Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

944 článkov

4803 fotografií

online návštevníkov

11. 12. 2018, meniny má: Hilda

Aktuality

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

VÝSKUM V OBLASTI AUTONÓMNEHO ÚZEMNÉHO PLÁNOVANIA

eu-logo-2.png

Zvýšenie súkromných investícií prostredníctvom spolupráce výskumných inštitúcií a podnikateľskej sféry.

29. 01. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

28. 11. 2018 / 20:47 | 43

Najnovšie komentáre

• Závažná pôžičková ponuka pre všetkých

10. 12. 2018 / 14:48 | cécile

• offerta di prestito tra particolare

offerta di prestito tra particolare Soprattutto svizzero, canadese, belga o francese offro prestito …

10. 12. 2018 / 11:36 | marialopezblanco502

• info.annie_finance@yahoo.com

Ďakujem Annie Financial Company za pomoc manželovi s úverom, som skutočne prekvapený, keď som …

09. 12. 2018 / 23:46 | Mila Haugová

• loan offer

Dobrý den

Potřebujete průvodce? Nabízíme finanční a veškeré služby. Naším významným hráčem …

09. 12. 2018 / 18:37 | Adrian Bayford

• johnsiphas@gmail.com

Toto je tá najkrajšia vec, ktorú som kedy zažil. A potrebujem zdieľať toto veľké svedectvo, …

09. 12. 2018 / 13:57 | Beatrice Modi

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Články » Hľadá sa nová tvár našich miest. Zelené mesto Solarcity, Linz

Diskusia k článku

Hľadá sa nová tvár našich miest. Zelené mesto Solarcity, Linz

novatvar.jpg

Novú tvár miest dnes hľadáme rovnako ako urbanisti moderny pred pár desaťročiami, ako renesanční architekti či ako starovekí myslitelia. Hľadanie ideálneho mesta nie je oveľa mladšie než mestá samotné, len jeho forma sa mení – od traktátov starovekých filozofov cez náčrty ideálnych miest k chartám moderného urbanizmu. Usilujeme sa o súlad s prostredím, o priateľskú koexistenciu mesta s územím, na ktorom stojí, no i s jeho širším zázemím, či už prírodným alebo sídelným.

19. 10. 2010 | Zdroj: Vydavateľstvo Eurostav | Autor: Ing. arch. Henrich Pifko | Komentárov: 11 | Zobrazené: 15053× | viac

Pridať komentár [11] | Sledovať diskusiu [2] | RSS

Nebankovni pujcky

06. 05. 2018 00:22:05 | Philip lucky

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Máte záujem o finančnú pôžičku a hľadáte najlepšiu možnú ponuku na trhu s finančnými pôžičkami. Potom využite túto skvelú ponuku a finančný úver s nízkou úrokovou sadzbou. Ja osobne pristupujem k každej žiadosti. Podpisujete dohodu už za schválený úver. Táto ponuka platí pre Českú republiku. Osobné stretnutie na podpísanie zmluvy sa môže uskutočniť aj vo vašom meste. Voľný a nezáväzný e-mail jp732749a@gmail.com

Požádejte o půjčku dnes, abyste vyřešili jakýkoli finanční problém

06. 07. 2018 16:29:57 | Mehmet Hakan

Vážený pane / paní, Před jakýmikoli dalšími slovy jste nejprve vítáni společnosti FACTO TRUST GLOBAL FINANCE. Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete úvěr na rozšíření svého podnikání? Potřebujete půjčku k zahájení podnikání ve velkém měřítku? Potřebujete půjčku, která může změnit váš život a váš současný finanční stav? Potřebujete nouzový nebo nouzový úvěr, abyste mohli věci správně? Pak jste ve správném domě pro všechny své kvalitní úvěry navržené tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Světová půjčka, která se zavázala poskytovat pouze půjčku. Poskytujeme půjčky na rozšíření podnikatelské činnosti pro potenciální zaměstnance pro muže a ženy s nízkou a cenově dostupnou 2% úrokovou sazbou a dlouhodobou splátkou dle Vašeho výběru. Požadované žadatele jsou povinni poskytnout níže uvedené informace a kontaktujte nás na adrese: mehmethakan117@gmail.com

Ponúkam finančnú pomoc ľuďom v núdzi – pôžička od súkromnej osoby

12. 10. 2018 09:10:08 | Jena

Sme ochotní pomôct každému, kto to potrebuje. Ponúkame niekolko druhov pôžiciek: Úvery a hypotéky, investicné úvery, druhá hypotéka, vymáhanie pohladávok, osobné pôžicky, úvery, financovanie, Auto úver, iné. E-mail: cabinetchampion002@gmail.com

Ako som dostal moju pôžičku.

18. 10. 2018 10:20:07 | Angela Smith

Ahoj všetci moje meno je Angela Smith z Kalifornie, chcem poďakovať pánovi Williamovi Rogersovi za poskytnutie úveru vo výške $ 50,000 USD včera, som tu, aby som svedčil kvôli podvodu online, chcem nasmerovať všetkých, ktorí hľadajú naliehavú pôžičku Williamovi Rogers a nikdy nebudete sklamaní v poriadku. Kontaktujte spoločnosť suntrustfinancialhome@gmail.com

Ako som dostal môj úver vo výške 60.000

18. 10. 2018 10:22:35 | Perry Mark

Wow to je úžasné, že som dostal pôžičku vo výške 60.000 eur od Williama Rogersa, kontaktujte ich e-mailom suntrustfinancialhome@gmail.com

bw989499@gmail.com

18. 10. 2018 10:25:05 | Betty White

Som slobodná matka zo Slovenska, sláva Bohu, nemôžem uveriť, že skutoční veritelia stále existujú, sumu 2,000,000 eur prešiel na môj účet skoro popoludní William Rogers. Obráťte sa na nich pre váš prevod pôžičky suntrustfinancialhome@gmail.com

Ak potrebujete peniaze urýchlene? Neváhajte Kontaktujte ma priamo. Každý mesiac zaplatíte paušálnu sumu. Môj e-mail :( jj.finance.pro@gmail.com)

15. 11. 2018 13:41:22 | JJ

Ak potrebujete peniaze urýchlene? Neváhajte Kontaktujte ma priamo. Každý mesiac zaplatíte paušálnu sumu. Môj e-mail :( jj.finance.pro@gmail.com)

ÚVER

15. 11. 2018 20:43:56 | SONIA

nikdy som vedel, že je to pravda, kým som dostal svoje pôžičky tiež, zakaždým, keď som čítal niekoľko svedectvo ľudí o tejto úverovej spoločnosti on-line som stále cítiť, že bol nastavený, alebo pravdepodobne boli všetci falošný, ale nevedel, že to bolo absolútne 100% reálny . som tiež šťastný a vďačný, že som tiež svedkom toho a teraz som medzi všetkými, ktorí svedčia o tejto úverovej spoločnosti on-line. Annie Finančná spoločnosť je najlepšia! Dostal som 100% pozornosť ku všetkým mojim otázkam a riešili ich okamžite a predovšetkým, práve som dostal môj pôžičku vo výške 10 000,00 eur prostredníctvom môjho bankového účtu tu v Európe. Odporúčam túto službu každému, čo je detail, ktorý som použil pri kontakte s ním: info.annie_finance@yahoo.com

hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel?

24. 11. 2018 14:16:06 | David Collins

Ahoj. Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete úvěr na koupi nového domu nebo investovat, nebo potřebujete rychlou finanční pomoc s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%? zaplatit nezaplacené účty? Odmítli jste tolik bank? Musíte financovat, abyste rozšířili své podnikání? osobní finance z osobních důvodů? Jsme odhodláni řešit všechny vaše finanční problémy. kontaktujte nás. E-mail: 19dc1964@gmail.com Čeká na vaši poštu. Mějte na paměti David Collins Pošlete nám e-mail: 19dc1964@gmail.com

VRÁTANE PONÚK

24. 11. 2018 23:13:39 | VRÁTANIE PONÚK NABÍDKA 3% ÚROKOVÉ MIERKY

Ja som JOSHUA NGASHA Chcem zdieľať dôkladnú výpoveď, ako som získal moju pôžičku vo výške 58,000 euro prostredníctvom investícií GEORGE KENNETH KURZU. POZNÁMKA ÚVERY, KTORÉ SA V NOVOM SÚČASNOSTI MÔŽETE KONTAKTOVAŤ SPOLOČNOSŤ EMAIL: (georgekennethloaninvestment@gmail.com) K POUŽITÍ ÚVERU

Pôžicky od súkromných osôb

08. 12. 2018 09:16:20 | Olivess

Potrebujete úver: Osobné pôžicky - úver pre vlastnú spotrebu - Financovanie - realitné úvery - investicné úvery - Auto úver - druhé hypotéky. Je zakázané bankovníctva alebo výpožicky alebo potrebujú peniaze na platenie úctov a dalšie výdavky. E-mail: cabinetchampion002@gmail.com
Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne