Nie ste prihlásený Registrácia Prihlásiť

ÚzemnéPlány.sk

603 územných plánov

943 článkov

4802 fotografií

online návštevníkov

21. 05. 2018, meniny má: Zina

Aktuality

Pocitové mapy Slovenska spustené

pm-fb-profile-2×.png

Pomôžte zmeniť Vše mesto. Práve teraz máte možnosť vyjadriť sa k atraktívnosti verejných priestorov, doprave, zeleni v meste a bezpečnosti. Ktoré priestory sa Vám páčia? Kde máte problémy s bicyklovaním? V ktorej oblasti je dostatok kvalitnej zelene? Kde sa necítite bezpečne?

15. 03. 2018 | viac

Diskusné stretnutie k Manuálu tvorby verejného priestoru

img-20180303–192534.jpg

V poradí prvé stretnutie s verejnosťou k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestorov Prešova zorganizovali Atrium Architekti v Libresso caffe 3.3.2018 v Prešove.

07. 03. 2018 | viac

Diskusia k téme verejných priestorov Prešova.

Radi by sme Vás srdečne pozvali na podujatie Verejné priestory Prešov, ktoré predstavuje prvé zo série diskusno — participačných stretnutí k pripravovanému Manuálu tvorby verejných priestranstiev Prešov.

22. 02. 2018 | viac

VÝSKUM V OBLASTI AUTONÓMNEHO ÚZEMNÉHO PLÁNOVANIA

eu-logo-2.png

Zvýšenie súkromných investícií prostredníctvom spolupráce výskumných inštitúcií a podnikateľskej sféry.

29. 01. 2018 | viac

Vernisáž Mestské zásahy Kežmarok

mz-kezmarok-poster-vernisaz-web.png

Tešíme sa na prezentáciu a krst publikácie MZKK 24.11.2017 o 17:00 v Mestskej knižnici Kežmarok.

15. 11. 2017

Autor

Štatistický úrad SR

Zdroj

Štatistický úrad SR

Zobrazení

45484

Dátum vydania

30. 11. 2010

Kategórie článku

Hodnotenie článku

Článok sa mi páči / nepáči

17%

Celkový počet hlasov: 1347

Partneri

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri

Anketa

Považujete proces schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a Zmien a doplnkov za dostatočne pružný?

Áno

42%

Nie

34%

Nedá sa zovšeobecňovať

24%

Aktuálne diskusie

Najnovšie komentáre

  • UPDATE ON LOAN REQUIREMENT

    Hello, Apply and get qualify for a loan.Interest rate 1% easy process. Please Only serious inquiries. …

    20. 05. 2018 / 09:53 | UPDATE ON LOAN REQUIREMENT

  • UPDATE ON LOAN REQUIREMENT

    Hello, Apply and get qualify for a loan.Interest rate 1% easy process. Please Only serious inquiries. …

    20. 05. 2018 / 09:52 | UPDATE ON LOAN REQUIREMENT

  • Naléhavá nabídka půjček

    Dobrý deň,

     Hľadáte podnikateľský úver, osobný úver? úver na študentov, pôžičku na konsolidáciu …

    19. 05. 2018 / 17:56 | Nelson Muller

  • Naliehavá pôžičková ponuka

    Dobrý deň,

    Sme legitímnym a serióznym peňažným úverom. Poskytujeme úvery jednotlivcom, ktorí …

    19. 05. 2018 / 17:55 | Nelson Muller

  • Naliehavá ponuka úveru

    Dobrý deň,

    Som pán Nelson Muller súkromným veriteľom, ktorý požičiava úver s veľmi nízkou …

    19. 05. 2018 / 17:54 | Nelson Muller

Kompletné výsledky volieb starostov a primátorov

volby.jpg

Zoznam všetkých starostov a primátorov zvolených 27. novembra 2010 v komunálnych voľbách, volebná účasť a strany a koalície, ktoré ich podporovali.
Zoznam členený podľa jednotlivých obvodov.

Pre rýchlu navigáciu a vyhľadanie požadovanej obce stlačte CTRL+F a zadajte názov obce.

Obec | Volebná účasť v % a počty poslancov | Víťaz | Koalícia/strana

Bánovce nad Bebravou

Bánovce nad Bebravou 44,62 19 19 Marián Chovanec NEKA
Borčany 75,39 5 5 Jozef Asverus SMER
Brezolupy 75,90 5 5 Jarmila Hrúzová SDKÚ-DS
Chudá Lehota 82,77 5 5 Milan Daniš KDH
Cimenná 92,42 5 5 Jozef Lagin NEKA
Čierna Lehota 52,58 5 5 Dušan Horák SNS
Dežerice 61,30 7 7 Ladislav Chudoba SMER
Dolné Naštice 72,87 5 5 Marian Petreje SMER
Dubnička 83,87 5 5 Jozef Petrek SMER
Dvorec 48,27 5 5 Eva Srncová SDKÚ-DS
Haláčovce 77,64 5 5 Ľubomír Bolfa NEKA
Horné Naštice 81,32 5 5 Jozef Hedera KDH
Krásna Ves 69,65 7 7 Milan Došek SMER
Kšinná 75,77 5 5 Miroslav Tuchyňa NEKA
Libichava 61,71 5 5 Dušan Darmo SDKÚ-DS
Ľutov 66,05 5 5 Miroslav Struhačka SMER
Malá Hradná 82,53 5 5 Mária Varhaníková ND
Malé Hoste 61,77 5 5 Teodor Rusnák SMER
Miezgovce 70,00 5 5 Juraj Trgyňa SMER
Nedašovce 50,27 5 5 Elena Magdolenová NEKA
Omastiná 63,33 3 3 Viliam Kusý SMER
Otrhánky 77,97 5 5 Ladislav Gieci NEKA
Pečeňany 73,65 3 3 Mária Šujanová SMER
Pochabany 70,37 5 5 Vladimír Beňačka SMER
Podlužany 71,36 7 7 Pavel Miksa SMER
Pravotice 82,55 5 5 Jozef Vajdák SMER
Prusy 63,49 5 5 Ján Tomášik SDKÚ-DS
Ruskovce 78,11 7 7 Jaroslav Mlynek NEKA
Rybany 64,53 9 9 Roman Malánik SMER
Slatina nad Bebravou 77,63 5 5 Michal Srnec SMER
Slatinka nad Bebravou 73,88 5 5 Mária Jakubčeková KDH
Šípkov 67,18 5 5 Vincent Belan SNS
Šišov 68,42 5 5 Jaroslav Sitár SMER
Timoradza 73,52 5 5 Iveta Šebeňová SMER
Trebichava 84,61 5 5 Iveta Hanková SMER
Uhrovec 67,45 9 9 Zuzana Máčeková NEKA
Uhrovské Podhradie 88,88 3 3 Dušan Duranzia SMER
Veľké Chlievany 72,13 5 5 Zuzana Flórová SMER
Veľké Držkovce 71,69 7 7 Marián Čerňanský KDH
Veľké Hoste 65,38 7 7 Jarmila Korálová ND
Vysočany 70,75 5 5 Ivan Sečanský SMER
Zlatníky 69,71 7 7 Milan Gešnábel NEKA
Žitná – Radiša 77,91 5 5 Rudolf Botka SMER

Banská Bystrica

Badín 35,06 9 9 Stanislav Moravčík SMER,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Baláže 66,47 5 5 Jozef Chaban NEKA
Banská Bystrica 38,95 31 31 Peter Gogola NEKA
Brusno 60,67 9 9 Viera Krakovská NEKA
Čerín 79,51 5 5 Pavel Kmeť ĽS-HZDS,MOST – HÍD
Dolná Mičiná 76,58 5 5 Anna Budajová NEKA
Dolný Harmanec 73,91 5 5 Alena Necpalová SMER
Donovaly 67,61 5 5 Miroslav Daňo NEKA
Dúbravica 79,50 5 5 Ľubomír Šesták SMER
Harmanec 66,22 7 7
Hiadeľ 63,94 7 7 Ondrej Snopko SDKÚ-DS,KDH
Horná Mičiná 67,90 5 5 Jozef Vránsky SMER
Horné Pršany 72,47 5 5 Anna Miartušová SMER,KSS
Hrochoť 61,72 9 9 Anna Čerhýňová SMER,MOST – HÍD
Hronsek 67,59 7 7 Milan Kollár NEKA
Kordíky 67,27 5 5 Ján Bíreš SDKÚ-DS,KDH,SaS,MOST – HÍD
Králiky 74,18 7 7 Ivan Škamla SMER
Kynceľová 37,27 5 5 Martina Kubišová NEKA
Ľubietová 67,89 7 7 Pavel Zajac SMER,SDKÚ-DS,KDH,ĽS-HZDS
Lučatín 45,20 5 5 Marián Píši KDH,SMER,ĽS-HZDS
Malachov 60,88 7 7 Ondrej Slivka SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Medzibrod 72,85 9 9 Pavol Svetlík SNS,SMER,KDH
Môlča 25,08 5 5 Stanislav Ľupták SMER
Moštenica 46,59 3 3 Ján Lupták SMER
Motyčky 71,13 5 5 Maroš Lacko SMER
Nemce 58,40 9 9 Dušan Mydlo NEKA
Oravce 35,25 5 5 Anna Filipčová SMER
Podkonice 71,48 7 7 Michal Kukučka KDH
Pohronský Bukovec 56,47 5 5 Igor Šagát SMER,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Poniky 67,00 9 9 Samuel Bračo NEKA
Povrazník 62,29 3 3 Ivan Kováč SMER,SDKÚ-DS
Priechod 52,52 7 7 Stanislav Chaban SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Riečka 53,26 7 7 Marián Spišiak KDH,SDKÚ-DS
Sebedín – Bečov 81,58 5 5 Pavol Škamla SMER
Selce 63,54 7 7 Božena Zázrivcová SMER,ĽS-HZDS,SNS
Slovenská Ľupča 60,47 9 9 Miroslav Macák SMER
Staré Hory 73,72 5 5 Ján Kováč NEKA
Strelníky 42,79 7 7 Ján Majer SMER,SDKÚ-DS
Špania Dolina 64,05 5 5 Marián Slobodník SMER
Tajov 69,16 5 5 Ladislav Surovčík SMER,MOST – HÍD
Turecká 57,93 5 5 Ivan Janovec SDKÚ-DS,MOST – HÍD,KDH
Vlkanová 61,60 9 9 Ľubomír Longauer SMER,SDKÚ-DS

Bardejov

Abrahámovce 70,54 5 5 Juraj Remeta ĽS-HZDS
Andrejová 66,54 5 5 Milana Gerženiová SDKÚ-DS
Bardejov 46,39 25 25 Boris Hanuščak SMER,ĽS-HZDS,SNS,HZD,KSS,ZRS,ÚSVIT
Bartošovce 71,11 7 7 Štefan Šinaľ SMER
Becherov 71,23 5 5 Jozef Gmiterko MOST – HÍD
Beloveža 74,55 7 7 Jozef Semanišin NEKA
Bogliarka 77,67 5 5 Jozef Pavličko SMER
Brezov 67,28 5 5 Juraj Horvat SMER
Brezovka 74,11 5 5 Peter Banás SDKÚ-DS
Buclovany 86,31 5 5 Milan Roj NEKA
Chmeľová 75,83 5 5 Ján Železný SMER,NK
Cigeľka 73,59 5 5 Ľudovít Kravec SDKÚ-DS
Dubinné 77,11 5 5 Viktor Hvišč SMER
Frička 81,11 5 5 Vasil Hudák SMER
Fričkovce 43,97 5 5 Matej Straka SDKÚ-DS,KDH,SMER
Gaboltov 63,63 7 7 Martin Ceľuch KDH,SDKÚ-DS
Gerlachov 75,03 7 7 Ondrej Ševcov NEKA
Hankovce 74,84 5 5 Ján Grega-Jakub NEKA
Harhaj 73,01 5 5 Anna Uhrinová KDH,SDKÚ-DS,SaS
Hažlín 58,50 9 9 František Olah SMER
Hertník 77,49 7 7 Jozef Kapec NEKA
Hervartov 77,77 7 7 Miroslav Mackanič NEKA
Hrabovec 70,98 7 7 Vladislav Juskuv SMER
Hrabské 53,63 7 7 Anna Galuščaková SMER
Hutka 80,26 5 5 Anna Carachová SMER
Janovce 56,28 5 5 Ľubomír Kundrát KDH
Jedlinka 73,91 5 5 Anna Guzyová SMER
Kľušov 72,72 7 7 Jozef Valko SaS
Kobyly 68,59 7 7 Jozef Šoltys SMER
Kochanovce 72,34 5 5 Marián Michalov KDH,SaS,SDKÚ-DS
Komárov 77,61 5 5 František Mihaľ SaS
Koprivnica 81,41 7 7 Peter Krupa KDH,SDKÚ-DS
Kožany 58,51 3 3 Peter Rajnič KDH
Krivé 78,77 5 5 Anna Oslacká SNS
Kríže 67,24 3 3 Oľga Dutková SMER
Kružlov 67,68 7 7 Jozef Kmec NEKA
Kučín 76,11 5 5 Vincent Breznický KDH
Kurima 38,79 9 9 Ján Bartoš KDH
Kurov 71,86 7 7 Mária Špirková SMER
Lascov 55,38 7 7 Vladimír Kostár SDKÚ-DS
Lenartov 77,40 9 9 Ján Jajko SNS
Lipová 68,18 4 4 Dušan Čura KDH,SaS,SDKÚ-DS
Livov 63,76 3 3 Jaroslav Stracenský ĽS-HZDS,SMER
Livovská Huta 64,44 3 3 Ján Legnavský SMER
Lopúchov 60,23 5 5 František Palko KDH
Lukavica 69,77 5 5 Alena Voľanská-Martičeková ĽS-HZDS,SMER
Lukov 65,16 7 7 Jozefína Kramárová SMER
Malcov 72,02 9 9 Ján Bľanda KDH,SDKÚ-DS
Marhaň 64,97 7 7 Jozef Kuziak KDH
Mikulášová 68,59 5 5 Peter Rusiňák SDĽ
Mokroluh 72,75 7 7 Pavol Petrič NEKA
Nemcovce 65,04 5 5 Ján Paľa KDH
Nižná Polianka 72,16 5 5 Ján Cundra SDKÚ-DS
Nižná Voľa 80,00 5 5 Marcel Kaščák SMER
Nižný Tvarožec 84,95 5 5 Dana Karnišová SDKÚ-DS
Oľšavce 41,04 5 5 Slavomír Havír SMER
Ondavka 52,17 3 3 Andrej Kurimský ĽS-HZDS
Ortuťová 53,57 5 5 Mária Ivančová SMER,KDH
Osikov 69,19 7 7 Stanislav Biroš SDKÚ-DS
Petrová 79,43 7 7 Anna Hrúzová SMER
Poliakovce 77,77 5 5 Jaroslav Tvardzík SDKÚ-DS
Porúbka 43,47 5 5 Milan Staš MOST – HÍD
Raslavice 62,39 9 9 Anton Lamanec SMER
Regetovka 68,00 3 3 Štefan Malec SNS
Rešov 80,45 5 5 Helena Jamroškovičová SDKÚ-DS,KDH,SMER,SF
Richvald 58,92 7 7 Anna Foľtová SMER,HZD
Rokytov 76,94 7 7 Ľubomír Pangrác-Piter SMER
Smilno 68,80 7 7 Miroslav Petruš NEKA
Snakov 60,12 7 7 Ján Bijalko SMER
Stebnícka Huta 75,00 5 5 Ľudmila Sosňaková SMER,KDH
Stebník 85,28 5 5 Štefan Kučečka SDKÚ-DS
Stuľany 74,17 7 7 Hedviga Billá KDH,SMER,SNS
Sveržov 62,27 7 7 Pavol Ceľuch NEKA
Šarišské Čierne 79,85 5 5 Andrej Buvalič SDKÚ-DS,HZD
Šašová 85,08 5 5 Jozef Vargovčik KDH
Šiba 46,59 7 7 Stanislav Balaž SMER,HZD,ĽS-HZDS,SNS
Tarnov 40,43 5 5 Marián Reviľak SMER
Tročany 83,07 5 5 František Čulák NEKA
Vaniškovce 50,00 5 5 Marcel Kvokačka SDKÚ-DS,KDH
Varadka 68,33 5 5 Sylvia Chudíková SF
Vyšná Polianka 70,45 5 5 Ľuboš Špik SDKÚ-DS
Vyšná Voľa 72,78 5 5 Mária Kmecová SNS
Vyšný Kručov 57,14 5 5 Emília Novotná SMER,KDH
Vyšný Tvarožec 85,56 5 5 Jozef Balaščák SMER
Zborov 53,08 9 9 Ján Lukáč NEKA
Zlaté 47,79 7 7 Mária Ontkaninová SMER

Bratislava

Bratislava – Čunovo 71,73 7 7 Gabriela Ferenčáková NEKA
Bratislava – Devín 61,84 7 7 Ľubica Kolková SDKÚ-DS,SaS,KDH,OKS
Bratislava – Devínska Nová Ves 36,87 12 12 Milan Jambor SDKÚ-DS,SaS
Bratislava – Dúbravka 32,76 25 25 Ján Sandtner NEKA
Bratislava – Jarovce 66,85 7 7 Pavel Škodler NEKA
Bratislava – Karlova Ves 36,55 25 25 Iveta Hanulíková SMER
Bratislava – Lamač 47,13 9 9 Peter Šramko SDKÚ-DS,KDH,MOST – HÍD,OKS
Bratislava – Nové Mesto 35,31 25 25 Rudolf Kusý NEKA
Bratislava – Petržalka 27,37 35 35 Vladimír Bajan NEKA
Bratislava – Podunajské Biskupice 30,86 15 15 Alžbeta Ožvaldová SDKÚ-DS,KDH,MOST – HÍD,SMK-MKP,SaS,OK,SMER
Bratislava – Rača 40,10 15 15 Peter Pilinský SZ
Bratislava – Rusovce 59,78 9 9 Dušan Antoš SDKÚ-DS,MOST – HÍD,KDH
Bratislava – Ružinov 32,21 25 25 Dušan Pekár SDKÚ-DS,SaS,KDH,MOST – HÍD,OKS
Bratislava – Staré Mesto 38,31 17 17 Tatiana Rosová SDKÚ-DS,SaS,KDH,OKS
Bratislava – Vajnory 52,96 9 9 Ján Mrva SDKÚ-DS
Bratislava – Vrakuňa 27,65 15 15 Ľudmila Lacková NEKA
Bratislava – Záhorská Bystrica 58,36 9 9 Jozef Krúpa SDKÚ-DS,SaS,MOST – HÍD

Bratislava – mesto

Bratislava hl. m. SR 33,57 45 45 Milan Ftáčnik NEKA

Brezno

Bacúch 65,43 7 7 František Kán NEKA
Beňuš 59,24 9 9 Martin Gonda NEKA
Braväcovo 68,15 7 7
Brezno 35,66 21 21 Jaroslav Demian SMER,SNS
Bystrá 72,37 3 3 Marian Alberty NEKA
Čierny Balog 52,14 13 13 František Budovec NEKA
Dolná Lehota 63,89 7 7
Drábsko 64,59 5 5 Martina Kocová NEKA
Heľpa 59,75 9 9 Jozef Fillo SDKÚ-DS
Horná Lehota 44,37 7 7 Vladimír Bušniak SMER
Hronec 63,76 9 9 Bohuslav Nemky SMER
Jarabá 90,69 5 5 Juraj Pružinec NEKA
Jasenie 53,80 9 9 Elena Kordíková KDH
Lom nad Rimavicou 83,88 5 5 Vladimír Vetrák SNS
Michalová 60,38 9 9 Terézia Tisovčíková KDH
Mýto pod Ďumbierom 70,88 7 7 Roman Švantner ASV
Nemecká 53,96 9 9 Jozef Murín NEKA
Osrblie 79,57 5 5 Peter Siman SDKÚ-DS
Podbrezová 43,94 11 11 Ladislav Kardhordó NEKA
Pohorelá 50,38 9 9 Jozef Kalman NEKA
Pohronská Polhora 59,41 9 9 Hyacinta Tyčiaková NEKA
Polomka 52,45 11 11 Ján Lihan SDKÚ-DS,KDH
Predajná 54,65 9 9 Tatiana Čontofalská NEKA
Ráztoka 46,15 5 5 Zuzana Vaníková SMER
Sihla 81,70 5 5 Stanislav Bitala SMER
Šumiac 67,70 9 9 Marcel Pollák NEKA
Telgárt 52,29 9 9 Mária Knižková SMER
Valaská 55,92 11 11 Juraj Uhrin SMER
Vaľkovňa 72,03 5 5 Rudolf Pokoš SMER
Závadka nad Hronom 52,45 9 9 Ján Tešlár NEKA

Čadca

Čadca 47,59 25 25 Milan Gura KDH,SDKÚ-DS,SaS
Čierne 46,86 11 11 Pavol Gomola KDH,SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Dlhá nad Kysucou 52,10 7 7 Pavol Koiš SMER,SNS,ĽS-HZDS
Dunajov 70,91 7 7 Milada Chlastáková NEKA
Klokočov 61,11 9 9 Ľuboš Stríž KDH,SMER,SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Klubina 77,67 7 7 Božena Poliačková SMER,SNS,ĽS-HZDS,KDH,SDKÚ-DS
Korňa 64,45 9 9 Jozef Kontrík SNS,ĽS-HZDS
Krásno nad Kysucou 45,67 13 13 Jozef Grapa HZD,SMER
Makov 69,58 9 9 Marián Masnica SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Nová Bystrica 64,06 9 9 Jozef Balačin NEKA
Olešná 59,29 9 9 Stanislav Novotný NEKA
Oščadnica 56,78 13 13 Marián Plevko NEKA
Podvysoká 65,94 9 9 Milan Matlák ĽS-HZDS
Radôstka 76,50 7 7 Jaroslav Fekula NEKA
Raková 55,39 13 13 Anton Heglas KDH,SMER,SNS
Skalité 48,37 13 13 Andrea Šimurdová SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Stará Bystrica 50,09 9 9 Ján Podmanický SMER,SNS,HZD
Staškov 55,66 9 9 Ladislav Šimčisko SMER
Svrčinovec 53,50 11 11 Juraj Strýček SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Turzovka 57,37 13 13 Miroslav Rejda NEKA
Vysoká nad Kysucou 61,61 9 9 Anton Varecha NEKA
Zákopčie 49,05 9 9 Františk Hažík SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Zborov nad Bystricou 73,79 9 9 Juraj Hlavatý KDH,ĽS-HZDS

Dolný Kubín

Bziny 83,95 7 7 Ján Beňuš SDKÚ-DS
Chlebnice 59,60 9 9 Milan Maxoň KDH
Dlhá nad Oravou 61,50 9 9 Ján Kamas KDH,SMER
Dolný Kubín 32,78 19 19 Roman Matejov SDKÚ-DS,KDH,SaS
Horná Lehota 36,24 7 7 Jozef Mikuláš SMER
Istebné 61,73 9 9 Ján Čief SMER
Jasenová 49,25 5 5 Rajmund Bradík NEKA
Kraľovany 54,14 5 5 Ľubor Had SMER
Krivá 81,09 7 7 Peter Džubek KDH
Leštiny 85,57 5 5 Ján Brašeň NEKA
Malatiná 67,64 7 7 Zdenko Kubáň KDH
Medzibrodie nad Oravou 50,54 5 5 Michal Janota KDH
Oravská Poruba 67,83 7 7 Peter Hrivnák SDKÚ-DS,SaS
Oravský Podzámok 66,73 9 9 Jozef Záhora NEKA
Osádka 67,22 5 5 Pavol Mareták NEKA
Párnica 70,11 7 7 Milada Antalová SDKÚ-DS
Pokryváč 59,06 5 5 Juraj Vraňák SDKÚ-DS
Pribiš 73,56 5 5 Anna Vojvodová NEKA
Pucov 58,20 7 7 Metod Sojčák SDKÚ-DS,KDH,SMER
Sedliacka Dubová 46,24 7 7 Ladislav Tomáň KDH,SMER,SDKÚ-DS,SNS
Veličná 75,33 9 9 Anton Bukna NEKA
Vyšný Kubín 74,60 7 7 Viera Juráková NEKA
Zázrivá 60,14 9 9 Matúš Mních SMER
Žaškov 66,36 9 9 Milan Pavlovčík SDKÚ-DS,SMER

Dunajská Streda

Báč 79,09 7 7 Helena Vonyiková NEKA
Baka 85,97 7 7 Alžbeta Csíziková NEKA
Baloň 78,92 7 7 Frigyes Matus SMK-MKP
Bellova Ves 82,01 5 5 Anna Baloghová NEKA
Blahová 79,08 5 5 Nataša Rajcsányiová SDKÚ-DS,SaS,KDH
Blatná na Ostrove 71,58 7 7 Terézia Földváryová NEKA
Bodíky 88,88 5 5 Robert Soós SMK-MKP
Boheľov 83,33 5 5 Mária Kázmérová SMK-MKP
Čakany 44,85 7 7 Lívia Bugárová NEKA
Čenkovce 79,70 7 7 Jozef Karika NEKA
Čiližská Radvaň 71,40 9 9 István Csikász SMK-MKP
Dobrohošť 47,15 5 5 Jozef Boráros NEKA
Dolný Bar 40,32 6 6 Oskár Bereczk SMK-MKP,MOST – HÍD
Dolný Štál 66,56 9 9 Éva Csóka SMK-MKP
Dunajská Streda 40,66 25 25 Zoltán Hájos SMK-MKP
Dunajský Klátov 79,45 5 5 Mária Csibová MOST – HÍD
Gabčíkovo 64,45 12 12 Iván Fenes SMK-MKP
Holice 74,20 9 9 Imrich Vajas SMK-MKP
Horná Potôň 69,52 9 9 Tivadar Sidó NEKA
Horné Mýto 74,40 7 7 Eduard Zalka SMK-MKP
Horný Bar 63,86 9 9 Štefan Bodó NEKA
Hubice 31,19 7 7 Štefan Radics SMER
Hviezdoslavov 59,13 5 5 Ján Čepko NEKA
Jahodná 67,10 9 9 Jarmila Csibová NEKA
Janíky 69,36 7 7 Lajos Berner MOST – HÍD
Jurová 85,28 5 5 Ladislav Matuška MOST – HÍD
Kľúčovec 88,63 5 5 Tibor Both SMK-MKP
Kostolné Kračany 68,88 7 7 Ladislav Gódány MOST – HÍD,SMK-MKP
Kráľovičove Kračany 79,06 7 7 Jana Gányovicsová NEKA
Kútniky 37,54 9 9 František Bokros NEKA
Kvetoslavov 67,08 7 7 Zoltán Sojka SDKÚ-DS
Kyselica 65,62 5 5 Pavol Hideghéti SMK-MKP
Lehnice 50,07 9 9 František Szitási SDKÚ-DS
Lúč na Ostrove 82,52 7 7 Ladislav Kiss NEKA
Macov 77,00 5 5 Ľudmila Láníková SMER
Mad 82,11 5 5 Gabriel László SMK-MKP
Malé Dvorníky 60,23 9 9 Zoltán Marczell MOST – HÍD
Medveďov 39,00 7 7 Ladislav Morva SMK-MKP
Michal na Ostrove 72,57 7 7 Ladislav Bögi SMK-MKP
Mierovo 81,48 5 5 Jozef Állo SMK-MKP
Ňárad 84,98 7 7 Dénes Miklós NEKA
Nový Život 67,76 9 9 Tibor Fehér SMK-MKP
Ohrady 86,63 9 9 Jozef Kubik NEKA
Okoč 59,89 11 11 Ladislav Polák SMK-MKP
Oľdza 72,84 5 5 Tibor Mészáros SMK-MKP
Orechová Potôň 72,91 9 9 Szilárd Gálffy NEKA
Padáň 74,65 7 7 Zoltán Szabó MOST – HÍD
Pataš 77,51 7 7 Ľudovít Kiss SMK-MKP
Potônske Lúky 68,18 5 5 Alajos Rostás SMK-MKP
Povoda 80,18 7 7 Alexander Csóka NEKA
Rohovce 48,72 9 9 Eugen Horváth NEKA
Sap 77,41 5 5 Imrich Bartal SMK-MKP
Šamorín 43,88 19 19 Gabriel Bárdos SMK-MKP
Štvrtok na Ostrove 48,22 9 9 Péter Őry SMK-MKP
Topoľníky 73,46 9 9 László Bacsó SMK-MKP
Trhová Hradská 74,32 9 9 Roland Zsoldos NEKA
Trnávka 70,86 5 5 Imre Tóth NEKA
Trstená na Ostrove 64,51 7 7 Helena Lelkesová NEKA
Veľká Paka 76,85 7 7 Alexander Hunka SDKÚ-DS,SMK-MKP
Veľké Blahovo 76,00 9 9 Mária Bödők NEKA
Veľké Dvorníky 75,36 9 9 Ernest Tóth SMK-MKP
Veľký Meder 54,26 13 13 Alexander Néveri SMK-MKP
Vieska 84,04 5 5 Rozália Angyalová NEKA
Vojka nad Dunajom 74,35 5 5 Donald Álló NEKA
Vrakúň 61,45 9 9 Ákos Horváth SMK-MKP
Vydrany 69,18 9 9 Ladislav Balódi NEKA
Zlaté Klasy 60,82 11 11 Ladislav Matiaško MOST – HÍD

Galanta

Abrahám 66,99 7 7 Igor Németh SMER
Čierna Voda 78,91 9 9 Zuzana Csadyová MOST – HÍD
Čierny Brod 65,93 9 9 Pavel Nagy NEKA
Dolná Streda 42,34 9 9 Ľuboš Šúry SMER
Dolné Saliby 63,89 9 9 Lajos Seres SMK-MKP
Dolný Chotár 72,22 5 5 František Dora MOST – HÍD,SMK-MKP
Galanta 38,34 19 19 Ladislav Maťašovský NEKA
Gáň 75,39 7 7 Denisa Ivančíková NEKA
Horné Saliby 53,01 11 11 Pavol Dobosy MOST – HÍD
Hoste 79,26 7 7 Ľuboš Karel ND
Jánovce 49,10 5 5 Ľudovít Dubaň NEKA
Jelka 57,10 11 11 Imre Farkas NEKA
Kajal 57,86 9 9 Tibor Kosztolányi SMK-MKP
Košúty 36,43 9 9 Zdenka Mačicová NEKA
Kráľov Brod 30,64 9 9 Pavel Racsko NEKA
Malá Mača 59,39 7 7 František Hontvári NEKA
Matúškovo 65,67 9 9 Marta Mészárosová SMK-MKP
Mostová 65,25 7 7 Zuzana Takácsová MOST – HÍD
Pata 52,28 9 9 Milan Čambálik NEKA
Pusté Sady 72,74 7 7 Tomáš Nemeček SMER
Pusté Úľany 57,28 7 7 Drahotína Šimeková NEKA
Sereď 38,45 19 19 Martin Tomčányi SDKÚ-DS,SMER
Sládkovičovo 46,83 12 12 Anton Szabó NEKA
Šalgočka 72,38 5 5 Helena Mesárošová SMER
Šintava 62,29 9 9 Miroslav Holička KDH
Šoporňa 55,31 11 11 Milan Vlček NEKA
Tomášikovo 77,25 9 9 Zoltán Horváth MOST – HÍD
Topoľnica 66,47 5 5 Zoltán Szilvási NEKA
Trstice 66,11 11 11 František Juhos MOST – HÍD
Váhovce 62,39 9 9 Ferdinand Szalay NEKA
Veľká Mača 44,32 9 9 Štefan Lancz MOST – HÍD
Veľké Úľany 55,35 11 11 František Gőgh SMK-MKP,MOST – HÍD,SDKÚ-DS
Veľký Grob 61,71 7 7 Viliam Rigo MOST – HÍD
Vinohrady nad Váhom 64,30 8 8 Eva Hanusová NEKA
Vozokany 51,22 7 7 Mikuláš Tončko NEKA
Zemianske Sady 58,73 7 7 Roman Súkeník SMER

Humenné

Adidovce 58,46 5 5 Milan Koromház SMER
Baškovce 89,67 5 5 František Bazar SNS,SMER,ĽS-HZDS
Belá nad Cirochou 52,33 10 10 Ján Vajda SDKÚ-DS,KDH
Brekov 52,50 9 9 Peter Mihaľko NEKA
Brestov 50,32 7 7 Ľudmila Nováková NEKA
Brestov nad Laborcom 75,36 5 5 Rastislav Zubaľ NEKA
Brezovec 66,66 3 3 Juraj Slivka SMER
Chlmec 82,75 7 7 Cyril Hirjak SNS,SMER,ĽS-HZDS
Čabalovce 78,36 5 5 Helena Zjanová NEKA
Čabiny 76,41 5 5 Milan Moroz SMER
Černina 81,48 5 5 Silvia Žinčáková SNS
Čertižné 76,92 5 5 Alexander Kulik SMER
Čukalovce 78,51 5 5 Ľuboš Cima NEKA
Dedačov 44,96 5 5 Peter Pichoňský SMER
Dlhé nad Cirochou 64,94 9 9 Ján Kníž SMER
Dúbrava 80,95 3 3 Michal Mackaľ SMER
Gruzovce 74,25 5 5 Monika Tkáčová SMER
Habura 76,07 5 5 Mikuláš Juščík KSS,SMER
Hankovce 81,71 7 7 Ľudmila Veľasová KDH,SDKÚ-DS
Hažín nad Cirochou 74,12 7 7 František Bližinský SDKÚ-DS
Hostovice 67,17 5 5 Peter Čopák NEKA
Hrabová Roztoka 85,45 3 3 Darina Labaničová SDKÚ-DS
Hrabovec nad Laborcom 73,44 7 7 Anton Kulan KDH
Hrubov 70,00 5 5 Terézia Šuľaková KDH
Hudcovce 67,91 5 5
Humenné 42,47 24 24 Jana Vaľová SMER,ĽS-HZDS,SNS,SZ,ÚSVIT,SF,ND
Jabloň 43,87 5 5 Albert Bazár KDH
Jalová 85,07 5 5 Ján Zubaľ KDH
Jankovce 84,95 5 5 Jaroslav Vasiľ NEKA
Jasenov 74,14 9 9 Ján Katkovčin NEKA
Kalinov 77,66 5 5 Jozef Kocan SMER
Kalná Roztoka 64,49 7 7 Ladislav Hakulin SMER
Kamenica nad Cirochou 61,69 9 9 Alexander Bugyi NEKA
Kamienka 74,14 7 7 Benjamín Blaha SDKÚ-DS
Karná 77,98 5 5 Helena Žaková SDKÚ-DS
Klenová 77,60 7 7 Dušan Hirča SMER
Kochanovce 78,14 7 7 Miroslav Porochnavý MOST – HÍD,OKS,KDS,NK
Kolbasov 63,04 5 5 Mária Kosťová SMER
Kolonica 56,25 7 7 Ján Dzoba SDKÚ-DS
Košarovce 82,85 7 7 Jarmila Lukáčová SMER
Koškovce 74,89 7 7 Dušan Ciklaminy SMER
Krásny Brod 58,65 5 5 Vladimír Bajaj SMER
Lackovce 54,67 7 7 Ľuboslava Hofericová NEKA
Ladomirov 78,92 5 5 Anna Berezňaninová SDKÚ-DS,KDH,MOST – HÍD
Lieskovec 76,69 5 5 Marta Salanciová NEKA
Ľubiša 78,20 6 6 Jozef Sklenčár NEKA
Lukačovce 43,40 7 7 Marianna Bučková NEKA
Maškovce 44,44 4 4 Emil Jasik SMER
Medzilaborce 51,50 13 13 Ivan Solej NEKA
Michajlov 67,46 5 5 Jana Glogovská SMER
Modra nad Cirochou 72,10 9 9 Jozef Hančar NEKA
Myslina 76,12 7 7 Helena Podolinská KDH
Ňagov 73,66 5 5 Sergej Smetanka KDH
Nechválova Polianka 62,00 5 5 Vladimír Megela SMER
Nižná Jablonka 72,18 5 5 Miroslav Rosoľanka SMER
Nižná Sitnica 57,45 5 5 Stanislav Rakár SMER
Nižné Ladičkovce 60,48 5 5 Juraj Brehovský KDH
Nová Sedlica 75,20 5 5 Vasiľ Dinič SMER
Ohradzany 75,73 7 7 Valéria Melníková ĽS-HZDS,SMER,SNS
Oľka 78,73 5 5 Štefan Vasilenko SNS
Oľšinkov 67,74 3 3 Ján Kundrat SMER
Osadné 68,86 5 5 Róbert Mikuláško SMER
Pakostov 53,36 5 5 Jozef Fedorko SMER
Palota 70,22 5 5 Vasiľ Bomberovič SMER
Papín 66,96 9 9 Miroslav Lukáč SMER
Parihuzovce 92,85 3 3 Ján Stanko SMER
Pčoliné 77,55 7 7 Zuzana Gajdošová NEKA
Pichne 73,12 5 5 Michal Šesták SMER,ĽS-HZDS
Porúbka 47,00 5 5 Andrea Raková SMER
Príslop 75,47 5 5 Jozef Blaško SNS
Prituľany 67,85 5 5 Jozef Sivák SMER
Ptičie 51,58 6 6 Marián Čorný SMER
Radvaň nad Laborcom 77,16 7 7 Michal Svičin SMER,SNS
Repejov 78,19 3 3 Pavel Cipka SMER,ĽS-HZDS,KSS,ZRS,MOST – HÍD
Rohožník 86,66 3 3 Jana Paľová KDH
Rokytov pri Humennom 67,64 5 5 Dušan Stanko SMER
Rokytovce 80,13 5 5 Viera Palejová NEKA
Roškovce 78,65 5 5 Milan Čeremeta KDH
Rovné 70,61 5 5 Jozef Baláž ĽS-HZDS
Runina 85,50 5 5 Marián Regula HZD
Ruská Kajňa 81,18 5 5 Anna Kuzmová SMER
Ruská Poruba 76,47 5 5 Demeter Ferko NK
Ruská Volová 70,32 5 5 Eva Turbáková SMER
Ruský Potok 39,31 5 5 Martin Riľak SMER
Slovenská Volová 77,00 5 5 Mária Gajdošová SMER,SNS
Slovenské Krivé 93,45 5 5 Ladislav Meždej SDKÚ-DS
Snina 40,61 18 18 Štefan Milovčík NEKA
Sopkovce 65,65 5 5 Ján Dzubaj SMER
Stakčín 68,24 9 9 Ján Kerekanič SMER
Stakčínska Roztoka 75,82 5 5 Juraj Pyteľ SDKÚ-DS
Strihovce 77,94 3 3 Iveta Ihnatková SDKÚ-DS
Sukov 79,43 5 5 Štefan Šereg SMER,MOST – HÍD
Svetlice 57,52 5 5 Jaroslav Ivanco SMER
Šmigovec 60,81 5 5 Michal Pidanič SMER
Topoľa 75,17 5 5 Anna Chomová SMER
Topoľovka 75,43 7 7 Štefan Ladičkovský ĽS-HZDS,SMER,SNS
Turcovce 79,69 5 5 Cyril Vasiľ SMER
Ubľa 73,31 7 7 Nadežda Sirková SMER
Udavské 58,89 9 9 Tomáš Pastirák SMER
Ulič 62,16 7 7 Ján Holinka SDKÚ-DS,KDH,MOST – HÍD
Uličské Krivé 72,60 5 5 Milan Sičák SMER
Valentovce 75,00 3 3 Anna Firkaľová SMER
Veľopolie 75,66 5 5 Valéria Klapáčová NEKA
Víťazovce 71,16 5 5 Jozef Merčák NEKA
Volica 75,80 5 5 Dušan Petrík SMER
Výrava 75,48 5 5 Monika Kurťaková SMER
Vyšná Jablonka 72,88 5 5 Emília Čopáková SMER
Vyšná Sitnica 79,16 5 5 Oliver Halas KDS
Vyšné Ladičkovce 66,66 5 5 Ján Mucha ĽS-HZDS,SMER,SNS
Vyšný Hrušov 76,51 5 5 Milan Naster NEKA
Závada 71,87 5 5 Ján Bajus SMER
Závadka 71,88 7 7 Dušan Rada NEKA
Zboj 63,27 5 5 Ladislav Ladomirjak SMER
Zbojné 72,25 5 5 Anna Koščová SMER
Zbudská Belá 80,55 5 5 Milan Matuška SMER
Zbudské Dlhé 87,76 7 7 František Kopej SNS
Zemplínske Hámre 60,86 7 7 Jozef Gajdoš SMER
Zubné 81,31 5 5 Vladimír Pažur SMER,ĽS-HZDS,SNS

Kežmarok

Abrahámovce 74,61 5 5 Miloš Pitko SDKÚ-DS
Bušovce 83,40 5 5 Ľubomíra Šmáliková NEKA
Červený Kláštor 75,80 5 5 Štefan Džurný NEKA
Havka 57,57 5 5 Pavol Jabrocký NEKA
Holumnica 57,94 7 7 Rudolf Špes KDH
Hradisko 75,30 4 4 Stanislava Kellnerová SDKÚ-DS
Huncovce 50,57 9 9 Jozef Majerčák NEKA
Ihľany 74,40 9 9 Ján Turek SMER
Jezersko 80,48 5 5 Ľubomír Vnenčák NEKA
Jurské 73,88 7 7 Eduard Pompa SMER
Kežmarok 42,72 15 15 Igor Šajtlava NEKA
Krížová Ves 58,62 9 9 Jozef Grivalský KDH
Lechnica 36,23 5 5 Slavomír Majerčák SDKÚ-DS,KDH
Lendak 24,46 11 11 Pavel Hudáček KDH,SDKÚ-DS
Ľubica 67,59 11 11 Peter Repčák MOST – HÍD
Majere 47,36 5 5 Rudolf Velička NEKA
Malá Franková 69,34 5 5 Jozef Kromka KDH
Malý Slavkov 72,49 7 7 Stanislav Kroták KDH
Matiašovce 71,98 5 5 Marián Štefaňák NEKA
Mlynčeky 72,08 7 7 Milena Svocáková NEKA
Osturňa 77,12 5 5 Kristína Gregoričková NEKA
Podhorany 73,70 9 9 Jozef Oračko ĽS-HZDS
Rakúsy 83,12 9 9 Bystrík Václav SDKÚ-DS
Reľov 71,76 5 5 František Dudžák NEKA
Slovenská Ves 63,62 7 7 Janka Tomasová NEKA
Spišská Belá 46,72 11 11 Štefan Bieľak NEKA
Spišská Stará Ves 51,87 9 9 Jozef Harabin NEKA
Spišské Hanušovce 74,26 7 7 Jozef Dudžák SDKÚ-DS
Stará Lesná 64,83 7 7 Viliam Regitko MOST – HÍD
Stráne pod Tatrami 77,72 9 9 Gustáv Bačo MOST – HÍD
Toporec 49,02 9 9 Jozef Potanko SDKÚ-DS
Tvarožná 70,97 7 7 Dagmar Mathiová SNS,SMER
Veľká Franková 53,66 5 5 Ondrej Krempaský NEKA
Veľká Lomnica 55,40 11 11 Peter Duda SDKÚ-DS,KDH,SaS
Vlková 78,45 7 7 Peter Bendík NEKA
Vlkovce 77,61 5 5 Peter Hardoň NEKA
Vojňany 64,89 5 5 Marián Gaborčík SDKÚ-DS
Vrbov 76,10 9 9 Jozef Kovalčík SMER
Výborná 77,98 7 7 Viera Strelová KDH
Zálesie 80,00 5 5 Jozef Pisarčík NEKA
Žakovce 73,83 5 5 Katarína Krullová NEKA

Komárno

Bajč 61,37 9 9 Oto Virág NEKA
Bátorove Kosihy 71,17 11 11 Jozef Sipos NEKA
Bodza 69,42 5 5 Vojtech Antal NEKA
Bodzianske Lúky 79,31 5 5 Monika Aradi SMK-MKP
Brestovec 80,15 5 5 Peter Tóth NEKA
Búč 80,05 9 9 János Szigeti SMK-MKP
Chotín 70,97 9 9 Sára Lucza SMK-MKP
Čalovec 44,56 7 7 Zoltán Molnár NEKA
Číčov 77,54 7 7 Csaba Földes SMK-MKP
Dedina Mládeže 69,82 5 5 Gabriela Gönczölová MOST – HÍD
Dulovce 67,34 9 9 Štefan Caletka SMER
Holiare 76,15 5 5 Ladislav Rácz SMK-MKP
Hurbanovo 51,07 11 11 Margita Zemková NEKA
Imeľ 55,47 9 9 František Tyukos NEKA
Iža 58,99 9 9 István Domin SMK-MKP
Kameničná 57,85 9 9 Milan Lehocký NEKA
Klížska Nemá 75,64 7 7 Rozália Szalay SMK-MKP
Kolárovo 47,70 19 19 Árpád Horváth SMK-MKP
Komárno 46,07 25 25 Anton Marek NEKA
Kravany nad Dunajom 74,84 7 7 Gabriel Duka SMK-MKP
Lipové 83,68 5 5 Jozef Pastír NEKA
Marcelová 43,86 11 11 Ervin Varga SMK-MKP,MOST – HÍD
Martovce 67,58 7 7 István Keszeg SMK-MKP
Moča 81,27 9 9 Pál Banai Tóth NEK A
Modrany 70,45 9 9 Štefan Édes NEKA
Mudroňovo 85,88 5 5 Ľubomír Maťko NEKA
Nesvady 44,10 12 12 Jozef Haris NEKA
Okoličná na Ostrove 47,31 9 9 Iveta Feketeová NEKA
Patince 76,58 7 7 Olga Szabó SMK-MKP
Pribeta 58,14 11 11 Jozef Koša MOST – HÍD
Radvaň nad Dunajom 82,55 7 7 Ľubomír Púchovský NEKA
Sokolce 45,48 9 9 András Bartal SMK-MKP
Svätý Peter 77,23 9 9 Jozef Jobbágy NEKA
Šrobárová 80,77 5 5 Miroslav Hulák SMER,SNS
Tôň 71,23 7 7 Imrich Bugár NEKA
Trávnik 77,34 7 7 Emil Kardos NEKA
Veľké Kosihy 56,51 7 7 Lajos Csóka MOST – HÍD
Virt 47,15 5 5 Ján Kovács SMK-MKP
Vrbová nad Váhom 74,94 7 7 Ladislav Forró SMK-MKP
Zemianska Olča 65,89 7 7 Ladislav Komjáti SMK-MKP
Zlatná na Ostrove 68,19 9 9 Eva Varjúová SMK-MKP,MOST – HÍD

Košice

Košice – Barca 56,49 11 11 František Krištof KDH
Košice – Dargovských hrdinov 25,53 23 23 Jozef Andrejčák SMER,MOST – HÍD,ĽS-HZDS
Košice – Džungľa 58,70 7 7 Adriana Balogová NEKA
Košice – Juh 33,35 23 23 Jaroslav Hlinka NEKA
Košice – Kavečany 64,42 7 7 Ján Kupec KDH,SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Košice – Košická Nová Ves 46,56 9 9 Dušan Petrenka SMER,ĽS-HZDS
Košice – Krásna 55,34 12 12 Vladimír Saxa KDH,SDKÚ-DS
Košice – Lorinčík 80,18 5 5 Jozef Hovanec NEKA
Košice – Luník IX 29,92 11 11 Dionýz Slepčík SDKÚ-DS,KDH,SMK-MKP
Košice – Myslava 60,57 7 7 Ján Gabštúr NEKA
Košice – Nad jazerom 32,18 23 23 Anna Jenčová SMER,MOST – HÍD,ĽS-HZDS
Košice – Pereš 62,71 9 9 Jozef Karabin NEKA
Košice – Poľov 81,05 7 7 Mária Birošová NEKA
Košice – Sever 35,11 23 23 Marián Gaj NEKA
Košice – Sídlisko KVP 28,51 22 22 Iveta Kijevská SDKÚ-DS,SaS,MOST – HÍD,KDH,SMK-MKP,DS
Košice – Sídlisko Ťahanovce 26,90 23 23 Emil Petrvalský SDKÚ-DS,KDH,MOST – HÍD
Košice – Staré Mesto 36,55 23 23 Ľubomír Grega NEKA
Košice – Šaca 54,25 12 12 Rudolf Reštei NEKA
Košice – Šebastovce 48,47 7 7 Monika Puzderová NEKA
Košice – Ťahanovce 52,49 9 9 Ján Nigut KDH,SDKÚ-DS,KDS,OKS,DS,SMK-MKP,MOST – HÍD,SMER
Košice – Vyšné Opátske 48,90 9 9 Miloš Beca SDKÚ-DS,KDH
Košice – Západ 29,93 23 23 Rudolf Bauer SDKÚ-DS,KDH,KDS,OKS,DS,SMK-MKP

Košice – mesto

Košice 33,40 50 50 Richard Raši SMER,MOST – HÍD

Košice – okolie

Bačkovík 53,09 5 5 Ľuboš Zuskár SDKÚ-DS
Baška 41,31 5 5 Ján Serbin NEKA
Belža 80,96 5 5 Andrea Prekopová SMER
Beniakovce 67,50 7 7 Miroslav Halás SDKÚ-DS
Bidovce 66,80 9 9 Viliam Bačo SMER,MOST – HÍD
Blažice 35,67 5 5 Juraj Gmitro SDKÚ-DS,KDH
Bočiar 62,35 5 5 Elena Szabóová NEKA
Bohdanovce 65,29 7 7 Marta Gamrátová SMER
Boliarov 56,06 7 7 František Hlavatý SMER
Budimír 71,87 9 9 Vojtech Staňo SMER
Bukovec 66,45 7 7 Juraj Petrov NEKA
Bunetice 87,14 5 5 Peter Taiš SMER
Buzica 77,44 9 9 Jozef Mohňanský SMK-MKP,MOST – HÍD
Cestice 72,28 7 7 Róbert Grešo MOST – HÍD
Chorváty 93,68 5 5 Karol Köteleš NEKA
Chrastné 64,77 5 5 Ján Pekľanský SMER
Čakanovce 83,93 7 7 Emil Imro SDKÚ-DS
Čaňa 55,66 12 12 Michal Rečka SMER,ĽS-HZDS,KDH,SDKÚ-DS
Čečejovce 65,88 9 9 Július Pelegrin SDKÚ-DS
Čižatice 90,87 5 5 Franjo Houdek NEKA
Debraď 62,37 5 5 Adriana Pappová SMK-MKP
Drienovec 72,14 9 9 Tibor Kočiš NEKA
Družstevná pri Hornáde 62,27 9 9 Andrej Sabol SNS
Ďurďošík 76,99 5 5 Iveta Hadašová KDH
Ďurkov 69,44 9 9 Ondrej Valik NEKA
Dvorníky – Včeláre 76,63 5 5 Alexander Miliczky SMK-MKP
Geča 58,79 9 9 Monika Bérešová SZS
Gyňov 66,80 5 5 Denisa Vargová SMER
Hačava 73,71 5 5 Peter Gábor NEKA
Háj 63,82 5 5 Irena Gajdošová SMK-MKP
Haniska 63,89 9 9 Miloš Barcal NEKA
Herľany 70,25 5 5 Jana Tóthová SMER,KDH,MOST – HÍD,ĽS-HZDS
Hodkovce 64,28 5 5 Mária Potočňáková SMER
Hosťovce 63,69 5 5 Tibor Béres SMK-MKP
Hrašovík 79,31 5 5 Renáta Demková NEKA
Hýľov 66,75 5 5 Stanislav Bernát SDKÚ-DS
Janík 49,25 7 7 Július Begala NEKA
Jasov 61,04 9 9 Gabriel Nagy NEKA
Kalša 73,77 7 7 Gabriela Ivaňáková KDH,SDKÚ-DS
Kecerovce 58,45 9 9 Miroslav Galas-Zaufal SaS
Kecerovský Lipovec 80,00 5 5 Emil Ondrík SMER
Kechnec 74,96 7 7 Jozef Konkoly NEKA
Kokšov – Bakša 73,82 9 9 Cyril Hudák KDH
Komárovce 88,71 5 5
Kostoľany nad Hornádom 67,40 9 9 Vladimír Redaj NEKA
Košická Belá 65,54 7 7 František Koľvek SMER
Košická Polianka 73,07 7 7 František Smrčo SDKÚ-DS,KDH
Košické Oľšany 60,67 9 9 Slavomír Horváth SNS,SDKÚ-DS
Košický Klečenov 71,62 5 5 Gabriela Uchaľová SMER,KDH,MOST – HÍD
Kráľovce 63,02 9 9 Radoslav Šimko SNS
Kysak 35,54 8 8 Ľubomír Krajňák KDH,SDKÚ-DS
Malá Ida 68,87 7 7 Ján Buranovský NEKA
Malá Lodina 78,31 5 5 Adriána Fečková KDH,SDKÚ-DS
Medzev 42,81 11 11 Valéria Flachbartová NEKA
Milhosť 56,74 5 5 Vojtech Gálffy NEKA
Mokrance 47,67 7 7 Mária Lacková NEKA
Moldava nad Bodvou 57,76 13 13 István Zachariaš SMK-MKP
Mudrovce 58,82 3 3 Iveta Horvatová SMER
Nižná Hutka 73,99 5 5 Mária Szászfaiová SDKÚ-DS
Nižná Kamenica 67,14 7 7 Jana Hruščáková KDH,SDKÚ-DS
Nižná Myšľa 64,61 9 9 Ľudovít Grega SP
Nižný Čaj 44,66 5 5 Milan Česlák SDKÚ-DS,KDH
Nižný Klátov 63,50 7 7 Marcela Jokeľová NEKA
Nižný Lánec 86,82 5 5 Michal Hangácsi SMK-MKP
Nová Polhora 82,49 5 5 Anton Šimčák SMER
Nováčany 76,92 7 7 Darina Gamráthová NEKA
Nový Salaš 58,82 5 5 Milan Hudák KDH
Obišovce 78,61 5 5 Peter Kišiday KDH
Olšovany 76,11 7 7 František Marcin KDH,SDKÚ-DS
Opátka 41,09 5 5 Ján Popier NEKA
Opiná 58,62 5 5 Imrich Taiš SDKÚ-DS
Paňovce 69,93 7 7 Marta Sehnalová SMER
Peder 87,57 5 5 Jozef Holečko NEKA
Perín – Chym 77,66 9 9 Adriena Baranová SMER,MOST – HÍD
Ploské 55,07 7 7 František Petro SMER
Poproč 60,86 9 9 Štefan Jaklovský NEKA
Rákoš 60,29 5 5 Igor Antoni SaS
Rankovce 87,78 7 7 Stanislav Hada NEKA
Rešica 53,61 5 5 František Bodnár SMK-MKP,MOST – HÍD
Rozhanovce 52,02 9 9 Viktor Gazdačko SDKÚ-DS
Rudník 67,19 7 7 Vladimír Kišdučák ĽS-HZDS
Ruskov 63,98 9 9 Štefan Markovič KDH,SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Sady nad Torysou 60,93 8 8 Jozef Adamkovič NEKA
Seňa 67,34 9 9 Marta Probalová NEKA
Skároš 64,92 9 9 Ľubomír Vranka NEKA
Slančík 68,85 5 5 Ján Bačo KDH
Slanec 55,32 9 9 Jozef Bela NEKA
Slanská Huta 56,70 5 5 Daniel Stančik SMER
Slanské Nové Mesto 63,59 5 5 Milan Diheneščík SMER
Sokoľ 31,70 7 7 Vladimír Franka KDH,SDKÚ-DS
Sokoľany 69,75 9 9 Tomáš Suchý SDKÚ-DS
Svinica 67,71 7 7 Ľubomír Šimko NEKA
Šemša 48,64 7 7 Jozef Lukáč SDKÚ-DS
Štós 76,18 7 7 Anton Imling NEKA
Trebejov 71,51 4 4 Štefánia Cibuľáková SDKÚ-DS
Trsťany 58,45 5 5 Nataša Masaryková SMER
Trstené pri Hornáde 54,06 9 9 Božena Letková SDKÚ-DS
Turňa nad Bodvou 54,70 11 11 Pavol Molnár SMK-MKP
Turnianska Nová Ves 80,51 5 5 Albert Bodnár SMK-MKP
Vajkovce 69,77 7 7 Ladislav Balla SaS
Valaliky 45,16 11 11 Štefan Petrík KDH,SDKÚ-DS
Veľká Ida 65,33 11 11 Július Beluscsák KDH,SaS
Veľká Lodina 75,89 3 3 Tomáš Hubert SMER
Vtáčkovce 38,37 7 7 Milan Zimerman SDKÚ-DS
Vyšná Hutka 78,69 5 5 Agáta Nosaľová KDH
Vyšná Kamenica 82,52 5 5 Ján Mikloš SMER
Vyšná Myšľa 71,97 7 7 Paulína Guľášová KDH,SDKÚ-DS
Vyšný Čaj 70,58 5 5 Vincent Borovský SMER
Vyšný Klátov 40,38 5 5 Ondrej Jusko SNS
Vyšný Medzev 71,73 7 7 Róbert Nálepka SDKÚ-DS
Zádiel 73,91 5 5 Július Nehoda NEKA
Zlatá Idka 67,62 5 5 Stanislav Rusnák SMER
Žarnov 78,80 5 5 Ladislav Fazekas SMK-MKP
Ždaňa 49,38 9 9 Ján Kokarda NEKA

Levice

Bajka 60,70 5 5 Ida Viglašová SMER
Bátovce 70,66 9 9 Jaroslav Kurej NEKA
Beša 74,62 7 7 Miroslav Černák SMK-MKP
Bielovce 53,92 5 5 Irena Skladanová NEKA
Bohunice 75,60 5 5 Vladimíra Rišková NEKA
Bory 72,32 5 5 Ladislav Szúdy NEKA
Brhlovce 81,22 5 5 Albín Kuhajda NEKA
Čajkov 51,46 9 9 Emília Nichtová SMER
Čaka 67,83 7 7 Peter Blaškovič NEKA
Čata 66,82 9 9 Ján Varga NEKA
Demandice 70,86 7 7 Attila Kürthy SaS
Devičany 78,10 5 5 Monika Slížiková SNS,SMER
Dolná Seč 41,16 5 5 Eugen Čornák SaS,SDKÚ-DS
Dolné Semerovce 70,32 5 5 Vendelín Baláž NEKA
Dolný Pial 68,90 7 7 Róbert Potocký SMER
Domadice 61,95 5 5 Marian Berkeš NEKA
Drženice 56,78 5 5 Slavomír Baláž SMER
Farná 68,86 7 7 Karol Vrábel SMK-MKP
Hokovce 75,70 7 7 Juraj Kis SMK-MKP
Hontianska Vrbica 41,35 7 7 Karol Pilinský SDKÚ-DS
Hontianske Trsťany 60,37 5 5 Jozef Gálus ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SNS,SMER
Horná Seč 79,76 7 7 Edita Moravská SZ
Horné Semerovce 73,92 7 7 Tomáš Pásztor NEKA
Horné Turovce 73,72 7 7 Tomáš Sztyahula NEKA
Horný Pial 73,33 5 5 Ľudovít Húdik NEKA
Hrkovce 86,09 5 5 Gejza Nagy SDKÚ-DS
Hronovce 39,56 9 9 Róbert Csudai MOST – HÍD
Hronské Kľačany 33,61 9 9 Miroslav Kollár KDH
Hronské Kosihy 73,66 7 7 Jozef Seneši NEKA
Iňa 90,10 5 5 Jozef Rosipal ĽS-HZDS,SMER,MOST – HÍD
Ipeľské Úľany 62,82 5 5 Magdaléna Tóthová NEKA
Ipeľský Sokolec 77,60 7 7 Arnold Ozsvald NEKA
Jabloňovce 69,14 5 5 Igor Hindi NEKA
Jesenské 47,36 3 3 Jozef Chrančok NEKA
Jur nad Hronom 72,91 7 7 Helena Valentová ASV
Kalná nad Hronom 66,66 9 9 Ladislav Éhn SDKÚ-DS,MOST – HÍD,SMER,SMK-MKP,ĽS-HZDS
Keť 79,64 7 7 Irén Mikus SMK-MKP
Kozárovce 39,84 9 9 Jozef Majer KDH,SMER,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Krškany 72,31 7 7 Peter Kováčik NEKA
Kubáňovo 80,80 5 5 Tibor Tóth NEKA
Kukučínov 68,93 7 7 Ľuba Tóthová MOST – HÍD
Kuraľany 79,04 7 7 Dušan Mésároš KDH,ĽS-HZDS,SMER
Levice 32,69 24 24 Štefan Mišák SMER,MOST – HÍD
Lok 33,78 9 9 Jozef Szabo SMER
Lontov 37,85 7 7 Štefan Kuczman SMK-MKP,MOST – HÍD
Lula 73,49 5 5 Mária Farkašová ĽS-HZDS
Málaš 64,35 7 7 Karol Streda MOST – HÍD
Malé Kozmálovce 66,66 5 5 Ladislav Pisch SMER,MOST – HÍD
Malé Ludince 84,33 5 5 Zoltán Bacsa MOST – HÍD
Mýtne Ludany 54,62 7 7 Oľga Kollárdiová SDKÚ-DS
Nová Dedina 52,07 9 9 Peter Titurus NEKA
Nový Tekov 74,82 7 7 Silvia Hrušková NEKA
Nýrovce 69,91 5 5 Zoltán Fekete MOST – HÍD
Ondrejovce 77,15 5 5 Jozef Bielokostolský NEKA
Pastovce 73,40 7 7 Oto Mészáros NEKA
Pečenice 87,17 5 5 Mária Lajpríková NEKA
Plášťovce 63,16 9 9 Anikó Helység NEKA
Plavé Vozokany 55,47 7 7 Štefan Gemeri SMER
Podlužany 67,56 7 7 Ida Kováčová KDH,SMER
Pohronský Ruskov 58,88 9 9 Ľudovít Nagy SMK-MKP,MOST – HÍD
Pukanec 59,94 9 9 Ján Kováčik NEKA
Rybník 69,86 9 9 Imrich Králik ĽS-HZDS,KDH,SDKÚ-DS,SMER
Santovka 68,27 7 7 Ľubomír Lőrincz SDKÚ-DS,SMER,KDH,MOST – HÍD
Sazdice 69,40 5 5 Zoltán Srna SMK-MKP
Sikenica 67,74 7 7 Július Maďar MOST – HÍD
Slatina 34,92 5 5 Arpád Bazsó SMK-MKP
Starý Hrádok 56,86 5 5 Helena Szabóová SMER,MOST – HÍD
Starý Tekov 71,87 7 7 Peter Štefan NEKA
Šahy 44,90 12 12 Ján Lőwy MOST – HÍD
Šalov 65,57 5 5 Božena Kapšová NEKA
Šarovce 43,14 7 7 Judita Trníková SDKÚ-DS
Tehla 65,90 5 5 Ivan Žigrai ĽS-HZDS,MOST – HÍD
Tekovské Lužany 58,90 9 9 Marián Kotora SMK-MKP,SDKÚ-DS,SaS
Tekovský Hrádok 46,68 5 5 Vojtech Ožvald NEKA
Tlmače 55,45 11 11 Július Bizoň SMER
Tupá 74,89 7 7 Jozef Hárik NEKA
Turá 76,44 5 5 Jozef Bogár MOST – HÍD
Uhliská 84,47 5 5 Dana Maruniaková SDKÚ-DS
Veľké Kozmálovce 80,80 7 7 Margita Fialová SNS,SMER
Veľké Ludince 72,39 9 9 Zita Cseri NEKA
Veľké Turovce 70,94 7 7 Jaroslav Péter SMER
Veľký Ďur 59,08 9 9 Peter Benko SMER
Vyškovce nad Ipľom 79,44 5 5 Jozef Gyurkovics NEKA
Vyšné nad Hronom 81,45 5 5 Eva Madarásová SMER
Zalaba 63,50 5 5 Etela Michlianová SMK-MKP
Zbrojníky 70,45 7 7 Juraj Kišš NEKA
Želiezovce 47,57 12 12 Pavel Bakonyi NEKA
Žemberovce 59,10 9 9 Ján Kalman NEKA
Žemliare 88,65 5 5 Andrea Gubíková SMK-MKP

Liptovský Mikuláš

Beňadiková 53,88 5 5 Ján Martinovič NEKA
Bobrovček 45,75 5 5
Bobrovec 61,57 9 9 Ladislav Sedlák KDH,SDKÚ-DS
Bobrovník 80,35 5 5 Ivan Ivanovský SMER
Bukovina 84,15 5 5 Pavol Debnár SMER
Demänovská Dolina 73,48 5 5 Jakub Vojtek NEKA
Dúbrava 61,32 9 9 Vladimír Janičina NEKA
Galovany 57,14 5 5 Stanislav Devečka SMER
Gôtovany 84,68 5 5 Pavel Droppa SMER
Huty 85,43 5 5 Milan Badlík ĽS-HZDS
Hybe 45,66 9 9 Martin Piovarči SMER
Ižipovce 73,33 5 5
Jakubovany 62,79 5 5 Dušan Žiaran SNS,ĽS-HZDS,SMER
Jalovec 72,65 5 5 Juraj Poproč SNS
Jamník 66,23 5 5 Dušan Španko SDĽ
Konská 64,61 5 5 Milan Uličný NEKA
Kráľova Lehota 60,62 5 5 Vladimír Kapríni NEKA
Kvačany 72,35 7 7 Jozef Grúň NEKA
Lazisko 68,73 5 5 František Púčik HZD
Liptovská Anna 64,55 5 5 Ivan Bella NEKA
Liptovská Kokava 60,31 9 9 Július Porubän SMER
Liptovská Porúbka 58,22 9 9 Jana Gazdičová NEKA
Liptovská Sielnica 46,96 7 7 Dušan Sokol KDH
Liptovské Beharovce 94,33 5 5 Jozef Malý SNS
Liptovské Kľačany 74,20 5 5 Viera Tomčíková HZD
Liptovské Matiašovce 78,44 5 5 Ján Jaňák NEKA
Liptovský Hrádok 32,97 13 13 Branislav Tréger NEKA
Liptovský Ján 55,22 7 7 Juraj Filo SMER
Liptovský Mikuláš 48,44 25 25 Alexander Slafkovský SDKÚ-DS,SaS,KDH,OKS
Liptovský Ondrej 60,63 5 5 Ľuboš Žubor NEKA
Liptovský Peter 51,50 9 9 Anna Papajová NEKA
Liptovský Trnovec 75,72 7 7 Vladimír Adamčík NEKA
Ľubeľa 61,45 9 9 Milan Kubík SMER,SNS,ĽS-HZDS
Malatíny 79,24 5 5 Peter Pethö HZD,SMER
Malé Borové 78,28 5 5 Ján Kokoška ĽS-HZDS
Malužiná 74,52 5 5 Štefan Firášek SDKÚ-DS
Nižná Boca 77,61 5 5 Jozef Böhmer NEKA
Partizánska Ľupča 72,23 9 9 Ľubomír Frič SMER
Pavčina Lehota 71,38 5 5 Miroslav Ščasný SNS,SMER,ĽS-HZDS
Pavlova Ves 59,89 5 5 Rudolf Tomko NEKA
Podtureň 73,69 7 7 Marián Vojtík SMER
Pribylina 67,06 9 9 Milan Kohút NEKA
Prosiek 89,67 5 5 Peter Majerčiak ĽS-HZDS
Smrečany 75,31 7 7 Vladimír Šiarnik SDKÚ-DS
Svätý Kríž 69,95 7 7 Dušan Matejka NEKA
Trstené 51,39 5 5 Anna Naďová SDKÚ-DS
Uhorská Ves 71,92 5 5 Vladimír Multáň NEKA
Vavrišovo 70,59 7 7 Ľubomír Račko NEKA
Važec 54,78 9 9 Rastislav Profant SMER
Veľké Borové 75,47 3 3 Kamil Jančura KDH
Veterná Poruba 57,59 5 5 Desana Stromková NEKA
Vlachy 73,42 7 7 Ladislav Guoth SMER
Východná 60,32 9 9 Pavel Krupa NEKA
Vyšná Boca 93,49 5 5 Ľubica Trégerová SMER
Závažná Poruba 62,88 9 9 Pavel Baráni NEKA
Žiar 75,60 5 5 Peter Moravčík NEKA

Lučenec

Ábelová 80,89 5 5 Viliam Kőrösi MOST – HÍD
Belina 73,21 7 7 István Csaba MOST – HÍD
Biskupice 44,51 9 9 Alexander Bacskai SMK-MKP
Boľkovce 69,13 6 6 Margita Sedliaková SMER
Breznička 63,39 7 7 Milan Šuľaj SMER
Budiná 44,54 5 5 Marian Čerpák SMER,ĽS-HZDS
Bulhary 82,15 5 5 Dezider Szakó EDS
Buzitka 74,82 7 7 Helena Ševčíková NEKA
Cinobaňa 59,03 9 9 Jozef Melicher NEKA
Čakanovce 71,22 9 9 Béla Gáspár NEKA
Čamovce 79,10 7 7 Pavel Urbančok NEKA
České Brezovo 71,46 5 5 Viera Stanová NEKA
Divín 64,24 9 9 Ján Koza NEKA
Dobroč 71,60 7 7 Ján Krnáč NEKA
Ďubákovo 20,25 5 5 Peter Andrássy SMER
Fiľakovo 39,32 15 15 Jaromír Kaličiak ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER
Fiľakovské Kováče 56,94 7 7 Oto Agócs MOST – HÍD
Gregorova Vieska 50,92 5 5 Mária Gáfriková SMER
Halič 70,27 9 9 Vladimír Rehanek KDH,SMER,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Holiša 71,51 7 7 Vojtech Galdík MOST – HÍD
Hradište 81,25 5 5 Jozef Valkovec NEKA
Hrnčiarska Ves 62,46 7 7 Helena Zigová SDKÚ-DS
Hrnčiarske Zalužany 66,28 7 7 Branislav Nociar NEKA
Jelšovec 56,38 5 5 Viera Sárová SMER
Kalinovo 61,93 9 9 Ján Šárkan NEKA
Kalonda 76,66 5 5 Alžbeta Erdélyiová NEKA
Kokava nad Rimavicou 54,03 11 11 Ján Chromek SMER,ĽS-HZDS
Kotmanová 80,51 5 5 Ľubomír Božik SNS
Krná 61,70 3 3 Drahomíra Hricová SMER
Lehôtka 68,70 5 5 Richard Laššan NEKA
Lentvora 60,41 3 3 Dušan Sudár SMER,ĽS-HZDS
Lipovany 25,11 5 5 Milan Matúška SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Lovinobaňa 50,56 9 9 Marian Lenhard NEKA
Ľuboreč 64,74 5 5 Marcel Šupica NEKA
Lučenec 33,86 25 25 Alexandra Pivková SDKÚ-DS,SaS,MOST – HÍD,KDH
Lupoč 73,97 5 5 Božena Petrusová SMER,ĽS-HZDS,SNS
Málinec 31,71 9 9 Igor Čepko SMER,SNS,SDKÚ-DS
Mašková 37,94 5 5 Ivan Kubinec SMER,ĽS-HZDS
Mikušovce 80,00 5 5 Imrich Ágošton NEKA
Mládzovo 43,15 5 5 Miroslav Čičmanec SMER,ĽS-HZDS
Mučín 64,25 7 7 Jozef Hodulák SDKÚ-DS,KDH,ĽS-HZDS,OKS
Mýtna 59,43 7 7 Pavel Greksa SDKÚ-DS,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Nitra nad Ipľom 80,93 5 5 Tivadar Berky SDKÚ-DS
Nové Hony 73,58 5 5 Ondrej Kerekeš SDKÚ-DS
Ozdín 54,85 5 5 Dušan Vývlek SMER,ĽS-HZDS,SNS
Panické Dravce 67,94 7 7 František Kováč MOST – HÍD
Píla 77,41 5 5 Milan Dobrocký SNS
Pinciná 82,58 5 5 Valéria Votoupalová NEKA
Pleš 82,28 5 5 Dorota Molnárová MOST – HÍD
Podrečany 62,03 7 7 Edmund Palička SMER
Polichno 85,32 5 5 Pavel Kyseľ ĽS-HZDS
Poltár 55,71 13 13 Pavel Gavalec SMER,ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS,HZD
Praha 84,81 5 5 Ján Karman KSS,SMER,ĽS-HZDS
Prša 82,66 3 3 Mária Nagyová NEKA
Radzovce 52,19 9 9 Péter György SMK-MKP,MOST – HÍD
Rapovce 61,85 7 7 Ivan Eibner SDKÚ-DS,ĽS-HZDS,SNS,KDH,SMER
Ratka 60,33 5 5 Milan Spodniak ĽS-HZDS,SMER,SNS,SDKÚ-DS,KDH
Rovňany 79,04 5 5 Jana Cabanová SMER
Ružiná 68,26 7 7 Ondrej Baline NEKA
Selce 81,60 3 3 Vladimír Bodnár SMER,ĽS-HZDS,SNS
Stará Halič 37,07 7 7 Jozef Gembec SMER,KDH
Sušany 71,08 5 5 Štefan Vaclavik KDH,SDKÚ-DS
Šávoľ 49,77 7 7 Július Ferencz SMK-MKP
Šiatorská Bukovinka 70,30 5 5 Juraj Badinka SMER,ĽS-HZDS
Šíd 59,93 9 9 Štefan Földi SMK-MKP
Šoltýska 78,15 5 5 Slávka Škvareniaková SMER
Šurice 51,43 5 5 Zoltán Végh SMK-MKP
Točnica 69,11 5 5 Mária Salajová NEKA
Tomášovce 68,41 9 9 Ján Mičuda SMER
Trebeľovce 42,57 7 7 Štefan Šulek NEKA
Trenč 64,06 5 5 Mária Bednárová SDKÚ-DS
Tuhár 78,28 5 5 Peter Čeman SMER,ĽS-HZDS,KDH
Uhorské 74,45 7 7 Jozef Sakala NEKA
Utekáč 67,70 7 7 Zuzana Paľašová SMER
Veľká nad Ipľom 69,28 7 7 Gabriel Rácz NEKA
Veľká Ves 69,04 5 5 Jozef Líška SMER,ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS
Veľké Dravce 71,56 7 7 Viera Rubintová NEKA
Vidiná 64,46 9 9 Vladimír Ragač NEKA
Zlatno 69,35 5 5 Margaréta Murínová NEKA

Malacky

Borinka 75,27 7 7 Milan Maxian NEKA
Gajary 53,51 9 9 Peter Tydlitát NEKA
Jablonové 46,08 9 9 Ondrej Uhliarik KDH
Jakubov 68,16 9 9 Peter Gajdár NEKA
Kostolište 55,27 7 7 Hubert Danihel NEKA
Kuchyňa 57,75 9 9 Róbert Bujna KDH,SDKÚ-DS,OKS,SaS
Láb 67,55 9 9 Monika Valúchová NEKA
Lozorno 60,77 9 9 Ľubomír Húbek NEKA
Malacky 32,05 18 18 Jozef Ondrejka NEKA
Malé Leváre 70,88 7 7 Milan Pernecký NEKA
Marianka 65,04 7 7 Radovan Jurika NEKA
Pernek 63,70 7 7 František Bokes ĽS-HZDS
Plavecké Podhradie 70,69 7 7 Milan Kousal NEKA
Plavecký Mikuláš 68,66 7 7 Marta Hlavatá NEKA
Plavecký Štvrtok 53,76 9 9 Ivan Slezák SMER
Rohožník 49,11 9 9 Peter Švaral NEKA
Sološnica 34,96 9 9 Mária Hirthová NEKA
Studienka 61,43 7 7 Boris Soukup NEKA
Stupava 39,58 13 13 Pavel Slezák SMER
Suchohrad 72,24 7 7 Andrea Grujbárová NEKA
Veľké Leváre 51,48 11 11 Štefan Kudlička NEKA
Vysoká pri Morave 58,11 9 9 Dušan Dvoran SMER
Záhorská Ves 62,41 9 9 Boris Šimkovič NEKA
Závod 47,06 9 9 Peter Vrablec KDH
Zohor 57,23 11 11 Eva Michalinová NEKA

Martin ======
Abramová 60,52 5 5 Milan Černák SMER
Belá – Dulice 67,59 9 9 Anna Badínová NEKA
Benice 52,85 5 5 Milan Remšík SMER,ĽS-HZDS
Blatnica 73,69 7 7 Ivica Súkeníková NEKA
Blažovce 66,66 5 5 Dušan Lukáč NEKA
Bodorová 38,46 5 5 Ján Fábry SMER
Borcová 90,21 3 3 Marcela Pavlásková SaS
Brieštie 49,59 5 5 Pavel Beňo SMER
Budiš 45,97 5 5
Bystrička 53,87 7 7 Zdenka Maršalová NEKA
Čremošné 53,24 5 5 Milan Hruška ĽS-HZDS
Ďanová 76,65 5 5 Kristína Adamišová NEKA
Diaková 57,89 5 5 Róbert Ivaška SMER
Dolný Kalník 85,29 5 5 Jana Vavřinková NEKA
Dražkovce 71,17 7 7 Viera Šalagová NEKA
Dubové 75,12 7 7 Ľubomír Lettrich ĽS-HZDS
Folkušová 56,89 5 5 Milan Sopóci NEKA
Háj 65,50 5 5 Jarmila Ižipová ĽS-HZDS
Horná Štubňa 50,07 9 9 Ondrej Piški NEKA
Horný Kalník 69,76 5 5 Stanislav Rohoň NEKA
Ivančiná 83,95 5 5 Rastislav Kraus SMER
Jasenovo 61,19 5 5 Mária Ertelová ĽS-HZDS
Jazernica 59,91 5 5 Jaroslav Marek SMER
Kaľamenová 83,78 5 5 Martina Čičmancová SMER
Karlová 60,46 5 5 Adriana Malatová SMER
Kláštor pod Znievom 65,28 9 9 Maroš Halahija NEKA
Košťany nad Turcom 55,40 9 9 Anna Hlinková NEKA
Krpeľany 78,48 9 9 Jaroslav Kráľ NEKA
Laskár 43,42 5 2 Lenka Janíková NEKA
Ležiachov 80,67 5 5 Katarína Michálková ĽS-HZDS
Liešno 85,41 5 5 Zdenka Judáková SMER
Lipovec 63,17 7 7 Zdenka Kellerová NEKA
Malý Čepčín 54,56 7 7 Elena Schererová SMER
Martin 41,08 31 31 Andrej Hrnčiar NEKA
Moškovec 66,07 5 5 Anna Staňová NEKA
Mošovce 66,54 9 9 Peter Mojtek SMER
Necpaly 46,65 7 7 Peter Majko NEKA
Nolčovo 79,18 5 5 Vladimír Mihalik SMER
Ondrašová 81,96 5 5 Adam Staňo NEKA
Podhradie 67,55 7 7 Miroslav Jánošík SNS,ĽS-HZDS
Príbovce 61,72 7 7 Jaroslav Brzák NEKA
Rakovo 60,78 5 2 Patrik Antal ĽS-HZDS
Rakša 56,42 5 5 Anna Ursínyová ĽS-HZDS
Ratkovo 78,08 5 5 Zdenka Gajdošová SDKÚ-DS
Rudno 71,57 5 5 Dušan Menich SMER
Sklabiňa 73,87 7 7 Ján Brodenec NEKA
Sklabinský Podzámok 71,71 5 5 Božena Drobková SMER
Sklené 65,60 7 7 Ján Gutten NEKA
Slovany 58,61 5 5 Elena Jackulíková NEKA
Slovenské Pravno 70,56 7 7 Marta Hrúzová ĽS-HZDS
Socovce 64,77 5 5 Milan Mencel SMER
Sučany 51,57 11 11 Jozef Petráš SMER
Šútovo 76,52 7 7 Ľubomír Maďari SMER
Trebostovo 76,47 5 5 Ivan Trimaj SMER
Trnovo 82,74 5 5 Ján Lukáč NEKA
Turany 55,63 11 11 Miroslav Blahušiak SMER
Turček 65,30 7 7 Oľga Wagnerová NEKA
Turčianska Štiavnička 42,06 7 7 Peter Očka SDKÚ-DS
Turčianske Jaseno 43,81 5 5 Janka Jesenská NEKA
Turčianske Kľačany 50,73 7 7 Miroslav Lamoš NEKA
Turčianske Teplice 67,18 13 13 Michal Sygút NEKA
Turčiansky Ďur 46,30 5 5 Ivan Bakoš NEKA
Turčiansky Peter 70,32 5 5 Ondrej Výbošťok NEKA
Valča 68,83 9 9 Štefan Paľo NEKA
Veľký Čepčín 77,71 5 5 Jana Boďová NEKA
Vrícko 75,95 5 5 František Hideg NEKA
Vrútky 47,27 12 12 Miroslav Mazúr NEKA
Záborie 46,01 5 5 Ján Záborský NEKA
Žabokreky 64,08 9 9 Zuzana Valocká NEKA

Michalovce

Bajany 57,64 7 7 František Genco SDKÚ-DS,MOST – HÍD,KDH
Bánovce nad Ondavou 40,06 7 7 Ľudmila Ďurčáková SMER
Baškovce 85,84 5 5 Boleslav Lešo SMER
Beňatina 79,31 5 5 Štefan Minčák NEKA
Beša 87,79 5 5 Alexander Kalán NEKA
Bežovce 66,30 7 7 Tomáš Tkáč SNS
Blatná Polianka 71,22 5 5 Michal Kontra SMER
Blatné Remety 70,99 7 7 Vladimír Sliško SRK
Blatné Revištia 54,64 5 5 Gabriel Seman SMER
Bracovce 61,73 7 7 Vladimír Dóci SMER
Budince 75,30 5 5 Lórant Juhász NEKA
Budkovce 61,11 9 9 Marián Uhrina SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Bunkovce 71,65 5 5 Václav Ličko SDKÚ-DS,KDH,SNS
Choňkovce 77,28 7 7 Ján Skyba SMER
Čečehov 69,41 5 5 Stanislav Mráz NEKA
Čičarovce 63,00 7 7 Imrich Varga SMK-MKP
Čierne Pole 74,50 5 5 Marián Sijka KDH
Drahňov 75,27 9 9 Tibor Jasovský NEKA
Dúbravka 77,39 7 7 Andrej Bajužík SMER,ĽS-HZDS
Falkušovce 67,30 7 7 Michal Bodnár ĽS-HZDS
Fekišovce 77,55 5 5 Miloslava Fedorová SMER
Hatalov 67,53 7 7 Vladimír Kováč NEKA
Hažín 78,57 5 5 Marianna Šimková SMER
Hlivištia 49,05 5 5 Jarmila Olexová SMER
Hnojné 77,65 5 5 Helena Kráľová SMER
Horňa 61,02 5 5 Ján Pšak NEKA
Horovce 73,63 7 7 Vladimír Decha ĽS-HZDS,SMER
Husák 58,95 5 5 Ján Beňák SMER
Iňačovce 61,25 5 5 Gabriel Ivanko KSS
Inovce 76,92 5 5 Milan Poľak NEKA
Ižkovce 64,83 5 5 Ján Jakub MOST – HÍD
Jasenov 77,09 5 5 Michal Šabak SDKÚ-DS
Jastrabie pri Michalovciach 77,60 5 5 Miroslav Onduško SNS
Jenkovce 74,93 5 5 Jaroslav André NEKA
Jovsa 66,02 7 7 Michal Homrok NEKA
Kačanov 74,37 5 5 Michal Tomko NEKA
Kaluža 76,49 5 5 Ján Čuchran KDH,SDKÚ-DS,SMER,ĽS-HZDS,KDS,SZ,SNS
Kapušianske Kľačany 80,12 7 7 Karol Molnár MOST – HÍD
Klokočov 78,36 5 5 Monika Hudáčková NEKA
Kolibabovce 80,31 5 5 Milan Chomič ĽS-HZDS
Koňuš 82,91 5 5 Jozef Hrinkanič SMER
Koromľa 73,96 7 7 Ján Medviď SMER
Krásnovce 79,51 5 5 Tibor Kostovčík KDH
Krčava 75,28 5 5 Jozef Hreňko NEKA
Kristy 76,98 5 5 Anna Janošová NEKA
Krišovská Liesková 50,60 7 7 Július Tamaška NEKA
Kusín 77,73 5 5 Vladimír Jus NEKA
Lastomír 51,48 9 9 Ľubomír Šipoš SDKÚ-DS,SMER,MOST – HÍD
Laškovce 75,98 7 7 Gabriela Kaloková SMER
Lekárovce 58,17 7 7 Milan Örmezey SDKÚ-DS
Lesné 58,08 5 5 Peter Bobík KDH
Ložín 63,92 7 7 Ján Šimko SNS,ĽS-HZDS
Lúčky 45,17 7 7 Eduard Baláž SMER
Malčice 73,00 7 7 František Lopašovský NEKA
Malé Raškovce 80,78 5 5 Jolana Žeňuchová MOST – HÍD
Markovce 67,84 7 7 Valéria Eľková ĽS-HZDS,SMER,KDH
Maťovské Vojkovce 76,73 7 7 Lýdia Capová SMK-MKP
Michalovce 33,27 25 25 Viliam Zahorčák SMER
Moravany 71,24 9 9 Ján Žofčák SMER
Nacina Ves 53,10 9 9 Anton Šandor SMER,KDH
Nižná Rybnica 50,29 5 5 Božena Hoferová SMER
Nižné Nemecké 73,68 5 5 Milan Husár SNS
Oborín 76,07 7 7 Arpád Csuri MOST – HÍD
Orechová 65,60 5 5 Rastislav Repka SDKÚ-DS
Oreské 79,41 5 5 Milan Havrilčák NEKA
Ostrov 76,98 5 5 Milan Maňko KDH
Palín 59,03 7 7 Štefan Fiľ KDH
Pavlovce nad Uhom 46,55 11 11 Mária Dufincová NEKA
Petrikovce 41,44 5 5 Mária Vadasová ĽS-HZDS,SMER
Petrovce 69,35 5 5 Pavel Tomčo SMER
Petrovce nad Laborcom 66,11 7 7 Štefan Rovňák KDH,SDKÚ-DS
Pinkovce 58,00 5 5 Ján Kočiš SMER
Podhoroď 65,63 5 5 Jaroslav Mihaľov SMER
Porostov 84,88 5 5 Miroslav Hreščák SDKÚ-DS
Poruba pod Vihorlatom 74,31 7 7 Juraj Kriška SMER
Porúbka 80,45 5 5 Gabriel Falis SDKÚ-DS
Pozdišovce 59,16 9 9 Ján Čižmárik NEKA
Priekopa 71,60 5 5 Peter Sekerák SMER
Ptrukša 60,46 7 7 Alexander Takács MOST – HÍD
Pusté Čemerné 72,37 5 5 Oto Fenin ĽS-HZDS,SMER,SNS
Rakovec nad Ondavou 37,94 9 9 Peter Olejník SMER,SDKÚ-DS,KDH
Remetské Hámre 73,61 7 7 Michal Pado HZD
Ruská 86,72 7 7 László Lakatos MOST – HÍD
Ruská Bystrá 80,80 5 5 Ján Sakulič SMER
Ruskovce 80,09 5 5 Anna Ohradzanská KDH
Ruský Hrabovec 81,09 5 5 Juraj Cinkanič ĽS-HZDS
Sejkov 82,42 5 5 Peter Tokár SDKÚ-DS,KDH
Senné 64,08 7 7 Peter Saboslai ĽS-HZDS,SMER
Slavkovce 45,88 7 7 Iveta Pavliková SDKÚ-DS
Sliepkovce 66,48 7 7 Kamil Minda SDKÚ-DS
Sobrance 68,80 13 13 Štefan Staško SMER
Staré 65,11 7 7 Agáta Jesenková KDH
Strážske 51,07 11 11 Vladimír Dunajčák ĽS-HZDS
Stretava 27,43 7 7 Marek Keher NEKA
Stretavka 68,04 5 5 Matej Šarocký SDKÚ-DS
Suché 62,00 5 5 Jarmila Lopatová SMER
Svätuš 77,41 5 5 Michal Širochman SMER
Šamudovce 70,83 7 7 Vladimír Paulov SMER,ĽS-HZDS
Tašuľa 30,43 5 5 Milan Hrešo SDKÚ-DS
Tibava 74,88 7 7 Stanislav Zubaj SMER
Trhovište 57,86 9 9 Róbert Koba SMER,SDKÚ-DS
Trnava pri Laborci 70,41 7 7 Ignác Štefanič ĽS-HZDS
Tušice 67,67 7 7 Ján Záhorský SDKÚ-DS
Tušická Nová Ves 71,20 7 7 Blažej Ivan SDKÚ-DS
Úbrež 69,74 7 7 Jozef Antonič KDH
Veľké Kapušany 45,35 12 12 Peter Petrikán NEKA
Veľké Raškovce 80,07 5 5 Elemér Jakab MOST – HÍD
Veľké Revištia 80,19 7 7 Martin Hrunka NEKA
Veľké Slemence 73,03 7 7 Ľudovít Tóth SMK-MKP
Vinné 38,54 7 7 Jozef Kráľ NEKA
Vojany 76,30 7 7 Štefan Czinke MOST – HÍD
Vojnatina 82,26 5 5 Pavol Gengeľ SMER
Voľa 76,09 5 5 Štefan Gajdoš SMER,SDKÚ-DS
Vrbnica 71,56 7 7 Jaroslav Varga NEKA
Vysoká nad Uhom 63,95 7 7 Ján Hrešan SDKÚ-DS
Vyšná Rybnica 72,69 5 5 František Gejguš SMER
Vyšné Nemecké 79,47 5 5 Jozef Danko ĽS-HZDS
Vyšné Remety 77,06 5 5 Martin Dolinič SMER
Záhor 64,33 7 7 Milan Šabák NEKA
Zalužice 61,38 7 7 Gabriel Viňanský SDKÚ-DS,SMER,MOST – HÍD
Závadka 67,50 5 5 Ján Varga SMER
Zbudza 72,01 7 7 Matej Havrila KDH,SNS,SZ
Zemplínska Široká 35,40 7 7 Vladimír Mati SMER
Zemplínske Kopčany 57,01 5 5 Ladislav Kohut MOST – HÍD
Žbince 50,00 7 7 Ján Jurko SMER

Nitra

Alekšince 53,02 7 7 Igor Miškolci NEKA
Báb 56,90 7 7 Peter Nemeček ĽS-HZDS
Babindol 71,69 7 7 Peter Ďurica MOST – HÍD
Bádice 76,31 5 5 Darina Čelináková SMER
Beladice 68,00 9 9 Miroslav Lisý NEKA
Branč 56,30 9 9 Eduard Gulka SMER
Cabaj – Čápor 46,76 11 11 Stanislav Gombík SNS,ĽS-HZDS
Choča 78,93 7 7 Alena Záhoreczová NEKA
Čab 46,26 7 7 Ladislav Mellen KDH
Čakajovce 59,80 9 9 Milan Greguš SNS
Čaradice 70,39 7 7 Vladislav Uličný SMER
Čechynce 78,20 9 9 Vendelín Száraz MOST – HÍD
Čeľadice 70,97 7 7 Anton Laca NEKA
Červený Hrádok 65,31 5 5 Bohumír Šabík KDH,SDKÚ-DS,SaS,MOST – HÍD
Čierne Kľačany 69,82 9 9 Milan Švec SMER
Čifáre 44,48 5 5 Július Czapala NEKA
Dolné Lefantovce 57,40 7 7 Miroslav Krajčík SMER
Dolné Obdokovce 64,80 7 7 Zoltán Gyepes MOST – HÍD
Golianovo 71,41 9 9 Ľuboš Kolárik SMER
Horné Lefantovce 60,39 5 4 Anton Bódi NEKA
Hostie 73,81 9 9 Peter Štepianský NEKA
Hosťová 84,31 5 5 Mária Jaleczová MOST – HÍD
Hosťovce 77,99 7 7 Zita Koprdová SMER,KDH
Hruboňovo 65,44 5 5 Vladimír Fabo NEKA
Ivanka pri Nitre 60,68 9 9 Ľuboš Gál NEKA
Jarok 59,11 9 9 Róbert Bakyta KDH
Jedľové Kostoľany 72,31 7 7 Vladimír Ďatko NEKA
Jelenec 59,66 9 9 Ladislav Púchovský NEKA
Jelšovce 66,13 7 7 Ladislav Hroššo NEKA
Kapince 84,02 5 5 Margita Tabačeková NEKA
Klasov 46,13 9 9 Ján Balázs NEKA
Kolíňany 37,29 7 7 Róbert Balkó SMK-MKP,KDH,MOST – HÍD
Kostoľany pod Tribečom 81,05 5 5 Mária Segíňová SMER
Ladice 70,74 7 7 Juraj Farkaš MOST – HÍD,SMER
Lehota 60,12 9 9 Pavol Zaujec NEKA
Lovce 77,16 7 7 Oľga Gáliková NEKA
Lúčnica nad Žitavou 68,06 7 7 Ladislav Cagáň ĽS-HZDS
Ľudovítová 62,22 5 5 Ľubomír Horák ĽS-HZDS
Lukáčovce 60,83 7 7 Igor Cok NEKA
Lužianky 48,27 9 9 Jozef Bojda NEKA
Machulince 53,89 9 9 Bohumil Bielik NEKA
Malé Chyndice 74,84 5 5 Pavel Bystrický NEKA
Malé Vozokany 80,15 5 5 Viera Ďurčeková NEKA
Malé Zálužie 81,01 5 5 Emília Strihová NEKA
Malý Cetín 47,09 5 5 Leonidas Charizopulos SMER
Malý Lapáš 71,21 5 5 Peter Vavro SMER
Mankovce 77,77 7 7 Jaroslav Belúch NEKA
Martin nad Žitavou 56,44 7 7 Slavomír Fabian NEKA
Melek 76,63 5 5 Dušan Bako NEKA
Mojmírovce 38,95 9 9 Imrich Kováč KDH
Nemčiňany 65,90 7 7 Slavomír Očovský KDH
Neverice 39,32 7 7 Eduard Kajaba SMER
Nevidzany 77,93 7 7 Jozef Kováč ĽS-HZDS
Nitra 31,44 31 31 Jozef Dvonč SMER,KDH,SNS,SZ
Nitrianske Hrnčiarovce 40,64 7 7 Anna Vrábelová NEKA
Nová Ves nad Žitavou 61,84 7 7 Marta Danková SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Nové Sady 57,42 9 9 Silvia Halvoníková KDH
Obyce 65,44 9 9 Milan Garaj NEKA
Paňa 50,88 5 5 Milan Korenči SMER
Podhorany 61,88 9 9 Magdaléna Bogyová SMER
Pohranice 69,93 9 9 Ladislav Hajdu NEKA
Poľný Kesov 71,09 7 7 Pavel Bednárik SMER,SDKÚ-DS
Rišňovce 60,04 9 9 Karol Laboš SMER
Rumanová 81,80 7 7 Jozef Jankovič NEKA
Skýcov 73,57 9 9 Tomáš Kolembus NEKA
Sľažany 77,45 9 9 Jozef Magát SMER,KDH
Slepčany 51,33 7 7 Ján Határ SMER,ĽS-HZDS
Svätoplukovo 56,12 9 9 Ivan Lobodáš SMER
Štefanovičová 61,44 5 5 Viera Kurucová SMER
Štitáre 64,81 6 6 Zuzana Vinkovičová SDKÚ-DS
Šurianky 83,50 7 7 Viliam Búcora ĽS-HZDS
Tajná 85,89 5 5 Gabriela Šplehová SDKÚ-DS,KDH,SaS
Tekovské Nemce 60,59 9 9 Erika Valkovičová SMER
Telince 59,35 5 5 Norbert Kiss KDH
Tesárske Mlyňany 66,15 9 9 Štefan Valkovič NEKA
Topoľčianky 46,87 9 9 Juraj Mesko SMER
Velčice 73,36 7 7 Ľubomír Gahír SMER,KDH
Veľká Dolina 69,54 7 7 Dana Cesneková SMER
Veľké Chyndice 80,75 5 5 Csaba Farkas NEKA
Veľké Vozokany 84,46 7 7 Justína Pálková NEKA
Veľké Zálužie 53,50 11 11 Karol Bútora ĽS-HZDS
Veľký Cetín 71,71 9 9 Štefan Lužbeťák NEKA
Veľký Lapáš 67,68 9 9 Andrej Zurbola SMER
Vieska nad Žitavou 81,04 5 5 Štefan Mladý ĽS-HZDS,SMER
Vinodol 68,78 9 9 Stanislav Melišek NEKA
Volkovce 49,42 9 9 Ondrej Kozolka KDH
Vráble 40,55 13 13 Tibor Tóth SDKÚ-DS,KDH,SaS
Výčapy – Opatovce 65,96 9 9 Jozef Holúbek NEKA
Zbehy 64,68 9 9 Ivan Habiňák KDH,ĽS-HZDS,SNS
Zlaté Moravce 56,66 19 19 Peter Lednár SMER,KDH,ĽS-HZDS
Zlatno 80,09 5 5 Róbert Šlehobr SMER
Žikava 53,10 7 7 Helena Kúseková NEKA
Žirany 64,49 9 9 Jozef Zsebi NEKA
Žitavany 48,61 9 9 Juraj Obert SMER,ĽS-HZDS,KSS
Žitavce 76,10 5 5 Peter Bako NEKA

Nové Mesto nad Váhom

Beckov 73,23 9 9 Karol Pavlovič SDKÚ-DS,KDH,SaS
Bošáca 73,39 9 9 Daniel Juráček NEKA
Brestovec 66,83 7 7 Dušan Duga NEKA
Brezová pod Bradlom 56,23 11 11 Eva Ušiaková SMER
Brunovce 73,60 7 7 Júlia Masárová NEKA
Bukovec 51,18 5 5 Dušan Gavlas SMER
Bzince pod Javorinou 63,70 9 9 Pavel Bahník SMER
Chvojnica 74,09 5 5 Marian Kollár NEKA
Čachtice 59,11 11 11 Anna Ištoková KDH,SMER
Častkovce 54,67 9 9 Dušan Bublavý SMER
Dolné Srnie 62,70 7 7 Peter Petkov NEKA
Haluzice 92,59 5 4 Miloš Madila ĽS-HZDS,SMER
Hôrka nad Váhom 60,38 5 5 Peter Godál NEKA
Horná Streda 62,44 9 9 Ľubomír Krajňanský NEKA
Hrachovište 72,96 7 7 Ivan Kolník SMER
Hrádok 43,80 7 7 Rastislav Beňo SMER
Hrašné 40,59 5 5 Peter Hučko SMER
Jablonka 77,69 5 5 Anna Cigáneková SMER
Kálnica 70,28 9 9 Ján Krchnavý SMER
Kočovce 70,62 8 8 Ján Tupý SZ
Kostolné 72,63 7 7 Miroslav Cibulka SMER
Košariská 69,63 5 5 Anna Abramovičová NEKA
Krajné 56,13 9 9 Vladislav Šuster SDKÚ-DS,MOST – HÍD,KDH
Lubina 70,97 8 8 Martin Beňatinský NEKA
Lúka 78,76 7 7 Vladimír Vöröš SMER,ĽS-HZDS
Modrová 67,22 5 5 Marián Lacko KDH
Modrovka 61,07 5 5 Roman Pomajbo SMER
Moravské Lieskové 56,27 9 9 Ľubomír Miklánek SMER
Myjava 23,17 19 19 Pavel Halabrín NEKA
Nová Bošáca 62,87 7 7 Ján Jurika SMER
Nová Lehota 52,69 5 5 Bohuslav Plačko ĽS-HZDS
Nová Ves nad Váhom 62,75 5 5 Pavel Pristaš NEKA
Nové Mesto nad Váhom 41,19 25 25 Jozef Trstenský NEKA
Očkov 67,75 5 5 Ľubica Hrušovská SMER
Pobedim 64,81 9 9 Eva Směřičková KDH,SDKÚ-DS
Podkylava 67,14 5 5 Dušan Kadlečík SDKÚ-DS,MOST – HÍD,KDH
Podolie 66,19 9 9 Anna Čechvalová KDH,SDKÚ-DS
Polianka 66,06 5 5 Ján Dodrv SMER
Poriadie 63,63 7 7 Zuzana Boskovičová NEKA
Potvorice 75,75 7 7 Ľubomír Malo NEKA
Považany 67,48 9 9 Eva Ninisová NEKA
Priepasné 79,47 5 5 Peter Czere NEKA
Rudník 60,61 7 7 Jaroslav Ferianec ĽS-HZDS,SMER
Stará Lehota 86,89 5 5 Jaroslav Pikus SDKÚ-DS
Stará Myjava 78,62 5 5 Pavol Kováč NEKA
Stará Turá 41,57 13 13 Ján Kišš SMER
Trenčianske Bohuslavice 63,75 7 7 Bibiana Naďová SDKÚ-DS
Vaďovce 64,47 7 7 Alžbeta Tuková NEKA
Višňové 52,38 5 5 Jaroslav Bača SMER
Vrbovce 38,86 9 9 Samuel Redecha NEKA
Zemianske Podhradie 74,90 7 7 Miroslav Zámečník NEKA

Nové Zámky

Andovce 71,83 9 9 Mária Czuczor SMK-MKP
Bánov 61,43 11 11 Helena Juríková SMER
Bardoňovo 71,67 7 7 Tibor Černák SMK-MKP
Bešeňov 70,03 9 9 Gabriel Timoranský NEKA
Branovo 70,50 5 5 Vladimír Demo SMER
Čechy 56,73 5 5 Jozef Baranovič SMER
Černík 40,02 7 7 Ľudovít Kuťka KDH,SMER
Dedinka 50,87 7 7 Viera Belanová SMER
Dolný Ohaj 75,48 9 9 Ivan Solár KDH,SNS
Dubník 51,51 7 7 Jozef Ostrodický NEKA
Dvory nad Žitavou 59,24 12 12 Jozef Kálazi NEKA
Hul 65,57 7 7 František Golha NEKA
Jasová 43,69 7 7 Miroslav Habara SMER
Jatov 64,35 5 5 Jozef Dubovský SMER
Kmeťovo 77,01 7 7 Pavol Toman NEKA
Kolta 64,32 9 9 Ida Krnčanová NEKA
Komjatice 57,26 11 11 Peter Hlavatý NEKA
Komoča 65,86 7 7 Valéria Lukácsová NEKA
Lipová 71,74 9 9 Tatiana Ölvecká NEKA
Maňa 53,21 9 9 Igor Sádovský SMER,KDH
Michal nad Žitavou 81,96 7 7 Helena Nagyová SMER
Mojzesovo 70,63 9 9 Jozef Čunderlík NEKA
Nové Zámky 37,81 25 25 Gejza Pischinger NEKA
Palárikovo 52,74 11 11 Bernard Roštecký NEKA
Podhájska 68,62 9 9 Vladimír Bakoš NEKA
Pozba 86,01 7 7 Zlatica Valentová SMK-MKP
Radava 76,26 7 7 Marian Chrenko NEKA
Rastislavice 69,81 7 7 Peter Bekéni SNS
Rúbaň 67,65 5 5 Štěpánka Komárová NEKA
Semerovo 68,08 9 9 Imrich Hrabovský ĽS-HZDS
Strekov 58,50 9 9 Ján Téglás NEKA
Šurany 53,07 15 15 Imrich Várady NEKA
Trávnica 46,24 9 9 Emil Ivan NEKA
Tvrdošovce 47,72 12 12 Marián Tóth MOST – HÍD
Úľany nad Žitavou 61,10 9 9 Juraj Ostrožlík ĽS-HZDS
Veľké Lovce 36,21 9 9 Libor Kráľ SMER
Veľký Kýr 64,92 11 11 Miroslav Dojčán NEKA
Vlkas 50,92 5 5 Imrich Slovák NEKA
Zemné 70,71 8 8 János Bób SMK-MKP

Pezinok

Báhoň 61,17 7 7 Ivan Patoprstý KDH
Budmerice 59,17 9 9 Jozef Savkuliak NEKA
Častá 58,98 9 9 Stanislav Jablonovský NEKA
Doľany 66,15 9 9 Jozef Mruškovič NEKA
Dubová 64,45 7 7 Ľudovít Ružička SNS
Jablonec 67,91 7 7 Ján Podmanický SNS
Limbach 59,26 9 9 Anna Hrustičová NEKA
Modra 46,81 13 13 Hana Hlubocká NEKA
Pezinok 40,75 25 25 Oliver Solga NEKA
Píla 30,00 5 5 Radovan Mičunek SMER
Slovenský Grob 52,53 9 9 Ján Juran SMER,SNS
Svätý Jur 56,48 11 11 Alexander Achberger SMER,SNS,ĽS-HZDS
Šenkvice 47,86 11 11 Peter Fitz SMER,SNS
Štefanová 68,44 5 5 Viliam Tekula NEKA
Viničné 54,21 7 7 Štefan Lenghart SDKÚ-DS
Vinosady 64,74 7 7 Milan Lempochner NEKA
Vištuk 56,13 9 9 Ľubomír Jelínek KDH,SDKÚ-DS

Piešťany

Banka 49,69 9 9 Jaroslav Janeček SMER
Bašovce 73,83 5 5 Ľubomír Dekan NEKA
Borovce 65,06 7 7 Ivan Šiška NEKA
Chtelnica 72,42 9 9 Peter Radošinský KDH,SDKÚ-DS
Dolný Lopašov 61,58 7 7 Hana Madrová SMER
Drahovce 61,58 9 9 Juraj Klein NEKA
Dubovany 73,35 7 7 Miroslav Michalčík NEKA
Ducové 68,05 5 5 Mária Koláriková SMER
Hubina 75,17 5 5 Jana Myjavcová SMER
Kočín – Lančár 85,13 6 6 Jozef Reško SMER
Krakovany 58,07 9 9 Vladimír Mihálik NEKA
Moravany nad Váhom 55,12 9 9 Peter Hulman SMER
Nižná 76,88 7 7 Lenka Mikušová NEKA
Ostrov 67,14 9 9 Dana Borovská NEKA
Pečeňady 77,94 5 5 Ladislav Boháčik NEKA
Piešťany 35,39 25 25 Remo Cicutto NEKA
Prašník 57,55 7 7 Emil Škodáček SMER
Rakovice 62,07 5 5 Dušan Daloš NEKA
Ratnovce 67,71 7 7 Martin Adamča ĽS-HZDS
Sokolovce 71,44 9 9 Stanislav Valla NEKA
Šípkové 70,81 5 5 Janka Miškufová NEKA
Šterusy 72,74 5 5 Zdenka Vlkovičová NEKA
Trebatice 58,82 9 9 Juraj Valo NEKA
Veľké Kostoľany 52,16 9 9 Gilbert Liška ND
Veľké Orvište 37,71 9 9 Ľudovít Boleček NEKA
Veselé 62,43 7 7 Viera Šipková NEKA
Vrbové 53,19 11 11 Ján Jánoška NEKA

Poprad ======
Baldovce 40,55 5 5 Vladimír Chovanec HZD
Batizovce 60,44 9 9 Ivan Čičmanec SDĽ
Beharovce 58,91 5 5 Igor Polomský SDKÚ-DS
Bijacovce 80,67 7 7 Ján Pivovarniček SDKÚ-DS
Brutovce 62,89 5 5 Jozef Komara KDH,SDKÚ-DS
Buglovce 79,20 5 5 Vincent Koňak NEKA
Dlhé Stráže 85,87 7 7 Vladimír Slanina SDKÚ-DS
Doľany 89,18 5 5 Štefan Kamenický SDKÚ-DS,KDH
Domaňovce 67,87 7 7 Štefan Gonda NEKA
Dravce 63,17 7 7 Elena Bašistová SMER
Dúbrava 70,37 5 5 Ondrej Hovančík NEKA
Gánovce 51,88 9 9 Alžbeta Čekovská SDKÚ-DS,SaS,KDH
Gerlachov 50,49 7 7 Michal Ryša NEKA
Granč – Petrovce 81,62 7 7 Peter Pitoňák ĽS-HZDS,SMER
Harakovce 66,66 3 3
Hôrka 64,60 9 9 Vladimír Boška KDH
Hozelec 65,56 5 5 Štefan Rakoci NEKA
Hranovnica 41,55 9 9 Martin Benko KDH
Jablonov 66,52 7 7 Jozef Molčan NEKA
Jánovce 52,38 9 9 Jozef Kacvinský SDKÚ-DS
Klčov 69,53 7 7 Miroslav Fabian KDH
Korytné 88,37 5 5 Peter Palenčár NEKA
Kravany 65,13 7 7 Martin Vitkaj SDKÚ-DS
Kurimany 68,56 5 5 Anna Hricová KDH
Levoča 43,73 19 19 Miroslav Vilkovský SMER,ĽS-HZDS,SF
Liptovská Teplička 66,14 9 9 Slavomír Kopáč SMER
Lučivná 53,71 7 7 Stanislav Gavalier NEKA
Lúčka 82,97 5 5 Ľuboš Tatranský SMER
Mengusovce 55,05 7 7 Milan Vechter NEKA
Mlynica 80,58 5 5 Anna Krajčová ĽS-HZDS
Nemešany 70,62 5 5 Mária Gallovičová NEKA
Nižné Repaše 73,96 5 5 Marta Vrabľová SMER
Nová Lesná 57,56 9 9 Peter Hritz NEKA
Oľšavica 73,17 5 5 Mikuláš Demočko KDH,SDKÚ-DS
Ordzovany 78,81 5 5 Pavol Koperdák KDH
Pavľany 38,18 5 5 Monika Maximová ĽS-HZDS
Poľanovce 77,69 5 5 Jozef Kaľavský KDH
Pongrácovce 86,25 5 5 Mária Matlochová NEKA
Poprad 37,01 19 19 Anton Danko NEKA
Spišská Teplica 62,71 9 9 Jozef Šebest NEKA
Spišské Bystré 62,52 9 9 Martin Lavko SMER
Spišské Podhradie 59,73 11 11 Jozef Bača KDH,SaS,MOST – HÍD
Spišský Hrhov 58,98 7 7 Vladimír Ledecký NEKA
Spišský Štiavnik 59,59 9 9 Mária Kleinová SDKÚ-DS,KDH
Spišský Štvrtok 50,36 9 9 Ján Greš NEKA
Studenec 76,92 5 5 Imrich Sivák SDKÚ-DS
Svit 44,01 12 12 Rudolf Abrahám SMER
Štôla 36,13 5 5 Martin Hajko SDĽ
Štrba 56,01 9 9 Michal Sýkora NEKA
Šuňava 46,02 8 8 Stanislav Kubaský SDKÚ-DS,KDH
Švábovce 52,15 7 7 Ján Mlynár ĽS-HZDS,SMER
Tatranská Javorina 76,30 5 5 Dušan Lacko NEKA
Torysky 44,44 5 5 Ján Čarák SMER
Uloža 73,15 5 5 František Seman SDKÚ-DS
Veľký Slavkov 56,74 9 9 František Šáry NEKA
Vernár 81,55 7 7 Vladimír Ondruš SMER
Vikartovce 53,10 9 9 Vladimír Šavel SMER
Vydrník 77,95 7 7 Peter Slobodník SDKÚ-DS
Vysoké Tatry 58,55 10 10 Ján Mokoš NEKA
Vyšné Repaše 80,00 5 5 Žofia Kurucová SMER
Vyšný Slavkov 67,46 5 5 Viera Kašperová SMER
Ždiar 74,10 7 7 Pavol Bekeš NEKA

Považská Bystrica

Beluša 53,33 13 13 Ján Prekop SMER,SDKÚ-DS,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Bodiná 79,63 5 5 František Boško ĽS-HZDS
Brvnište 72,22 9 9 Dagmar Mikudíková SDĽ
Čelkova Lehota 74,74 5 5 Juraj Čelko NEKA
Dohňany 40,66 7 7 Milan Panáček SMER
Dolná Breznica 65,44 7 7 Emil Drahuta SMER,ĽS-HZDS
Dolná Mariková 64,61 9 9 Peter Šujak NEKA
Dolné Kočkovce 75,61 7 7 Peter Regina ĽS-HZDS
Dolný Lieskov 54,82 6 6 Jozef Kardoš ĽS-HZDS,SMER
Domaniža 63,98 9 9 Jozef Gálik SMER,ĽS-HZDS
Ďurďové 40,62 3 3 Pavol Janík ĽS-HZDS
Hatné 43,64 7 7 Iveta Žilovcová NEKA
Horná Breznica 60,88 5 5 Jozef Karas KDH
Horná Mariková 77,83 7 7 Miroslav Hamar NEKA
Horný Lieskov 73,66 5 5 Andrej Torda NEKA
Horovce 67,44 7 7 František Veliký SMER
Jasenica 48,39 7 7 Táňa Kňažková NEKA
Klieština 71,53 5 5 Helena Koštialiková NEKA
Kostolec 81,53 5 5 Rudolf Marejka ĽS-HZDS
Kvašov 71,13 7 7 Boris Ondráško ĽS-HZDS,ND,SNS
Lazy pod Makytou 63,25 7 7 Ján Mičic NEKA
Lednica 64,06 7 7 Milan Barka SMER
Lednické Rovne 31,15 11 11 Ľuboš Savara SMER,ĽS-HZDS,SNS
Lúky 62,35 7 7 Anton Hrebík SMER
Lysá pod Makytou 57,05 9 9 Pavol Gábik NEKA
Malé Lednice 23,82 7 7 Oľga Lednická SMER,KDH,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Mestečko 44,61 7 7 Miroslav Hajský SMER
Mojtín 77,17 7 7 Eva Gabrišová NEKA
Nimnica 50,00 7 7 Ladislav Ďureček SMER
Papradno 62,26 9 9 Roman Španihel NEKA
Plevník – Drienové 72,18 9 9 Ján Michalec NEKA
Počarová 78,70 5 5 Ladislav Lagín SNS
Podskalie 63,20 5 5 Anton Mitaš ĽS-HZDS,SMER
Považská Bystrica 35,61 25 25 Karol Janas SMER,KDH,SDKÚ-DS
Prečín 56,13 9 9 Anton Lagíň SNS,SMER,SZ
Pružina 60,44 9 9 Michal Ušiak SMER,KDH,SDKÚ-DS
Púchov 46,89 19 19 Marián Michalec NEKA
Sádočné 63,49 5 5 František Sádecký SMER
Slopná 72,65 5 5 Eva Košaríková NEKA
Streženice 67,59 7 7 Juraj Hrišo SMER
Stupné 51,40 7 7 Peter Splavec NEKA
Sverepec 60,09 9 9 Maroš Ondráš SNS
Udiča 62,72 9 9 Jozef Slámka NEKA
Visolaje 44,30 9 9 Ľubica Pazderová SMER
Vrchteplá 87,21 5 5 Ľubomír Novosad SDĽ
Vydrná 64,48 5 5 Milan Gášek SMER,SDKÚ-DS,KDH,SNS
Záriečie 77,89 7 7 Jozef Kollár NEKA
Záskalie 54,48 5 5 Štefan Šaradín SMER,ĽS-HZDS
Zubák 66,85 7 7 Miroslav David NEKA

Prešov

Abranovce 55,66 7 7 František Štofko ĽS-HZDS
Bajerov 52,19 5 5 Vladimír Mrúz SMER
Bajerovce 80,16 5 5 Michal Sekerák SDKÚ-DS
Bertotovce 79,07 5 5 František Marinica ĽS-HZDS,SMER
Bodovce 74,68 5 5 František Jusko SDKÚ-DS
Brestov 53,67 5 5 Jozef Šoltés SMER
Bretejovce 53,37 5 5 Milena Birešová KDH,SDKÚ-DS
Brezovica 61,85 9 9 Jozef Hodoši SDKÚ-DS
Brezovička 78,11 5 5 Alena Polomská SDKÚ-DS
Brežany 78,90 5 5 Jaroslav Kočamba SMER
Bzenov 68,31 7 7 Helena Jurášová NEKA
Chmeľov 71,84 5 5 Tomáš Drabik NEKA
Chmeľovec 83,28 5 5 Ján Jakab NEKA
Chmiňany 76,02 7 7 Cyril Miškuf SMER
Chminianska Nová Ves 71,97 9 9 Peter Konečný NEKA
Chminianske Jakubovany 72,17 9 9 Jozef Lukáč SMER
Čelovce 81,03 5 5 Ján Kožlej SMER
Červená Voda 75,91 5 5
Červenica 77,27 7 7 Marta Pavlinská SMER
Červenica pri Sabinove 46,73 7 7 Pavol Spodník ĽS-HZDS,SMER
Ďačov 71,83 7 7 Anton Cuprák KDH,SDKÚ-DS
Daletice 73,49 5 5 Daniel Ščavnický KDH
Demjata 76,56 9 9 Vladislav Bašista SMER
Drienica 62,50 7 7 Igor Birčák SMER
Drienov 51,24 9 9 Jozef Petro SMER,ĽS-HZDS,KSS
Drienovská Nová Ves 62,88 5 5 Ján Brozman SDKÚ-DS
Dubovica 62,46 9 9 Bystrík Hudák SMER
Dulova Ves 74,01 7 7 Ján Seman SDKÚ-DS
Fintice 64,63 9 9 Terézia Gmitrová NEKA
Fričovce 74,81 7 7 Ján Mikula NEKA
Fulianka 79,13 5 5 Miroslav Leško SMER
Geraltov 59,25 5 5 Slávka Bortňáková SMER
Gregorovce 66,29 7 7 Slavomír Verčimák NEKA
Hanigovce 53,70 5 5 Alena Havrilová SMER
Haniska 75,14 7 7 Ján Pavuk NEKA
Hendrichovce 86,04 5 5 Ján Centko KDH
Hermanovce 71,50 9 9 Eduard Grejták NEKA
Hrabkov 62,03 7 7 Jaroslav Hovančák SMER
Hubošovce 82,55 5 5 Katarína Škvarlová SMER
Jakovany 31,80 5 5 Marián Dujava SMER
Jakubova Voľa 76,19 5 5 Vladimír Mačo SMER,ĽS-HZDS
Jakubovany 33,05 7 7 Anton Janičina KDH,SDKÚ-DS
Janov 67,67 5 5 František Harčár SMER
Janovík 72,41 5 5 Marián Žec SMER
Jarovnice 66,79 13 13 Florián Giňa SRK
Kamenica 65,53 9 9 Ladislav Urda SMER
Kapušany 67,88 9 9 Jozef Pribula SMER
Kendice 63,39 7 7 Róbert Ondrej SDKÚ-DS,KDH,SaS
Klenov 68,60 5 5 Jozef Pekár NEKA
Kojatice 68,64 7 7 Anton Aštary KDH,SDKÚ-DS
Kokošovce 69,46 7 7 Vincent Ivanecký SaS
Krásna Lúka 57,41 7 7 Štefan Bujňák SMER
Krivany 66,16 9 9 Ján Šejirman SMER
Krížovany 67,49 5 5 Cyril Harničár MOST – HÍD
Kvačany 75,12 5 5 Pavol Veteráni SMER
Lada 68,73 7 7 Milan Hudák ĽS-HZDS
Lažany 67,47 5 5 Anna Hrubá SMER
Lemešany 63,88 9 9 Marko Bučko NEKA
Lesíček 80,87 5 5 Martin Blihár NEKA
Ličartovce 75,46 7 7 Viliam Jurko SMER
Lipany 52,54 12 12 Eduard Vokál SDKÚ-DS,KDH
Lipníky 82,41 5 5 Jozef Plančár NEKA
Lipovce 77,85 7 7 Peter Miženko SMER
Ľubotice 44,24 9 9 Štefan Krajči NEKA
Ľubovec 75,41 5 5 Jozefína Štofanová NEKA
Lúčina 82,17 3 3 Roman Chovanec NEKA
Lúčka 62,86 7 7 Emil Sabatula NEKA
Ľutina 77,87 5 5 Vladimír Lelovský SMER
Malý Slivník 80,62 7 7 Jozef Javorský SMER
Malý Šariš 49,08 9 9 Miroslav Palenčár SDKÚ-DS
Medzany 66,34 5 5 Radko Ander SDKÚ-DS
Miklušovce 74,80 5 5 Mária Čuchtová KDH
Milpoš 65,81 7 7 Ladislav Rabatin SNS,SMER
Mirkovce 62,99 7 7 Ľubomír Bilišňanský SaS
Mošurov 68,08 5 5 Stanislav Krajňák NEKA
Nemcovce 58,74 5 5 Jozef Pavuk NEKA
Nižný Slavkov 48,51 7 7 Jozef Kamenický SDKÚ-DS
Okružná 77,12 5 5 Pavol Lackanič NEKA
Olejníkov 84,80 5 5 Eva Bartošová SDKÚ-DS,KDH
Oľšov 67,18 5 5 Pavol Hovančík SMER
Ondrašovce 65,21 5 5 Andrej Kapľavka KDH,SDKÚ-DS,MOST – HÍD,SaS
Ostrovany 56,59 9 9 Cyril Revák SDKÚ-DS
Ovčie 61,92 7 7 Ján Farkaš SMER
Pečovská Nová Ves 31,43 9 9 Jaroslav Baňas KDH,SDKÚ-DS
Petrovany 67,77 7 7 Ján Lenko NEKA
Podhorany 68,06 7 7 Richard Bechera SDKÚ-DS,KDH
Podhradík 70,43 5 5 Ladislav Stanek KDH
Poloma 32,45 7 7 Pavol Hanušovský SDKÚ-DS,KDH
Prešov 36,62 31 31 Pavel Hagyari NEKA
Proč 47,94 5 5 Ján Pavuk NEKA
Pušovce 74,21 7 7 Vladimír Marcin KDH
Radatice 69,37 7 7 Ondrej Kalata KDS
Ratvaj 78,00 5 5 Monika Juneková KDH
Ražňany 66,69 9 9 Radovan Rokošný KDH,SDKÚ-DS
Renčišov 54,96 5 5 Miroslav Paločko NEKA
Rokycany 80,43 7 7 Miloš Jaš NEKA
Rožkovany 68,22 9 9 Miroslav Poklemba SNS,SMER
Ruská Nová Ves 66,83 9 9 Tibor Kollár KDH,SDKÚ-DS
Sabinov 38,80 17 17 Peter Molčan SMER,SNS,ĽS-HZDS
Sedlice 63,88 9 9 Imrich Krajňák KDH
Seniakovce 56,07 5 5 Jozef Pončák ĽS-HZDS
Suchá Dolina 75,14 5 5 Peter Makara KDH
Svinia 74,09 7 7 Mária Nawratová NEKA
Šarišská Poruba 60,69 5 5 Milan Kaňuch ĽS-HZDS,SMER,SNS
Šarišská Trstená 74,86 5 5 Jaroslav Fogaš SMER
Šarišské Bohdanovce 71,37 7 7 Klaudia Peková NEKA
Šarišské Dravce 72,82 9 9 Jozef Bujňák SDKÚ-DS
Šarišské Michaľany 67,78 9 9 Vincent Leššo SDKÚ-DS,SaS
Šarišské Sokolovce 52,15 5 5 Daniel Mikolaj SDKÚ-DS,SaS
Šindliar 74,35 7 7 František Sedlák KDH
Široké 64,95 9 9 Stanislav Bartoš NEKA
Štefanovce 80,60 5 5 František Kolarčík NEKA
Teriakovce 70,88 5 5 Miroslav Angelovič SMER
Terňa 77,44 9 9 Juraj Senderák SDKÚ-DS,KDH
Tichý Potok 71,94 5 5 Ľubica Džugánová KDH
Torysa 63,59 9 9 Jozef Stedina NEKA
Trnkov 88,82 5 5 Jiří Ballarin NEKA
Tuhrina 80,53 5 5 Ján Varga NEKA
Tulčík 74,56 9 9 Janka Šoltésová NEKA
Uzovce 76,55 5 5 Vincent Tomko SMER
Uzovské Pekľany 79,12 5 5 Peter Hrubý NEKA
Uzovský Šalgov 74,08 7 7 František Lešo ĽS-HZDS,SMER
Varhaňovce 75,48 9 9 Anton Štefko SMER,HZD,KSS
Veľký Slivník 80,50 5 5 Zdenka Ihnátová ĽS-HZDS
Veľký Šariš 56,41 12 12 Mikuláš Drab NEKA
Víťaz 67,14 9 9 Peter Jenča NEKA
Vysoká 76,10 5 5 František Novák SMER
Vyšná Šebastová 60,13 9 9 Stanislav Šváby SaS
Záborské 78,29 5 5 Kristína Maliňáková KDH,SDKÚ-DS
Záhradné 26,43 7 7 Anton Gašpár KDH
Zlatá Baňa 79,82 5 5 Dušan Demčák SDKÚ-DS
Žehňa 78,58 7 7 Andrej Lazor SaS
Žipov 84,76 5 5 František Dzuriček SMER
Župčany 64,10 9 9 Peter Mitra SDKÚ-DS,KDH

Prievidza

Bojnice 59,23 11 11 František Tám SMER
Bošany 44,40 11 11 Pavel Štros NEKA
Brodzany 74,77 7 7 Anton Zima SMER
Bystričany 59,86 9 9 Vojtech Bartoš SNS,SMER,ĽS-HZDS
Chrenovec – Brusno 65,31 7 7 Tibor Čičmanec NEKA
Chvojnica 74,07 5 5 Magdaléna Kotianová ĽS-HZDS
Chynorany 59,28 9 9 Mária Lachkovičová NEKA
Cigeľ 77,43 9 9 Štefan Mjartan SMER
Čavoj 73,28 5 5 Ján Novotka SMER
Čereňany 67,31 9 9 Stanislav Sluka NEKA
Diviacka Nová Ves 70,17 9 9 Ivan Kohút NEKA
Diviaky nad Nitricou 62,96 9 9 Július Duranzia SMER
Dlžín 80,74 5 5 Jozef Štefanec SMER,KDH
Dolné Vestenice 62,63 9 9 Michal Jedinák KDH
Handlová 38,13 19 19 Rudolf Podoba SMER
Horná Ves 61,01 7 7 Jozef Hrotek ĽS-HZDS
Horné Vestenice 55,38 7 7 Pavol Foltán NEKA
Hradište 70,83 9 9 Pavel Kubačka SMER
Jalovec 68,58 7 7 Peter Kotian SMER
Ješkova Ves 58,05 7 7 Pavel Greguš ĽS-HZDS,SMER
Kamenec pod Vtáčnikom 51,58 9 9 Dušan Ďuriš SMER
Kanianka 63,67 11 11 Ivor Husár NEKA
Kľačno 62,45 9 9 Jozef Vrábeľ NEKA
Klátova Nová Ves 45,77 9 9 Iveta Randziaková SMER
Kocurany 78,33 5 5 Vojtech Čičmanec ĽS-HZDS
Kolačno 72,70 7 7 Lýdia Petríková NEKA
Kostolná Ves 70,20 5 5 Stanislav Pánis NEKA
Koš 71,93 9 9 Štefan Závadinka NEKA
Krásno 56,14 7 7 Martin Mikloš SDKÚ-DS
Lazany 72,46 9 9 Karol Boško SMER
Lehota pod Vtáčnikom 61,06 11 11 Ján Cipov SMER
Liešťany 78,34 7 7 Vladimír Šopoň SMER
Lipník 66,18 5 5 Ľudovít Vojtko SNS,SMER
Livina 81,39 5 5 Pavol Petreje KDH
Livinské Opatovce 64,61 5 5 Daniela Hanová NEKA
Malá Čausa 57,89 7 7 Peter Vido SDKÚ-DS
Malé Kršteňany 74,81 5 5 Jaroslav Kopál SMER
Malé Uherce 73,23 7 7 Štefan Čepko NEKA
Malinová 62,67 7 7 Mária Luprichová SNS
Nadlice 77,82 7 7 Peter Dubravický SMER
Nedanovce 68,42 5 5 Jozef Jakubík SMER
Nedožery – Brezany 71,01 9 9 Martin Mokrý SNS,SDKÚ-DS,KDH
Nevidzany 41,94 5 5 Beata Vrecková SMER
Nitrianske Pravno 53,41 11 11 Jozef Balčirák KDH,SDKÚ-DS
Nitrianske Rudno 70,07 9 9 Jozef Pršo NEKA
Nitrianske Sučany 65,02 7 7 Gabriela Kusá SMER
Nitrica 74,85 9 9 Miroslav Beňadik NEKA
Nováky 59,76 11 11 Dušan Šimka KDH
Opatovce nad Nitrou 68,22 9 9 Dana Melišková NEKA
Oslany 61,70 9 9 František Szalay NEKA
Ostratice 70,34 7 7 Ján Podoba NEKA
Partizánske 39,08 25 25 Jozef Božik ĽS-HZDS,S.O.S.,SDĽ
Pažiť 74,27 3 3 Vladimír Baláška SMER
Podhradie 64,55 5 5 Ružena Boboková NEKA
Poluvsie 78,11 7 7 Ján Kaniansky SaS
Poruba 66,47 9 9 Helena Čavojská SMER
Pravenec 65,00 7 7 Róbert Mikulášik NEKA
Prievidza 35,74 31 31 Katarína Macháčková NEKA
Radobica 64,74 7 7 Stanislav Bartoš NEKA
Ráztočno 37,07 7 7 Ivan Škrteľ SMER,SNS
Rudnianska Lehota 36,26 7 6 Ivan Javorček ĽS-HZDS
Sebedražie 65,22 9 9 Peter Juríček SMER
Seč 80,87 5 5 Rudolf Hopko NEKA
Skačany 62,30 9 9 Ladislav Struhár KDH
Šútovce 75,22 5 5 Miroslav Rajčo SMER
Temeš 66,97 5 5 Oľga Fakanová SMER
Turčianky 49,61 5 5 Eva Dragulová SMER
Tužina 71,77 9 9 Ján Sloboda NEKA
Valaská Belá 53,88 9 9 Miloš Cúcik NEKA
Veľká Čausa 74,73 5 5 Dušan Ďurdina SMER
Veľké Kršteňany 66,26 7 7 Marián Staňo SMER,SNS
Veľké Uherce 57,19 9 9 Milan Toma SMER,SNS,ĽS-HZDS
Veľký Klíž 75,69 7 7 Jozef Bielich NEKA
Zemianske Kostoľany 70,46 9 9 Helena Kovačová NEKA
Žabokreky nad Nitrou 55,53 9 9 Otakár Sneženka SDKÚ-DS

Rimavská Sobota

Abovce 79,62 7 7 Irena Hanobiková SMK-MKP
Babinec 62,29 5 5 Jaroslav Benda SMER
Barca 85,33 5 5 Richard Szajkó SRK
Bátka 77,38 7 7 Zoltán Mács SMK-MKP
Belín 78,19 5 5 Štefan Šimko KDH
Blhovce 66,44 7 7 Juraj Csörnök SMK-MKP
Bottovo 85,20 5 5 Andrea Baláková NEKA
Budikovany 80,55 5 5 Jana Hronecová SDKÚ-DS
Cakov 79,08 5 5 Karol Bari SDKÚ-DS
Chanava 81,22 7 7 Ludevít Czókoly NEKA
Chrámec 89,58 5 5 Marta Benedeková MOST – HÍD
Chvalová 89,60 5 5 Vladimír Vaculčiak SMER
Chyžné 66,25 5 5 Ján Greguš SDKÚ-DS
Čerenčany 67,56 5 5 Iveta Hulinová SMER
Čierny Potok 69,06 5 5 Ondrej Hriň ĽS-HZDS
Číž 67,75 7 7 Zoltán Lukács NEKA
Dolné Zahorany 67,85 5 5 Agneša Krahulcová MOST – HÍD
Dražice 79,01 5 5 Krisztián Kovács SMK-MKP
Drienčany 73,33 5 5 Peter Švoňava NEKA
Drňa 79,41 5 5 Endre Vincze MOST – HÍD
Držkovce 80,00 7 7 Mária Duszová KDH
Dubno 83,20 5 5 Eugen Borbás MOST – HÍD
Dubovec 77,51 7 7 Annamária Gotlíbetová SMK-MKP
Dulovo 73,10 5 5 Katarína Balážová SDKÚ-DS
Figa 76,97 5 5 Imrich Palmont MOST – HÍD
Gemer 77,81 7 7 Zoltán Jankóšik MOST – HÍD
Gemerček 50,56 5 5 Zoltán Kisantal MOST – HÍD
Gemerská Ves 76,17 7 7 Monika Lévaiová NEKA
Gemerské Dechtáre 82,82 5 5 Štefan Zagyi SMK-MKP,SDKÚ-DS
Gemerské Michalovce 31,64 5 5 Jolana Óváryová MOST – HÍD
Gemerské Teplice 80,68 5 5 Laura Durančíková SMER
Gemerský Jablonec 78,83 7 7 Július Agócs SMK-MKP
Gemerský Sad 76,56 5 5 Vojtech Pataki NEKA
Gortva 71,97 5 5 Ján Melišík NEKA
Hajnáčka 77,20 7 7 Jozef Hunyák MOST – HÍD
Hnúšťa 38,82 13 13 Michal Bagačka SMER,ĽS-HZDS,SNS,KSS,KDH
Hodejov 72,50 7 7 Štefan Illéš SRK
Hodejovec 75,46 5 5 Oto Veres NEKA
Horné Zahorany 77,58 5 5 Zuzana Vysokaiová SDKÚ-DS
Hostice 84,98 7 7 František Rácz SDKÚ-DS,SMK-MKP,RIS
Hostišovce 65,56 5 5 Viera Sakálová KSS
Hrachovo 40,65 7 7 Ondrej Knechta SMER
Hrlica 82,53 5 5 Mária Antalová SMER
Hrušovo 76,57 5 5 Gizela Ciráková SMER
Hubovo 80,00 5 5
Hucín 65,18 7 7 Ľubomír Samko ĽS-HZDS
Husiná 68,64 7 7 Zoltán Fodor SMK-MKP
Ivanice 75,56 5 5 Jozef Žilka NEKA
Janice 98,40 5 5 Július Vincze SMK-MKP
Jelšava 45,56 9 9 Milan Kolesár SDKÚ-DS
Jesenské 54,47 9 9 Gabriel Mihályi NEKA
Jestice 85,31 5 5 Erika Petriková MOST – HÍD
Kaloša 79,91 7 7 Vojtech Váradi MOST – HÍD
Kameňany 78,21 7 7 Mária Zuzindláková ĽS-HZDS,SMER
Kesovce 68,79 3 3 Aladár Szajkó SMK-MKP
Klenovec 52,49 11 11 Zlata Kaštanová NEKA
Kociha 79,06 5 5 Tatiana Klimová SMER
Konrádovce 70,83 5 5 Tivadar Karkus MOST – HÍD
Kráľ 79,18 7 7 František Béres MOST – HÍD
Kraskovo 75,21 5 5 Zdena Očovayová SMER
Krokava 68,00 3 3 Darina Ďurove SMER
Kružno 76,22 5 5 Pavel Černák SMER
Kyjatice 60,31 3 3 Marián Šulek SMER
Lehota nad Rimavicou 64,91 5 5 Vladimír Ulický KSS
Lenartovce 84,84 7 7 Ján Rákoši SMK-MKP
Lenka 82,08 5 5 Marian Habovčík SDKÚ-DS
Leváre 81,25 5 5 Marta Halászová SMK-MKP
Levkuška 51,39 5 5 Lajos Csolti MOST – HÍD,SDKÚ-DS
Licince 84,19 7 7 Ladislav Miklóš SDKÚ-DS
Lipovec 68,00 3 3 Oľga Rízová OKS
Lubeník 63,38 9 9 Ľubomír Kisel SMER
Lukovištia 71,06 5 5 Jozef Mitter SNS
Magnezitovce 68,62 5 5 Magdaléna Šeševičková SDKÚ-DS
Martinová 65,24 3 3 Eugen Radič RIS
Mokrá Lúka 52,94 5 5 Július Laššan SMER
Muráň 64,50 7 7 Roman Goldschmidt NEKA
Muránska Dlhá Lúka 70,14 5 5 Marek Nosko NEKA
Muránska Huta 61,49 5 5 Robert Ševčík SNS
Muránska Lehota 41,61 5 5 Miloslav Marčák NEKA
Muránska Zdychava 75,82 5 5 Ján Poliak ĽS-HZDS,SMER,SNS
Nandraž 77,59 5 5 Marian Laciak NEKA
Neporadza 77,43 5 5 Jozef Madarász SMK-MKP
Nižný Skálnik 38,46 5 5 Miroslav Bystriansky SDKÚ-DS
Nová Bašta 76,48 7 7 Agneša Czikorová NEKA
Orávka 85,93 5 5 Ján Lichanec ĽS-HZDS
Otročok 75,22 5 5 Vojtech Šomošvári MOST – HÍD,SDKÚ-DS
Ožďany 56,76 9 9 Adrián Barto NEKA
Padarovce 70,54 5 5 Attila Szabó MOST – HÍD,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Pavlovce 91,17 5 5 Vojtech Menyhárt SDKÚ-DS
Petrovce 62,16 5 5 Gyula Köböl NEKA
Ploské 60,00 3 3 Eva Bakošová SMER
Polina 90,09 5 5 Ján Punka MOST – HÍD
Poproč 57,14 3 3 Ľubor Kvaka SMER
Potok 86,11 3 3 Ján Pervan SMER
Prihradzany 80,55 3 3 Dušan Balážik KSS
Radnovce 79,45 7 7 Elemír Tóth SMK-MKP
Rákoš 60,57 5 5 Jaroslav Grendel ĽS-HZDS,SMER
Rakytník 86,01 5 5 Ján Rencsok SMK-MKP
Rašice 63,30 5 5 Aladár Miklós SMK-MKP
Ratková 67,24 5 5 Milan Fakla NEKA
Ratkovská Lehota 80,39 5 5 Milan Koska KDH
Ratkovská Suchá 52,50 3 3 Stanislav Palic KSS
Ratkovské Bystré 82,42 5 5 Dušan Bodnár SMER,SNS,ĽS-HZDS
Revúca 42,73 13 13 Eva Cireňová SMER,ĽS-HZDS
Revúcka Lehota 78,46 5 5 Dušan Pavlák NEKA
Riečka 81,38 5 5 Oskár Tóth NEKA
Rimavská Baňa 63,06 5 5 Jaroslav Suja SMER
Rimavská Seč 78,71 9 9 Márta Stubendek SMK-MKP
Rimavská Sobota 38,69 19 19 Jozef Šimko NEKA
Rimavské Brezovo 40,90 7 7 Viera Feješová SMER
Rimavské Janovce 57,73 7 7 Stanislav Krahulec SDKÚ-DS
Rimavské Zalužany 83,09 5 5 Janka Ďurišová SDKÚ-DS
Rovné 75,65 5 5 Jaroslava Ďurove SMER
Rumince 85,62 5 5 Andrea Javorová NEKA
Rybník 77,22 5 5 Július Brašo KSS
Sása 80,39 5 5 Marta Bystránová SMER
Sirk 73,44 9 9 Peter Sentandráši SMER,ĽS-HZDS
Skerešovo 73,40 5 5 Ján Svitek SMER
Slizké 75,83 5 5 Ivan Kasar ĽS-HZDS
Stará Bašta 85,27 5 5 Ildikó Lászlóová NEKA
Stránska 60,91 5 5 Tibor Sebők SMER
Studená 47,48 5 5 Alexander Varga NEKA
Sútor 93,83 3 3 Tibor Balog HZD
Šimonovce 89,49 5 5 Ernest Lakatoš MOST – HÍD
Širkovce 76,66 7 7 Nándor Kisfaludi NEKA
Šivetice 84,67 5 5 Ľudovít Sendrei ĽS-HZDS,SMER
Španie Pole 34,92 5 5 Alena Darmová SMER
Štrkovec 82,26 5 5 Norbert Keszi NEKA
Tachty 46,71 7 7 Július Molnár MOST – HÍD
Teplý Vrch 69,78 5 5 Jana Janšová SDKÚ-DS
Tisovec 55,17 11 11 Peter Mináč SMER
Tomášovce 90,47 5 5 Vojtech Gyurán MOST – HÍD
Tornaľa 54,24 13 13 Anna Szögedi SMK-MKP
Turčok 75,91 5 5 Tatiana Belánová ĽS-HZDS,SMER
Uzovská Panica 78,88 7 7 Peter Babík EDS,KDH
Valice 66,35 5 5 Ladislav Miko SMK-MKP
Včelince 70,55 7 7 Tibor Kosztúr NEKA
Večelkov 79,46 5 5 Alexander Hulitka NEKA
Veľké Teriakovce 68,84 7 7 Andrej Karas ĽS-HZDS,SNS
Veľký Blh 69,05 9 9 Tibor Csúr NEKA
Vieska nad Blhom 92,37 5 5 Attila Lakatoš SRK
Višňové 65,85 3 3 Zoltán Boršodi MOST – HÍD,SDKÚ-DS
Vlkyňa 78,60 5 5 Ján Czigány SMK-MKP
Vyšné Valice 75,98 5 5 Karol Herényi SMK-MKP
Vyšný Skálnik 74,43 5 5 Ján Durmis NEKA
Zacharovce 86,56 5 5 Ružena Gembická SMER,ĽS-HZDS
Zádor 61,45 5 5 Ildikó Kovács MOST – HÍD
Žiar 78,57 5 5 Zoltán Csizmadia NEKA
Žíp 83,21 5 5 Magdaléna Nagy Pálová SMK-MKP

Rožňava

Ardovo 79,25 5 5 Daniel Fábián NEKA
Betliar 64,35 7 7 Július Farkašovský SMER
Bohúňovo 80,45 5 5 Ágnes Takács SMK-MKP
Bôrka 82,25 5 5 Vojtech Ičo SMK-MKP
Brdárka 70,00 5 5 Jaroslav Hric Jančo OKS
Bretka 60,13 5 5 Anna Giczeiová SMK-MKP
Brzotín 67,74 9 9 Pavol Gášpár SMK-MKP,SaS,SDKÚ-DS
Čierna Lehota 78,43 7 7 Iveta Potočná SDKÚ-DS
Čoltovo 85,71 5 5 Ján Hubay NEKA
Čučma 63,53 7 7 Alexander Szőllős NEKA
Dedinky 75,95 5 5 Milan Ogurčák SNS
Dlhá Ves 73,78 7 7 Eva Kankulová NEKA
Dobšiná 56,61 11 11 Karol Horník SMER
Drnava 75,33 7 7 Helena Ulbriková MOST – HÍD
Gemerská Hôrka 64,20 7 7 Zoltán Tömöl SMK-MKP,MOST – HÍD,ĽS-HZDS
Gemerská Panica 70,98 7 7 Milan Majoroš MOST – HÍD
Gemerská Poloma 68,86 9 9 Ján Chanas NEKA
Gočaltovo 80,00 5 5 Jarmila Pavlíková NEKA
Gočovo 83,80 5 5 Milan Mlynár SNS
Hanková 90,47 5 5 Ondrej Jančík SMER
Henckovce 68,31 5 5 Viera Nemcová SNS,SMER
Honce 79,08 5 5
Hrhov 70,26 7 7 Arpád Szepesi SMK-MKP
Hrušov 80,00 5 5 Gabriel Parti SMK-MKP
Jablonov nad Turňou 78,77 7 7 Pavel Hric SMK-MKP
Jovice 76,67 7 7 František Barci SMK-MKP
Kečovo 71,65 5 5 Július Lőrincz SMK-MKP
Kobeliarovo 72,40 5 5 Jaroslav Nemčko NEKA
Koceľovce 80,50 5 5 Ján Lukáč SNS
Kováčová 83,82 5 5 Adrián Dáni NEKA
Krásnohorská Dlhá Lúka 74,32 7 7 Gabriel Klárik NEKA
Krásnohorské Podhradie 69,37 9 9 Peter Bollo MOST – HÍD
Kružná 76,65 5 5 Ondrej Fábián NEKA
Kunova Teplica 64,54 5 5 Michal Bársony SMER
Lipovník 81,20 7 7 Robert Anna NEKA
Lúčka 70,73 5 5 Jozef Szabó NEKA
Markuška 64,06 5 5 Ondrej Lipták SNS
Meliata 73,56 5 5 Bartolomej Beke NEKA
Nižná Slaná 70,19 9 9 Ján Vieloha SMER
Ochtiná 77,54 7 7 Marián Kapusta NEKA
Pača 70,93 7 7 Ladislav Zagiba NEKA
Pašková 80,00 5 5 Roman Viola ĽS-HZDS
Petrovo 80,28 5 5 Ján Dovec KSS
Plešivec 64,37 9 9 Gabriel Gergely NEKA
Rakovnica 67,37 7 7 Ľuboš Lešták NEKA
Rejdová 80,57 7 7 Ján Valentík SDKÚ-DS
Rochovce 77,27 5 5 Stanislav Levrinc ĽS-HZDS
Roštár 81,55 5 5 Vladimír Slivka NEKA
Rozložná 75,60 5 5 Viktor Vápeník SMER
Rožňava 42,46 17 17 Vladislav Laciak NEKA
Rožňavské Bystré 50,74 5 5 Želmíra Gonosová SMER
Rudná 48,91 5 5 Július Kerekes NEKA
Silica 74,21 5 5 Vojtech Berec MOST – HÍD
Silická Brezová 65,80 5 5 Alžbeta Sanislóová NEKA
Silická Jablonica 82,97 5 5 Eva Tamášová MOST – HÍD
Slavec 75,78 5 5 Valentín Borzy SMK-MKP
Slavoška 90,10 5 5 Ján Jakubovský SMER
Slavošovce 66,56 9 9 Štefan Bašták SMER
Stratená 55,37 5 5 Erika Oravcová SMER
Štítnik 69,24 9 9 Miloš Gallo Barnák SDKÚ-DS,SaS
Vlachovo 68,24 7 7 Peter Pakes SNS
Vyšná Slaná 86,17 5 5 Dušan Gallo SMER

Ružomberok

Bešeňová 82,31 5 5 Martin Baran NEKA
Hubová 77,21 9 9 Stanislav Nechaj NEKA
Ivachnová 56,05 5 5 Vladimír Guoth KDH
Kalameny 75,13 5 5 Július Česák NEKA
Komjatná 63,97 9 9 Otto Brtko NEKA
Likavka 56,96 9 9 Marián Javorka NEKA
Liptovská Lúžna 59,56 9 9 Albín Husarčík SMER
Liptovská Osada 68,06 9 9 Róbert Kuzma NEKA
Liptovská Štiavnica 72,03 7 7 Dušan Lauko SNS
Liptovská Teplá 77,01 7 7 Vladimír Šimalčík SNS
Liptovské Revúce 68,60 9 9 Miloš Kuriš NEKA
Liptovské Sliače 69,83 11 11 Ján Ondrejka KDH
Liptovský Michal 81,10 5 5 Juraj Vrtich NEKA
Lisková 70,31 9 9 Jozef Murina NEKA
Ľubochňa 70,60 9 9 Peter Dávidík NEKA
Lúčky 68,41 9 9 Anton Druska NEKA
Ludrová 80,54 7 7 Peter Slimák SMER
Martinček 50,47 5 5 Marián Lauko KDH
Potok 80,80 5 5 Katarína Machová SNS
Ružomberok 41,36 25 25 Ján Pavlík NEKA
Stankovany 78,08 9 9 Rudolf Baleja NEKA
Štiavnička 41,88 7 7 Ladislav Zvara SMER
Švošov 62,06 7 7 Andrej Kostilnik NEKA
Turík 73,48 5 5 Stanislav Krakovský NEKA
Valaská Dubová 36,12 7 7 Jozef Fleis SMER

Senec

Bernolákovo 48,74 11 11 Ľubomír Poór NEKA
Blatné 61,59 9 9 Katarína Takáčová NEKA
Boldog 77,57 5 5 Alojz Časný NEKA
Chorvátsky Grob 63,76 10 10 Miroslav Marynčák SDKÚ-DS,SaS,MOST – HÍD
Čataj 63,69 7 7 Jozef Čič SMER,ĽS-HZDS,SNS,KSS
Dunajská Lužná 56,57 11 11 Štefan Jurčík NEKA
Hamuliakovo 64,40 7 7 Jozef Schnóbl NEKA
Hrubá Borša 85,10 5 5 Ladislav Vidra NEKA
Hrubý Šúr 45,36 7 7 Ladislav Gujber SMK-MKP,MOST – HÍD
Hurbanova Ves 42,35 5 5 Ľubomír Petrák SMER
Igram 34,78 7 7 Štefan Kováľ KDH
Ivanka pri Dunaji 43,05 12 12 Magdaléna Holcingerová NEKA
Kalinkovo 71,35 7 7 Štefan Božík NEKA
Kaplna 32,94 7 7 Vladimír Vittek NEKA
Kostolná pri Dunaji 82,14 5 5 Ján Filkász KDH
Kráľová pri Senci 36,05 9 9 Alojz Koiš NEKA
Malinovo 39,13 9 9 Eva Godová NEKA
Miloslavov 62,34 7 7 Milan Baďanský SaS,SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Most pri Bratislave 53,32 9 9 František Mastný NEKA
Nová Dedinka 59,24 9 9 Viola Takáčová NEKA
Nový Svet 70,00 5 5 Štefan Hrubý SMER
Reca 56,22 9 9 Zoltán Metzner SMK-MKP,MOST – HÍD
Rovinka 57,03 9 9 Milan Bombala NEKA
Senec 34,75 19 19 Karol Kvál NEKA
Tomášov 64,87 9 9 Jozef Szalay NEKA
Tureň 73,68 7 7 Štefan Čermák SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Veľký Biel 51,16 7 7 Anton Danter NEKA
Vlky 53,56 5 5 Baltazár Fejes SMK-MKP
Zálesie 35,99 7 7 Jozef Meško NEKA

Senica

Bílkove Humence 59,55 5 5 Rastislav Nemečkay NEKA
Borský Mikuláš 51,68 11 11 Vladimír Bízek KDH,SDKÚ-DS
Borský Svätý Jur 59,88 9 9 Anna Kratochvílová NEKA
Brodské 64,77 9 9 Anna Krídlová NEKA
Cerová 46,25 9 9 Vladimír Jánoš NEKA
Chropov 82,67 5 5 Anton Ivánek NEKA
Čáry 59,81 9 9 Martin Královič NEKA
Častkov 81,92 7 7 Štefan Juráš SDKÚ-DS
Dojč 63,18 9 9 Katarína Jankovičová NEKA
Dubovce 72,84 7 7 Dana Mikulová NEKA
Gbely 56,81 12 12 Jozef Hazlinger NEKA
Hlboké 69,84 7 7 Miloš Čobrda NEKA
Holíč 39,14 16 16 Zdenko Čambal ND,SMER
Hradište pod Vrátnom 71,88 7 7 Ivan Hatiar NEKA
Jablonica 53,43 9 9 Alena Hazuchová NEKA
Kátov 75,10 7 7 Terézia Kučerová NEKA
Kopčany 56,82 9 9 Dušan Dubecký NEKA
Koválov 73,80 7 7 Pavol Kuba KDH
Koválovec 73,72 5 5 Valéria Kudláčová SMER
Kuklov 53,78 7 7 Štefan Šimkovič NEKA
Kúty 53,42 11 11 Branislav Vávra NEKA
Lakšárska Nová Ves 63,50 9 9 Oľga Procházková NEKA
Letničie 77,14 7 7 Marián Dvorský SDKÚ-DS,KDH
Lopašov 76,22 5 5 Marián Bederka KDH
Mokrý Háj 51,01 7 7 Peter Pobuda NEKA
Moravský Svätý Ján 61,13 9 9 Anton Emrich NEKA
Oreské 83,45 5 5 Tomáš Mikuš KDH
Osuské 71,28 7 7 Anton Fiala SMER,KDH
Petrova Ves 47,17 9 9 Miroslav Pochylý KDH,SMER,ĽS-HZDS,ND
Plavecký Peter 29,20 7 7 Viera Kollárová KDH
Podbranč 75,74 7 7 Milan Kadlíček NEKA
Popudinské Močidľany 63,77 7 7 Dana Žúrková SDKÚ-DS,KDH,ND
Prietrž 66,44 7 7 Dana Blažková NEKA
Prietržka 75,64 5 5 Rudolf Bartal SMER
Prievaly 64,26 7 7 Tatiana Beňáková KDH
Radimov 71,03 7 7 Ján Provazník KDH
Radošovce 66,21 9 9 Vladimír Kočárik KDH
Rohov 81,85 5 5 Juraj Králiček SMER
Rovensko 80,54 5 5 Marian Rehuš NEKA
Rybky 80,67 5 5 Henrich Ravas NEKA
Sekule 54,41 9 9 Pavla Maxianová NEKA
Senica 34,72 25 25 Ľubomír Parízek NEKA
Skalica 41,05 19 19 Stanislav Chovanec NEKA
Smolinské 38,67 7 7 Peter Betták SMER
Smrdáky 70,99 7 7 Emília Pavlíková KDH
Sobotište 65,55 9 9 Dušan Horňák NEKA
Šajdíkove Humence 65,83 9 9 Jozef Vajda SMER
Šaštín – Stráže 43,61 11 11 Radovan Prstek SMER
Štefanov 65,29 9 9 Rudolf Polák KDH
Trnovec 39,92 5 5 Jozef Kotvan KDH
Unín 67,96 9 9 Štefan Andel NEKA
Vrádište 66,16 7 7 Milan Kováč NEKA

Spišská Nová Ves

Arnutovce 61,82 7 7 Jaroslav Gazdura KDH,SDKÚ-DS
Betlanovce 57,54 7 7 Beata Kopčáková SDKÚ-DS,KDH
Bystrany 58,98 9 9 František Žiga SRK,RIS,SSS
Chrasť nad Hornádom 77,73 7 7 Marián Melega KDH
Danišovce 86,70 5 5 Miroslav Výrostek ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS,KDH
Gelnica 44,10 13 13 Anna Nemčíková KDH,ĽS-HZDS,SMER,SDKÚ-DS,SNS
Harichovce 54,86 9 9 Miloš Augustiňák NEKA
Helcmanovce 64,21 9 9 Tibor Theis ĽS-HZDS,SNS
Henclová 74,72 5 5 Lýdia Šomšáková KDH
Hincovce 72,88 5 5 Ondrej Faith NEKA
Hnilčík 47,01 5 5 Vladimír Fabian SMER,ĽS-HZDS,SNS
Hnilec 73,68 5 5 Otokár Jeremiaš KDH
Hrabušice 63,52 9 9 Jana Skokanová KDH,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS,SF
Hrišovce 55,73 5 5 Peter Dzurov KDH,SDKÚ-DS
Iliašovce 61,55 7 7 Ladislav Grondžák SMER
Jaklovce 60,03 9 9 Pavol Kuspan OKS
Jamník 66,12 9 9 Anton Petruška SF
Kaľava 57,23 5 5 Jozef Bandžuch SMER
Kluknava 68,66 9 9 Štefan Kováč SDKÚ-DS,KDH
Kojšov 77,47 7 7 Anton Bašniar NEKA
Kolinovce 58,46 5 5 Vincent Bača ĽS-HZDS,SMER,SNS
Krompachy 52,28 12 12 Iveta Rušinová NEKA
Letanovce 63,13 9 9 Michal Urban KDH,SDKÚ-DS
Lieskovany 83,84 5 5 Michal Ovčiarik KDH
Margecany 51,24 9 9 Igor Petrik NEKA
Markušovce 59,23 11 11 Michal Čuchran SDKÚ-DS
Matejovce nad Hornádom 72,56 5 5 Terézia Kočišová KDH,SDKÚ-DS
Mlynky 74,32 7 7 Alfréd Franko SNS
Mníšek nad Hnilcom 66,72 7 7 Ľudovít Kujnisch SMER
Nálepkovo 69,90 9 9 Dušan Slivka SDKÚ-DS
Odorín 63,10 7 7 Mikuláš Živčák KDH,SDKÚ-DS
Olcnava 62,31 7 7 Jaroslav Salaj SMER
Oľšavka 86,45 5 5 Jozef Klešč KDH
Poráč 74,76 9 9 Peter Volčko SMER
Prakovce 50,72 11 11 Miroslav Pisko NEKA
Richnava 80,74 9 9 Vladimír Pokuta RIS
Rudňany 54,66 11 11 Miroslav Blišťan NEKA
Slatvina 79,76 5 5 Vladislav Vrábeľ SMER
Slovinky 50,57 9 9 Michal Pačan NEKA
Smižany 53,51 13 13 Michal Kotrady NEKA
Smolnícka Huta 70,47 5 5 Ján Grega SDKÚ-DS,SMER
Smolník 56,81 7 7 Margita Brutovská SMER,SDKÚ-DS,KDH
Spišská Nová Ves 39,61 19 19 Ján Volný SMER
Spišské Tomášovce 50,82 9 9 Zuzana Nebusová NEKA
Spišské Vlachy 61,90 11 11 Ľubomír Fifik NEKA
Spišský Hrušov 67,72 7 7 Elena Franková SMER
Stará Voda 89,15 5 5 Ján Jarábek NEKA
Švedlár 80,02 9 9 Oskár Münnich SMER,SF,HZD,S.O.S.,ĽS-HZDS,SMK-MKP
Teplička 69,29 9 9 Ladislav Koňak ĽS-HZDS,SMER,SNS
Úhorná 73,45 5 5 Roman König NEKA
Veľký Folkmar 48,33 7 7 Milan Grega NEKA
Vítkovce 76,01 7 7 Jozef Olejník SaS
Vojkovce 73,96 5 5 Rastislav Kolej NEKA
Závadka 51,84 7 7 Vladimír Kišák KDH
Žakarovce 67,93 7 7 Mária Falatková SMER
Žehra 79,42 9 9 Ivan Mižigár NEKA

Stará Ľubovňa

Chmeľnica 63,78 7 7 Štefan Šimský NEKA
Čirč 76,42 9 9 Michal Didik NEKA
Ďurková 67,70 5 5 Ján Kuruc NEKA
Forbasy 75,14 5 5 Július Vyrostek KDH,SDKÚ-DS
Hajtovka 45,94 5 5 Pavol Nosek SNS,KDH,SMER,SDKÚ-DS
Haligovce 28,14 7 7 Milan Volček KDH,SDKÚ-DS
Hniezdne 58,03 9 9 Viktor Selep ĽS-HZDS
Hraničné 55,12 5 5 Miroslav Pokrivčák SMER,KDH
Hromoš 78,75 7 7 Maroš Kočiš SMER,SNS,MOST – HÍD
Jakubany 43,90 9 9 Jozef Dufala SMER,KDH,SDKÚ-DS
Jarabina 65,66 7 7 Mikuláš Kaňa SMER,NK
Kamienka 59,82 9 9 Juraj Jedinák SMER
Kolačkov 77,21 9 9 Ján Horanský NEKA
Kremná 15,85 5 5 Zdenka Šlampiaková SMER
Kyjov 62,84 7 7 Juraj Chamila SMER,ĽS-HZDS
Lacková 69,85 5 5 Marek Gallík NEKA
Lesnica 63,36 7 7 Ján Gondek SDKÚ-DS,KDH,SMER
Litmanová 57,56 7 7 Vasiľ Vislocký KDH,SDKÚ-DS
Lomnička 81,80 7 7 Mária Oračková ĽS-HZDS
Ľubotín 64,38 9 9 Jozef Havrila SDKÚ-DS,KDH
Malý Lipník 67,23 5 5 Jozef Šesták KDH,SMER,SDKÚ-DS
Matysová 80,59 3 3 Iveta Kundrátová SMER
Mníšek nad Popradom 58,67 7 7 Peter Žemba KDH
Nižné Ružbachy 39,91 7 7 Jozef Abrahamovský SDKÚ-DS,KDH
Nová Ľubovňa 62,30 9 9 Stanislav Turlík KDH
Obručné 69,44 5 5 Danka Uhrinková SMER
Orlov 69,87 7 7 Peter Timočko SMER
Plaveč 58,29 9 9 Štefan Murcko ĽS-HZDS,SMER
Plavnica 35,26 9 9 Rastislav Grich SMER,KDH,ĽS-HZDS
Podolínec 62,36 11 11 Iveta Bachledová NEKA
Pusté Pole 72,61 5 5 Mária Plavčanová ĽS-HZDS
Ruská Voľa nad Popradom 83,11 5 5 Miroslav Tomčo SMER,KSS
Stará Ľubovňa 46,45 19 19 Michal Biganič NEKA
Starina 85,41 3 3 Štefan Solotruk NEKA
Stráňany 71,79 5 5 Viera Kravčáková SMER
Sulín 55,59 5 5 Anna Hiľáková NEKA
Šambron 62,68 5 5 Štefan Petrus ĽS-HZDS,SMER
Šarišské Jastrabie 40,66 9 9 Ľubomír Rešetár SMER,SDKÚ-DS,KDH
Údol 81,73 5 5 Štefan Arendáč SDKÚ-DS
Veľká Lesná 73,27 5 5 Ján Michna SDKÚ-DS
Veľký Lipník 61,28 7 7 Štefan Stempák NEKA
Vislanka 44,91 5 5 Dušan Firment SMER
Vyšné Ružbachy 67,28 9 9 Ján Dudjak NEKA

Stropkov

Baňa 51,67 5 5 František Šlang SMER
Breznica 53,02 7 7 Slavomír Brendza SDKÚ-DS,SaS
Breznička 66,03 5 5 Jaroslav Verba SMER
Brusnica 82,11 5 5 Tatiana Szabóová SaS
Bukovce 64,02 7 7 Jaroslav Palička SMER
Bystrá 86,20 3 3 Božena Korečková SMER
Bžany 71,09 5 5 Miroslav Fečko SMER,SNS
Chotča 71,68 7 7 Štefan Radačovský SMER,SNS
Duplín 69,07 5 5 Jozef Potoma SDKÚ-DS,SaS,KDH
Gribov 86,07 5 5 Vladislav Zuber SMER,MOST – HÍD
Havaj 65,73 5 5 Stanislav Viňarský NEKA
Jakušovce 69,76 5 5 Ján Smetanka SDKÚ-DS
Kolbovce 83,59 5 5 Marek Antoš SMER
Korunková 48,68 5 5 Emil Vrábeľ SDKÚ-DS
Kožuchovce 60,65 5 5 Ivan Zajac SMER
Krišľovce 78,57 3 3 Monika Dovičáková KDH
Kručov 55,24 5 5 Anna Kertisová SMER,MOST – HÍD
Krušinec 73,76 5 5 Viktor Bochin ĽS-HZDS
Lomné 51,86 5 5 Ľudmila Hospodárová SMER,SNS
Makovce 44,85 5 5 Nadežda Švahlová SMER
Malá Poľana 85,39 5 5 Andrej Ličko SMER
Miková 76,72 5 5 Dušan Džula SDKÚ-DS
Miňovce 79,63 5 5 Ľubomír Kapa NEKA
Mrázovce 71,42 5 5 Ján Bujdoš SMER
Nižná Olšava 59,62 5 5 Igor Madzin MOST – HÍD
Oľšavka 71,85 5 5 Ján Ovsaník SMER
Potôčky 69,64 5 5 Dušan Šmajda SMER
Potoky 76,62 5 5 Milan Vavrek SMER
Staškovce 68,42 5 5 Štefan Varcholík SMER,SNS
Stropkov 51,92 18 18 Peter Obrimčák SMER,ĽS-HZDS,HZD
Šandal 67,20 5 5 Ján Slivka SMER,SNS
Tisinec 65,00 5 5 Jozef Kačmár SMER,MOST – HÍD
Tokajík 56,04 5 5 Jana Medvecová SMER
Turany nad Ondavou 74,62 5 5 Viera Pundžáková SMER
Varechovce 67,40 5 5 Milan Hudák SMER
Veľkrop 82,11 5 5 Marián Prokopič SMER,MOST – HÍD
Vislava 74,31 5 5 Milan Haňak SMER
Vladiča 80,00 5 5 Helena Popiková SMER,SNS
Vojtovce 68,00 5 5 Helena Kasardová SMER
Vyškovce 87,93 5 5 Ján Mruz SMER
Vyšná Olšava 80,26 7 7 Juraj Kasarda SDKÚ-DS
Vyšný Hrabovec 81,37 5 5 Juraj Pšár SMER

Svidník

Belejovce 44,44 3 3 Ján Marko SMER
Beňadikovce 81,38 5 5 Ladislav Džogan SMER,ĽS-HZDS
Bodružal 86,27 5 5 Dušan Zelizňák SMER
Cernina 72,43 7 7 Helena Madzinová SMER,MOST – HÍD
Cigla 89,47 5 5 Ján Bodrucký SDKÚ-DS
Dlhoňa 77,77 5 5 Jaroslav Sadiv SMER,ĽS-HZDS
Dobroslava 72,72 3 3 Vladimír Šlepecký SDKÚ-DS
Dubová 44,56 5 5 Miloš Vaňušaník SDKÚ-DS
Dukovce 80,78 5 5 Jozef Bodnár SDKÚ-DS
Fijaš 86,08 5 5 Ján Vasilišin SMER
Giraltovce 55,23 11 11 Ján Rubis SMER,ĽS-HZDS
Havranec 100,00 3 3 Milan Ščerba MOST – HÍD
Hrabovčík 85,20 5 5 Sergej Vasilenko NEKA
Hunkovce 70,35 5 5 Ján Franko SMER
Jurkova Voľa 41,89 3 3 Jaroslava Grossmannová SMER
Kalnište 71,33 7 7 František Cauner KDH,SDKÚ-DS
Kapišová 77,63 5 5 Pavol Fek NK,MOST – HÍD
Kečkovce 42,42 5 5 Edita Oreničová SMER,KDH,NK
Kobylnice 79,45 5 5 František Vojček SMER,SNS
Korejovce 69,38 5 5 Marta Frančáková SMER,NK,KDH
Kračúnovce 63,19 7 7 Dušan Majerník NEKA
Krajná Bystrá 57,91 5 5 Ján Štefanco SDKÚ-DS,SaS,KDH,MOST – HÍD
Krajná Poľana 83,85 5 5 Jozef Feciľak MOST – HÍD
Krajná Porúbka 51,02 5 5 Viera Dercová SDKÚ-DS
Krajné Čierno 65,21 5 5 Miroslava Hamborská SDKÚ-DS,NK
Kružlová 72,08 7 7 Adrián Gužo SDKÚ-DS,MOST – HÍD,SDĽ,KDH,NK
Kuková 65,09 7 7 Štefan Kožlej SMER
Kurimka 63,48 5 5 Ján Božík SMER,MOST – HÍD
Ladomirová 59,39 7 7 Ladislav Bojčík MOST – HÍD,SDKÚ-DS,KDH,SDĽ
Lúčka 45,93 7 7 Mikuláš Mašlej KDH
Lužany pri Topli 77,18 5 5 Miroslav Čorba SDKÚ-DS
Matovce 83,49 5 5 Ján Referovič SMER,SNS
Medvedie 62,22 5 5 Juraj Červák MOST – HÍD,SDĽ
Mestisko 73,08 5 5 Ladislav Vaňko SDKÚ-DS,SDĽ
Mičakovce 80,34 5 5 Pavel Andrijko SNS,SDĽ
Miroľa 82,08 5 5 Michal Kurečko SDKÚ-DS
Mlynárovce 77,04 5 5 Peter Kidala SMER,ĽS-HZDS
Nižná Jedľová 89,47 5 5 Alena Džupinová SDKÚ-DS,NK
Nižná Pisaná 81,48 5 5 Milan Grega SMER
Nižný Komárnik 85,82 5 5 Anna Ferkaninová SDKÚ-DS
Nižný Mirošov 79,51 5 5 Darina Keselicová SMER,MOST – HÍD,KDH
Nižný Orlík 78,42 5 5 Juraj Petný SMER,NK
Nová Polianka 58,49 5 5 Ján Barvirčák SMER
Okrúhle 73,46 7 7 Michal Kolesár SMER,ĽS-HZDS
Príkra 80,00 3 3 Ján Brenišin SMER
Pstriná 38,77 5 5 Anna Mihaliková SaS
Radoma 81,26 5 5 Michal Viravec SMER,MOST – HÍD
Rakovčík 54,48 5 5 Iveta Horvatová SMER
Rovné 79,38 5 5 Stanislav Viravec SNS
Roztoky 67,30 5 5 Martin Jurkovič SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Soboš 84,95 3 3 Ivana Ivančová NK
Stročín 75,46 5 5 Ján Drimák NEKA
Svidnička 58,40 5 5 Anna Paňková SMER,MOST – HÍD,KDH
Svidník 47,54 17 17 Ján Holodňák NEKA
Šarbov 76,92 3 3 Stanislav Skasko SMER
Šarišský Štiavnik 74,45 5 5 Ján Hic SMER
Šemetkovce 77,77 5 5 Zdeno Čmarada SNS
Štefurov 77,89 5 5 Anna Kaščaková SMER
Vagrinec 66,99 5 5 Peter Klim MOST – HÍD
Valkovce 52,90 5 5 Ján Chrzan SMER
Vápeník 67,44 3 3 Edita Harvišová SMER
Vyšná Jedľová 71,05 5 5 Michal Michalko SMER
Vyšná Pisaná 65,57 5 5 Vasil Pitlivka SMER
Vyšný Komárnik 86,15 5 5 Daniela Štefancová SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Vyšný Mirošov 78,50 7 7 Michal Petranik SDĽ
Vyšný Orlík 79,42 5 5 Michal Džupin NEKA
Železník 71,96 5 5 Andrej Mitaľ NEKA
Želmanovce 40,46 5 5 Tomáš Košč KDH,SDKÚ-DS

Šaľa

Diakovce 59,62 9 9 László Hajdu SMK-MKP
Dlhá nad Váhom 66,49 7 7 Pavol Tóth NEKA
Hájske 78,00 9 9 Jozef Matušica NEKA
Horná Kráľová 48,91 9 9 Emil Rábek NEKA
Kráľová nad Váhom 24,17 9 9 Ferenc Bergendi MOST – HÍD
Močenok 57,58 11 11 Marián Borza NEKA
Neded 38,79 11 11 Štefan Jancsó SMK-MKP
Selice 48,87 9 9 Igor Mandák NEKA
Šaľa 30,57 21 21 Martin Alföldi SDKÚ-DS,KDH
Tešedíkovo 61,02 11 11 Gyula Borsányi SMK-MKP
Trnovec nad Váhom 58,74 9 9 Ján Hrabovský NEKA
Vlčany 59,22 11 11 Július Iván SMK-MKP
Žihárec 73,99 9 9 Alajos Baranyay SMK-MKP

Štúrovo

Bajtava 88,58 5 5
Belá 58,78 5 5 Michal Varga NEKA
Bíňa 68,40 9 9 Eva Čákváriová NEKA
Bruty 80,90 7 7 Alexander Hubač MOST – HÍD
Chľaba 67,40 7 7 Henrieta Kosznovszka NEKA
Gbelce 56,92 9 9 Gabriel Mihalik NEKA
Kamenica nad Hronom 69,49 9 9 Ján Elzer SMER
Kamenín 64,05 7 7 Ladislav Benefi SMK-MKP
Kamenný Most 67,98 9 9 Ladislav Magát MOST – HÍD
Leľa 80,64 5 5 Alexander Mezei NEKA
Ľubá 70,15 5 5 Imrich Gőz NEKA
Malá nad Hronom 81,76 5 5 Rita Pásztorová MOST – HÍD
Malé Kosihy 81,81 5 5 Anna Molnárová NEKA
Mužla 61,08 9 9 Károly Drapák NEKA
Nána 64,76 9 9 Zuzana Matusková SMK-MKP
Nová Vieska 70,35 7 7 Róbert Kis SMK-MKP
Obid 69,64 7 7 Tibor Nagy SMK-MKP
Pavlová 80,28 5 5 Monika Górová SMK-MKP
Salka 79,11 9 9 Ján Józsa NEKA
Sikenička 76,12 5 5 Katarína Grófová NEKA
Svodín 63,72 9 9 Attila Szász NEKA
Šarkan 72,37 5 5 Beata Székelyová NEKA
Štúrovo 49,40 15 15 Ján Oravec NEKA

Topoľčany

Ardanovce 70,43 5 5 Ľubomíra Ondrejková SMER
Belince 69,73 5 5 Ľubomír Varga ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Biskupová 72,25 5 5 Stanislav Knížat NEKA
Blesovce 79,05 5 5 Zdeněk Michalec SMER
Bojná 69,55 9 9 Jozef Vančo SMER
Chrabrany 68,92 7 7 Ľubomír Goga KDH
Čeľadince 42,28 5 5 Milan Moravka ĽS-HZDS
Čermany 81,26 5 5 Imrich Chrenko NEKA
Dvorany nad Nitrou 44,44 7 7 František Košecký NEKA
Hajná Nová Ves 78,35 5 5 Igor Koma NEKA
Horné Chlebany 68,43 5 5 Jozef Ladický SMER
Horné Obdokovce 64,29 9 9 Jana Martonková NEKA
Horné Štitáre 68,93 5 5 Martin Fulka NEKA
Hrušovany 62,17 9 9 Jozef Benca SMER,ĽS-HZDS
Jacovce 61,60 9 9 Imrich Hermann NEKA
Kamanová 61,93 5 5 Peter Hudec NEKA
Koniarovce 69,28 7 7 Miroslav Konštiak NEKA
Kovarce 69,16 9 8 Helena Paučírová NEKA
Krnča 67,81 9 9 Jaroslav Kačina NEKA
Krtovce 53,94 5 5 Juraj Oravec SME R
Krušovce 69,45 7 7 Ivan Hubinský SMER
Kuzmice 81,25 7 7 Peter Mojžiš SMER
Lipovník 43,77 5 5 Dušan Turčan SMER
Ludanice 48,16 9 9 Ľubica Petráková NEKA
Lužany 70,83 5 5 Ľubomír Goga KDH
Malé Ripňany 48,63 7 7 Pavol Gubáň SMER
Nemčice 71,80 7 7 Jozef Mokoš SMER
Nemečky 80,72 5 5 Viera Uhlárová NEKA
Nitrianska Blatnica 66,32 9 9 Michal Toman SMER
Nitrianska Streda 74,88 7 7 Mária Majtánová NEKA
Norovce 72,69 5 5 Peter Doval NEKA
Oponice 69,36 7 7 Peter Marko SDKÚ-DS
Orešany 52,49 5 5 Róbert Kopáčik SMER,ĽS-HZDS
Podhradie 74,79 5 5 Milan Štefkovič KDH
Prašice 68,10 7 7 Erika Nemešová SMER
Práznovce 67,60 7 7 Jaroslav Blina ĽS-HZDS
Preseľany 58,05 9 9 Juraj Trsťan NEKA
Radošina 60,77 9 9 Marta Kolková SDKÚ-DS
Rajčany 69,74 7 7 Mária Švecová NEKA
Solčany 59,25 9 9 Juraj Soboňa ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Solčianky 71,87 5 5 Dušan Ondruška SMER
Súlovce 75,88 7 7 Gabriel Svorad ĽS-HZDS,SMER
Svrbice 50,28 5 5 Vladimír Hromádka KDH
Šalgovce 65,80 7 7 Tibor Púček SMER
Tesáre 77,72 7 7 Daniel Bago KDH
Topoľčany 31,11 21 21 Peter Baláž SMER,SNS
Tovarníky 68,11 9 9 Marián Nováčik NEKA
Tvrdomestice 64,81 5 5 Jozef Beňo NEKA
Urmince 65,54 9 9 Jozef Cifra ND,SMER,KDH
Veľké Dvorany 65,55 7 7 Emil Dinga NEKA
Veľké Ripňany 38,17 9 9 Jozef Balážik SMER,KDH
Velušovce 51,19 7 7 Mário Pätoprstý SMER
Vozokany 83,45 5 5 Jaroslav Bazala NEKA
Závada 69,30 7 7 Marián Petruš SMER,KDH

Trebišov

Bačka 78,65 5 5 Ladislav Kosztyu NEKA
Bačkov 84,73 7 7 Ján Kukuruc SMER
Bara 85,87 5 5 Albert Csizmadia SMK-MKP
Biel 69,27 9 9 František Czető MOST – HÍD,SMK-MKP
Boľ 73,80 7 7 Ladislav Illés NEKA
Borša 69,08 7 7 Mária Kováčová SMER,MOST – HÍD
Boťany 74,26 9 9 Dionýz Szabó SMK-MKP
Brehov 68,75 7 7 Ján Balog KDH
Brezina 68,42 7 7 Magdaléna Balogová NEKA
Byšta 81,61 5 5 Andrej Beľuš KDH
Cejkov 46,97 9 9 Ladislav Slovjak SDKÚ-DS,KDH,ĽS-HZDS,SNS
Čeľovce 72,61 7 7 Ján Michalko ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Čerhov 41,28 7 7 Pavol Balogh NEKA
Černochov 65,21 5 5 Darina Šipošová NEKA
Čierna 79,05 5 5 Ladislav Jámbor SMER
Čierna nad Tisou 47,86 9 9 Marta Vozáriková SMER
Dargov 72,41 7 7 Štefánia Bojtimová SMER
Dobrá 78,16 5 5 Mikuláš Csoma NEKA
Dvorianky 65,07 7 7 Andrej Marcin SMER
Egreš 75,47 5 5 Gabriela Timková SNS
Hraň 57,73 7 7 Helena Zuskáčová SMER,KDH,SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Hrčeľ 73,14 7 7 Rudolf Balog SDĽ
Hriadky 81,84 5 5 Milan Rohaľ SMER,MOST – HÍD,ĽS-HZDS
Kašov 77,44 3 3 Pavol Kušnirik SDKÚ-DS
Kazimír 66,81 7 7 Jozef Toma SDKÚ-DS
Klin nad Bodrogom 68,85 5 5 Eva Baloghová MOST – HÍD
Kožuchov 76,19 5 5 Gejza Köver NEKA
Kráľovský Chlmec 56,37 11 11 Jozef Balog NEKA
Kravany 78,24 5 5 Mária Kaňuchová SMER
Kuzmice 58,07 9 9 Ján Geňo KDH
Kysta 74,22 5 5 Ján Lajoš MOST – HÍD,ĽS-HZDS
Ladmovce 80,43 5 5 Alžbeta Szabová SMK-MKP
Lastovce 73,05 7 7 Michal Hrinko MOST – HÍD,ĽS-HZDS,KDH,SMER
Leles 67,15 7 7 Michal Zurbola MOST – HÍD
Luhyňa 75,75 5 5 Michal Riľak MOST – HÍD,ĽS-HZDS,SMER
Malá Tŕňa 70,87 5 5 Monika Rakacká MOST – HÍD
Malé Ozorovce 70,56 7 7 Milan Dolák NEKA
Malé Trakany 72,38 9 9 Árpád Petrik NEKA
Malý Horeš 31,41 9 9 Csaba Furik SMK-MKP
Malý Kamenec 73,71 5 5 Ágnes Máté SMK-MKP
Michaľany 60,04 9 9 Daniel Ceran NEKA
Nižný Žipov 34,13 9 9 Ján Garbár NEKA
Novosad 67,72 9 9 Jozef Jastrab NEKA
Nový Ruskov 51,93 7 7 Ján Borovský SMER,SDKÚ-DS,KDH
Parchovany 63,76 9 9 Ján Hvozdík SMER,ĽS-HZDS
Plechotice 71,65 7 7 Marek Andráš KDH
Poľany 76,45 7 7 Mikuláš Csorba MOST – HÍD
Pribeník 68,38 7 7 Pavol Fülöp MOST – HÍD
Rad 48,64 7 7 Ladislav Liška MOST – HÍD
Sečovce 56,96 12 12 Jozef Gamrát NEKA
Sirník 47,78 7 7 Viktor Kalán MOST – HÍD,ĽS-HZDS,SMER
Slivník 68,84 7 7 Vladimír Kráľovský SMER,MOST – HÍD,ĽS-HZDS
Slovenské Nové Mesto 66,46 9 9 Ján Kalinič SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Soľnička 76,47 5 5 Ladislav Krestyanko SMK-MKP
Somotor 69,95 9 9 Ján Juhász SMK-MKP,MOST – HÍD,SDKÚ-DS
Stanča 62,98 5 5 Ján Hančin NEKA
Stankovce 54,96 3 3 Ján Krucovčin SDKÚ-DS
Strážne 70,14 7 7 Július Horváth NEKA
Streda nad Bodrogom 55,84 9 9 František Gecse NEKA
Svätá Mária 53,34 7 7 Štefan Hornyák SMK-MKP
Svätuše 49,43 7 7 Gustáv Liszkai MOST – HÍD,SMK-MKP
Svinice 52,04 5 5 Magdaléna Kondásová NEKA
Trebišov 48,41 25 25 Marián Kolesár NEKA
Trnávka 73,42 5 5 Martina Polčová SMER
Veľaty 65,75 7 7 Mikuláš Levkut NEKA
Veľká Tŕňa 78,89 5 5 Vojtech Bodnár SDKÚ-DS,KDH
Veľké Ozorovce 70,27 7 7 Alena Kováčová SMER
Veľké Trakany 64,23 9 9 József Kopasz SMK-MKP
Veľký Horeš 59,78 9 9 Zoltán Pál MOST – HÍD
Veľký Kamenec 68,71 7 7 Attila Nagy NEKA
Viničky 63,34 7 7 Michal Takáč SMER,MOST – HÍD
Višňov 67,78 5 5 Martin Tomko KDH
Vojčice 59,29 8 8 Vlastimil Kiral-Varga NEKA
Vojka 77,06 7 7 Štefan Juhász MOST – HÍD
Zatín 69,60 7 7 Zoltán Szaxon SMK-MKP,MOST – HÍD
Zbehňov 71,53 5 5 Martin Timko KDH
Zemplín 70,03 5 5 Mikuláš Takács SMK-MKP
Zemplínska Nová Ves 64,05 7 7 Michal Šlepkovský SDĽ
Zemplínska Teplica 41,13 9 9 Jozefína Uhaľová NEKA
Zemplínske Hradište 64,98 9 9 Ján Oláh SMER,KDH,SDKÚ-DS
Zemplínske Jastrabie 57,51 7 7 Miroslav Maďar KDH,SDKÚ-DS,SMER
Zemplínsky Branč 64,13 5 5 Jozef Tóth SaS

Trenčín

Adamovské Kochanovce 74,24 7 7 Michal Križan SaS
Bobot 77,16 7 7 Ľubomír Tunega NEKA
Bohunice 62,79 7 7 Peter Hajdúch NEKA
Bolešov 71,52 9 9 Martin Rác SZ
Borčice 64,35 5 5 Anton Fabuš SMER
Chocholná – Velčice 72,99 9 9 Ľubomír Škriečka KDH
Červený Kameň 74,79 7 7 Jozef Bartoš KDH
Dolná Poruba 57,72 5 5 Miroslav Kopčan NEKA
Dolná Súča 70,89 9 9 Pavol Kvasnica NEKA
Drietoma 68,88 9 9 Jozef Kluka NEKA
Dubnica nad Váhom 32,95 19 19 Jozef Gašparík NEKA
Dubodiel 70,16 7 7 Božena Richtárechová SMER
Dulov 34,03 7 7 Antonia Kandaliková SMER
Horná Poruba 45,59 7 7 Milan Staňo SNS
Horná Súča 63,96 10 10 Juraj Ondračka NEKA
Horňany 63,74 5 5 Eva Šrámková ĽS-HZDS,SMER,SNS
Horné Srnie 64,24 9 9 Jozef Húserka SNS
Hrabovka 69,47 5 5 Ivan Čulen NEKA
Ilava 49,26 13 13 Štefan Daško NEKA
Ivanovce 69,34 7 7 Mária Hládeková ĽS-HZDS,SMER,SNS
Kameničany 75,18 5 5 Igor Daško SNS
Kostolná – Záriečie 67,88 7 7 Peter Pilko NEKA
Košeca 63,86 9 9 Radomír Brtáň NEKA
Košecké Podhradie 51,37 7 7 Rastislav Čepák SMER
Krivoklát 28,97 5 5 Mária Prekopová NEKA
Krivosúd – Bodovka 47,76 5 5 Vladimír Kmeťo NEKA
Ladce 48,19 9 9 Ján Remo ĽS-HZDS
Melčice – Lieskové 67,30 9 9 Miroslav Matiáš SMER
Mikušovce 71,41 9 9 Viktor Buček NEKA
Mníchova Lehota 48,76 9 9 Jozef Kováč NEKA
Motešice 71,96 7 7 Martin Mach NEKA
Nemšová 59,45 13 13 František Bagin NEKA
Neporadza 61,10 7 7 Marián Kopecký KDH
Nová Dubnica 43,98 15 15 Peter Marušinec SMER,SNS,ĽS-HZDS
Omšenie 60,17 9 9 Jozef Marček ĽS-HZDS
Opatovce 70,18 5 5 Janka Horňáková NEKA
Petrova Lehota 79,73 5 5 Radko Rožánek NEKA
Pruské 44,13 9 9 Viliam Cíbik NEKA
Sedmerovec 47,44 5 5 Ján Galko NEKA
Selec 57,16 7 7 Stanislav Svatik ĽS-HZDS,SNS
Skalka nad Váhom 72,06 7 7 Anton Horečný ĽS-HZDS,KDH
Slavnica 75,43 7 7 Anna Prekopová KDH
Soblahov 60,92 9 9 Eva Ďuďáková NEKA
Svinná 57,09 9 9 Anna Sýkorová NEKA
Štvrtok 82,33 5 5 Pavol Habdák SMER
Trenčianska Teplá 46,39 11 11 Milan Berec SMER,KDH
Trenčianska Turná 55,69 9 9 Peter Mikula KDH
Trenčianske Jastrabie 68,91 9 9 Zdeněk Frývaldský NEKA
Trenčianske Mitice 64,77 7 7 Dušan Rozemberg ĽS-HZDS
Trenčianske Stankovce 50,98 9 9 Eva Beňovičová ĽS-HZDS
Trenčianske Teplice 50,08 11 11 Štefan Škultéty SDKÚ-DS,KDH,SaS
Trenčín 44,88 25 25 Richard Rybníček NEKA
Tuchyňa 75,31 7 7 Eva Hejduková ĽS-HZDS
Veľká Hradná 30,41 7 7 Emil Masár KDH
Veľké Bierovce 69,17 5 5 Ján Marcinát KDH
Vršatské Podhradie 82,74 5 5 Pavol Husár ĽS-HZDS
Zamarovce 73,54 7 7 Stanislav Červeňan SMER
Zliechov 80,47 7 7 Anton Miko NEKA

Trnava

Biely Kostol 52,86 7 7 Jozef Adámek NEKA
Bíňovce 68,97 7 7 Mária Cádrová NEKA
Bohdanovce nad Trnavou 71,45 9 9 Miroslav Sučák NEKA
Bojničky 58,60 9 9 Jaroslav Gubáň NEKA
Boleráz 53,78 9 9 Pavol Mackovčín NEKA
Borová 73,91 5 5 Florián Mišík NEKA
Brestovany 62,67 9 9 Jozef Gabriel NEKA
Bučany 63,32 9 9 Šebestian Lančarič NEKA
Buková 71,63 7 7 Miloš Herceg NEKA
Cífer 56,96 11 11 Maroš Sagan KDH,SDKÚ-DS
Červeník 66,45 9 9 Marián Mihálik NEKA
Dechtice 69,62 9 9 Karol Zachar SNS,SMER
Dlhá 44,83 5 5 Rudolf Braniša NEKA
Dobrá Voda 72,46 7 7 Marek Drobný NEKA
Dolná Krupá 58,41 9 9 Teofil Mihalovič KDH
Dolné Dubové 71,32 7 7 Marek Hrčka NEKA
Dolné Lovčice 60,12 5 5 Anna Slováková SMER
Dolné Orešany 66,69 9 9 Juliana Belicová NEKA
Dolné Otrokovce 78,13 5 5 Emília Mičianová SMER
Dolné Trhovište 39,61 7 7 Jaroslav Mrváň SMER
Dolné Zelenice 73,19 7 7 Dagmar Jakubcová NEKA
Dvorníky 59,77 9 9 Ľuboš Gubáň SNS
Hlohovec 39,81 23 23 Peter Dvoran KDH,SDKÚ-DS,SMER
Horná Krupá 84,24 5 5 Ján Hrčka SMER
Horné Dubové 42,24 5 5 Ján Hrčka NEKA
Horné Orešany 56,47 9 9 Ján Kormúth SMER,KDH
Horné Otrokovce 76,47 7 7 Eva Kukučková SNS
Horné Trhovište 71,60 7 7 Tibor Veľký SNS
Horné Zelenice 58,55 7 7 Viera Darivčaková SaS
Hrnčiarovce nad Parnou 55,70 9 9 Jaroslav Kráľovič NEKA
Jalšové 76,11 5 5 Emília Živčáková NEKA
Jaslovské Bohunice 72,44 9 9 Božena Krajčovičová NEKA
Kátlovce 74,23 9 9 Pavol Johanes NEKA
Kľačany 70,41 7 7 Róbert Kožík NEKA
Koplotovce 76,05 7 7 Rudolf Štefanovič SMER
Košolná 42,08 7 7 Martin Halaksa NEKA
Križovany nad Dudváhom 62,11 9 9 Svetlana Masaryková NEKA
Leopoldov 48,27 11 11 Milan Gavorník NEKA
Lošonec 73,74 5 5 Emil Štibraný NEKA
Madunice 41,48 9 9 Alena Jelušová NEKA
Majcichov 63,03 9 9 Tibor Marek NEKA
Malženice 68,48 9 9 Miroslav Macko NEKA
Merašice 74,17 5 5 Stanislav Michal SMER
Naháč 79,48 5 5 Emerencia Nádaská NEKA
Opoj 70,05 5 5 Alojz Matúš NEKA
Pastuchov 69,89 7 7 Ladislav Ištok KDH
Pavlice 81,19 7 7 Ľubomír Baláž SNS
Radošovce 82,84 5 5 Miroslav Remenár KDH
Ratkovce 83,60 5 5 Martin Červenka NEKA
Ružindol 70,20 9 9 Vladimír Púčik NEKA
Sasinkovo 35,33 7 7 Jaroslav Jamrich SMER
Siladice 55,47 7 7 Jana Chynoradská NEKA
Slovenská Nová Ves 63,07 5 5 Michal Kaluža NEKA
Smolenice 59,57 11 11 Pavlína Hornáčková NEKA
Suchá nad Parnou 61,67 9 9 Daniela Balážová NEKA
Šelpice 69,23 7 7 Ružena Opálková NEKA
Špačince 66,83 9 9 Július Zemko SMER
Šúrovce 56,16 9 9 Miloslav Richnák NEKA
Tekolďany 83,46 5 5 Alena Rolincová KDH
Tepličky 81,46 5 5 Miroslav Veľký SMER,SNS
Trakovice 67,60 9 9 Ľudovít Tolarovič NEKA
Trnava 29,35 31 31 Vladimír Butko KDH
Trstín 63,65 9 9 Marta Genčúrová NEKA
Vlčkovce 63,67 9 9 Ivan Dobrovodský NEKA
Voderady 68,37 9 9 Marek Turanský NEKA
Zavar 46,54 9 9 Rudolf Baroš ĽS-HZDS
Zeleneč 50,84 9 9 Ivan Ranuša NEKA
Zvončín 77,28 7 7 Michaela Strakošová NEKA
Žlkovce 66,98 7 7 Tibor Stanko KDH

Veľký Krtíš

Balog nad Ipľom 76,64 7 7 Ľudovít Cseri SMK-MKP,MOST – HÍD
Bátorová 72,24 5 5 Daniela Lichvárová SMER,ĽS-HZDS,HZD
Brusník 71,60 5 5 Zuzana Mališová SMER,ĽS-HZDS
Bušince 63,46 9 9 Zoltán Végh NEKA
Chrastince 76,56 5 3 Jozef Varga SDKÚ-DS
Chrťany 84,48 5 5 Pavel Hriň ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Čebovce 72,69 9 9 Ladislav Martin HZD
Čeláre 67,41 5 5 Vojtech Ádám SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Čelovce 71,51 5 5 Ján Petroch ĽS-HZDS
Červeňany 50,00 3 3 Radoslav Palášthy SMER
Dačov Lom 60,17 5 5 Drahotín Zvalo SMER
Dolinka 77,86 5 5 József Nagy SMK-MKP,MOST – HÍD
Dolná Strehová 51,28 9 9 Dušan Mališ SMER
Dolné Plachtince 71,66 7 7 Jozef Ivic SDKÚ-DS,SMER
Dolné Strháre 55,55 5 5 Miloš Beňov SMER
Ďurkovce 83,17 5 5 Eva Egryová SMK-MKP,MOST – HÍD
Glabušovce 80,64 5 5 Štefan Chudý NEKA
Horná Strehová 55,07 5 5 Jana Kukučková SDKÚ-DS,SMER
Horné Plachtince 79,31 5 5 Ladislav Nozdrovický NEKA
Horné Strháre 69,34 5 5 Juraj Pastorok SDKÚ-DS
Hrušov 62,44 7 7 Pavel Bendík NEKA
Ipeľské Predmostie 71,79 7 7 Marián Hocsák NEKA
Kamenné Kosihy 83,79 5 5 Tibor Ďurkovič NEKA
Kiarov 91,07 5 5 Pavol Suchánsky SMK-MKP,MOST – HÍD
Kleňany 47,43 5 5 Helena Csákyová SMK-MKP
Koláre 76,44 5 5 Alžbeta Grešinová MOST – HÍD
Kosihovce 63,30 5 5 Eva Gyurászová MOST – HÍD,SMK-MKP,SMER,ĽS-HZDS
Kosihy nad Ipľom 85,26 5 5 Silvia Košíková SMK-MKP
Kováčovce 59,68 5 5 Jozef Filip SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Lesenice 72,05 7 7 Ladislav Majdán SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Ľuboriečka 71,92 5 5
Malá Čalomija 63,63 5 5 Miroslav Hlačok SMER
Malé Straciny 86,48 5 5 Tatiana Káššayová SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Malé Zlievce 84,65 5 5 Darina Huďanová SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Malý Krtíš 52,73 5 5 Václav Hájevský NEKA
Modrý Kameň 60,56 9 9 Aladár Bariak SDKÚ-DS
Muľa 75,44 5 5 Vojtech Nagy NEKA
Nenince 84,00 9 9 Zoltán Kuzma NEKA
Nová Ves 67,41 5 5 Štefan Paholík ĽS-HZDS,SMER
Obeckov 77,47 5 5 Ľudovít Roško SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Olováry 84,76 5 5 Jozef Vízi MOST – HÍD
Opatovská Nová Ves 72,15 7 7 László Jámbor SMK-MKP
Opava 72,72 3 3 Pavel Lekýr SMER
Pôtor 67,07 7 7 Branislav Laco SMER,ĽS-HZDS,SNS
Pravica 67,44 5 5 Pavel Lenhard ĽS-HZDS
Príbelce 69,33 7 7 Pavel Kollár SMER
Sečianky 67,49 5 5 Jozef Deák NEKA
Seľany 80,00 5 5 Pavel Celeng MOST – HÍD,SMER,HZD
Senné 63,97 5 5 Ján Ragač MOST – HÍD
Sklabiná 66,12 7 7 Marta Kálovcová SMER,MOST – HÍD
Slovenské Ďarmoty 61,42 7 7 Denisa Árvayová NEKA
Slovenské Kľačany 76,47 5 5 Anna Mužíková SaS
Stredné Plachtince 70,36 7 7 Štefan Benko SMER
Sucháň 53,00 5 5 Anna Triznová SMER
Suché Brezovo 59,34 5 5 Eva Pasiarová SMER
Širákov 41,17 5 5 Katarína Dovičinová MOST – HÍD
Šuľa 88,13 3 3 Miroslav Vozaf NEKA
Trebušovce 83,73 5 5 Erika Sásová MOST – HÍD
Veľká Čalomija 74,08 7 7 Michal Nagy SMK-MKP
Veľká Ves nad Ipľom 70,78 5 5 Ladislav Kerata SMK-MKP
Veľké Straciny 40,15 5 5 Ján Jakab ĽS-HZDS,SMER
Veľké Zlievce 77,69 5 5 Ivan Krahulec SDKÚ-DS,MOST – HÍD,SMER
Veľký Krtíš 34,34 15 15 Dalibor Surkoš SMER,ĽS-HZDS,SNS
Veľký Lom 55,81 5 5 Anna Gregorová SDKÚ-DS
Vieska 60,73 5 5 Anna Makovníková SDKÚ-DS,ĽS-HZDS,MOST – HÍD,KDH,SMER
Vinica 70,03 9 9 Béla Hrubík SMK-MKP
Vrbovka 82,55 5 5 Károly Zólyomi NEKA
Záhorce 75,92 7 7 Branislav Kázmer SDKÚ-DS
Závada 58,86 7 7 Miroslav Kalmár SMER
Zombor 58,41 5 5 Marián Galo SMER
Želovce 60,50 9 9 Július Makó SMER

Vranov nad Topľou

Babie 77,38 5 5 Dušan Dzurko SMER
Banské 77,05 9 9 Štefan Petruň KDH
Benkovce 69,43 7 7 Jozef Lancoš ZRS
Bystré 67,88 9 9 Ľubomír Hreha NEKA
Cabov 67,44 5 5 Michal Orosi KDH
Čaklov 62,78 9 9 Andrej Dragula EDS
Čičava 82,98 7 7 Ladislav Kalafa KDH
Čierne nad Topľou 79,90 7 7 Štefan Straka ÚSVIT,KSS,SDĽ,MOST – HÍD,ĽS-HZDS,SNS
Ďapalovce 56,59 5 5 Ján Cmár SMER
Davidov 75,30 7 7 Jozef Vaľko NEKA
Detrík 56,81 5 5 Ľubica Voľanská SMER
Dlhé Klčovo 33,57 9 9 Andrej Kulik NEKA
Ďurďoš 67,64 5 5 Emília Marcinková SMER
Giglovce 83,21 5 5 Jozef Nedzbala ĽS-HZDS,SNS
Girovce 87,93 5 5 Jana Lešková KDH
Hanušovce nad Topľou 65,00 11 11 Štefan Straka SMER
Hencovce 73,92 9 9 Štefan Kovaľ KDH
Hermanovce nad Topľou 73,72 7 7 Ján Krivák SMER
Hlinné 48,72 9 9 Milena Naštová Hladová KDH,SMER
Holčíkovce 79,88 5 5 Michal Flešár NEKA
Jasenovce 77,00 5 5 Štefan Vilcega SMER,MOST – HÍD,KDH
Jastrabie nad Topľou 53,91 5 5 Michal Džuka SMER,MOST – HÍD
Juskova Voľa 82,17 5 5 Jozef Lukačin SMER
Kamenná Poruba 72,25 9 9 Dušan Baranský SMER
Kladzany 40,35 7 7 Daniel Lorinc SDKÚ-DS
Komárany 75,52 5 5 Marián Lapko NEKA
Kučín 76,53 5 5 Marcela Baškovská NEKA
Kvakovce 75,74 5 5 Vladislav Kolesár NEKA
Majerovce 76,45 5 5 Ján Fabian NEKA
Malá Domaša 52,66 5 5 Jaroslav Makatúra SMER
Matiaška 76,81 5 5 Anna Pavelicová SNS
Medzianky 86,89 5 5 Pavel Bašista SDKÚ-DS,KDH,MOST – HÍD,SaS
Merník 47,18 7 7 Marián Kostelník SMER
Michalok 74,24 5 5 Viera Mihočová NEKA
Nižný Hrabovec 64,16 7 7 Marcela Pčolinská KDH,KDS,SDKÚ-DS
Nižný Hrušov 63,82 9 9 Juraj Tomáš KDH,SDKÚ-DS
Nižný Kručov 75,61 5 5 Vladimíra Hermanovská KDH
Nová Kelča 65,23 5 5 Mária Telepunová SMER
Ondavské Matiašovce 77,72 7 7 Mária Mražíková SDKÚ-DS,KDH
Pavlovce 52,96 5 5 Jozef Kočiš SDKÚ-DS,KDH,MOST – HÍD
Petkovce 53,71 5 5 Pavol Hybala SMER
Petrovce 81,81 5 5 Michal Peter NEKA
Piskorovce 80,64 5 5 Pavol Šatník NEKA
Poša 65,45 7 7 Tadeáš Malý NEKA
Prosačov 57,81 5 5 Ján Šoltés SMER
Radvanovce 44,37 5 5 Jozef Mogiš SDKÚ-DS
Rafajovce 79,10 3 3 Božena Dubasová NEKA
Remeniny 60,88 5 5 Slavomír Molitoris SMER
Rudlov 75,72 7 7 Ján Markuš NEKA
Ruská Voľa 66,66 3 3 Anna Chamajová SMER
Sačurov 55,30 9 9 Peter Barát NEKA
Sečovská Polianka 59,83 9 9 Marián Fedor NEKA
Sedliská 59,77 9 9 Jozef Dobrocký KDH,SDKÚ-DS,MOST – HÍD
Skrabské 75,40 7 7 Štefan Hudák NEKA
Slovenská Kajňa 64,02 7 7 Jozef Durkaj SDKÚ-DS,KDH
Soľ 58,49 9 9 Jozef Berta NEKA
Štefanovce 38,20 5 5 Peter Giboda SZ
Tovarné 68,14 9 9 Kvetoslava Mižáková NEKA
Tovarnianska Polianka 68,88 5 5 Marián Kerčák ĽS-HZDS,SMER
Vavrinec 68,62 3 3 Helena Tabaková ĽS-HZDS
Vechec 75,07 7 7 Michal Čandík SMER
Vlača 71,80 5 5 Michal Kľučár SMER
Vranov nad Topľou 44,89 25 25 Ján Ragan NEKA
Vyšný Kazimír 64,00 5 5 Michal Duda SMER
Vyšný Žipov 59,74 9 9 Miroslav Ondič SZ
Zámutov 69,75 9 9 Dušan Višňovský NEKA
Zlatník 67,21 5 5 Martina Lukáčová NEKA
Žalobín 82,07 7 7 Valéria Račková SMER

Zvolen

Babiná 62,65 5 5 Jana Gregušová SMER
Bacúrov 74,16 5 5 Katarína Zlámalová SMER,ĽS-HZDS
Breziny 73,11 5 5 Ondrej Frlajs NEKA
Budča 58,57 9 9 František Moravec ĽS-HZDS,SMER,MOST – HÍD
Bzovík 66,83 7 7 Emília Kohútová SMER,SNS,ĽS-HZDS
Bzovská Lehôtka 67,27 5 5 Jozef Pálka SMER,ĽS-HZDS
Cerovo 73,75 7 7 Zdenko Ďurovkin ĽS-HZDS,SMER
Čabradský Vrbovok 79,22 5 5 Soňa Franková SF
Čekovce 54,20 5 5 Milan Gregáň NEKA
Detva 48,69 17 17 Ján Šufliarský NEKA
Detvianska Huta 69,70 7 7 Jana Hrončeková SMER
Devičie 77,82 5 5 Ján Baláž SMER,ĽS-HZDS
Dobrá Niva 60,79 9 9 Martin Krúdy SDKÚ-DS
Dolné Mladonice 76,41 5 5 Eduard Roganský KDH
Dolný Badín 71,77 5 5 Mária Jaďuďová SMER
Domaníky 79,62 5 5 Eva Vicianová SDKÚ-DS
Drážovce 59,00 5 5 Renáta Mrázová SMER
Drienovo 84,70 5 5 Ivana Drígeľová SNS
Dubové 67,92 5 5 Anna Janovicová SMER,ĽS-HZDS
Dúbravy 62,93 7 7 Ján Ľalík SDKÚ-DS
Dudince 66,88 9 9 Štefan Pokľuda SNS,KDH,ĽS-HZDS
Hontianske Moravce 66,52 7 7 Rudolf Gabryš ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,KDH,SNS
Hontianske Nemce 60,48 7 7 Jozef Nemec NEKA
Hontianske Tesáre 70,14 7 7 Dana Kohútová NEKA
Horné Mladonice 70,92 5 5 Erika Korčoková SMER
Horný Badín 79,02 5 5 Mária Hnilicová ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Horný Tisovník 76,71 5 5 Ján Kľuka ĽS-HZDS,SMER
Hriňová 50,40 13 13 Stanislav Horník SDKÚ-DS,KDH,SaS
Hronská Breznica 67,51 5 5 Igor Kanda NEKA
Jalšovík 43,90 5 5 Vladimír Balko SMER
Klokoč 43,03 5 5 Jozef Výbošťok SDKÚ-DS,KDH
Korytárky 66,20 7 7 Ľubomír Straka KDH,SDKÚ-DS,SaS
Kováčová 60,22 9 9 Slavomír Brachna ĽS-HZDS
Kozí Vrbovok 72,18 5 5 Angela Valašťanová SMER,KDH
Kráľovce – Krnišov 75,31 5 5 Ľubomír Slančík SMER,SNS,ĽS-HZDS
Kriváň 59,10 9 9 Imrich Paľko ĽS-HZDS,SMER
Krupina 50,09 12 12 Radoslav Vazan SMER
Lackov 56,97 5 5 Oľga Mozoľová SMER
Ladzany 55,68 5 5 Miloš Čmela SMER
Látky 68,77 5 5 Ľubomír Bahleda SMER
Lieskovec 48,92 9 9 Peter Ťavoda SMER,ĽS-HZDS
Lišov 76,41 5 5 Martin Hámorský SMER
Litava 75,36 7 7 Štefan Matejkin SMER,KDH
Lukavica 86,04 5 5 Róbert Kíšik NEKA
Medovarce 54,59 5 5 Oľga Švarcová SMER,ĽS-HZDS
Michalková 45,71 3 3 Ján Parobok NEKA
Očová 48,96 9 9 Jaroslav Dominik NEKA
Ostrá Lúka 57,37 5 5 Juraj Jelok NEKA
Pliešovce 57,65 9 9 Štefan Sýkora NEKA
Podkriváň 64,50 7 7 Jozef Malatinec ĽS-HZDS,SMER
Podzámčok 75,71 5 5
Rykynčice 74,16 5 5 Eva Nemčovská SaS,KDH,SDKÚ-DS
Sása 36,35 7 7 Ľubica Jergušová SMER
Sebechleby 62,55 7 7 Martin Schvarc NEKA
Selce 57,14 5 5 Mária Šulcová SMER,SDKÚ-DS,KDH
Senohrad 64,45 7 7 Oľga Bartková KDH,SDKÚ-DS,SMER
Sielnica 61,37 9 9 Anna Gavajdová ĽS-HZDS,SMER
Slatinské Lazy 32,59 5 5 Darina Hroncová SMER
Sliač 52,86 11 11 Daniel Dunčko SDKÚ-DS,SaS
Stará Huta 74,15 5 5 Jozef Hudec NEKA
Stožok 70,30 7 7 Jana Klimová SDKÚ-DS
Sudince 56,00 5 5 Daniela Šinková SMER
Súdovce 76,00 5 5 Priska Fantová SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Terany 72,87 7 7 Iveta Gajdošová SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Tŕnie 75,39 5 5 Július Murín SMER
Trpín 72,72 5 5 Miroslav Melaga SDKÚ-DS
Turová 76,13 5 5 Jana Jarotová NEKA
Uňatín 69,78 5 5 Anna Babiaková SMER,KDH,SNS
Veľká Lúka 72,27 5 5 Júlia Šebová ĽS-HZDS
Vígľaš 67,44 9 9 Róbert Záchenský NEKA
Vígľašská Huta – Kalinka 75,16 5 5 Pavel Michalec NEKA
Zemiansky Vrbovok 67,70 5 5 Mária Petrovičová SMER,KDH,SDKÚ-DS
Zvolen 29,70 25 25 Miroslav Kusein SMER,ĽS-HZDS,KDH,MOST – HÍD,KSS,HZD,SZS,ZRS,EDS,SF
Zvolenská Slatina 63,10 9 9 Mária Klimentová NEKA
Železná Breznica 70,13 7 7 Ján Dúbravský SMER
Žibritov 64,81 5 5 Dušan Laco SMER

Žiar nad Hronom

Baďan 64,88 5 5 Ľubica Kuková SMER,ĽS-HZDS,SNS
Banská Belá 60,24 7 7 Branislav Babirád NEKA
Banská Štiavnica 52,36 17 17 Nadežda Babiaková SMER,ĽS-HZDS,SNS
Banský Studenec 67,12 5 5 Mária Kašiarová NEKA
Bartošova Lehôtka 79,27 5 5 Ľubomír Bielik SNS
Beluj 82,56 5 5 Slávka Cibulová KDH,SDKÚ-DS,SaS,MOST – HÍD
Brehy 72,51 9 9 Juraj Tencer NEKA
Bzenica 73,08 7 7 Jozef Dekýš SMER
Dekýš 79,00 5 5 Jozef Bucha SMER
Dolná Trnávka 80,00 5 5 Miroslav Grekčo NEKA
Dolná Ves 75,11 5 5 Milan Pračko NEKA
Dolná Ždaňa 68,80 7 7 Andrea Murgašová SMER,ĽS-HZDS
Hliník nad Hronom 63,09 9 9 Dušan Antal SMER
Hodruša – Hámre 64,91 9 9 Jozef Uram NEKA
Horná Ves 33,79 7 7 Simona Holicová SMER
Horná Ždaňa 78,16 5 5 Alena Bugárová SMER,SDKÚ-DS
Horné Hámre 75,76 7 7 Milan Mokrý NEKA
Hrabičov 68,12 7 7 Ján Adámik ĽS-HZDS
Hronská Dúbrava 75,59 5 5 Jozef Brhlík SMER,ĽS-HZDS
Hronský Beňadik 71,05 9 9 Stanislav Lopúch SNS
Ihráč 57,08 7 7 Ľudmila Febenová NEKA
Ilija 76,97 5 5 Milan Jokel NEKA
Janova Lehota 74,93 7 7 Božena Kováčová SMER,SNS
Jastrabá 76,71 7 7 Vojtech Sklenár SMER,ĽS-HZDS,SNS
Kľak 81,67 5 5 Pavol Píš NEKA
Kopernica 69,03 5 5 Rastislav Slanina SMER
Kosorín 73,59 5 5 Ľuboš Finka SMER
Kozelník 78,94 5 5 Ivan Vráb NEKA
Krahule 67,97 5 5 Miroslav Schwarz NEKA
Kremnica 54,98 13 13 Zuzana Balážová NEKA
Kremnické Bane 66,18 5 5 Konrád Schwarz NEKA
Kunešov 68,96 5 5 Ján Ihring NEKA
Ladomerská Vieska 57,56 7 7 Vladimír Baran SMER
Lehôtka pod Brehmi 72,15 5 5 Juraj Zaťko NEKA
Lovča 40,64 7 7 Ondrej Bahno SMER,ĽS-HZDS,SNS
Lovčica – Trubín 46,04 8 8 Rudolf Námešný ĽS-HZDS,SMER,SNS
Lúčky 71,27 5 5 František Zajak SMER
Lutila 67,56 9 9 Ján Pružina NEKA
Malá Lehota 72,65 7 7 Marta Tisovská SMER
Močiar 63,12 5 5 Adriana Vančová SMER,ĽS-HZDS,SNS
Nevoľné 84,90 5 5 Štefan Henžel SMER
Nová Baňa 54,49 13 13 Ján Havran SMER,ĽS-HZDS
Orovnica 74,23 7 7 Katarína Forgáčová NEKA
Ostrý Grúň 76,57 5 5 Jana Angletová SaS
Píla 71,42 5 5 Emília Jokalová SMER,ĽS-HZDS
Pitelová 64,52 7 7 Ján Kubík SDKÚ-DS
Počúvadlo 61,44 5 5 Dušan Triebušník SDKÚ-DS
Podhorie 78,92 5 5 Ľubica Kordíková NEKA
Prenčov 49,15 7 7 Alena Ciglanová ĽS-HZDS,SMER
Prestavlky 59,27 7 7 Ján Abrahám SMER,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Prochot 47,25 5 5 Darina Gajdošová SMER,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Repište 41,43 5 5 Vladimír Šalkovský SMER
Rudno nad Hronom 77,03 7 7 Ľubomír Kršjak SMER
Sklené Teplice 62,80 5 5 Ľubomír Meliš SMER
Slaská 77,60 5 5 Daniel Gelien NEKA
Stará Kremnička 64,28 9 9 Dušan Rajčan SNJ
Svätý Anton 55,38 9 9 Jozef Baranyai NEKA
Štiavnické Bane 66,17 7 7 Stanislav Neuschl SMER,SNS
Tekovská Breznica 70,80 9 9 Jozef Dolinaj SMER,ĽS-HZDS,KDH
Trnavá Hora 64,43 9 9 Ján Harman NEKA
Veľká Lehota 66,63 7 7 Marta Šmondrková SMER
Veľké Pole 56,20 5 5 František Demeter ĽS-HZDS
Voznica 43,09 7 7 Kamil Blaho SMER
Vyhne 63,90 9 9 Vladimír Bevelaqua NEKA
Vysoká 43,39 5 5 Valéria Kuková SDKÚ-DS
Žarnovica 47,49 13 13 Kamil Danko SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS,KSS
Žiar nad Hronom 41,74 19 19 Ivan Černaj NEKA
Župkov 51,66 7 7 Ján Tomáš NEKA

Žilina

Belá 71,35 11 11 Matúš Krajči NEKA
Bitarová 65,38 7 7 František Drdák NEKA
Brezany 71,32 7 7 Kamil Pecko SDKÚ-DS
Bytča 55,01 17 17 Miroslav Minárčik SMER
Čičmany 81,81 5 5 Natália Dubnicayová SMER
Divina 46,28 9 9 Emil Molko SZS
Divinka 67,70 6 6 Michal Krško SZS
Dlhé Pole 70,76 9 9 Dana Veveričíková ĽS-HZDS,SNS,SMER
Dolná Tižina 72,38 7 7 Anton Ďurana KDH
Dolný Hričov 64,60 9 9 Vladimír Sadloň SNS
Dolný Vadičov 79,56 5 5 Miroslava Ondreášová NEKA
Ďurčiná 71,86 7 7 Ján Čerňan SMER
Fačkov 70,86 7 7 Miroslav Mikula SMER
Gbeľany 66,80 7 7 Jozef Martinček SMER
Hlboké nad Váhom 80,52 7 7 Dušan Pinčík SNS
Hôrky 70,16 7 7 Miroslav Kašuba SNS,SMER
Horný Hričov 50,46 7 7 Jozef Trizuljak NEKA
Horný Vadičov 75,65 9 9 Vladimír Káčerík NEKA
Hričovské Podhradie 80,19 5 5 Jarmila Dobroňová SMER
Hvozdnica 66,24 7 7 Miroslav Minárik ĽS-HZDS
Jablonové 80,33 7 7 Ladislav Čička NEKA
Jasenové 68,77 7 7 Valéria Gažúrová SMER,SNS
Kamenná Poruba 71,62 9 9 Štefan Kasman NEKA
Kľače 76,87 5 5 Jozef Jánošík NEKA
Kolárovice 63,53 9 9 Jozef Hruštinec SMER
Konská 77,30 9 9 Janka Stupňanová EDS
Kotešová 64,08 9 9 Peter Mozolík NEKA
Kotrčiná Lúčka 60,23 5 5 Jozef Žabka SDKÚ-DS
Krasňany 69,29 9 9 Miroslav Bielka KDH
Kunerad 81,64 7 7 Daniel Zelenay SNS
Kysucké Nové Mesto 51,33 19 19 Ján Hartel NEKA
Kysucký Lieskovec 66,86 9 9 Štefan Mrenka NEKA
Lietava 65,23 9 9 Pavol Gašpierik NEKA
Lietavská Lúčka 56,06 9 9 Marian Sliviak SNS
Lietavská Svinná – Babkov 59,57 9 9 Štefan Zjavka NEKA
Lodno 71,68 7 7 Alžbeta Suriaková NEKA
Lopušné Pažite 77,65 5 5 Anton Mrmus KDH,SMER
Lutiše 76,07 7 7 Anton Štefko NEKA
Lysica 74,27 7 7 Jozef Ďurana SMER
Malá Čierna 75,66 5 5 Jozef Filo SMER,SNS
Maršová – Rašov 82,40 7 7 Dagmar Karasová SMER
Mojš 73,18 7 7 Štefan Svetko NEKA
Nededza 72,15 7 7 Peter Vajda NEKA
Nesluša 70,20 11 11 Marian Chovaňák NEKA
Nezbudská Lúčka 75,98 5 5 Eduard Samec SMER
Ochodnica 68,83 7 7 Radoslav Ďuroška SMER
Ovčiarsko 73,68 7 7 Štefan Debnár SMER
Paština Závada 53,71 5 5 Viera Hvizdáková SNS
Petrovice 64,56 9 9 Matúš Bryndziar ĽS-HZDS,SNS
Podhorie 70,82 7 7 Rudolf Martinka SMER
Porúbka 34,21 5 5 Milan Janura SMER
Povina 71,64 9 9 Margita Šplháková NEKA
Predmier 73,35 9 9 Viliam Čillík NEKA
Radoľa 78,39 9 9 Anton Tkáčik KDH,SMER,SNS,SDKÚ-DS
Rajec 55,69 13 13 Ján Rybárik NEKA
Rajecká Lesná 66,16 9 9 Peter Tarábek SNS
Rajecké Teplice 66,78 9 9 Peter Dobeš KDH
Rosina 63,22 9 9 Jaroslav Zábojník KDH
Rudina 64,01 9 9 Anna Mičianová SMER
Rudinka 78,02 5 5 Anna Grigová NEKA
Rudinská 74,02 7 7 Jozef Švirík NEKA
Snežnica 79,20 9 9 Ján Pokrivka KDH
Stráňavy 42,26 9 9 Jozef Papán SMER
Stránske 70,52 7 7 Jaroslav Mitaš NEKA
Stráža 64,94 7 7 Ján Poliak KDH
Strečno 66,61 9 9 Dušan Štadáni NEKA
Súľov – Hradná 77,39 7 7 Jaroslav Bušfy SNS,ĽS-HZDS,SMER
Svederník 69,24 8 8 Roman Lisický NEKA
Štiavnik 61,92 11 11 Štefan Vároš NEKA
Šuja 75,87 5 5 Marta Veselá SNS
Teplička nad Váhom 61,31 9 9 Viliam Mrázik KDH
Terchová 50,34 11 11 Viktor Vallo SDKÚ-DS,SNS,SMER,ĽS-HZDS,KDH
Turie 65,83 9 9 Miroslav Chovanec ĽS-HZDS
Varín 58,38 11 11 Miroslav Williger NEKA
Veľká Čierna 70,34 5 5 Štefan Harant SDKÚ-DS,KDH
Veľké Rovné 24,02 11 11 Jozef Mičieta SMER
Višňové 63,52 9 9 Marta Brezovská NEKA
Zbyňov 69,12 7 7 Stanislav Hudek NEKA
Žilina 38,44 31 31 Igor Choma SMER,SZ,ĽS-HZDS,HZD

Diskusia

Sledovať diskusiu [1] | RSS

Pridať komentár

Nie ste prihlásený, pre využitie výhod pre registrovaných sa prihláste alebo zaregistrujte

Copyright © UzemnePlany.sk, 2007-2014 Všetky práva vyhradené | DB: 83 | T: 0.769223

ISSN 1338-2772 | Aktualizované 2× týždenne