Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

606 územných plánov

944 článkov

4803 fotografií

online návštevníkov

11. 12. 2018, meniny má: Hilda

Aktuality

Terasy Trstany spúšťajú predaj

trstany-banner-800.png

V Trsťanoch pri Košiciach spúšťajú predaj rodinných domov s jedinečným konceptom ekologického bývania.

25. 06. 2018 | viac

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

VÝSKUM V OBLASTI AUTONÓMNEHO ÚZEMNÉHO PLÁNOVANIA

eu-logo-2.png

Zvýšenie súkromných investícií prostredníctvom spolupráce výskumných inštitúcií a podnikateľskej sféry.

29. 01. 2018 | viac

Horúca téma

Lezecká stena Pod Mostom

28. 11. 2018 / 20:47 | 43

Najnovšie komentáre

• Závažná pôžičková ponuka pre všetkých

10. 12. 2018 / 14:48 | cécile

• offerta di prestito tra particolare

offerta di prestito tra particolare Soprattutto svizzero, canadese, belga o francese offro prestito …

10. 12. 2018 / 11:36 | marialopezblanco502

• info.annie_finance@yahoo.com

Ďakujem Annie Financial Company za pomoc manželovi s úverom, som skutočne prekvapený, keď som …

09. 12. 2018 / 23:46 | Mila Haugová

• loan offer

Dobrý den

Potřebujete průvodce? Nabízíme finanční a veškeré služby. Naším významným hráčem …

09. 12. 2018 / 18:37 | Adrian Bayford

• johnsiphas@gmail.com

Toto je tá najkrajšia vec, ktorú som kedy zažil. A potrebujem zdieľať toto veľké svedectvo, …

09. 12. 2018 / 13:57 | Beatrice Modi

RSS

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

25%

Fórum » Portál UzemnePlany.sk » Články » Malý dom s veľkou sebaúctou

Diskusia k článku

Malý dom s veľkou sebaúctou

duplex-2.jpg

Povesť mestskej časti Bratislava-Vrakuňa je vďaka nechvalne známemu sídlisku Pentagon horšia, ako si v skutočnosti zasluhuje. Vo svojej podstate tichá a kľudná štvrť s množstvom pozoruhodných miest (vrakuňský lesopark, Malý Dunaj, novovybudovaná cyklistická trasa napojená až na dunajskú hrádzu) a predmestským flairom zo záhradkami, nízkopodlažnou zástavbou a s množstvom zelene je optimálnym kompromisom medzi prímestským satelitom a bývaním v meste. Dopravne obstojne napojená s cenovo prístupnými pozemkami zažíva Vrakuňa v poslednej dobe čulý stavebný ruch. Pomer cena/„výkon“ pritiahol do tejto mestskej štvrti aj dve rodiny hľadajúce bývanie. Miesto zvažovaného drahého bytu bližšie k centru sa tak napokon pre 2+3 a 2+1 stal domovom malý rovinatý pozemok tvaru L, včlenený medzi jestvujúci rodinný dom a zopár radoviek neďaleko estakády diaľnice D1. Obe rodiny si boli sami sebe stavebníkmi aj architektmi (kolegovia z ateliéru), čo v tomto prípade malo na výsledok blahodárny vplyv. Zvyknutí spolupracovať a plniac si svoju vlastnú predstavu o bývaní, architekti boli nútení robiť kompromisy vyplývajúce len z charakteru pozemku a z obmedzeného finančného rozpočtu.**Váš text tu …

12. 09. 2013 | Zdroj: Časopis ARCH | Autor: Andrea Bystrická | Komentárov: 1 | Zobrazené: 13701× | viac

Pridať komentár [1] | Sledovať diskusiu [2] | RSS

výpoveď úveru

07. 12. 2018 17:12:51 | zaini

Reagovať | Odkaz na tento príspevok

Ahojte všetci! Volám sa Zaini, som zo Slovenska, som ženatý, hľadal som úprimnú úverovú spoločnosť za posledné 3 mesiace a to, čo som dostal, bolo veľa podvodu, vďaka ktorému som im dôveroval a nakoniec vzali všetko moje peniaze a ponechal som menej peňazí, stratil som všetku nádej, bol som zmätený a frustrovaný, stratil som svoju prácu a pre mňa bolo veľmi ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcela robiť nič, nepožičovala by som viac spoločnosti , a tak som sa pýtal, ako mi požičať peniaze priateľovi, povedal som mu všetko, čo sa stalo, a povedal, že mi môže pomôcť, že vedel, že úverová spoločnosť, ktorá by mi mohla pomôcť, že od nich dostal pôžičku, povedal ako som požiadať o pôžičku, urobil som to, čo mi povedal, spýtal som sa ho, nikdy som to neporušil áno, ale skúsil som to a bol som prekvapený, že som dostal úver do 24 hodín, neverím tomu, čo vidím, dnes som šťastný a bohatý a ďakujem Bohu, že takéto úverové spoločnosti stále existujú aj v podvodoch na všetkých miestach a sľubujem, že budem zdieľať dobré správy s ľuďmi zo slovenčiny, prosím, každému, kto potrebuje pôžičku, aby sa obrátil na Dante Paola, majiteľ Dante Družstva Pomocou e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com, pre rýchly rozhovor sa môžete dostať na Dante cez Whatsapp: +393511067514 Nikdy nezlyhajú, ale zmeniť svoj život ako môj. Ďakujem Zaini
Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne