Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

604 územných plánov

944 článkov

4803 fotografií

online návštevníkov

22. 08. 2018, meniny má: Tichomír

Aktuality

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

VÝSKUM V OBLASTI AUTONÓMNEHO ÚZEMNÉHO PLÁNOVANIA

eu-logo-2.png

Zvýšenie súkromných investícií prostredníctvom spolupráce výskumných inštitúcií a podnikateľskej sféry.

29. 01. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

04. 08. 2018 / 15:07 | 33

Aktuálne diskusie

RSS

Najnovšie komentáre

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Články » Bratislava – najmodernejšia metropola strednej Európy? - 4.diel

Diskusia k článku

Bratislava – najmodernejšia metropola strednej Európy? - 4.diel

historiabratislavy1diel06.jpg

Historický vývoj a spojenie niektorých významných činiteľov teda viedlo k začiatku stavebného boomu. Nedá sa povedať, že by Bratislava bola naň veľmi pripravená, hoci mnohí analytici ho očakávali. Najväčší problém bol predovšetkým v územnom pláne, ktorý bol prijatý ešte v roku 1976 (!), s poslednou aktualizáciou v roku 1993.

07. 03. 2011 | Zdroj: publikácia autora | Autor: Adrian Gubčo | Komentárov: 64 | Zobrazené: 26168× | viac

Pridať komentár [64] | Sledovať diskusiu [0] | RSS

Stránka: 1 2 3 4

SVEDECTVÁ

08. 02. 2018 05:47:10 | Gina

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Volám sa Gina Acampora a dnes hovorím ako najšťastnejšia osoba v celom divokom svete a povedala som si, že každý veriteľ, ktorý zachráni moju rodinu z našej chudobnej situácie, budem hovoriť tomuto názvu celému divokému svetu a ja som taký že moja rodina je v dobrej viere, pretože som potrebovala pôžičku vo výške 100 000 eur, aby som začala môj život po celú dobu kvôli mojej profesii, pretože som jedna mamička so 4 deťmi a celý svet sa zdal byť zavesený na mňa, kým som sa stretol s Bohom poslal pôžičku Spoločnosť, ktorá zmenila môj život a život mojej rodiny, Boha strach firmy, Nora Mildred, ona bola záchranca BŮH zaslaný na záchranu mojej rodiny s pôžičkou 100.000 eur kontaktujte jej noramildred.loan@hotmail.com

loan

19. 03. 2018 22:24:38 | Mark Rhodeshia

PONUKA PÔŽIČKY!!! Sme DIAMOND ÚVER FIRM poskytujeme dlhodobé i krátkodobé úverové financovanie. Ponúkame bezpečný a dôverný úver s veľmi nízkou úrokovou sadzbou 2% ročne, z osobných úverov, úverov na konsolidáciu dlhu, rizikového kapitálu, podnikateľských úverov, firemných úverov, vzdelávacích úverov, úverov z domu a úverov z akéhokoľvek dôvodu! Sme dôveryhodnou alternatívou k bankovému financovaniu a náš proces podávania žiadostí je jednoduchý a priamy. Náš úver sa pohybuje od 5 000,00 USD do 25 000 000,00 USD. (Dvadsať päť miliónov dolárov). Doplňujúce informácie: Stávame sa rýchlo na súkromné, diskrétne a zamerané na poskytovanie úverov pre všeobecné pôžičky. Sme spoločnosť, na ktorú sa obráti, keď zlyhajú tradičné úverové zdroje. Ak máte záujem, neváhajte a kontaktujte nás s nižšie uvedenými informáciami e-mailom (rhodeshia_loanservice@hotmail.com) EMAIL, rhodeshia_loanservice@hotmail.com

Okamžité 100% financování

12. 04. 2018 23:51:43 | Angelika Denis

Ahoj, Potřebujete osobní půjčku, podnikatelský úvěr, konsolidační půjčku atd., Získejte půjčku dnes bez stresu as rychlým schválením? Pokud ano, kontaktujte nás, protože nyní nabízíme půjčky na úrokovou sazbu ve výši 3%. Náš úvěr je bezpečný a bezpečný, pro další informace a aplikace, odpovězte prosím na tento e-mail. (angelikadenis442@seznam.cz)

Okamžité 100% financování

13. 04. 2018 00:02:56 | Angelika Denis

Ahoj, Potřebujete osobní půjčku, podnikatelský úvěr, konsolidační půjčku atd., Získejte půjčku dnes bez stresu as rychlým schválením? Pokud ano, kontaktujte nás, protože nyní nabízíme půjčky na úrokovou sazbu ve výši 3%. Náš úvěr je bezpečný a bezpečný, pro další informace a aplikace, odpovězte prosím na tento e-mail. (angelikadenis442@seznam.cz)

Úver ponuka.

07. 06. 2018 00:10:03 | Mr Calvin

Dobrý deň, Som registrovaná súkromné peniaze veriteľa. Dávame z pôžičiek na pomoc ľuďom, firmám, ktorí potrebujú aktualizovať svoje finančné postavenie na celom svete, s veľmi minimálny ročný úrokové sadzby tak nízke, ako 2% v rámci roka na 30 rokov splácania dobu trvania akejkoľvek časti sveta. Rozdávame pôžičky v rozmedzí 5, 000euro až 500, 000, 000euro. Naše úvery sú dobre poistené, pre maximálnu bezpečnosť je našou prioritou. Zainteresovaná osoba by nás mala kontaktovať cez e-mail:(calvinkingloanmanagementfirms@gmail.com) Úver ponuka.

Pozdrav všetkým !!!!

10. 06. 2018 22:44:20 | Mrs Benson

Pozdrav všetkým !!!! som tu znova ......... Potrebujete úver? Máte záujem získať pôžičku na podnikanie? Or. Máte dlh splatiť? vybudovať infraštruktúru alebo ďalej vzdelávať? Poskytujeme pôžičky ľubovoľnej časti sveta. Naša úroková sadzba je 3%, s prevoditeľnou dobou trvania bez ohľadu na umiestnenie alebo stav úveru. Ak chcete získať pôžičku dnes Kontaktujte nás teraz e-mailom na adresu spoločnosti: (info.motecloanfirm@gmail.com) (INFORMÁCIE O PORUCHÁCH) Celé meno: ......... Výška úveru ................. Krajina: ........................ váš príjem: ................... doba trvania úveru .............. Osobné telefónne číslo: ............ Ďakujeme vám, keď očakávame obchodovanie s vami. S pozdravom Pani Bensonová

Pozdrav všetkým !!!!

10. 06. 2018 22:44:59 | Mrs Benson

Pozdrav všetkým !!!! som tu znova ......... Potrebujete úver? Máte záujem získať pôžičku na podnikanie? Or. Máte dlh splatiť? vybudovať infraštruktúru alebo ďalej vzdelávať? Poskytujeme pôžičky ľubovoľnej časti sveta. Naša úroková sadzba je 3%, s prevoditeľnou dobou trvania bez ohľadu na umiestnenie alebo stav úveru. Ak chcete získať pôžičku dnes Kontaktujte nás teraz e-mailom na adresu spoločnosti: (info.motecloanfirm@gmail.com) (INFORMÁCIE O PORUCHÁCH) Celé meno: ......... Výška úveru ................. Krajina: ........................ váš príjem: ................... doba trvania úveru .............. Osobné telefónne číslo: ............ Ďakujeme vám, keď očakávame obchodovanie s vami. S pozdravom Pani Bensonová

sparkperryloancompany@gmail.com

29. 06. 2018 12:18:55 | sparkperryloancompany

Ahoj Požiadať o pôžičku rýchly a pohodlný spôsob, ako zaplatiť účty a obnovenie financovania projektu s najnižšou úrokovou sadzbou vo výške 2%, aby ste nás kontaktovali dnes prostredníctvom: sparkperryloancompany@gmail.com požičať si peniaze. Momentálne ponúkame vzdelávací úver, podnikový úver, hypotéku, poľnohospodársky úver, osobné pôžičky, auto požičiavanie atď., ak vy potrebujem pôžičku so špecifickým záujmom Som certifikovaná registrácia a veritelia Legit, môžete nás kontaktovať dnes, ak máte záujem o získanie tejto pôžičky, kontaktujte ma pre viac informácií o pôžičkovom procese ako podmienky úverov a výška úveru vám bude prevedená. Potrebujem vašu naliehavú odpoveď, ak máte záujem. Formuláre úveru (1) Úplný názov: (2) je potrebná výška úveru. (3) Telefónne číslo: (4) Čas: (5) Krajina: (6) Štát / provincia :. (7) mesačný príjem. (8) Stav: (9) Už ste to už použili. (10) Účel úveru. Poznámka: Všetky odpovede je potrebné zaslať na: sparkperryloancompany@gmail.com Pre rýchle spracovanie Ďakujem EMAIL: sparkperryloancompany@gmail.com

pôžičky

07. 07. 2018 03:33:36 | Elena

Vážení uchádzači o pôžičky Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv na celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: elenanino0007@gmail.com Názov: Požadované množstvo úveru: Trvanie úveru: Telefónne číslo: Ďakujem a Boh žehnaj DÔVERA Elena

Charlotte Jason

13. 07. 2018 01:41:34 | Charlotte loan house

Získanie právneho úveru bolo vždy obrovským problémom pre zákazníkov, ktorí majú finančný problém a ktorí potrebujú nájsť riešenie. Problémy s úvermi a bezpečnosťou sú vždy pre klienta obavy pri hľadaní pôžičky od oprávneného veriteľa. Tento rozdiel sme však urobili v odvetví poskytovania úverov. Môžeme dohodnúť pôžičku vo výške 5 000 EUR. Na 500 000 000 EUR pod 3% úrokov. Tento e-mail ihneď pošlite na adresu charlotteloanhouse@gmail.com Medzi naše služby patrí: 1) Konsolidácia dlhu 2) Druhé pripojenie 3) Firemné dlhopisy 4) osobné pôžičky 5) Medzinárodné úvery 6) úver pre všetky typy 7) Rodinný úver E.T.C Žiadne sociálne zabezpečenie a žiadna kreditná kontrola, 100% záruka. Všetko, čo musíte urobiť, je poskytnúť nám presne to, čo chcete, a určite splníte svoj sen. CHARLOTTE LOAN HOUSE hovorí ÁNO, keď banky hovoria NIE. Nakoniec financujeme malé úverové portfólio, sprostredkovateľov, malé finančné inštitúcie, pretože máme neobmedzený kapitál. Pre viac informácií o tom, ako získať pôžičku, kontaktujte nás. Kontaktné údaje o firme E-mailová adresa: charlotteloanhouse@gmail.com

KONTAKTUJTE SA TERAZ

15. 07. 2018 03:18:30 | Maria Rey

Ahojte všetci! Som Maria Rey, momentálne žijem v Španielsku v Málage. V tejto dobe som vdova so štyrmi deťmi a v marci som sa ocitla vo finančnej situácii a musel som refinancovať a platiť účty. Snažil som sa požiadať o pôžičky od niekoľkých úverových spoločností, súkromných i firemných, ale nikdy úspešne a väčšina bánk mi odmietla úver. Ale ako Boh chce, bol som predvedený družstevnej operácii mužom Boha, súkromným veriteľom, ktorý mi dal pôžičku vo výške 100.000 eur a dnes vlastné podnikanie a moje deti sú v tomto čase v poriadku, ak by ste sa mali dostať do kontaktu s ktoroukoľvek spoločnosťou, aby ste získali nezabezpečenú pôžičku bez overovania kreditov bez podpisára s iba 3% úrokovou sadzbou a lepšími platobnými plánmi a plánom, kontaktujte pána Ryana Gerharda e-mailom: betterwaycompany234@gmail.com Nepotrebujem to. Neviem, či to robím, ale teraz som tak šťastný a rozhodol som sa, že ľudia o ňom vedia viac a ja tiež chcem, aby ho Boh požehnal viac. Môžete ho kontaktovať prostredníctvom svojho e-mailu: betterwaycompany234@gmail.com

pôžičku

15. 07. 2018 17:20:53 | Philip Mark

ahoj, Som Philip Mark, legitímny a seriózny peňažný veriteľ. Sme spoločnosť s finančnou podporou. Pôžičky požičiavame ľudí, ktorí potrebujú finančnú pomoc alebo potrebujú peniaze na vyrovnanie účtov a investovanie do spoločností. Radím Vám ponúknu pôžičku. Pošlite nám e-mail prostredníctvom (Philipmarkloanfirm8420@gmail.com) Názov príjemcu: ........ Krajina: ............. Požadované množstvo ............ Trvanie úveru: ........... Telefónne číslo ............. Pohlavie: ............ Adresa bydliska: ...... Pozdravy. Pán cc .. Philip Mark

pôžičku

15. 07. 2018 17:20:54 | Philip Mark

ahoj, Som Philip Mark, legitímny a seriózny peňažný veriteľ. Sme spoločnosť s finančnou podporou. Pôžičky požičiavame ľudí, ktorí potrebujú finančnú pomoc alebo potrebujú peniaze na vyrovnanie účtov a investovanie do spoločností. Radím Vám ponúknu pôžičku. Pošlite nám e-mail prostredníctvom (Philipmarkloanfirm8420@gmail.com) Názov príjemcu: ........ Krajina: ............. Požadované množstvo ............ Trvanie úveru: ........... Telefónne číslo ............. Pohlavie: ............ Adresa bydliska: ...... Pozdravy. Pán cc .. Philip Mark

pôžičku

15. 07. 2018 17:20:54 | Philip Mark

pôžičku

15. 07. 2018 17:20:55 | Philip Mark

pôžičku

pôžičku

pôžičku

pôžičku

15. 07. 2018 17:20:56 | Philip Mark

pôžičku

15. 07. 2018 17:21:02 | Philip Mark

Stránka: 1 2 3 4

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne