Adrian Gubčo | Komentárov: 282 | Zobrazené: 32126× | viac

Pridať komentár [282] | Sledovať diskusiu [0] | RSS

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Veľmi závažná a rýchla ponuka úveru

07. 03. 2019 15:38:24 | luna mantuano

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Rýchla odpoveď: lunamantuano@gmail.com Som fyzická osoba, ktorá ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom, ktorý bude použitý na poskytovanie pôžičiek medzi jednotlivcami v rozmedzí od 3 000 EUR do 500 000 EUR všetkým vážnym ľuďom v reálnych potrebách, je úroková sadzba 3% počas celého lehoty splácania. Som k dispozícii na uspokojenie svojich klientov maximálne do 72 hodín, pozri 3 dni po obdržaní prihlášky. E-mail: lunamantuano@gmail.com Whatsapp: +33 6 44 66 89 15

Anderson Morris

08. 03. 2019 15:04:47 | Anderson Morris

Potrebujete pôžičku na zaplatenie faktúry, kontaktujte nás, poskytneme pôžičku len 2%, ponúkame tiež dlhý a krátkodobý úverový formulár viac info kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu andmoris38@gmail.com môžete tiež kontaktujte nás na našom telefónnom čísle: +393924698291

Ponuka pôžičky

12. 03. 2019 17:15:09 | alexej

Pevné a spoľahlivé financie: alexejdalek121@gmail.com Využite túto skvelú príležitosť a získajte spoľahlivý finančný úver od 50 000 do 5 000 000 EUR s nízkou úrokovou sadzbou a výhodnými podmienkami poskytovania. Vysoká priepustnosť schválených aplikácií. Garantujem rýchle a profesionálne rokovania. Jasná a zrozumiteľná zmluva. Táto skvelá ponuka platí pre celú krajinu. Poskytnem vám všetky potrebné informácie na adrese: alexejdalek121@gmail.com WhatsApp: +19739220703

Svedectvo o tom, ako som dostal pôžičku

14. 03. 2019 14:45:10 | Lubica

Ahojte všetci Som Bianka Annamaria Silvia a som z Nitra Slovak. Hľadal som on-line úver a bol som veľmi strach, že som nikdy požiadal o pôžičku predtým a ja hľadal veľmi dobre a hľadať skutočnú spoločnosť, kde som našiel spoločnosť s názvom Patricia Kingsman Pozriem sa a videl som, čo ľudia povedali o tejto spoločnosti bola pravda som sa rozhodol požiadať o pôžičku od spoločnosti a potreboval som pôžičku vo výške 150.000,00 eur na začatie podnikania, keď som použil mi povedala všetko, čo som potreboval urobiť, urobil som to a ona ma ubezpečila, že za 8 hodín som išiel aby som sa s mojím pôžičkou povedal v poriadku a čakal som presne 8 hodín čas dostanem môj pôžičku od tejto spoločnosti, ako som písať to teraz som nikdy scammed pred a táto spoločnosť je skvelé som počul ľudí hovoriť o podvody, ale ja Nikdy predtým neboli podvedení a ďakujem za to Bohu. Takže každý, ak potrebujete skutočnú pôžičku, je to tá správna spoločnosť, ktorá sa bude uchádzať o to, aby vám pomohla, a čas, keď vám povedia, že dostanete svoj úver, ktorý je presný čas, kedy dostanete svoj úver. Musím len napísať túto správu každému, aby ste sa zvykli požiadať o pôžičku od nesprávnej spoločnosti, ak potrebujete skutočnú pôžičku, obráťte sa na túto spoločnosť a budete spokojní. Ich poštová adresa je lubicapotocka4@gmail.com

Nabídka půjčky

26. 03. 2019 07:39:37 | Elika

Přímý poskytovatel vám nabízí možnost pro získání výhodné finanční půjčky s nízkou úrokovou sazbou. Nabízím vám půjčky od 50.000 Kč až do 5.000.000 Kč bez nesmyslných poplatků. Zaručuji vám kompletní informovanost o podmínkách poskytnutí. Rychlé a spolehlivé jednání je samozřejmostí. Velká průchodnost schválených žádostí. Jestli se o této půjčce chcete dozvědět víc, pak pište na email:elikaolsson@aol.com

pôžičku

28. 03. 2019 06:01:43 | Juie More

Som súkromný, spoľahlivý, dôveryhodný veriteľ; Poskytujem pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom za nízku a cenovo dostupnú úrokovú sadzbu 3%. Hľadáte podnikateľský úver, osobný úver, pôžičku na bývanie, pôžičku na auto, študentský úver, pôžičku na konsolidáciu dlhu, nezabezpečený úver a rizikový kapitál? Ak vám banka alebo finančná inštitúcia odmietli úver Z jedného alebo viacerých dôvodov. Ste na správnom mieste pre svoje pôžičky Riešenia, Rozdávame úvery v rozsahu od 2 000 do 100 000 000 USD v období od 1 do 20 rokov trvania splácania do ktorejkoľvek časti sveta. E-mail: sabinhelps@gmail.com

wendyfinance04@gmail.com

30. 03. 2019 16:06:17 | Peter

Práve som dostal pôžičku vo výške ‎€50,000 od spoločnosti Wendy Finance, úverový proces bol veľmi rýchly a úver má veľmi nízku úrokovú sadzbu, som veľmi šťastný a odporúčam Wendy Finance všetkým záujemcom o úver, ktorý môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu: wendyfinance04@gmail.com

wendyfinance04@gmail.com

30. 03. 2019 16:13:40 | Peter

Práve som dostal pôžičku vo výške ‎€50,000 od spoločnosti Wendy Finance, úverový proces bol veľmi rýchly a úver má veľmi nízku úrokovú sadzbu, som veľmi šťastný a odporúčam Wendy Finance všetkým záujemcom o úver, ktorý môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu: wendyfinance04@gmail.com

Som rád, že som dostal pôžičku

01. 04. 2019 15:48:29 | Paulina

Toto je zďaleka najväčšie požehnanie, aké som kedy dostal. usmievam sa, prichádzam z mojej banky. Mám teraz slzy radosti. Som veľmi vďačný Bohu a Annie Finančná spoločnosť za to, že mi možnosť požiadať o úver s ich spoločnosťou. Mal som finančné ťažkosti, nemohol som splatiť svoje dlhy a nikto, kto by mi pomohol. Bol som vážne v núdzi peniaze, potom som sa rozhodol hľadať na výplatnej online som videl tisíce spoločností, ktoré ponúkajú úver, po veľa preskúmal som bol veľmi presvedčený, že kontaktovať Annie Finance Company s info.annie_finance@yahoo.com. Bez akéhokoľvek stresu mi táto spoločnosť ponúka pôžičku vo výške 2% ročne. Úver bol poslaný na môj účet o 10:00 ráno ráno na Slovensku. Som skutočne ohromený a nemý. Potvrdil som peniaze na mojom účte a šťastný a na svojej ceste zaplatiť svoje dlhy. Chcem, aby všetci vedeli, že nie každá online spoločnosť je falošná. existuje len málo dobrých online spoločností. je veľmi ťažké ich umiestniť. Viem, že tento post zmení niečí život pre dobro, ak máte šťastie vidieť tento príspevok a ste v núdzi peniaze správnu spoločnosť, ktorá vám pomôže bez plytvania časom alebo zdôrazňovaním je info.annie_finance@yahoo.com tohto komentára ako hrdého a skutočného príjemcu. Vďaka.

na konci každého tunela je vždy svetlo

01. 04. 2019 16:22:53 | Katharina

Nový mesiac nové finančné požehnanie. Boh pomáha ľuďom rôznymi spôsobmi. Som rád, že Boh odpovedal na moju modlitbu prostredníctvom spoločnosti Annie Finance Company. Nech je tento mesiac apríl naplnený požehnaním a vaše srdce chce dať vám. Som slobodná matka dvoch detí. Modlil som sa a hľadal peniaze na založenie malého podniku, som tvrdo pracujúca matka dvoch detí, moja práca nestačila na to, aby som zabezpečila svoju rodinu. Mal som obchodné plány, ale nemal som financie na podnikanie. minulý štvrtok som išiel na obchodný seminár, dáma sa podelila o svoje myšlienky o online úveroch. Bolo to veľmi zaujímavé, spomínala, že je to pani, ktorá vlastnila finančnú spoločnosť po celej Európe, ktorá pomáha jednotlivcom s pôžičkami na obchodné a osobné pôžičky. Bol som naozaj šťastný. všetci sme sa pýtali na názov spoločnosti a adresu pre výskum. Bol som dokonca šťastnejší po výskume, keď som čítal, ako táto spoločnosť pomohla mnohým ľuďom. Tiež kontaktujem túto spoločnosť za pôžičku vo výške 30 000,00 EUR na podnikanie. Táto spoločnosť odpovedala pekne a zmluva bola odoslaná ku mne, aby som ich podpísal ich právnik. po podpísaní zmluvy mi bolo povedané, že peniaze budú pokračovať do 2 dní. moje srdce sa naplnilo radosťou práve teraz. Peniaze boli odoslané na môj bankový účet. Práve som dostal správu z mojej banky, že môj účet bol pripísaný na 30 000 EUR. Je to skutočný život meniaci príbeh. Viem, že všetci potrebujeme financie a možno nepoznáte správnu spoločnosť na kontaktovanie úveru. Žiadam vás o kontaktovanie info.annie_finance@yahoo.com práve teraz. prekvapia vás neobyčajným požehnaním.

PONÚKAME VŠETKY DRUH PÔŽIČIEK

01. 04. 2019 17:12:22 | John micheal

Dobrý deň, pán / pani Požičiavať peniaze priamo bez ratingu (úver je teraz lacnejšia) od súkromného veriteľa na adrese: jm2552338@gmail.com Doba trvania úveru sa pohybuje od 1 roka do 30 rokov. Výška úveru sa pohybuje od 50000 do 50000000 Euro. - Máte peniaze do 24 hodín na svojom bankovom úctu - nemusíte predkladať výročné dáta a financná správy - Termíny sú flexibilné, môžete platiť, ak chcete. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na adrese: E-mail: jm2552338@gmail.com Cena: 50000 Euro kontakt: 76543456543 jm2552338@gmail.com

KAko úspešne získať úver

02. 04. 2019 23:31:51 | josiah

Potrebujete urgentný úver, projektové fondy, obchodné alebo investičné mestá? Ponúkame širokú škálu finančných služieb vo výške 3%, ktoré zahŕňajú: Obchodné plánovanie, Obchod a rozvoj Financie, nehnuteľnosti a hypotéky, konsolidácia dlhu, Hotovosť, Obchodná hotovosť, Súkromné hotovosť, auto Hotovosť, Hotel hotovosti, študent Peniaze, Poľnohospodárske úvery, hotely úvery, úvery na ropu a plyn, úvery na zlato, úvery na nehnuteľnosti a ďalšie. kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: (capitalsfundingprestamos@gmail.com) Ponúkame rôzne druhy úverov, finančných prostriedkov, peňažnú ponuku a ďalšie. Naše úverové služby sú garantované na 100%, vieme Vám zariadiť akúkoľvek ambíciu, ktorú si prajete pri 3% úrokovej sadzbe s plánmi na mäkké inštalácie. Pre viac informácií, histórie, posudky, dôkazy o úspešnej transakcii nás prosím kontaktujte na: E-mail: (info.loanswithcreditfast@financier.com) Email2: (capitalsfundingprestamos@gmail.com) Web: http://creditfastloan.int-en.com/ TEL: +1 334 377 4582 WhatsApp: +1 631 386 8061

Seriózní finanční služby

03. 04. 2019 22:36:25 | amaka

Kreditní služba je k dispozici zdarma a bez zajištění. Jsem osoba, která nabízí mezinárodní půjčky. S kapitálem používaným k poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček v rozmezí od 5 000 do 95 000 000 EUR pro všechny vážné lidi, kteří splňují skutečné potřeby, je úroková míra v průběhu času nad 2%. Nabízím finanční půjčky v následujících oblastech: Hypotéka, Investiční úvěr, Autopůjčovna, Osobní půjčky, Vypořádání dluhů Are You A Business Man Or Woman? Are You In Any Financial Mess Or Do You Need Funds To Start Up Your Own Business? Do You Need A Loan To Start A Nice Small Scale And Medium Business? Do You Have A Low Credit Score And You Are Finding It Hard To Obtain Capital Loan From Local Banks And Other Financial Institutes?. - Intermediaries / Consultants / Brokers Are Welcome To Bring Their Clients And Are 100% Protected. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: hp09074219324@gmail.com

loan offer

05. 04. 2019 22:26:04 | pluto credit finance

Poskytujeme všetky druhy úverov, ako sú investičné úvery, financovanie projektov a finančná podpora jednotlivcom, podnikom na celom svete. dávame finančné prostriedky s úrokovou sadzbou 3%. Získajte úver za sedem (7) pracovných dní. E-mailová adresa: plutocreditfinancier@gmail.com Whatsapp: +18474539904

nortionloanconsultant@gmail.com

09. 04. 2019 02:36:16 | NORTION LOAN CONSULTANT

Dobrý deň, Nortion Loan Consultant je tu, aby sa ubezpečil, dostanete najlepší úver pre vaše podnikanie alebo platiť účty. Stačí odpovedať na niekoľko jednoduchých otázok a stretnúť sa s podmienkami. Obráťte sa na nich teraz na úver vo výške 2,5% zo všetkých úverov, je to jednoduché, rýchle a zabezpečené. Kontaktné informácie: EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFÓN: +17815611941 WHATSAPP: +15183806243 Úverová transakcia, ktorej môžete dôverovať.

Obráťte sa na nich teraz na úver vo výške 2,5% zo všetkých úverov, je to jednoduché, rýchle a zabezpečené.

09. 04. 2019 02:41:36 | NORTION LOAN CONSULTANT

Dobrý deň, Nortion Loan Consultant je tu, aby sa ubezpečil, dostanete najlepší úver pre vaše podnikanie alebo platiť účty. Stačí odpovedať na niekoľko jednoduchých otázok a stretnúť sa s podmienkami. Obráťte sa na nich teraz na úver vo výške 2,5% zo všetkých úverov, je to jednoduché, rýchle a zabezpečené. Kontaktné informácie: EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com TELEFÓN: +17815611941 WHATSAPP: +15183806243 Úverová transakcia, ktorej môžete dôverovať.

Elizabethloan00@gmail.com

11. 04. 2019 02:10:21 | Elizabeth Walter

Potrebujete osobný úver a obchodný úver alebo investičné financovanie, bez stresu a rýchleho schválenia? Ak áno, kontaktujte nás ešte dnes, pretože v súčasnosti ponúkame úvery na super úrokovú sadzbu vo výške 3% .Naše financie sú zabezpečené a bezpečné. naše sily.loans z melódie? 5000 -? 1,000,000.00 USD Euro a libry, sú teraz k dispozícii sú obchodné, osobné, House, cestovné a študentské pôžičky Etc. cez Elizabethloan00@gmail.com a získať úver dnes.

11. 04. 2019 02:10:45 | Elizabeth Walter

Potrebujete osobný úver a obchodný úver alebo investičné financovanie, bez stresu a rýchleho schválenia? Ak áno, kontaktujte nás ešte dnes, pretože v súčasnosti ponúkame úvery na super úrokovú sadzbu vo výške 3% .Naše financie sú zabezpečené a bezpečné. naše sily.loans z melódie? 5000 -? 1,000,000.00 USD Euro a libry, sú teraz k dispozícii sú obchodné, osobné, House, cestovné a študentské pôžičky Etc. cez Elizabethloan00@gmail.com a získať úver dnes.

11. 04. 2019 02:10:56 | Elizabeth Walter

11. 04. 2019 02:11:04 | Elizabeth Walter

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne